Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Яко оплетох конците


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Vladicheto

Vladicheto

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 06 August 2007 - 02:08 AM

Става въпрос за едно момиче към което да речем имам някви чувства. Познаваме се от около година, но проявих интерес към нея на скоро - Причина номер едно е да съм в списъка с приятелите.Миналата седмица бяхме на дискотека, ужасно се напих (дори не помня как съм стигнал до вкъщи) но като съ се прибрал съм и писал някви смс-и пълни с романтични глупости любовни обяснения и дрън дрън дрън дрън....
От тогава сме се засичали само веднъж в едно кафе и аз се държах сякаш изобщо я няма на масата. С периферното си зрение забелязах как тя не откъсва поглед от мен. След това си чатихме два-три пъти и аз следвам ДЖ Библията - държа се доста дистанцирано (донякъде и от срам). Тя ми писа че и е приятно да си чати с мен, приятно и е присъствието ми и т.н. Според мен нямам шансове, но и нямам какво да губя, така че какво да правя?
Предварително благодаря за помоща и хубавият сайт :rolleyes:

#2 Closer

Closer

    I will live until I die

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 109 Мнения:

Posted 06 August 2007 - 09:04 AM

Както и в другата ти тема - анализираш прекалено много. Просто действай! Дреме ти какво си й писал. Щом я искаш, действай...........

#3 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 07 August 2007 - 09:30 PM

Става въпрос за едно момиче към което да речем имам някви чувства. Познаваме се от около година, но проявих интерес към нея на скоро - Причина номер едно е да съм в списъка с приятелите.Миналата седмица бяхме на дискотека, ужасно се напих (дори не помня как съм стигнал до вкъщи) но като съ се прибрал съм и писал някви смс-и пълни с романтични глупости любовни обяснения и дрън дрън дрън дрън....
От тогава сме се засичали само веднъж в едно кафе и аз се държах сякаш изобщо я няма на масата. С периферното си зрение забелязах как тя не откъсва поглед от мен. След това си чатихме два-три пъти и аз следвам ДЖ Библията - държа се доста дистанцирано (донякъде и от срам). Тя ми писа че и е приятно да си чати с мен, приятно и е присъствието ми и т.н. Според мен нямам шансове, но и нямам какво да губя, така че какво да правя?
Предварително благодаря за помоща и хубавият сайт :rolleyes:



Като проявява интерес я изкарай навън на 4 очи.
Така сам ще прецениш доколко ти е навита и доколко.
Ако тяне хареса нещо или пък ти каже "ама ние с теб сме само приятели" поне ще знаеш какви са ви на 100% отношенията :)