Преход към съдържанието


Снимка
* * * - - 2 votes

Какъв парфюм носи професионалният сваляч?


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#31 KaPPaDoNa

KaPPaDoNa

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 13 February 2009 - 05:37 PM

Аз използвам Роберто Кавали...пърфюма определено не е със сладникава миризма... Забелязал съм че мацките го харесват доста Карам с него за сега, защото на мен ми харесва, а и ме изразява най добре. Не бих се водил по това на колко жени им харесва и на колко не, важното е на мен да ми допадне..

#32 aWaY

aWaY

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 18 February 2009 - 11:34 PM

str8... от време на време сменям цвета :blink: непретенциозен съм,но постигам нужния ефект,ако изобщо има нужда от ефект.... сега съм на новия зелен и ме кефи,не мисля да го сменям скоро и все пак ако си харесам друг при следващото пазаруване.........

#33 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 19 February 2009 - 12:56 PM

Аз от известно време съм с Marc Jacobs for Men. Много приятен.

#34 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 20 February 2009 - 12:14 PM

str8... от време на време сменям цвета :blink: непретенциозен съм,но постигам нужния ефект,ако изобщо има нужда от ефект.... сега съм на новия зелен и ме кефи,не мисля да го сменям скоро и все пак ако си харесам друг при следващото пазаруване.........

Или още живееш с вашите и те не искат и да чуят за повече от 10лв. за парфюм,или просто не ти се дават повече от 10лв. за парфюм.И в двата случая,Str8-а си е нормален,не е нищо особено,но пък не е лош.Докато работех през лятото си позволявах да си купувам по-скъпи-D&G,Hugo Boss-вярно е,че правят много по-голямо впечатление,но никога това с какъв парфюм си не решаващо значение.Мъжът си е мъж,независимо дали е с парфюм за 5лв. или за 50лв.
Ще дам и пример.Аз в момента,също като aWaY,съм със Str8 и не се обличам кой знае как.Приятелката ми е 8-ца.
В даскало има един,който се облича със скъпи маркови дрехи,носи скъпи парфюми,но изглежда много зле и е много глупав.6-ца си играе с него по телефона.Така че...правете си изводите.

#35 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 23 February 2009 - 12:45 PM

Парфюмите няма да свалят мадамите вместо вас, но когато вие го правите безупречно, въпросният парфюм, ако е подбран с вкус само ще накара момичето да ви запомни по-добре. Начин на говорене, стойка, поглед, мирис... Обичам силните и трайни аромати от рода на Black XS.

#36 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 25 February 2010 - 07:13 AM

и в друга тема писах D&G,Huggo Boss,Gucci,Armani,Versace всички ми харесват,не защото са скъпи,незнам защо всеки който си взима по евтини си мисли,че този с по скъпите се прави само на гъзар,аз също и италиански дрехи нося-също много скъпи,но преди да открия този форум и като бях пълно AFC с тези скъпи неща можех да направя впечатление само първата минута на момиче което за първи път виждам,после вече се излагам самия се*е си,единствения плюс на скъпите дрехи и парфюми е самочувствието,аз примерно се чувствам добре и уверен в хубави дрехи и когато парфюма ми мирише много хубаво.Това е което имах да кажа,не искам след мен да ме коментират още 50 човека. ;)

Хубави дрехи+Хубав парфюм+Дон Жуан-ски умения=перфектен сваляч

Тук по принцип обсъждаме как визията не е толкова важна,но ако искаме хубави момичета трябва да се поработи и над външния вид,трябва да се подобри всичко възможно. :unsure:

Edited by ThunderKICK, 25 February 2010 - 07:19 AM.


#37 manuel_de_la_mare

manuel_de_la_mare

    Disaster

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 02 March 2010 - 12:11 AM

Какво друго освен... Da Fuckin' Hugo Boss :)

#38 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 02 March 2010 - 10:57 AM

Black XS и 1 million на Пако Рабан!

Edited by She, 02 March 2010 - 11:02 AM.


#39 John Wilmot

John Wilmot

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 26 November 2013 - 01:23 PM

versace eros,there hermes,a men thierry mugler ,mont blanc legend Аз казвам и да отворим една тема за стил,мода,дрехи,парфюми.Мисля,че ще е от голяма полза на много хора :)


Edited by John Wilmot, 26 November 2013 - 01:24 PM.


#40 shemata

shemata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 15 January 2014 - 11:59 PM

Na mene lichno mnogo mi dopada- the one dolce and gabbana



#41 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 31 May 2014 - 05:02 PM

На префектният Дон Жуан не му трябва скъп парфюм , за да съблазнява мацките ;)



#42 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 17 June 2014 - 09:46 PM

На префектният Дон Жуан не му трябва скъп парфюм , за да съблазнява мацките ;)

 

Принципно да, но един парфюм с приятен за жените аромат, ще ги накара да се приближават до теб повече. Аз последно си взех Gucci Guilty Intense, доста приятен. 



#43 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 17 June 2014 - 11:50 PM

A колко струва един от тези парфючи ,които изброявате. :)

#44 asfr

asfr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 86 Мнения:

Posted 18 June 2014 - 12:02 AM

~ 70 лв.



#45 Depp

Depp

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 18 June 2014 - 12:58 AM

Аз използвам Antonio Banderas The Golden Secret от известно време и съм много доволен.Случвало ми се е няколко пъти момичета да ме питат какъв е парфюма или да казват, че якето/блузата ми мирише хубаво, когато ги наметна.Освен това не е и скъп, около 30-35 лева горе-долу. :)