Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Сервитьорката - подходи


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#16 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 27 July 2008 - 10:15 PM

Реванш ли? За какво да се реваншираш?
Това което си направил е нещо от сорта-"Ето така не трябва да се прави" :)
Явно като си я видял на масата си се стъписал и си изгубил ума и дума. Чисто и просто запазваш самообладание изкараваш хубавата си усмивка на показ и и казваш нещо от сорта "О извинявай, не те видях. Все пак очаквах да те видя на работа, а не да стоиш на масата като салонен управител. Да не са те повишили? Кога ще почерпиш? А ти видя ли ме като влизах? Защо не се обади, а ме остави да си стоя сам. Ще ти дам шанс да се реваншираш. Утре по кое време си свободна да ми покажеш как се ядът пици, че нали ние в Пловдив незнем"-тука вкарваш и малко ирония ;)
Покажи по-висок статус от нея, бъди над нея. Не се реванширай ти, тя трябва да се реваншира ;)
Така горе долу изглеждат за мен нещата. Но най голямата ти грешка е че не си и взел телефона, още докато сте били на плажа!

А за ситуацията в която се намираш сега също имаш много решения. Ето ти едно от мене.
Ами отиди когато е на смяна, седни в нейния район. Тя да те обслужва (ти по-късно :P ). Усмихни и се, кажи и "здравей, как си" забрави за кофти ситуацията. Все едно никога не се е случвало. И питай "Утре коя смяна си" Примерно да бъде 2-ра, "Тогава в 11 часа среща еди къде и ще те водя някъде да ми покажеш как се ядът пици ;) " И някъде вмъкваш, и искаш номера на гсм-а и!
Само неразбирам щом си на морето, защо се занимаваш толкова с едно момиче. Като след 2-3 дена може и никога да не я видиш повече? Огледай се има и много други, които чакат да бъдат заговорени :)

#17 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 28 July 2008 - 01:51 PM

Вижте пичове, просто сте по-малки и е съвсем нормално да бъркате. :P Същите грешки съм ги правил и аз, мога да ви кажа само, че опита с годините ще ви помогне най-много. Колкото и да четете Библията и да искате на момента да го придобиете този опит, то става с времето. ;)

#18 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 28 July 2008 - 02:04 PM

Само неразбирам щом си на морето, защо се занимаваш толкова с едно момиче. Като след 2-3 дена може и никога да не я видиш повече? Огледай се има и много други, които чакат да бъдат заговорени :P

Нещата приключват едва когато ти си кажеш "КРАЙ".

По-горе ще видиш тънък намек за NEXT технологията. Може да не я видиш никога вече, но може и съпруга да ти стане ;). Съдба какво да я правиш?
Въпросът е: Занимава ли ти се с нея? Искаш ли да вземеш максимума от ситуацията (тук не намеквам за секс)? Отиди и научи нещо повече. Това не пречи да общуваш с други.

Пука ли ти да излезеш извън зоната на КОМФОРТА си? Май вече не. Това е прекрасно. Възползвай се и ходи да научиш нещо повече за се*е си.

#19 Belos

Belos

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 29 July 2008 - 08:29 AM

Пука ли ти да излезеш извън зоната на КОМФОРТА си? Май вече не. Това е прекрасно. Възползвай се и ходи да научиш нещо повече за се*е си.

Това нещо не го разбирам. Може ли пояснение exort? :D :huh:

По-горе ще видиш тънък намек за NEXT технологията. Може да не я видиш никога вече, но може и съпруга да ти стане . Съдба какво да я правиш?
Въпросът е: Занимава ли ти се с нея? Искаш ли да вземеш максимума от ситуацията (тук не намеквам за секс)? Отиди и научи нещо повече. Това не пречи да общуваш с други.

Каква е тази технология, че ми обягват тези термини? И какво искаш да кажеш с: "Отиди и научи нещо повече."


Поздрави!!!

#20 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 29 July 2008 - 09:36 AM

и не бе в работни дрехи си оказа жената "Х" и всичко се прееба

Обикновено в един момент настъпва някакво объркване и ние сме готови да зарежем нещата или както се казва "не ми пука вече!, да става каквото ще". Отписваме обекта като потенциално гадже и преставаме да се притесняваме за/от НЕЯ. Това ли се случи с теб или ти все още искаш да направиш нещо?
Next- от английски следващ/следваща. В този контекст означава да си преместиш фокуса на твоето внимание върху друго момиче и да престанеш да се занимаваш със сегашното. Понякога тази тактика е ОК, но все пак не можеш да пробваш с безброй момичета.

За комфорта- представи си че отиваш на среща с приятелка която не си виждал от 3 месеца. Спокоен си, кеф ти е че ще се видите, чувстваш се комфортно. Представи си че отиваш на среща с момиче което на предишната среща си държал за ръката и сега искаш да я целунеш- чувстваш се като пред изпит, задаваш си въпроса как и кога, ето в този момент си извън зоната на твоя комфорт, страхуваш се дали ще се държиш "правилно". Сега към твоята ситуация - не се отказвай от мацката, тя е проявила интерес към теб, сега може би искаш да не я виждаш повече за да не си спомняш за случката. Пробвай се да отидеш още един път и говори с нея, излез извън зоната на комфорта си. В тази ситуация ще научиш нещо за теб- гласът ти може да бъде неуверен, може да гледаш към земята, това са примерни неща. Нещо ще те притесни и ти ще разбереш върху какво трябва да поработиш- научи нещо повече за се*е си.

Успех!

#21 Belos

Belos

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 31 July 2008 - 02:00 PM

Мерси exort! :P :)
Сега разбрах какво имаш предвид.

До края на август ще ходя служебно до Черноморието за 2 дни (едни лодки, едни чудесии - да не изпадам в подробности) ;) и смятам пак да пробвам девойката.
Ето го и въпроса: "Поради спецификата на пътуването ми, ще бъда сам (т. е. няма да разполагам с приятел под ръка), а съм ограничен и във времето (разполагам с една нощувка) - дайте идеи за бърза офанзива за създалата се ситуация.

Поздрави!!!

#22 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 31 July 2008 - 05:26 PM

Толкова ли е трудно да вкараш няколко свежарски лафа?
Какво толкова си се задертил за тази мадама,да не си решил да ти става жена :P Все пак отиваш на море,там всички отиват с настроение за купон и неочаквани преживявания ;)
Офф:Много се кефя,като чета тук,какви са психологични разсъждения за една зарибявка :)

Edited by sad3, 31 July 2008 - 05:29 PM.


#23 Belos

Belos

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 01 August 2008 - 08:01 AM

Така е, но е хубаво да се попълват темите във форума. :)
Някой, някога може да попадне в подобна ситуация и................

Тва е за сега от мен!


Поздрави!!!