Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Искам я


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 hunter_r

hunter_r

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 28 November 2007 - 01:00 AM

Обичам една жена , познаваме се от почти две и половина години . Аз се развеждам в момента и искам да съм с нея , но тя не смее да поиска развод с мъжът си . Казва че ме обича , но чувствам че нещата отиват към " нека да си останем само приятели ". Помогнете ми , посъветвай те ме нещо.

#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 28 November 2007 - 01:16 AM

Обичам една жена , познаваме се от почти две и половина години . Аз се развеждам в момента и искам да съм с нея , но тя не смее да поиска развод с мъжът си . Казва че ме обича , но чувствам че нещата отиват към " нека да си останем само приятели ". Помогнете ми , посъветвай те ме нещо.


аз имам въпроси :)
ти имаш ли деца... а тя има ли ?
колко годишен е брака ти ...а нейния?
заради нея ли се развеждаш или по други причини?

#3 hunter_r

hunter_r

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 28 November 2007 - 07:00 AM

аз имам въпроси :)
ти имаш ли деца... а тя има ли ?
колко годишен е брака ти ...а нейния?
заради нея ли се развеждаш или по други причини?



Не се развеждам заради нея , е познавах я преди да се разделим с жена ми , но само я познавах . Между мен и жена ми просто всичко свърши и последните няколко години само съжителствахме.Иначе съм женен от 18 години имам син на 16 , а аз съм на 41 .
Тя също има дете на 10 е. Обичам я , тя мен също , но не може да избере между мен и мъжът си .
Твърди че си има всичко освен внимание и с кого да си говори .Говорили сме по 12 часа и повече на ден . Тя е от онези 5% има страхотно чувство за хумор, много е стабилна , а на всичкото отгоре е много красива .
Аз нямам проблеми със жените , готин съм много жени са ми го казвали не се притеснявам да заговоря която и да е , даже отказвам на други заради нея . Знам си възможностите , но искам нея . Не мога да се откажа от нея.

#4 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 28 November 2007 - 11:58 AM

Привет!

Тъй като си на достатъчно зряла възраст ще пиша много директно.

Приятелю, страдаш от ЕГО. На нас мъжете ни е хубаво да се мислим за мега привлекателни, за магнити за жени. И ако тази представа се окаже невярна, отказваме да приемам, защото това БОЛИ. Ето затова си създаваме едно голяяямо его на "страхотния пич" и не го пускаме, и се борим срещу всеки или всичко който се опита да нарани егото на "страхотния пич".
И защо го правим? Защото често ни пука какво околните мислят за нас. Което е непривлекателно за жените.
Ето това ти е проблема.

Надявам се че няма да напишеш "но това няма нищо общо с въпроса ми, това не е което питам", защото ще е много тъжно.
На 41 години приемам за даденост че вече не вярваш във вълшебни рецепти от рода на:

- направи това
- кажи онова
- изпълни план "Х"

"Твърди че си има всичко освен внимание и с кого да си говори"
И ти й вярваш?
Това означава "имам нужда от просто приятел".

Говорили сме по 12 часа и повече на ден
И ти мислиш че това е хубаво?

Аз нямам проблеми със жените , готин съм много жени са ми го казвали не се притеснявам да заговоря която и да е
Излез навън и опитай. Ще се изненадаш.
Непокритото самохвалство в интернет форуми наистина ли те кара да се чувстваш добре?

Знам си възможностите
Нищо не знаеш. Ти не виждаш по-далече от една педя отвъд егото си на "страхотния пич".

Първото нещо което трябва да направиш е да разбереш че не техники, хватки и вербални дуели ще те направят по-привлекателен за жените, а това кой си. И да започнеш да работиш върху характера си. И между другото на никой не му пука дали се имаш за големия пич.
Чети пикап литература. Започни да излизаш много често, да говориш с непознати жени навсякъде. И ако можеш да оставиш егото си на "страхотния пич" мисля че ще напреднеш много.

Отнасяй се сериозно към това, защото става въпрос за твоето щастие и това на сина ти. Неподходяща жена или жена която ти не можеш да задържиш до се*е си е много много лошо.

Колкото до сегашната ти възлюбена - КРАЙ. Ти си достигнал точка от която няма връщане назад. В женското съзнание има много ясна линия между приятел и сексуално привлекателен мъж. Ти си приятел. Моля те, не бъди от тези които си мислят че ей така ще се събудят утре и изведнъж жената на живота им ще е влюбена до уши в тях и всичко ще е розовичко. На 41 години не можеш да си позволиш този лукс. Имаш нужда от коренна промяна.

Сценария с тази жена е следния - може би ще успееш да я придърпаш към се*е си, може би не. После може би ще се ожените, може би не. После тя ще разбере че няма страст между вас и ще се държи неадекватно, ти ще се ядосаш, и ще се дърпате всеки ден, което ще се отрази на децата ви. Накрая ще се разделите. Тя ще реве дни наред как е могла да допусне тази грешка, а ти ще намразиш всички жени.

Надявам се поста ми да те ядоса много, но да ти отвори очите малко.
Приеми че не си страхотния пич за който се мислиш, колкото и да ти е трудно.
Зарежи си възлюбената колкото и да ти е трудно.
Излизай навън и работи върху се*е си, характера си, комуникацията си, чети литература, колкото и да ти е трудно.

Поздрави.

P.S. А знаеш ли кое е най-неприятното? Че съм 95% сигурен че няма да направиш това което те съветвам.

#5 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 28 November 2007 - 02:41 PM

Привет!

Тъй като си на достатъчно зряла възраст ще пиша много директно.

Приятелю, страдаш от ЕГО. На нас мъжете ни е хубаво да се мислим за мега привлекателни, за магнити за жени. И ако тази представа се окаже невярна, отказваме да приемам, защото това БОЛИ. Ето затова си създаваме едно голяяямо его на "страхотния пич" и не го пускаме, и се борим срещу всеки или всичко който се опита да нарани егото на "страхотния пич".
И защо го правим? Защото често ни пука какво околните мислят за нас. Което е непривлекателно за жените.
Ето това ти е проблема.


:) не си на тази възраст и не си разбрал изобщо какво ти говори човека
смяташ че той на 41 лети и не вижда по далеч от носа си...жалко за теб наистина :)
не всички влизащи тук са неудачници и смотаняци! не ги третирай като такива!
забравете го тоя пикап и се научете да разбирате хората!

сигурно ще те ядосам и ще наговориш още куп неща..не ми пука...просто се замисли! не всички хора са еднакви :)

заговори ме тези дни един мъж на около 35/40 трябва да ти кажа, че са добри в комуникациите и нямат толкова страхове като децата...те са минавали през хиляди ситуации и имат опит ...
докато на по младите страха им е насаден т.е. те го имат още преди да са направили първия си опит, защото са чували - тая как ме изряза...ужасно се чувствам и т.н. естествено не искат това да се случва на тях, не искат да са смешни в нечии очи и от там се поражда страха им...

аз ще пиша по късно по темата ;) когато имам време

#6 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 28 November 2007 - 03:56 PM

diva orxideia, права си, не оказвам достатъчно разбиране. Нищо ново под слънцето.

Забрави ли че ти си добрата малка фея, която разбира, съчувства и успокоява ранените души. Умееш го далеч по-добре от мен.
А аз съм гадното лошо момче което прави заключения и дава практични съвети.
Не пипай в което шкафче!

То ако и аз разбирах и съчувствах нямаше да има работа за теб партньоре. :)

P.S. Опцията ЛС все още работи. Спама все още е лошо нещо.

#7 hunter_r

hunter_r

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 28 November 2007 - 06:00 PM

Не си ме разбрал правилно , не страдам от ЕГО . Аз не се хваля , просто имам самочувствие . Не съм ДЖ , далеч съм от тази представа ,а и не го искам .
Да ако ми беше казал това преди 15 години , сигурно щеше да постигнеш този ефект , да се ядосам . Но аз съм достатъчно дърт , за да знам какво искам . Не си падам по бързи свалки или секс за един два пъти . А и живея в малък град , едва ли не всички се познаваме . Малко са жените на които бих обърнал внимание . Защото според мен всички под 30 години са момичета , хлапета , деца . Аз не търся само секс , аз търся жена с която да мога и да говоря за всичко .
Не влезнах в този форум , за да се хваля , а защото четох много от нещата които сте писали тук и предположих , че можете да ми предложите някакъв смислен съвет , а не готова формула как да постъпя .
Много от съветите за свалки , за вербална и невербална комуникация , за погледи , за усмивки , за докосване , за сближаване на дистанция и др. Аз съм ги научил интуитивно без да съм ги чел някъде , на мен не ми трябват .
Аз не пълзя , аз знам да ходя .
Ако бях на 20 години , сигурно щеше да ме ядосаш и след време като се замисля , може би щях да ти приема съвета , но сега на 41 , можеш да си сигурен на 100% , не на 95 % че няма да го направя .
Дай друга идея тази не е за мен . :)

#8 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 28 November 2007 - 08:07 PM

Много повече щях да се зарадвам ако просто ме беше напсувал. Тогава поне щях да знам че съм пречупил нещо в те*е което да те мотивира.
Но благодаря че напълно оправда предишния ми пост за егото, явно съм бил прав.

Наистина харесвам темата която си направил защото е по-близо до мен отколкото си мислиш.

Баща ми е на 52 години в момента, вдовец от 17 години. Той от дълги години си беше харесал една жена с която се разбира, комуникира, тя е интелигентна, забавна и т.н. и т.н. Тя има двама сина. Той от 5 години си говори почти всяка вечер с нея по скайп, и веднъж годишно я посещава (в друг град е). Беше една дълга съзлива история, едни драми и подобни. Резултата беше нулев, естествено, защото моя мил баща беше отдавна в графа "приятели". И колкото и двамата да опитваха да са заедно (с моята пълна подкрепа тогава) нищо не излезе.

Баща ми е интелигентен човек, вишист, професионалист, делови мъж, чудесен родител и приятел.

Аз излизам често, спирам непознати момичета на улицата или в клуб/бар, вземам телефони от тях, излизаме на срещи и дай боже прекарвам нощта заедно с тях. Разбира се, някои от тези мадами са леко ритнати в главата или надути или какво ли още не, но някои са чудесни здравомислещи момичета.
Така...Баща ми знае какво правя, той ме е виждал да заговарям непозната двеойка и да вземам телефона й за 2-3 минути. Мислиш и че той няма нужда от жена до се*е си? Мислиш ли че аз не бих искал да му помогна по всякакъв начин? Защото 17 години без секс си е меко казано "неприятно".

Веднъж си хареса една жена докато бяхме с него и му казах: "Тате, ами иди говори с нея"
И той каза: "Е, виж, тези неща са за вас младите, не мога аз сега като някой келеш да тръгна за говоря с момичета така."
Виждаш ли, той е прекалено "над всички тези глупости". Той не искал само секс, искал жена с ценности и т.н. Искал някоя с която да се обвърже не само на физиологично ниво (че пък кой не иска..). Играта между половете е за децата, той, като мъж "над тези глупости" не му приляга да играе тези игрички...
... и си кисне 17 години без секс и връзка защото има едно голямо его на улегнал човек "над всички тези неща" което го спира.

Така че е нормално да пишеш това което ми пишеш сега. Не си само ти в този казус. Може би 90% от мъжете над 35 си изграждат такава излишна арогатност. Която вероятно е напълно оправдана, стига да не ставаше въпрос за жени :).

Всичко което си писал преди малко съм го чувал около стотина пъти. И твоето его, и това на баща ми, ви пречи в това което искате. Защото вие се виждате като "големи зрели мъже", вие сте "над всички тези глупости и игрички".

Виж, нито за момент не оспорвам факта че си зрял и интелигентен човек. Нито казвам че не можеш да имаш връзка. Дори смятам че с твоя опит знаеш много повече за разбирателството, компромиса, съжителството. По-добре от мен и от други хора тук. Но това което мога да заключа от постовете ти е че не можеш да създадеш тръпка, сурово сексуално желание. Ти си предсказуем, твърде достъпен (12 часа на ден), много мил, адски логичен. Дали го приемаш като свой недостатък или не нищо не променя.

След като си вече сексуално привлекателен мъж, тогава вече можеш да избираш най-подходящата жена за теб, тази отговаря на критериите ти.


Съвета вече си го получил - откажи се от тази жена. Започни нов живот и общувай с много жени, за да намериш това сурово свръх-сексуално Аз в се*е си. Оттам ще намериш подходящата жена, и ще можеш да я задържиш до се*е си.

Дано пък съм ти отворил очите малко. Успехи.

#9 hunter_r

hunter_r

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 28 November 2007 - 09:08 PM

Незнам може и да си прав , но страшно ми харесва бе човек , а и секса с нея е страхотен . Знаеш ли колко пъти исках да се откажа от нея , но не мога . Стигна се до там тя да ми предложи да излизам с други докато не мога да бъда с нея през това време . С всички се държа свободно и някои го тълкуват , че ги свалям . Една ме накара да и обещая , че ще излезна с нея на кафе , друга иска да ми дойде на гости . Но аз не ги искам тях .
А тя като и спомена за другите се дразни макар тя да ми го е предложила . Не иска тя да е причината за развода си с мъжът и , а пък и аз не мога да я чакам вечно и тя го знае .
Хем искам да се откажа от нея , хем не .

#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 28 November 2007 - 10:44 PM

Обичам една жена , познаваме се от почти две и половина години . Аз се развеждам в момента и искам да съм с нея , но тя не смее да поиска развод с мъжът си . Казва че ме обича , но чувствам че нещата отиват към " нека да си останем само приятели ". Помогнете ми , посъветвай те ме нещо.

Твърди че си има всичко освен внимание и с кого да си говори .Говорили сме по 12 часа и повече на ден . Тя е от онези 5% има страхотно чувство за хумор, много е стабилна , а на всичкото отгоре е много красива .
Аз нямам проблеми със жените , готин съм много жени са ми го казвали не се притеснявам да заговоря която и да е , даже отказвам на други заради нея . Знам си възможностите , но искам нея . Не мога да се откажа от нея.


няма да ти хареса...
ти вече си в графа приятел за забавления...на нея така и отърва...
дори да не е доволна от отношението на мъжа си, няма да се разведе с него защото вътрешно тя го обича...
питаш се какво тогава прави с теб ...ти и даваш всичко онова което и липсва и което мъжа и не е и няма да бъде...
тя го знае и е свикнала...

може да те харесва, може дори да те обича по свой си начин, но ...ти за нея си начин да се разтовари и да отпие жадно от това което и липсва...
тя е красива, умна, забавна...може да има много мъже...

съвета ми е, да се отдръпнеш ...ще ми се поне седмица да спазваш дистанция ...искам да видя как тя ще реагира на това?! ти как мислиш?
все пак това е начин тя да изпита нужда да бъде с теб и да си спомни какво всъщност и даваш ти...ти и го даваш даром ...нека го поиска сама, искам да усети липсата ти...нека го заслужи /знам че го заслужава, но друго имам предвид/ нека има време да те оцени...


diva orxideia, права си, не оказвам достатъчно разбиране. Нищо ново под слънцето.

Забрави ли че ти си добрата малка фея, която разбира, съчувства и успокоява ранените души. Умееш го далеч по-добре от мен.
А аз съм гадното лошо момче което прави заключения и дава практични съвети.
Не пипай в което шкафче!

То ако и аз разбирах и съчувствах нямаше да има работа за теб партньоре. :)

P.S. Опцията ЛС все още работи. Спама все още е лошо нещо.

:) ти не си гаден, нито си лош ...ще ми се да не ставаш и прекалено практичен :)

PS:изказването на мнение все още се води пост ...спама е нещо по различно ;)

Незнам може и да си прав , но страшно ми харесва бе човек , а и секса с нея е страхотен . Знаеш ли колко пъти исках да се откажа от нея , но не мога . Стигна се до там тя да ми предложи да излизам с други докато не мога да бъда с нея през това време . С всички се държа свободно и някои го тълкуват , че ги свалям . Една ме накара да и обещая , че ще излезна с нея на кафе , друга иска да ми дойде на гости . Но аз не ги искам тях .
А тя като и спомена за другите се дразни макар тя да ми го е предложила . Не иска тя да е причината за развода си с мъжът и , а пък и аз не мога да я чакам вечно и тя го знае .
Хем искам да се откажа от нея , хем не .

това, че тя те тласка към други трябва да ти говори достатъчно т.е. тя не може да ти даде нищо повече от това което и до сега ти е давала...а ти искаш много повече...тласкайки те към други, тя се надява да намериш жената за се*е си ;) в същото време се дразни и ревнува...нормално ...страхува се да те загуби защото трудно ще намери човек като теб... и това го знае

#11 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 07 December 2007 - 09:14 AM

но тя не смее да поиска развод с мъжът си .

hunter_r, аз ще ти задам само един въпрос. Не е нужно да отговаряш тук. Просто си отговори за се*е си.
Тя финансово независима ли е?
ако отговорът е Да >>> каузата е загубена, графа Приятели, постоветв на Paradox!
ако отговорът е Не >>> отново същото! какво очакваш? да замени една зависимост с друга ли? не би направила подобна стъпка, защото изпитва несигурност и страх от това какво може да очаква и намери, страх от разочарование и пр., особено с дете!!!
Явно след определена възраст, статуквото - наложено или прието - трудно се променя!

#12 hunter_r

hunter_r

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 08 December 2007 - 03:36 PM

По принцип е с по-голяма заплата от мъжът си . Въпросът е в друго тя самата ми казва , че се побърква че е с мъжът си , а мисли постоянно за мен. Но не иска тя да е повода за развода им . Каза ми че веднага би се изнесла при мен , но я е страх какво ще кажат другите за нея.

#13 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 08 December 2007 - 04:30 PM

Но не иска тя да е повода за развода им . Каза ми че веднага би се изнесла при мен , но я е страх какво ще кажат другите за нея.

е, ако това не е мазохизъм, здраве му кажи
а пък само като чуя - какво щели да кажат хората, направо ... :) :)

Приеми, че това положение явно я устройва, щом не е готова да се бори за щастието си.

Ще ти кажа как можеш да я разтърсиш яко, и ако тя наистина има некви чувства към теб ще направи нещо по въпроса >>> кажи й че искаш Всичко или нищо! И спри да контактуваш с нея, не й позволявай дори да те докосва! Кажи й Край!
Поеми риска да я загубиш, но поне ще ти стане ясно до каква степен тя те приема само като Утеха и подкрепа и до каква като Мъж!

#14 coolkiss

coolkiss

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 59 Мнения:

Posted 08 February 2008 - 02:21 PM

Използвай цензура

Edited by ElZeTH, 09 February 2008 - 03:42 AM.


#15 coolkiss

coolkiss

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 59 Мнения:

Posted 11 February 2008 - 10:53 AM

Използвай цензура


Ква е тая цензура в сайт за Пикап??? Това да не е детската градина - тук е съвсем нормално да се говори за това как най-бързо и ефективно да бъдат нае*ани готините пу*ки..

п.с. при това - моя съвет беше това, което ако той следва ще се чувства добре, а не некви глупости и теории на вероятностите, като описаните по-горе...

Edited by coolkiss, 11 February 2008 - 10:55 AM.