Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Любимите фрази


  • Please log in to reply
123 replies to this topic

#121 Emancipation

Emancipation

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 03 December 2009 - 02:13 PM

Прави каквото ти се иска, ако ти стиска :rolleyes:

(А, и едно въпросче, защо ми се стува, че целия форум е базиран на тая реплика и съвети как да я вкараме в действие :? :Р :rolleyes: )

#122 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 03 December 2009 - 08:28 PM

(А, и едно въпросче, защо ми се стува, че целия форум е базиран на тая реплика и съвети как да я вкараме в действие :? :Р :rolleyes: )

Защото там сме по-силни от жените - те не умеят да действат. Когато действаш показваш, че знаеш какво искаш. Когато действаш в такива ситуации по индиректен начин и казваш "Винаги знам какво искам и се боря да го постигна по един или друг начин", а това е манталитет на победител. Всички обичат победителите. Освен това жените обичат готините хобита, но просто няма с кой да ги практикуват - тук идваме ние и ставаме най-готиното нещо, което им се е случвало. Това са само няколко причини, но мисля, че са достатъчно силни, за да не си играя да изброявам и нататък. Все пак всичко в този форум опира до това как да станеш най-желаният. А се става "най-желаният" когато си по-добър от всички други мъже.

#123 Bartok

Bartok

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 25 November 2011 - 04:03 PM

Да съм се провалил? Аз съм ексцентрик в среда на преуспели хора....

„Мечът е твоята капризна спътница – ако не й обръщаш всекидневно внимание, ще те ранява всеки неин танц.” - Мечове и хвърчила

"Търсиш ли спасение в небето – изгубил си умът си. Но ако надеждата от звездите си отпратил, нямаш сърце....." - Мечове и хвърчила

#124 Scribller

Scribller

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 28 February 2013 - 12:22 AM

"Cowards die many times before their deaths;
The valiant never taste of death but once."
Това е от пиесата Юлий Цезар на Шекспир, не знам дали Цезар наистина го е казал : )
"The world breaks everyone, and afterward, some are strong at the broken places."
Ърнест Хемингуей
"I don't measure a man's success by how high he climbs but how high he bounces when he hits bottom."
генерал Джордж Патън
"All you need is ignorance and confidence and the success is sure."
Марк Твен