Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

тя ме удари че погледнах към двойката, правеща секс на плажа


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 jerry_pich

jerry_pich

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 17 August 2007 - 09:58 PM

Една съученичка работи на Слънчев бряг, с нея сме много добри приятели (от 3 г се познаваме), когато бях на море отидох при нея да я видя за едно денонощие цял ден бяхме заедно след което тя отиде на работа, а аз се разхождах насам - натам. В 2 през нощта когато тя свърши работа, отидохме на диксотека, пихме малко след това към 6 отидохме на плажа на едно заведения там пихме по едно и после 2-ма чужденци ни заговориха и ни черпиха. Докато си говорехме единя каза че на плажа мъж и жена наи спокойно ...(сещатесе) всички поглегдахме, аз обаче погледнах 2-ри път защото невярвах, че може да се случи по светло (беше някъде 7:30 и хора се разхождаха на плажа) и тя ми зашлеви лекичко шамар (беше полу пияна). Как се разбира шамарчето? От приятелство ли е или може да има нещо към мен? <_<

Edited by MysteryStyle, 19 August 2007 - 07:13 PM.


#2 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 18 August 2007 - 11:34 PM

Нищо няма да стане.

#3 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 18 August 2007 - 11:39 PM

Една съученичка работи на Слънчев бряг, с нея сме много добри приятели (от 3 г се познаваме), когато бях на море отидох при нея да я видя за едно денонощие цял ден бяхме заедно след което тя отиде на работа, а аз се разхождах насам - натам. В 2 през нощта когато тя свърши работа, отидохме на диксотека, пихме малко след това към 6 отидохме на плажа на едно заведения там пихме по едно и после 2-ма чужденци ни заговориха и ни черпиха. Докато си говорехме единя каза че на плажа мъж и жена наи спокойно ...(сещатесе) всички поглегдахме, аз обаче погледнах 2-ри път защото невярвах, че може да се случи по светло (беше някъде 7:30 и хора се разхождаха на плажа) и тя ми зашлеви лекичко шамар (беше полу пияна). Как се разбира шамарчето? От приятелство ли е или може да има нещо към мен? <_<


1. по-принцип може да е искала да ти налее акъл в главата, че не е културно да зяпаш дето не ти е работата.
2. Може да изпитва някакви чувства кум теб
3. Може просто да е искала да се закачи с теб

Значи трябва да търсиш и други признаци за да разбереш дали чувства нещо към теб (Начина по-който те гледа, по който се е държала с теб през останалото време). Но щом сте много добри приятели може би е 1-вото дето съм го написал тъй като 3 години сте заедно (като приятели) и сигурно вече си в графа "приятели"

#4 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 19 August 2007 - 01:28 PM

napiite se pak, badi malko po-nastypatelen i razberi sam... no ne prekalqvai (nai ve4e ako ne vidi6 interes) i ne q pitai ni6to direktno, 6toto sym na 99% 4e 6e se precakat ne6tata... ponqkoga alkohola vyr6i 4udesa <_<

sori za latinicata ama sym v italiq i nqmam BG

#5 jerry_pich

jerry_pich

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 19 August 2007 - 05:57 PM

А и има нещо друго като бях там вместо аз да я черпа нея тя ме черпи и дори ми купи и дрехи тъй като небях подходящо облечен за дискотека, и преди като сме били на у-ще съм забелязвал нещо, но тогава имах друга цел скоято вече приключих.
Питам защото след 2 седмици се връща и ако ме помоли да я взимам от гарата да знам дали да деиствам тогава или на рожденя ми ден които е 2-дни след това!

Edited by jerry_pich, 19 August 2007 - 06:04 PM.


#6 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 19 August 2007 - 11:19 PM

не е оферта да раз4ита6 на рождения ти ден, за6тото незнае6 какво 6те стане... все пак ти е съу4ени4ка ... нека ти дам пример: прецакват се не6тата, тя те отрязва, ти си скапва6 настроението и празника и от там цялото парти, което предполагам 6те прави6... мисли за се*е си!!! едва ли е оферта и веднага, за6тото се едно си я 4акал с нетърпение да се върне... въпреки 4е ако иска то4но ти да я вземе6 е малко по разли4но, ама нз... май е по добре да забави6 темпото... нека някой от по опитните да каже. и не му казваите 4е ни6то няма да стане, за6тото това не е задължително! по принцип със съу4ени4ки е доста по разли4но, за6тото пове4ето имат някакви глупави задръжки (понеже сме в един клас и др подобни), но аз ли4но съм на мнение 4е е по добре да пробва6, та дори и да изгуби6, от това да се 4уди6 доста дълго време после... хах *(малко отклонение) и на бала да ти се нахвърли половината випуск и ти да направи6 погре6ния избор... хах и да изгуби6 МОМИ4ЕТО с главни букви, което в моя слу4аи ми бе6е дама (и карасавица на випуска)... и то то4но заради еи такива "ни6то няма да стане"

#7 Lexmark

Lexmark

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 20 August 2007 - 02:07 AM

аз също бях в подобна ситуация пак с момиче от моя клас... Е нещата не станаха, НО ОПИТАХ и не съжалявам.
Кураж му е майката... Пробваи, и аз съм ги слу6ал тия глупости "той/тя е от моя клас..." тия ги разправяи 'наиш 'га...
опитай...няма да съжаляваш, дори и да не се наредят нещатата...ще знае6 4е си пробвал...
Успех и после да пишеш ко е станало :)

#8 p1c00

p1c00

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 76 Мнения:

Posted 21 August 2007 - 08:38 PM

е някои хора доста издребняват към подобни детайли. ако вземем да тълкуваме всеки подобен жест, то цялото удоволствие на играта ще изчезне според мен. да се премисля всеки факт и детайл, ще ни обърква много повече, като това време в чудене може да се използва за зазпознаване