Преход към съдържанието


Снимка
* * * - - 2 votes

Какъв парфюм носи професионалният сваляч?


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#16 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 10 July 2007 - 10:52 AM

Едва ли имаш нужда от "еди-кой-си" парфюм за да си мъж.
Още по-малко пък феромони.


точно :)

сладникавите аромати принципно не са ми по вкуса ...предпочитам тип http://parfums-bg.co...tion-p-530.html

#17 LasTDanCe

LasTDanCe

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 11 July 2007 - 12:26 AM

лол не парфюма те прави сваляч!
а ти сваляча правиш парфюма готин : ) !

#18 Lexmark

Lexmark

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 12 July 2007 - 11:10 AM

Преди използвах Boss Elements и моми4етата казваха 4е харесват.
Сега използвам 212 Carolina Herrera серията Sexy Men(50мл) или Chanel-Allure(100мл)[в зависимост от настроението] който е малко по-тежък(и по скъп) и двата парфюма ми допадат, а относно мнението на момичетата...повече харесват Chanel-а ;)
Относно мнението на ЛАСТДАНС-абсолютно съм съгласен с теб. Парфюма е като допълнение...
в крайна сметка целта е, момичето да си падне по теб, а не по парфюма ти :)

Edited by Lexmark, 12 July 2007 - 11:14 AM.


#19 Innovation

Innovation

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 29 July 2007 - 04:44 PM

Аз се кефя на Пако Рабан и на AB.

#20 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 29 July 2007 - 08:07 PM

Аз използвам Жан Пол Гутие (Male) класическия ... унисекс ... само него и същата марка стик против изпотяване.

последно за мъже, или унисекс? :)

един и същи парфюм може да има различен ефект според този, който си го напръска. парфюмът влиза в реакция с кожата, потта и т.н. Затова един парфюм може да е добър за един, а за друг да не е. Аз лично правя избора си на парф'юм така:
- Отивам в парфюмериен магазин.
- Изборам си 3-4 парфюма, които ми харесва как миришат
- пръсвам от всеки от тях по един път - отвътре на 2-те китки и малко по-нагоре почти при сгъвките на лактите
- излизам си от магазина и спирам всяко хубаво момиче с реплика от сорта на "извинявай, избирам си парфюм и събирам мнението на хубави момичета. ще се включиш ли, за да си купя най-добрия парфюм?" или (ако ви стиска, може и следното) "извинявай, коя от тези 4 миризми ще те накара да разкъсаш дрехите на мъжа, защото си избирам парфюм и точно това е ефектът, който търся..."
- правя си статистика кой от парфюмите се хареса - статистиката е добра, защото това са само момичета, които са ми харесали!
- освен това взимам предвид кой парфюм колко дълго продължава да действа.
- на следващия ден отивам и си купувам парфюма, който съм избрал...

пробвайте подобна схема за избор - тъкмо ще включите играта в самия избор, а няма изборът да е подготовка на играта...

#21 zZz

zZz

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 30 July 2007 - 05:53 PM

BVLGARI Black... много ме кефи. хем е свеж и трае доста.. което е по-важното, защото на сутринта дрехите на момичето и навяват твоя аромат.. независимо дали само си танцувал с нея, или пък нещо повече... :)

#22 GET_LOW

GET_LOW

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 31 July 2007 - 09:51 AM

http://www.pherlure.com/
от къде мога да го закупя този парфюм от България някъде не от интернет?

#23 Closer

Closer

    I will live until I die

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 109 Мнения:

Posted 31 July 2007 - 10:20 AM

Не че нещо, ама за да си "професионалист" в дадено нещо, трябва с него да си изкарваш парите. Затова заглавието на темата ми е малко странно

#24 GET_LOW

GET_LOW

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 31 July 2007 - 10:41 AM

Никои ли няма да каже от къде да си го купя тоз pherlure ;(?

#25 Closer

Closer

    I will live until I die

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 109 Мнения:

Posted 31 July 2007 - 12:16 PM

Прочети това и после прецени дали го искаш...

http://www.pherlure.info/

#26 Don Juan DeMarco

Don Juan DeMarco

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 31 July 2007 - 01:50 PM

И аз не знам къде може да се намери pherlure! И на мен ми стана любопитно защото това е най-често споменаваното име в темата .. без значение дали се харесва или не. Търсих го в Google да видя дали не се предлага в някои от он-лайн магазините, но не - няма го никъде.

Аз лично използвам аромати, които ще допаднат (подлудят) по-малките момичета. Избирам Lolita Lempicka или някой от серийте на AHIL. Вие също може да пробвате ако търсите по-тъмен, интимен аромат и от части спортен мирис.
Не харесвам сладникавите миризми, нито пък прекалено силните парфюми, но за тези мога да кажа, че се усещат когато си в нужната близост с момичето и добре се лепват за дрехите й.
Това носи ефект, защото на следващия ден като се сети за прекараната вечер с теб в диското примерно, аромата от същата блузка ще я накара да си й още повече в съзнанието. :)

#27 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 31 July 2007 - 10:43 PM

аз лично използвам гучи

#28 zZz

zZz

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 02 August 2007 - 01:12 PM

ба.. тва пък е бахти тъпото.. губи се тръпката от цялата свалка и от времето прекарано заедно (ако е вярно).. само най-отчаяните според мен биха прибегнали към този начин :)

#29 GET_LOW

GET_LOW

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 02 August 2007 - 05:29 PM

Прочети това и после прецени дали го искаш...

http://www.pherlure.info/

Не разполагам с кредитна карта.......... за да си го купя от саита им.

#30 Closer

Closer

    I will live until I die

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 109 Мнения:

Posted 02 August 2007 - 05:39 PM

Дори и да имаш кредитна карта, не правят доставки до БГ. И все пак виж линка, който съм дал - това не е официалния сайт на pherlure. Прочети там какво пише - има интересни неща...