Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Shit тестове


  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#31 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 25 March 2009 - 12:17 PM

Темата е изчистена. razace, моля, придържай се към правилата.

Edited by Xtigyro, 25 March 2009 - 04:30 PM.


#32 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 25 March 2009 - 11:03 PM

Това изтриване на поста ми го разбирам като няква завист?! Какво не съм писал по темата?!?!? Написах, че не приемам ШИТ тестовете на жените, как ще ги приемам?!?!?! Още преди години, когато бях пубер можех да сексам една 10-ка, бяхме сами в тях и ми правеше масаж, а аз не исках, кво кат е КРАСИВА, аз па няма да й правя кеф напук, щот не ма кефи атитюда й. Винаги съм мразил, жени, които си мислят, че щом са красиви могат да ме имат. Похвалих се, че съм намерил жена, каквото винаги съм търсил, стойностна, а не надута кифла. Не приемайте изобщо такова отношение, за къв шит тест ми говорите, само, колко сте се филмирали - като някви вегетарианци сте ми... :excl:

Edited by razace, 25 March 2009 - 11:06 PM.


#33 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 26 March 2009 - 12:15 AM

;) :D :D

Xtigyro, стига завижда на момчето... признай си, че не е лесно да режеш всяка една готина жена, която прояви интерес към теб :) всъщност... и аз започвам да завиждам, ама няма да ти трия мненията по темата :excl:

пич, постовете ти лъхат от глупаво самохвалство, а с нещата, които описваш... "изпъкваш" още повече. може би самото име "шит тест" е тъпо, но да казваш, че ги отхвърляш или че жените не ги правят...

много хора явно не са осъзнали каква е реалната идея на този форум. за мен това е да се преобразяваш постоянно в най-доброто си аз. но не само за срещи и да си слагаш маска а да е едно постоянно движение на мисълта ти... на живота ти към по-доброто... към израстването ти. в социален аспект - всеки иска да ч**а жените, които му харесват. всеки иска да бъде с жените, които му допадат. вярно, не всеки може да отказва на хубави жени, но да се държиш арогантно, дори грубо... доста тъпо. доста "селско".

каква е реалността?! момичето ти прави тест, а ти се сдухваш... колко сладко добро момченце, заслужава прегръдка!
момичето ти прави тест, а ти се държиш грубо... знаех си, че е тъпо копеле... добре че го отебах.
момичето ти прави тест, а ти се държиш кууул... писна ми от тъпаци и добри момчета... дано този да е Човека.

#34 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 26 March 2009 - 03:16 AM

Амммм, ко да направим, наживо не се хвалим и тука форума го ползвам като тестер да видя как ще реагирате, точно както си и знаех де. Обичам да си правя гаври... :excl: Ако ми погледнеш всичките съобщения, ще видиш, че най-повтареният израз от мен е да се държите естествено. Без маски.
Не ми е трудно да откажа на всяка мацка, понеже обичам мойта и съм презадоволен. За тъпи обръщения от рода на всякви съскания няма да реагирам куул, да реагирам куул на такова селско поведение значи, че трябва да не се уважаваш. А пък конкретно за тая и пари да ми дават не я искам, мразя долни курви. Както и да е.

#35 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 26 March 2009 - 11:45 PM

За тъпи обръщения от рода на всякви съскания няма да реагирам куул, да реагирам куул на такова селско поведение значи, че трябва да не се уважаваш.

Не. Да реагираш хладнокръвно и невъзмутимо (cool), означава да не я отразяваш. Да не отразяваш нейната тъпота. Защо ли!?! Защото си далеч над нейното ниво, защото твоите принципи (които ТИ спазваш, защото са ТВОИТЕ ПРИНЦИПИ) не се препокриват и не ти позволяват да отвръщаш на "селско поведение" със същото "селско" поведение, както ти си сторил в конкретния случай.

#36 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 27 March 2009 - 10:11 AM

Не. Да реагираш хладнокръвно и невъзмутимо (cool), означава да не я отразяваш. Да не отразяваш нейната тъпота. Защо ли!?! Защото си далеч над нейното ниво, защото твоите принципи (които ТИ спазваш, защото са ТВОИТЕ ПРИНЦИПИ) не се препокриват и не ти позволяват да отвръщаш на "селско поведение" със същото "селско" поведение, както ти си сторил в конкретния случай.


Ама те не разбират понякога от друго т.е. се получава с нейните камъни по нейната глава.

#37 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 27 March 2009 - 07:31 PM

Вярно е че трябва да се държиш "cool", да не я отразяваш, да не падаш на нейното ниво, но много жени по тоя начин почват да те мислят за много надут, епа тоя на къв се прави с тва самочувствие и тем подобни...то хем тай, хем тай...абе овц...опааа жени :excl:

#38 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 27 March 2009 - 08:12 PM

Точно така!!! Оставяйте се да ви се качват на главите... Горните! :excl:

#39 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 30 March 2009 - 01:04 PM

амм имам няколко мн светли примера...ще ви дам един които минах успешно...един които мн ми хареса ии наистина мисля че съм минал пак...ии един които ме върна в 1ви клас...
Първо нещо водехме разговор...познавахме се от седмица мисля обаче не си бяхме говорили продължително...тя е мноого надута с мн самочуствие и мн обича да реже момчетата...мой тип момиче :P ..не си спомням точно как тръгна разговора обаче аз се хващах за всяка нейна дума..и й я връщах обратно все едно ми намеква секс..

Аз: ейй не спря да ме сваляш обаче...как може да си толкова директна
тя: хахаха...аз да те свалям? Та ти дори не си мой тип! (ей тука ако бях забил нямаше да я видя повече)
Аз: (със сериозна ии състрадателно-разочарована физиономия) Ооо...така ли стана? (ии тя вече тъкмо пускаше самодоволната усмивка)
Аз (продължавам..имаше само сек пауза за да се заблуди): Не осъзнавах...че го правиш на подсъзнателно ниво (в което слагам ръка на рамото й и я гледам в очите).. явно прекалено силно ти действам.. Мислиш ли че трябва да стоя настран от теб, както не можеш да го контролираш току виж си ми налетяла"
Тя: (Поклепка със найй-учудената физиономия 3-4 сек) Аххх тии..ще те убия (при което се разсмя ии бутна ми ръката ии се хвръли все едно да ме бие) - Бинго !

2ра ситуация - Вече бяхме в процес на "сваляне" - аз я засичах с думи, тя мен...постоянно всеки интерпретираше думите на другия..супер интересно. Вървяхме в един парк и си говорехме си за партита и й разказвах как съм си прекарал на рождения си ден ии тъкмо на средата..
Тя: Уфф кво ми се хвалиш как си се напил..само за това ли мислиш
Аз: (зациклих..нямаше кво да кажа ии затова действах импулсивно) Поглеждам я със победена физиономия и й казвам: Мн добре...признавам те...ии подавам ръката за ръкостискане да увенчая "победата й"
Тя подава своята в замяна ии точно тогава аз дърпам моята рязко нагоре и й казвам: "Абе добре ли си?" иии почвам да се смея а тя даже забави крачка ии бях няколко стъпки пред нея...
Тя с усмивка (малее много си гаден...мразя те): Иии дойде набързо да ме удря игриво ии да ме събори на земята и т.н..

3ти: Мои приятел беше излязъл с гаджето и една нейна приятелка ии се засичаме пред магазин. Запознавам се с момичето (което беше по-голямо от мен към 24-25) Ии моя приятел ми казва "абе айде поседи тук 2-3 мин с ХХХ аз само да взлезна с до вътре (и изчензна заедно с гаджето му). А мацката мн красива.
И почнахме няква обща тема прии което от първите нейни думи почнах с C&F... ИИ след на 3-4 израз тя ме погледна и ми каза "Хмм... cocky&funny...колко сладко".. А аз НИКОГА не използвам чужди фрази...НИКОГАА...повтарям някои мой но не и чужджи директно..
Аз само отворих устата учуден и нищо не излезе...а тя се разсмя едно весело..ии точно тогава излизаха моите приятели при което тя каза "Много е забавен" ии тръгнаха..а аз успях само "чао" да кажа. Явно още не бях готов да увладея такава ситуация.
п.п. някое момиче от форума ако е имала такова преживяване наскоро да си сподели хаха :D

интересно ми е обаче някои по-напреднал да даде мнение най-вече върху третата ситуация...

#40 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 30 March 2009 - 06:52 PM

Помисли момичето, ако знае за тоя форум? "Колко сладко" този мъж се държи забавно защото само някой му е казал да бъде такъв, а утре, когато почне да бъде се*е си? Както, когато си забил, точно товага си бил се*е си, ако не се правеше на такъв, какъвто не си нямаше да останеш с пръст в уста и да се чувстваш разконспериран. Трябваше да се направиш на ударен, че не знаеш за кво ти говори. Нали целта ти е секс?! Не сватба, като играеш - играй докрай.
Внимавайте кого заблуждавате всички маски рано или късно падат, затова променяйте се*е си истински. Баси прозвучах като конфуциий :P

Edited by razace, 30 March 2009 - 07:02 PM.


#41 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 30 March 2009 - 10:01 PM

Помисли момичето, ако знае за тоя форум? "Колко сладко" този мъж се държи забавно защото само някой му е казал да бъде такъв, а утре, когато почне да бъде се*е си? Както, когато си забил, точно товага си бил се*е си, ако не се правеше на такъв, какъвто не си нямаше да останеш с пръст в уста и да се чувстваш разконспериран. Трябваше да се направиш на ударен, че не знаеш за кво ти говори. Нали целта ти е секс?! Не сватба, като играеш - играй докрай.
Внимавайте кого заблуждавате всички маски рано или късно падат, затова променяйте се*е си истински. Баси прозвучах като конфуциий :P


бла бла бла бла... човече, вярваш ли си??

#42 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 30 March 2009 - 10:41 PM

Сега като си прочетох поста наистина не ми харесва как съм го написал - имам оправдание не бях спал 28ч... whatever

#43 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 30 March 2009 - 11:19 PM

Все повече момичета четат тези форуми...колко им влиза нещо в главите е друг въпрос. Аз се сещам поне за 10 мой приятелки които са запознати донякъде с тази материя. И всяка една като разкаже на поне още 1-2 свой приятелки и процеса става леко лавинообразен :D
Така че ще се наложи да разчупите шаблоните и да вложите малко творчество, а не да се заучават само некви готови фрази.
Между другото като човек който постоянно снове по нощните заведения и имам наблюдения горе долу върху нещата. Забелязвам че са се пръкнали доста пикапери :P...но проблема на повечето е че са адски шаблонни и предвидими.

#44 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 31 March 2009 - 11:36 AM

Да, като се поопознаете с дадено момиче маските падат, но ако си прекарал прекалено много време с тази маска, тя вече е станала част от те*е и няма махане. Просто си се превърнал в това. Лошото е че много хора злоупотребяват с новата си същност и сила и има накрая разбити женски сърца.

#45 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 31 March 2009 - 10:38 PM

Да, като се поопознаете с дадено момиче маските падат, но ако си прекарал прекалено много време с тази маска, тя вече е станала част от те*е и няма махане. Просто си се превърнал в това. Лошото е че много хора злоупотребяват с новата си същност и сила и има накрая разбити женски сърца.


идеята е тази маска да е на най-доброто ти аз и постепенно това да стане твоята същност... не мисля, че това е толкооооова лошо. разбитите сърца са неизбежни... има ли някоя яка мацка, която да не е разбивала мъжки сърца?? като си "готин" ще имаш и обожателки. това, че имаш обожателки, не значи, че искаш, моежеш или трябва да бъдеш (спиш) с всички - това важи и за двата пола :P