Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Любимите фрази


  • Please log in to reply
123 replies to this topic

#46 Lonsdale

Lonsdale

    Pick Up Artist

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 68 Мнения:

Posted 09 October 2007 - 02:02 PM

не знам що винаги ме е дразнил тоя лаф ;) има нещо твърде егоистично и самовлюбено в него

Егоизмът е едно от най-хубавите човешки качества ;)

#47 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 09 October 2007 - 11:31 PM

Съд за убийство по време на война? Това е същото като да раздават актове за превишена скорост на състезание на Формула 1.

(Цитирам по памет един пасаж от "Апокалипсис сега")

#48 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 October 2007 - 01:01 PM

Егоизмът е едно от най-хубавите човешки качества ;)


хммм тогава не искам да имам най хубавите според теб качества :lol:

за мен егоистите са най студенокръвните, смразяващи и отблъскващи същества :huh: ако трябва да ги определя с една дума, то тя ще е задници :huh:

#49 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 October 2007 - 01:38 PM

Правете така че да имате онова, което желаете - инак ще бъдете принудени да обичате онова което имате.

Напредък е невъзможен без промяна, и онези, които не са способни да променят мисленето си не, могат да променят нищо.

Рано или късно всичко ни се случва - въпрос на време.

Никога не пробвайте с два крака колко е дълбока реката.

Прибързаността е майка на нещастието.

Не очаквайте, че логиката и разумът ще управляват някога човешките отношения.

#50 Lonsdale

Lonsdale

    Pick Up Artist

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 68 Мнения:

Posted 19 October 2007 - 03:09 AM

хммм тогава не искам да имам най хубавите според теб качества :)

за мен егоистите са най студенокръвните, смразяващи и отблъскващи същества B) ако трябва да ги определя с една дума, то тя ще е задници :)


Въпрос на гледна точка... То и Дон Жуаните (или Пикъпърите) са "задници" за повечето жени,но все пак се изчукват с тях,а чак после съжаляват :)

#51 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 19 October 2007 - 10:36 AM

Въпрос на гледна точка... То и Дон Жуаните (или Пикъпърите) са "задници" за повечето жени,но все пак се изчукват с тях,а чак после съжаляват :)


дам :) само дето ч**ането няма нищо общо ...пък и задника си остава задник ...дано поне да ч**а яко :)
и дори да се обърка веднъж една жена /уважаваща се*е си, която не е забравила какво са ценностите/ повярвай втори път няма да има B) поне не и със същия задник ;)

да ти кажа, има Дон Жуановци които все още имат сърце т.е. дори да играят не го правят така, че да наранят, по скоро стават като партньори с жената и просто обменят чувства /емоции/ правят секс за определен период от време /докато го искат/ без да и свалят звезди и да и дават напразни надежди...
да, не казвам, че след като си отидат жената е на 10-то не*е ...но тя е била наясно и сама е взела решението въпреки това да бъде с тях ....
все пак да не забравяме, че всяко стадо си има мърша т.е. има и такива които не разбират дон жуановските правила и заприличват по скоро на пикапьорите ...

при пикапьорите нещата са много изкривени :) поне аз така ги виждам ...за мен повечето от тях са с изкривено съзнание ...стават студенокръвни егоисти мислещи /ако могат разбира се/ само за това колко са успешни /ако изобщо успеят/ ...
учат тактики и техники, но това не ги прави мъже...ето това не могат да разберат ...
освен това, когато повечето от тях са изправени пред реалната ситуация и не знаят как да реагират /нали се сещаш че докато превъртиш заучените фрази и техники ...не е лесно/ та често изглеждат по скоро смешни от колкото мъже...

обаче ми се ще да спрем да омазваме темата... ;) че ако ме надушат ... съвсем ще стане мазаво :)

Edited by diva orxideia, 19 October 2007 - 10:38 AM.


#52 Chas3r

Chas3r

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 20 December 2007 - 10:30 AM

Повярвай в невъзможното, за да може нереалното да ти се стори неизбежно.
Мълчанието е злато (това второто е за дива орхидея :) вярно, че в тая тема всеки може да пише к'вото му хрумне, ама стига си обременявяла читателите кат мене... неможе като си ядосана или тъжна или сдухана да си изливаш всичко тука... да не говорим, че адски мн си противоречиш в някои изказвания... изобщо според мене тука няма място за женски да се изказват ТОВА Е ФОРУМ ЗА МЪЖЕ к'во само се месите във всичко е баси... вместо да помогнете вие повече обърквате начинаещите с вашите гледни точки...

#53 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 20 December 2007 - 03:37 PM

Повярвай в невъзможното, за да може нереалното да ти се стори неизбежно.
Мълчанието е злато (това второто е за дива орхидея ;) вярно, че в тая тема всеки може да пише к'вото му хрумне, ама стига си обременявяла читателите кат мене... неможе като си ядосана или тъжна или сдухана да си изливаш всичко тука... да не говорим, че адски мн си противоречиш в някои изказвания... изобщо според мене тука няма място за женски да се изказват ТОВА Е ФОРУМ ЗА МЪЖЕ к'во само се месите във всичко е баси... вместо да помогнете вие повече обърквате начинаещите с вашите гледни точки...


нямам време да ти напиша подобаващ отговор :) сам си отговори кво правя тук, като хвърлиш едно око да речем на тази тема, че е нова и нямам време да търся други http://donjuan.cobra...t...

после може да прочетеш и други /ако имаш желание/ а някъде бях питала вече - ако мъжете тук смятат, че моите съвети са излишни и безполезни веднага спирам да пиша :huh:
та ако имаш проблем с присъствието на жени и мненията им - пусни тема ;) така ще решим терзанията ти много бързо /поне аз гарантирам, че спирам да влизам и пиша веднага...за другите не отговарям/

мълчанието е злато, но не винаги :P въпроса е по скоро да знаеш кога, какво, как и с кой да говориш

за противоречието - човек се учи докато е жив! променя се...израства...а и още нещо - не може на всички да даваш едни и същи съвети...въпрос на преценка /според хората, възраста, характера, средата...много, много фактори/

Весели празници! :P

#54 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 06 March 2008 - 09:35 PM

Почти винаги усмивката е породена от друга усмивка.
Когато има толкова случайности, търси закономерност.
Човешкият поглед е прозорче, през което се виждат мислите, които се въртят в главата му.
Да се учиш - значи да се променяш.
Само преживените неща са истински разбрани.
Интуицията е шепот на духа.

Умният човек не вярва на всичко което чуе.
Не казва всичко, което знае, и не харчи всичко което има.
Индийска поговорка

Който говори много, все ще каже нещо, което не е трябвало да казва.
Конфуций

Не хаби думи за онзи, с когото е безполезно да се говори.
Китайска поговорка

Съществува език, който е отвъд думите!
Ако успея да разгадая този език без думи, ще успея да разгадая и света.
Паулу Коелю

Всяка нощ има някой, който си мисли за теб преди да заспи.

Предимството е на страната на подготвения.

#55 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 09 March 2008 - 06:23 PM

Най-хубавият ден - днешния. Най-голямата спънка - страхът.

Най-лесното нещо - да се заблудиш. Най-голямата грешка - да паднеш духом.

Най-хубавото развлечение - работата. Най-лошото поражение - отчаянието.

Най-добрите учители – децата. Най-голямото щастие – да си полезен на другите.

Най-неприятния недостатък – лошото настроение. Най-красивия подарък – прошката .

Най-мощната сила на света – вярата.

Лошо е да си сам... лошо е и да си сама... но сам и сама насаме са си много добре...

#56 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 10 March 2008 - 03:27 PM

Не се опитвай да режеш крилата на онзи, на който за всяко отрязано израстват по две нови.
Н.Макиавели

Винаги ще има хора, които ще те нараняват, но за всеки случай, трябва да продължиш да вярваш в хората.
Г.Маркес
Това, че някой не те обича както на теб ти се иска, не значи че не те обича от все сърце.
Г.Маркес

#57 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 08 April 2008 - 11:36 PM

Давай на хората втори шанс, но никога не им давай трети.

Използувай остроумието си да забавляваш хората, не да ги оскърбяваш.

Определяй сам своето поведение. Не се оставяй други да го определят.

И запомни - ръце правят, уста разваля!

И никога не обещавай, ако не можеш да изпълниш!

Ако сърцето не казва, лицето показва.

Красив е този, който постъпва красиво.

Доброто и злото, които ни застигат, ни засягат не според големината си, а според нашата чувствителност.

Ако искаш да бъдеш обичан, обичай!

Обречен на голямо разочарование е всеки мъж, който прибързано реши, че жената до него му е в кърпа вързана и че ще направи онова, което той планира и очаква. Тя всъщност по правило ще стори точно обратното.

Мъжете се страхуват от силните и умни жени.

Разликата между секса и любовта е, че сексът освобождава от напрежението, а любовта го създава.

#58 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 April 2008 - 01:35 AM

Красивите думи имат красиви и ясни вибрации, а отрицателните думи създават уродливи и несвързани колебания

Силата на човека е в неговата мисъл.

Искаш да разрешиш някой въпрос - пет минути трябва да мислиш, каквото решиш - това е. И цял ден да мислиш, пак същото ще решиш.

#59 Rhett

Rhett

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 33 Мнения:

Posted 21 April 2008 - 08:38 AM

Мълчанието е злато (това второто е за дива орхидея :D вярно, че в тая тема всеки може да пише к'вото му хрумне, ама стига си обременявяла читателите кат мене... неможе като си ядосана или тъжна или сдухана да си изливаш всичко тука... да не говорим, че адски мн си противоречиш в някои изказвания... изобщо според мене тука няма място за женски да се изказват ТОВА Е ФОРУМ ЗА МЪЖЕ к'во само се месите във всичко е баси... вместо да помогнете вие повече обърквате начинаещите с вашите гледни точки...

За да бъде експерт, ловецът трябва да знае как мисли плячката. Затова и имаме нужда от мненията на Орхидея. А и да не забравяме думите на един от най-великите политици на всички времена: "Сър, аз категорично не съм съгласен с Вашето мнение, но бих дал живота си, за да имате правото да си го изкажете." (херцог Марлборо).
Що се касае до темата директно, то лафчета има много и е невъзможно да се изредят всички бисери. Затова само ще отбележа, че в много от изброените тук се създава объркване, породено от една грешка в Библията, а именно:
Истинският Мъж не трябва да е Дон Жуан, а да е Джакомо Казанова!
Това е и моята мисъл тук. Който иска, да се запознае с методите и последствията от действията и на двамата и тогава да коментира.

#60 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 21 April 2008 - 07:18 PM

За да бъде експерт, ловецът трябва да знае как мисли плячката. Затова и имаме нужда от мненията на Орхидея.


САМО ДЕТО ЛОВЕЦА НЕ Е НАЯСНО И ЧЕСТО ГО ИГРАЕ ЖЕРТВА, А ПЛЯЧКАТА ГЛЕДА СЕИРИ!