Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Кой какво взема ?


  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#31 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 26 June 2009 - 09:35 PM

Ефективните неща са прости. И в храненето и в тренировките.

#32 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 27 June 2009 - 11:42 AM

И в съня <_<

#33 fireson

fireson

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 27 June 2009 - 02:10 PM

Някои хора не знаят мускУл ли се пише или мускОл , пък са тръгнали да обясняват
Тая тема е изчерпана от към мнения . Има достатъчно литература в нета , четете хора !!! <_<

#34 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 27 June 2009 - 03:22 PM

Аз пък ще кажа.
Тренирайте хора, с четене мускули не се правят <_<

#35 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 28 June 2009 - 02:31 PM

Вярно че трябва да се тренира, но като не си чел и като незнаеш как да възстановяваш...никаква файда от тия тренировки.

#36 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 30 June 2009 - 03:33 PM

Някои хора не знаят мускУл ли се пише или мускОл , пък са тръгнали да обясняват
Тая тема е изчерпана от към мнения . Има достатъчно литература в нета , четете хора !!! :D



Благодаря за корекцията, извинявам се за глупавата грешка. :D

#37 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 16 August 2009 - 01:16 AM

Най-важната част от цялата тази работа е храненето...после идват почивката и тренировката :D без да ядеш ако ще и гъза си да късаш в залата пак същия х*й

#38 petar_13

petar_13

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 22 August 2009 - 12:36 AM

Здравейте. Ще споделя и аз част от немалкия си опит за нещата които могат да се вземат в БГ:

1.За маса:

Креатин + Суроватъчен протеин (10г Креатин на дози по 5 преди и след тренировка и щангите стават по-леки :) ).
От суроватката преди и след тренировка по 30-60г.

Иначе комбинацията: Анавар + Deca Durabolin + Бионабол върши чудеса (лесно се намират на бг пазара) но е бая вредна за здравето.

Суплементите обаче са нищо без храна: любимото ми ястие за маса е варено телешко с печени картофи :april: Свинското също е добро за изграждане на маса, особено за натурално трениращите - маса с пилешки гърди и овесени ядки (най - честите диети в списанията) се прави само със стеройди.Натуралния трениращ има нужда и от умерено количество мазнини за да покачва.

2.За релеф:

L Carnitine(2 до 5 грама) + суроватъчен протейн(100-200грама) + Клен бутерол(хапчета).
И разбирасе най-мощната комбинация - 200мг кофейн + 20мг ендорфин (не се препоръчва за хипертоници) - ефекта е поразяващ!

Тук вече е мястото на пилешките гърди и яйчните белтъци в диетата, въпреки че аз използвам основно телешко и през двата етапа на подготовка.

Edited by petar_13, 22 August 2009 - 12:38 AM.


#39 ssssssssss

ssssssssss

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 25 September 2009 - 02:38 PM

Някои ползвал ли е Унадрен може ли да ми даде някакви съвети да го взема или не?

#40 ForzaFelipe

ForzaFelipe

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 28 October 2009 - 02:37 PM

Здравейте,аз взимам L-Carnitin и тренирам плуване.Вече тренирам от 2 месеца и почти несъм мръднал на килограми,да не говорим че и единственото което ям е мюсли за закуска...немога да разбера как при мен несе получава.Първия месец ттренирах 4 пъти в седмицата а сега като почнах даскало по 3 и никакъф ефект.Да вмомента съм по издражлив,в смисъл че плувам по 500 метра)плувам по около 2.5 километра на тренировка) без да спра вообще,но съм се същия...Да не би да трябва да направя нещо повече?

#41 sub371

sub371

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 28 November 2009 - 09:10 PM

Някои ползвал ли е Унадрен може ли да ми даде някакви съвети да го взема или не?


такова животно унадрен няма.
има омнадрен. това е андрогенно-анаболен стероид, общо взето е като тестостерона. използва се предимно за маса. инжекционен е. бавен естер. 10-12 седмици се бие по 1-2 седмично (една доза е 250мг). задържа вода т.е. ти повишава кръвното налягане, омазнява кожата много, предизвиква акне по лицето, гърдите, гърба, силно окосмяване, конвертира в DHT т.е. има реална опасност от косопад. сам реши да взимаш или не.

#42 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 17 December 2009 - 06:51 AM

аз взимам протеини и креатин,незнам каква марка бяха защото ги купува един мой проятел който се занимава с бодибилгинг и му давам половината пари и после си ги разделяме щото ни излиза по евтино от колкото са си купим по отделно,съветвал съм се с фитнес инструктор и ми каза по колко да пия преди и след тренировка, аз тренирам карате и пия притеини и креатин и мога да ви кажа,че от тренировките + тези добавки ставаш истинска машина,тренировките по карате не са леки и на една тренировка товариш всички мускули.Получават се много яки и релефни мускули от това,идеяда да използвам добавки в каратето беше лично моя идея и инструктора се изненада,че искам да ги използвам така,и потвърди,че по лесно се правят яки и релефни мускули така от колкото във зала за бодибилдинг със щанги и още една камара уреди.

#43 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 17 December 2009 - 02:24 PM

.......че по лесно се правят яки и релефни мускули така от колкото във зала за бодибилдинг със щанги и още една камара уреди.

Да, сигурно :april:

#44 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 17 December 2009 - 09:10 PM

Да, сигурно :april:


ако не вярваш и досега си се занимавал само с бодибилдинг,ти давам гаранция,че на карате няма да изкараш и първата седмица,при подготовките за издръжливост си паднал.

Да допълня,там ставаш здрав ! не напомпан,пипал ли си някога мускул като бетон?

Edited by ThunderKICK, 17 December 2009 - 09:14 PM.


#45 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 17 December 2009 - 10:49 PM

Тренирам от преди да си се родил, така че съм виждал доста здрави хора. Но не, не съм им опипвал мускулите, защото нямам такива наклонности :april: С изключение на някои женски такива, но те бяха далеч от бетон :doh:
Всички наистина здрави (и издръжливи) хора, които познавам тренират И със щанги. В залата, където ходя идват доста хора, занимаващи се активно с БИ.
Познавам и такива, които тренират само собствено тегло (кофи, набирания и други подобни изпълнения на лостове), и имат горе-долу фигура и някаква кондиция, но те пък сдават бързо багажа на основни упражнения като тяга и клек и обикновено имат дисбаланси (най-вече слаба долна част на тялото) или слаба средна част (преса и кръст), което е голям минус при бойните изкуства.
Ако щангите бяха излишни, или както казваш ти, без тях може да се постигнат по-добри резултати, то нямаше да са измислени. Факт е, че повечето спортисти си тренират допълнително и със щанги, освен конкретния спорт, именно защото с тях развиват максимално ефективно и бързо нужните им качества, било то сила, експлозивност, бързина, издръжливост. Разбира се, има си различни методи на тренировка, съобразени с конкретния спорт.
П.П. Между другото, издръжливост се прави лесно и лесно се губи. А специално за бойните изкусва чистата издръжливост не е толкова важна (освен ако не смяташ да се млатиш по един час с някой). Преди нея са другите качества - бързина, експлозивност, сила, техника.

Edited by Petko K, 17 December 2009 - 11:07 PM.