Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Съблазняване с гласът


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Ястреб

Ястреб

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 37 Мнения:

Posted 25 July 2007 - 02:09 PM

Здравейте , наскоро от скайп/момичета , разбрах че гласа ми е много хубав <_<
Даже доста се кефят , та как ще ми препоръчате в реалния живот да го използвам ,т.е. да се възползвам максимално от него , интонации , смях ... ,но не искам да ставам дърдорко ,щото не съм от плямпалата :unsure:
Аз съм на 23 :)

#2 goldensun

goldensun

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 23 September 2007 - 02:16 PM

Здравейте , наскоро от скайп/момичета , разбрах че гласа ми е много хубав ;)
Даже доста се кефят , та как ще ми препоръчате в реалния живот да го използвам ,т.е. да се възползвам максимално от него , интонации , смях ... ,но не искам да ставам дърдорко ,щото не съм от плямпалата <_<
Аз съм на 23 ;)


И аз съм на 23. Гласът може да бъде секси определено според мен. За да бъде един мъжки глас секси. трябва да бъде от ниската гама. не много ниска от ниската, не истеричен. трябва да говори бавно. важно и какво казва. но си мисля че каквото и да казваш е доста важно как го казваш. определено има мъже с много възбуждащи гласове за жените. мога да давам примери с доста актьори. Бандерас, Алпачино, Дениро, Шварценегер, Сталоун, Брус Уилис.

Сетете се за гласовете на тези мъже. Човек е машина която копира поведение от средата. ако се движете с много жени ще започнете да говорите като жена, ако се движите сред мъже(алфи) ще говорите като тях. важно и в каква среда си отраснали. В българия мутрите имат привликателен стил на изказване. бавен тежък. харесва се на чалгарките.

Това е мнението ми.

#3 Jas

Jas

    Long

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 23 September 2007 - 02:34 PM

Всяка мацка има различни разбирания за секси глас! ;)
И все пак най-важното си остава какво й казваш и как го казваш.

Edited by Jas, 23 September 2007 - 02:35 PM.


#4 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 26 September 2007 - 10:47 PM

Мен гласа ми е супер детски,леко приглушен имного викам,нямам тембър на мъжки...но това не ми е пречело с жените никога.

#5 Ястреб

Ястреб

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 37 Мнения:

Posted 02 October 2007 - 07:28 PM

И аз съм на 23. Гласът може да бъде секси определено според мен. За да бъде един мъжки глас секси. трябва да бъде от ниската гама. не много ниска от ниската, не истеричен. трябва да говори бавно. важно и какво казва. но си мисля че каквото и да казваш е доста важно как го казваш. определено има мъже с много възбуждащи гласове за жените. мога да давам примери с доста актьори. Бандерас, Алпачино, Дениро, Шварценегер, Сталоун, Брус Уилис.

Сетете се за гласовете на тези мъже. Човек е машина която копира поведение от средата. ако се движете с много жени ще започнете да говорите като жена, ако се движите сред мъже(алфи) ще говорите като тях. важно и в каква среда си отраснали. В българия мутрите имат привликателен стил на изказване. бавен тежък. харесва се на чалгарките.

Това е мнението ми.


Mmm съгласен :blink: бавен и тежък :)

#6 Ястреб

Ястреб

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 37 Мнения:

Posted 12 November 2007 - 11:48 PM

Ето малко съвети от един друг извор :

Изменяне темпото и силата на говорене:

Работата е в това, че всекидневно ние общуваме един с друг, използвайки
много малко инструменти, които да украсяват речта ни (ако, разбира се,
нашата работа не е пеене или изнасяне на лекции). И всяко едно
отклонение от този обичаен стереотип в речта ти неизменно ще привлече
вниманието на събеседниците ти и подсъзнателно тя ще възприеме
казаното от теб като достатъчно важно за нея.
Обикновено, когато искаме някой да обърне допълнително внимание на
наше съобщение, ние се стараем да говорим по-високо. Но абсолютно
същият ефект – допълнително внимание,има, ако по средата на мисълта
си кажем нещо по-тихо или даже шепнешком.
Отделни фрази, които съдържат внушение за твоята партньорка могат да
се “оформят” като периодично работиш със силата на гласа или
последователно го правиш по-силен и по-тих, а най-важните внушения да
казваш с шепот (за да придадеш на такива внушения доверителен
характер).
(Още по-изразен ефект се достига в този случай, когато вълнообразно
работиш със собствени интонации, като правиш гласа си или по-висок,
почти до дискант, ту по-нисък, почти до бас. Такава реч почти ще омагьоса
твоята партньорка. Подобни промени на говора са познати на всеки ученик
по актьорско майсторство.
По точно този начин може да варира и темпото на речта ти. Ако ти (на
фона на обичайното, ежедневно темпо на речта) започнеш да говориш по-
бавно, като съставяш някои фрази всичко на всичко от две три думи, то
всяка една твоя дума ще се оцени от събеседничката ти като имаща
особено значение, а личността ти ще стане за нея по-авторитетна като
цяло (този мъж не си хвърля думите на вятъра).
А ако на фона на обичайното темпо, ти започнеш да говориш все по-бързо
и по-бързо, то ти, просто казано, “претрупваш своята събеседничка: тя ще
откаже съзнателно (логично) да обработва информацията, която ти й
подаваш твърде бързо. Поради тази причина тя в значителна степен ще
изгуби способността си да се съпротивлява на такава информация.
По четвърта точка: имам предвид, че в хода на съблазняването често е
уместно да преминеш на така наречения “особен интимен глас”.
Специфичните “интимни” характеристики се придават на гласа много
просто: трябва да насочиш гласа си навътре към гръдния кош (или ако
така ти е по-удобно, да си представиш, че гласа ти излиза от корема).
Тогава гласът ти сам, без никакви допълнителни усилия от твоя страна
става по-нисък и “по-сексуален”, като придобива особен “кадифен” тембър.
На такъв глас жените реагират одобрително, абсолютно независимо от
това, какво точно ще им разказваш.

Edited by taurus, 12 November 2007 - 11:49 PM.


#7 Ruslan

Ruslan

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 16 November 2007 - 12:06 PM

И аз съм на 23. Гласът може да бъде секси определено според мен. За да бъде един мъжки глас секси. трябва да бъде от ниската гама. не много ниска от ниската, не истеричен. трябва да говори бавно. важно и какво казва. но си мисля че каквото и да казваш е доста важно как го казваш. определено има мъже с много възбуждащи гласове за жените. мога да давам примери с доста актьори. Бандерас, Алпачино, Дениро, Шварценегер, Сталоун, Брус Уилис.

Сетете се за гласовете на тези мъже. Човек е машина която копира поведение от средата. ако се движете с много жени ще започнете да говорите като жена, ако се движите сред мъже(алфи) ще говорите като тях. важно и в каква среда си отраснали. В българия мутрите имат привликателен стил на изказване. бавен тежък. харесва се на чалгарките.

Това е мнението ми.


Шварцнегер има секси глас колкото бор машината ми вкъщи има секси звук - "ще се върна" или при "аста ла виста baby" гените му падат в краката:)

#8 TytusPulo

TytusPulo

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 03 August 2008 - 01:49 PM

А някой има ли идея за някакви начини да си подобрим гласа, ако самия тембър е кофти. На мен това ми е голям проблем, гласът ми е слаб, неизразителен и леко мънкащ, което доста ми пречи в говоренето с жените :) Е, ако наиистина се постарая доста докато говоря мога леко да го подобря, но мисълта ми е няма ли някакъв начин да си подобрим гласа по принцип, така че да стане по-нисък и по плътен докато говорим без да се напъваме?

#9 River

River

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 03 August 2008 - 01:58 PM

А някой има ли идея за някакви начини да си подобрим гласа, ако самия тембър е кофти. На мен това ми е голям проблем, гласът ми е слаб, неизразителен и леко мънкащ, което доста ми пречи в говоренето с жените ;) Е, ако наиистина се постарая доста докато говоря мога леко да го подобря, но мисълта ми е няма ли някакъв начин да си подобрим гласа по принцип, така че да стане по-нисък и по плътен докато говорим без да се напъваме?



В книгата на masterdj - Оръжия за масово съблазняване - има отделна глава "Усъвършенствай гласа си". Пропърчвам ти да си я купиш ако я нямаш, има упражнения които наистина помагат! :)

Успех! ;)

#10 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 03 August 2008 - 04:02 PM

Разтягайте езика! Правете това упражнение всеки ден по 10 пъти!!! :) Повярвайте има ефект, ще стане! ;)
;)

#11 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 04 August 2008 - 10:47 PM

И как се разтяга езикът бе, скъпа :) Аз по принцип имам богато въображение, ама това нещо ми е странно като го попрактикувах веднъж-два пъти. ;)


;)

#12 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 05 August 2008 - 11:12 AM

Не аз се базиках за онова нещо. ;) Иначе за гласа не мисля че има нещо което може до го промени дотолкова че да е друг, освен може би да се приложи различна интонация, по-мелодично говорене. Може би ще е хубаво да пеете някаква песен за да се упражните. Така гласните струни се разтягат, отпуска се гърлото и човек може да си променя гласът по-лесно. Според мен може да потърсите или учител по пеене или логопед, смятам, че те знаят най-много как да повлияят. Аз ще се опитам да намеря някакви материали, дано открия нещо. ;)
Какъв искате да ви е гласът за да привличате жените точно? Мек, твърд, груб, дебел, защото не знам жените какво предпочитаме всичките.

#13 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 05 August 2008 - 05:49 PM

Какъв искате да ви е гласът за да привличате жените точно? Мек, твърд, груб, дебел, защото не знам жените какво предпочитаме всичките.

Знаеш. Може да е подсъзнателно, но го знаеш. Кой глас те привлича - дълбок, басов тембър или ултразвуков, безполов, мутиращ напън на гласните струни, който наподобява дискретно пусната пръдня?

#14 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 05 August 2008 - 07:00 PM

най много ме възбужда дрезгав мъжки глас, побърквам се като чуя такъв на телефон, примерно на HIM гласът, а иначе приятно впечатление ми прави и оставя приятния и спокоен тих мъжки глас. ;)

#15 coolkiss

coolkiss

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 59 Мнения:

Posted 14 May 2009 - 06:04 PM

Здравейте , наскоро от скайп/момичета , разбрах че гласа ми е много хубав :naughty:
Даже доста се кефят , та как ще ми препоръчате в реалния живот да го използвам ,т.е. да се възползвам максимално от него , интонации , смях ... ,но не искам да ставам дърдорко ,щото не съм от плямпалата :aa:
Аз съм на 23 ;)


Хаха - как ще ти препоръчаме да го използваш - ми мълчи си и само по скайп го ползвай ... ;)
Естествено, че е хубаво да използваш силните си страни - особено гласа си - разказвай истории, забавлявай с гласа си и т.н....

Ето добра и полезна статия за всички, които имат нужда да подобрят гласа си:
Как да имаш готин и хубав глас във флирта с жени