Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Изневяра...


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Creeping

Creeping

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 20 June 2007 - 10:55 PM

Въпроса ми е, ако уж няма никакви проблеми с приятелката ми и само от време на време се пускат някви интриги за изневяра, как мога да разбера по нейното държане дали ми е изневерила, смисъл ако я питам директно и тя ми отговори нещо, по какво мога да разбера, че ме лъжи например? :P

#2 Don Juan DeMarco

Don Juan DeMarco

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 20 June 2007 - 11:50 PM

Слава Богу, никога не съм си задавал този въпрос при мойте връзки!
Това е трудно, пич.
Просто трябва да я наблюдаваш, забележи първо: дали не е много потайна, второ - дали избягва директни въпроси и ти отговаря с общи приказки и трето - отношението й към теб, дали не е гузна, дали ти угажда прекалено или се притеснява неестествено от теб!

Ако я попиташ директно за изневяра, бих те посъветвал да го направиш като на майтап и да зададеш въпроса по средата на някакъв ваш разговор ... Ни в клин, ни в ръкав. Попитай я меко и майтапчийски и веднага наблюдавай реакцията й в очите!! Ако си достатъчно наблюдателен можеш да видиш как сянка замъглява погледа й или просто искра. Продължавай да я гледаш! Независимо от това какво ще ти отговори - това не е толкова важно.
Видиш ли някаква реакция, гледай я през цялото време в очите - това ще я обърка допълнително ако крие нещо от теб, просто ще се оплете. А изводите от това какво си видял ще си ги направиш сам. Може да не е нищо притеснително, но може и ... :P

#3 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 21 June 2007 - 11:00 AM

Сега ще ти кажа аз как разбирам на 90% че едно момиче ми изневерява. 3 признака :P
Първо спираш да правиш секс с нея казваш че не си в настроение и гледаш реакцията и това трябва да продължи 5 - 6 дни.. после ако не си иска настоятелно и и весе тая 1-ви признак че имаш заместител.
Ако почне да се прави на интересна и да вика аз тогава така и така като не ти се прави ... 2-ри признак ...
и 3-то като почнеш да правиш секс с нея след 5 -тия ден ще усетиш дали се е стеснила ако е така значи имаш за какво да се приятесняваш.... Все пак е мускул и обикновенно при повечето жени трябва известно време за стесняването му ако не правят секс. Аз по принцип съм обеден че ако познаваш приятелката си ще разбереш по тези 3 признака...

#4 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 21 June 2007 - 01:02 PM

като почнеш да правиш секс с нея след 5 -тия ден ще усетиш дали се е стеснила ако е така значи имаш за какво да се приятесняваш....


Хм.. не е ли обратното, ако се е стеснила положението е добре, а ако Не, значи е зле? ;)

#5 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 21 June 2007 - 01:55 PM

Момчета, защо задавате женски въпроси, и после ги разисквате като жени?

Creeping,
имай й пълно доверие. Не можеш да спреш момиче да ти изневери ако поиска.
Колкото повече й "намекваш", "увърташ", "подпитваш", толкова повече издаваш безхарактерност и страх, и тя ЩЕ ти изневери заради това.

#6 Don Juan DeMarco

Don Juan DeMarco

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 21 June 2007 - 02:51 PM

Момчета, защо задавате женски въпроси, и после ги разисквате като жени?

Хаххх .. това ми хареса. Зададено на място и вярно!

Не искам да се оправдавам пред никого но самият аз никога не съм си задавал този въпрос и никога не съм търсил разни признаци, не съм се тровил дали мацката ми е "вярна". Повярвайте ми, наистина! ;) В случая прочетох притесненията на колегата и се размислих какво да го посъветвам - така се родиха горните ми писания : ))
Все пак мисля, че има истини в тях (просто разсъждавах логично) и ако допуснеш ревността да те разяжда и паднеш на нивото на жените - може да ги приложиш. //

Edited by Don Juan DeMarco, 21 June 2007 - 02:55 PM.