Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Shit тестове


  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#16 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 12 June 2007 - 07:57 PM

Така значи на една среща една се засмя и след това ми се оплезе, заради това, което я базиках и стана следното:

Аз: Не ми пускай такива езици, че ще ме удошиш. Знам че ме искаш, но все пак(на базик всичко с голяма усмивка).
Тя: Иска ти се да те искам.
Аз: Тай ли и защо мислиш, че те искам ?
Тя: Ами защото съм единсвената.
(тук се замислих 2-3 секунди, какво да кажа, защото не исках да излезе, че излизам само с нея и други няма)
Аз: А знаеш ли може да имаш някоя близначка, за която не знаеш.
Тя: Нямам.
Аз: А когато си се раждала знаеш ли колко сте излезли.

Бях доста неподготвен, обаче се опитах да я запуша, колкото мога. На това като ви каже някоя: Аз съм единствената. Какво бихте казали ? Аз не се справих по най-добрия начин мисля, но нищо не ми дойде на акъла, макар че се засмя доста на отговора ми.

#17 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 12 June 2007 - 10:34 PM

На това като ви каже някоя: Аз съм единствената. Какво бихте казали ?


Ето така:

-Хахаххахахахахахахахахаххахахахахахаха... :)

#18 CHEPUT

CHEPUT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 81 Мнения:

Posted 02 August 2007 - 10:38 PM

Аз веднъж как се вързах на един такъв "шит тест", но тогава не знаех, че жените го правят това. Бях в автобуса и естествено седя по - назад (за да имам поглед над целия автобус ако се появи нещо на хоризонта) тогава забелязах няколко седалки по - напред в дясно една готина русокоска. Имаше хора около нея и изчаках да се освободи седалката (беше ми доста неудобно да зарибявам пред хората, но) и седнах до нея. Тя първо се учуди и ме погледна, но аз се усмихнах и попитах как се казва. Запознахме се, и я питах накъде пътува, тя каза, че към тях прибира се от работа. Питах я къде работи, (некъв магазин беше), харесва ли и. Всичко ОК и тогава и казах: "Дай си номера." Тя се засмя и каза нещо от сорта, че много бързам с номера или нещо подобно, но беше изненадана. Аз пак и казах да си даде номера и тя ми каза, че имала приятел (това го каза точно на нейната спирка), аз естествено, се вързах, че има приятел и я оставих да слезе без нищо. Чак после се усетих, че тая ме е пробвала, ама къде ти да се сетя тогава, напълно бях изключил тази възможност. Така, че внимавайте с капанчетата на жените и не им отдавайте прекалено значение, малко повече упоритост.

#19 InSaNe`

InSaNe`

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 05 August 2007 - 09:40 PM

не знаех, че използваме "шит тестове" :)
това в автобуса е била напълно нормална реакция на нормално момиче.. да си дадеш тела на непознат.. ;) обикновено на непознати натрапници се реагира с мисълта "тоз пък.."
..само вметнах женска гледна точка, иначе библията ви е мн забавна ;)

#20 Lonsdale

Lonsdale

    Pick Up Artist

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 68 Мнения:

Posted 06 August 2007 - 12:49 AM

не знаех, че използваме "шит тестове" :)
това в автобуса е била напълно нормална реакция на нормално момиче.. да си дадеш тела на непознат.. ;) обикновено на непознати натрапници се реагира с мисълта "тоз пък.."
..само вметнах женска гледна точка, иначе библията ви е мн забавна ;)


Да,и на нас ни е забавно като по партита и дискотеки,където сте си включили яко бич шийлда,успяваме да ви го свалим и да ви забием,а вие сте направо шокирани как сме успяли толкова лесно :lol:

#21 MarcusAntonius

MarcusAntonius

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 14 August 2007 - 12:21 PM

Най-важно при шит-тестовете е ДА СЕ ЗАПАЗИ САМООБЛАДАНИЕ. Ако първоначално не ти хрумне какво да кажеш или да направиш, то по-добре не казвай нищо няколко секунди, може да си придадеш вид "абе ти на мене ли ще ги пробутваш тия!?". Обикновено няколко секунди стигат, за да измислиш сам нещо подходящо. Но каквото и да става ЖЕНАТА ТРЯБВА ДА ВИДИ, ЧЕ СИ УВЕРЕН В СЕБЕ СИ И ЧЕ С ТЪПОТИИТЕ СИ НЕ МОЖЕ ДА ТЕ НАКАРА ДА СЕ ЧУВСТВАШ КАТО ЛУЗЪР!

#22 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 19 October 2008 - 09:24 PM

А отговори на въпроса "останахме ли си приятели"?

#23 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 19 October 2008 - 10:21 PM

Имам молба към по-опитните потребители относно shit - тестовете.Дайте някои примери за успешно преодоляни такива от вас , макар че и на мен ми е ясно че няма някакви универсални правила в тая сфера.Все пак мисля че ще е от полза.

Веднъж брат ми(14 год.)гледаше някакъв филм на National Geographic-филм за живота в степите.Аз си рисувах и си мислех:"Баси,смотания ми брат не можа ли нещо по-тъпо да пусне.?! :blink: ".И точно преди да му кажа:"Махни я тая глупост,бе...",видях как един лъв "апроучва" една лъвица и тя изведнъж го напада.Тя,една от много...нападна Краля на джунглата...какво по...и после ми просветна-тя трябва да го нападне и той трябва да я надвие...защото тя не може да се чифтоса с някой по-слаб от нея.
Защо написах по-горните,на пръв поглед-безсмислени редове..? Защото както е в природата,така е и при нас.Тя ти прави шит тестове,за да види дали си достоен да разтвори краката си за теб.Точно това е причината и за бич шийлдовете.Тя трябва да отсее достойните от лешниците.Така стоят нещата в природата.
Оff:Не мога да повярвам,че ми се налага да обяснявам нещо толкова елементарно. ;)
Но да продължа,след като съм започнал.Та,веднъж щом си дадеш сметката за написаното със сини букви всичко става много лесно.Преодоляването на шит тестове е като детска игра.Просто трябва да подхождаш уверено,но не прекалено,за да не изглеждаш като самовлюбен задник,и забавно,но не прекалено за да не излгеждаш като клоун.Отговаряй на шит тестовете с хумор.Например:
Веднъж се хванах на бас с един авер дали мога да взема номера на една сервитьорка.Вече се бях запознал с нея преди около седмица,но реших да не се занимавам,защото приятелят и е 2 метра и въпреки,че не е много здрав...абе,не ми се занимаше.Та,когато и пойсках номера:
Аз:Хей,донеси ми едно ''Мохито''...btw,разглеждам си указателя и виждам,че ти нямам номера.Защо не ми го дадеш и някой път може да ти звънна и да излезем. :blink: (тя знае,че аз знам за приятеля и)
Тя:Хе,че аз ако си давам номера на всеки,който ми го поиска в тая дискотека,нали знаеш каква трябва да съм. (тука вече стана лично :blink: ) 1.шит тест
Аз:Е,а ти нали знаеш,че аз не съм просто всеки. :blink:
Тя:Оу,а кой си тогава..? 2.шит тест,и ако не отговоря както трябва-губя
Аз:Дай си номера и ще разбереш... :huh: И,БИНГО,номера и беше написан на телефона ми и баса спечелен
И така,имах и номера,който после изтрих,защото не исках да се занимавам,но все пак спечелих баса.
Забелязваш как и отговарям.Не млъквам и не отстъпвам.Надявам се да съм бил достатъчно изчерпателен в отговора си,защото не мога да понеса още веднъж да пиша за нещо толкова елементарно. :)

#24 man

man

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 20 October 2008 - 01:35 AM

Един от много универсален отговори е: "Ти губиш :P"
Но при него, специфичното е, че възможността за положителен резултат, който очакваш е доста малък :rolleyes:

#25 Coldplay

Coldplay

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 23 October 2008 - 04:59 PM

:rolleyes:

А манипулираната промяна е супер.По-добре да я ускоряваме и да я направляваме в нашата посока.

Това съм аз...бъди това което искаш да бъдеш...

п.п.Омг,много съм се настроил философски... :P


Ето това момче го казва най-правилно!! Манипулираната промяна!

'По-добре да я ускоряваме и да я направляваме в нашата посока.' - абсолютно съм съгласен, и изписах три поста които просто мога да обобщя с това изречение. Респект!

#26 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 23 October 2008 - 10:40 PM

Един от много универсален отговори е: "Ти губиш :P"
Но при него, специфичното е, че възможността за положителен резултат, който очакваш е доста малък :rolleyes:


На теория и отговора "и какво хвана те страх да бъдеш с такова гадже като мен ли?" доста добре звучи.....

#27 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 24 October 2008 - 01:48 PM

На купон.
Двама рожденика (там съм по покана на момчето; момичето не го познавах).
Бях взел и за нея малък подарък от уважение. По време на купона идва към мен, виждам, че ще ми казва нещо явно, обърнах се към нея... "Като си купул тази риза на сърчица, сигурно си се шегувал" (това беше второто нещо, което ми казваше за вечерта изобщо), аз, "Имам готино чувство за хумор, но като вземах ризата бях доста сериозен", тя, "Айде поне разкопчай горните две копчета, щото така е наистина доста грозно", аз, "Ако ми харесваше така, щях да го направя още като тръгвах от къщи"...

Върви си купона...

Ще си тръгвам. Отивам да кажа довиждане, тя, "Другия път ще си с друга риза, нали", аз, "Ще си помисля", тя, "Заради мен ще го направиш", аз, "И това ще си помисля. Желая ти приятно доотпразнуване на РД-то. Пак ще се видим сигурно, чао, чао".

#28 coolkiss

coolkiss

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 59 Мнения:

Posted 24 March 2009 - 07:13 PM

Имам молба към по-опитните потребители относно shit - тестовете.Дайте някои примери за успешно преодоляни такива от вас , макар че и на мен ми е ясно че няма някакви универсални правила в тая сфера.Все пак мисля че ще е от полза.


Виж тук -> много добре е описано:
Шит тестовете

#29 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 25 March 2009 - 01:14 AM

"Айде поне разкопчай горните две копчета, щото така е наистина доста грозно", аз, "Ако ми харесваше така, щях да го направя още като тръгвах от къщи"......... Отначало бих казал, че прекалено остро си отговорил, по-подходящо би било "Ти ме разкопчай", ама явно си я усетил, че е гадна кучка, поне така ми звучи от лафовете за ризата ти. Много правилно си я поставил на място - браво!
Наскоро бях на очни лекцийки и там имаше една мръсница. Ех, бе много мразя кифладжийки и ние там с един авер и компану се местим в друга аула и по пътя се сабрахме народ, ама на мен ми беше едно и убито и не говорех много, почти изобщо, а и съм само времменно в тоя град (местя се в друг вуз.
Та, тая мръсницата ми вика "Много си мълчелив", аз нещо измърморих "Ми, да", пълно безразличие от моя страна. После отиваме в една аула обаче там ни проснаха на някви чинове за първокласници, а аз съм 1.90 и на тях ми е СУПЕР неудобно и се въртя много. Мръсницата беше седнала 2-3 чина отзад мен аз нещо си лафя с колегите и тая нещо ми каза по мой адрес, нечух точно, направих се на приятно разсеян и тая след малко "Шшшшш "името ми" при което аз казах на доста силен глас пред 150 човек "А, ти от кое село си, че съскаш така?!" При, което тая разбира се остана безмълвна. Малко по-късно нещо се обърнах към нейната посока и си засякохме погледите, ама аз такъв не свалям очи от нейния и си я гледат като мучаща крава при, което тя ми вика пискливо "Значи от кое село съм, а? Аз съм ти сърдита да знаеш"... Ии тъкмо щях да й казвам "Кво ме интересува, че ми се сърдиш, та аз не те знам как се казваш дори" викам си няма съм толкова голям задник, ама пак стана гадно... и й казвам "Аз не съм гаден, само не ма дразни, че мразя си правят пишки с мен" Тя: Мии, мълчиш. При, което и казах истината "Може би нямам желание да говоря (кратка пауза) с теб. Сега като ме види бяга на другата страна. Ама, на мен никой не може да ми каже нищо, по семейна линия нареждането ми се предава и никога не съм се замислял за шит тестове, просто съм се*е си и не давам на хората около мен да ми се качват на главата. Понякой път така съм отговарял, че чак самичък на се*е съм се чудил как ги формирам тия изричения. :) ;) ;) Истината е в спокойствието, да не ви дреме живейте си живота и разберете, че няма нищо по-хубаво от това да си ествествен, просто се обичайте и другите ще го правят. :D

Простете ми за просташкият ми стил, ама писах това, което мисля без да формирам правилни изр. (shame)

Edited by razace, 25 March 2009 - 01:16 AM.


#30 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 25 March 2009 - 01:29 AM

Дали ти е правила шит-тестове. Да, в началото са били. НО след като си я постивил на "мястото й" всичките и заговаряния са били от интерес към теб.
Ти мълчиш, тя не може да се доближи до теб и т.н., оставяш я без оръжия. Е, щом нямаш интерес към нея...