Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Shit тестове


  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#1 fuckmeiamfamous

fuckmeiamfamous

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 27 May 2007 - 02:55 PM

Имам молба към по-опитните потребители относно shit - тестовете.Дайте някои примери за успешно преодоляни такива от вас , макар че и на мен ми е ясно че няма някакви универсални правила в тая сфера.Все пак мисля че ще е от полза.

#2 Nawe

Nawe

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 07 June 2007 - 08:33 AM

Според мен един от най-често срещаните shit tests е когато пойскаш телефона на някое момиче. Тя ти казва: " Не, по-добре си дай ти твоя и аз ще ти се обадя ". В такъв случай трябва да натиснеш още малко, някаква реплика от типа: " Да, да. Аз, ако чакам момиче да ми се обади първо ще брядясам". Зависи от ситуацията, от теб, от нея. Въпроса е да кажеш нещо с което да я позатапиш :)
Това е моето мнение. Тази тема е добра, ама никой не пише. Айде Дон Жуановци, пишете ! :)

#3 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 07 June 2007 - 10:29 AM

Shit test момиченцата ги използват за да пресяват кандидатите.Няма как.Няма как да те вземат преди да видят гаранцията.И за това им трябва начин.И начина си е много прост.

-Ти да не ме сваляш?
-Ще ми донесеш ли това?
-Може ли да ми купиш биричка?

...

Сванахте идеята.Целта и да провери твоята адекватност.

1.Спичаш се,изпълняваш нейната молба-Опа,сега може ли да се разкараш.Авера ми идва след малко...

2.Не ти пука,вкарваш я своята реалност,показваш й че знаеш какво правиш-Продължавай моето момче...

-Имаш ли си аверка?
-Девствен ли си?
-С колко жени си спал?
-Къде е приятелката ти?

-За какво се замисли?
-Защо дойде?

-Не си забавен.
-Имам си гадже.
-Не ме занимавай.

Но бате ако си тръгнеш-губиш.Ако замлъкнеш-губиш.Трябва да си в твоята реалност и да не влизаш в нейната.

Пример.Шитката може да е пасивна.

В кафене съм.3 момичета седнали,говорят си нещо.Когато си тръгвах,отидох на тяхната маса и седнах на единия свободен стол.Отворих ги.Нещо стандартно.Къде е....?Едната и звъна телефона(съдба),а моят таргет мълчеше и ме гледаше.Продължих да говоря.Говорих още 10тина секунди,без да се разколебавам от това че се правеха че не съм там.Негнах ги леко и разговорът тръгна.

2-ри вариант.Гледна точка на Мухлюто.

Кафене.Харесах си едно момиче.Отидох към нея,седнах(беше много нахално)Те ме гледаха злобно.Аз се притесних,започнах да говоря накъсано.Изглежда нещо не бяха в настроение.Излязох защото и без това нищо не стана.Малко ми е кофти сега,те бяха много големи кучки.

Credit Badboy:You need to push.

Да човече,точно когато нищо не се получава,тогава съдбата те проверява.

Просто е нали.

-Ти си балък!

п.п.Който иска може да отговори на шитките по-горе,за да видите че не е толкова трудн

#4 p1c00

p1c00

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 76 Мнения:

Posted 07 June 2007 - 08:51 PM

еми то примери за преодоляване трудно могат да се дадат, защото всеки тест е различен, а в доста случаи самите момичета го правят някак си автоматично, еднопистово и ненапълно осъзнато, затова не е трудно, ако им следиш мисълта да се справиш с тях. Просто трябва да бъдеш, колкото и тривиално да звучи, се*е си и според мен е важно да си последователен в разговор с ново момиче.

#5 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 07 June 2007 - 09:23 PM

Просто трябва да бъдеш, колкото и тривиално да звучи, се*е си


да,ако печелиш от това да си се*е си.Но това са единици.Ако чакаш да си се*е си ще получаваш това което винаги си получавал.

Ако не получаваш това което искаш-Промени се...

според мен е важно да си последователен в разговор с ново момиче.


Защо трябва да си последователен?Излезте от шибаната рамка...(последователен,мил,отговорен...)
Тя е до тевб и те слуша.Тя може да си замине всеки момент.Ти си готиния.

Мисленето,че ние ги сваляме,ви вкарва в психологически неизгодна позиция още в началото.

спирам

#6 p1c00

p1c00

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 76 Мнения:

Posted 07 June 2007 - 09:32 PM

Да бъдеш последователен не означава да си в рамка, още по-малко мил и отговорен, а да си последователен в собствените си мисли, да контролираш нещата. Мога да дам и примери. Откакто съм в университета излизаме по-големи компании, различни хора, различни интереси и т.н. Прави ми впечатление как много момчета прецакват нещата, точно защото не са последователни, всмисъл не водят адекватен разговор, в желанието си по-добре да опознаят момичето или самите те да изглеждат по-добре, абсолютно губят контрол над нещата.

А за това да бъдеш се*е си, не означава да не се променяш, а по-скоро да осъзнаваш нуждата от промяна. Ти преди всяка свалка ли се променяш ?!

#7 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 07 June 2007 - 09:52 PM

:)

Последователността е относителна...можем цял ден за нея да говорим.Просто аз не съм такъв,последователен.

Ти преди всяка свалка ли се променяш ?


Не.След всяка.Дори през последните 10 минути ти си се променил.Няма да си същия какъвто си бил преди 2 дни.
А манипулираната промяна е супер.По-добре да я ускоряваме и да я направляваме в нашата посока.

Това съм аз...бъди това което искаш да бъдеш...

п.п.Омг,много съм се настроил философски... :)

#8 p1c00

p1c00

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 76 Мнения:

Posted 07 June 2007 - 10:06 PM

Прав си в известна степен, но си зависи до човека. Какво разбираме под промяна ? Предполагам за 10 минути не си се променил фундаментално. След всяка свалка трупаш опит, добиваш изводи, така е променяш се :) Но все пак когато общуваш трябва да бъдеш се*е си, винаги трябва да бъдеш се*е си. Трябва да се харесваш такъв какъвто си и сам да искаш да се развиваш и променяш, а не да го правиш заради другите (да споделяш мнение, ДРУГИТЕ мислят така)
Всъщност това е най-точно: Бъди това, което искаш да бъдеш. Но като го постигнеш, ставаш се*е си :)

#9 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 08 June 2007 - 10:02 AM

Но все пак когато общуваш трябва да бъдеш се*е си, винаги трябва да бъдеш се*е си.


След всяко ново общуване трябва да бъдеш НАЙ-ДОБРОТО от се*е си, винаги трябва да бъдеш и да даваш ПО-ДОБРОТО от се*е си.

#10 profile

profile

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 08 June 2007 - 03:46 PM

Относно темата (първото мнение!)...
Снощи.Съквартиранта ми звъни на една мацка и си се държи нормално (хладно!) по телефона с нея (момичето се смазва да го търси всеки ден - снощи той благоволи :) да и се обади.Всичко беше 6, докато не чух в слушалката (седеше на дивана до мен пича все пак) гласчето на мацката ... "на теб май не ти се излиза с мен?"...от там тръгнаха кофти нещата - част от секундата - блокаж и реагира (неадекватно според мен) с "Нееее...Що мислиш така?"...
Нататък няма значение разговора.Просто се замислих "Мамицата и!" това си беше 100% шит тест!Добре, обаче как най-точно трябваше да отговори пича?Не ми идва на ум нещо, което да го извади от шит-а...Предложения?**?

#11 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 08 June 2007 - 08:17 PM

"на теб май не ти се излиза с мен?"



1. А ти искаш ли да излизаш с мен?
2. Така го каза,все едно вече сме го уредили.
3. Ми така е,не си ме заслужила...трябва да се постараеш повече. Кога ще ми се обадиш пак?


Квото си искаш кажи, стига да няма общо с отговорите "да" и "не". Ако все пак работата се обърка (както с твоя приятел) тва в резултат е рязко спадане на интерес.

Най-хубавото нещо,което можеш да й кажеш е да прехвърлиш играта в нейната половина (смятам,че примерите ми по-горе са горе-долу добър пример). Накарваш я тя да продължи разговора и сама да си прави изводите :) .

#12 Lonsdale

Lonsdale

    Pick Up Artist

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 68 Мнения:

Posted 08 June 2007 - 08:32 PM

След всяко ново общуване трябва да бъдеш НАЙ-ДОБРОТО от се*е си, винаги трябва да бъдеш и да даваш ПО-ДОБРОТО от се*е си.



Точно така. НЕ трябва да бъдеш се*е си,а НАЙ-ДОБРОТО от се*е си :)


Когато те шит тест-ват - задават въпрос,с който те проверяват до колко си годен за тях и ако се вържеш и отговориш директно или се спечеш ще ти падне ранга... Затова в такива ситуации отговаряй по такъв начин,че отговора ти да не е еднозначен,бъди оригинален и същевременно не и се връзвай. Нег-ни я при първа възможност и сменете темата.

#13 profile

profile

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 09 June 2007 - 10:13 AM

1. А ти искаш ли да излизаш с мен?
2. Така го каза,все едно вече сме го уредили.
3. Ми така е,не си ме заслужила...трябва да се постараеш повече. Кога ще ми се обадиш пак?
Квото си искаш кажи, стига да няма общо с отговорите "да" и "не". Ако все пак работата се обърка (както с твоя приятел) тва в резултат е рязко спадане на интерес.

Най-хубавото нещо,което можеш да й кажеш е да прехвърлиш играта в нейната половина (смятам,че примерите ми по-горе са горе-долу добър пример). Накарваш я тя да продължи разговора и сама да си прави изводите ;) .



Май аз забравих една много важна подробност- те вече са излизали няколко пъти, онази част с отпускането, свалката и секса са вече на лице - това не е първа или втора среща.Затова мисле, че 3-тия отговор отпада, освен това в процеса на разговора те бяха уредили срещата.
Май остава само първия отговор... :)

Благодаря все пак :)

#14 YAVOR

YAVOR

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 09 June 2007 - 06:25 PM

На crash tests бих ги нарекъл аз бих отговирл така:
Ти да не ме сваляш?- А ,ти как мислиш ?
Донеси ми това ? -Командваш ли ме ? (казваш го с усмивка и й го донасяш но само сега ,ти не си й слуга )
Може ли да ми купиш биричка ? - искам да си трезва тази вечер
Имаш ли си аверка? - имам 2 кандидатки , ти май си 3 тата
Девствен ли си ? - аз съм девствен ,колко ти си китайка (ако не е китайка разбира се )
С колко жени си спал ? - изгубих си статистиката
Къде е приятелката ти ? - а приятелят ти ?
За какво се замисли ? - анализирам те
За какво дойде ? за купона , ти участваш ли в него ?
Не си забавен ? - не се стараеш за да бъда
Имам си гадже ? - не ми пука ( и намираш начин да се увериш има ли гадже , за да знаеш как да действаш )
Не ме занимавай ?- а защо не ?
Но аз мисля , че тези въпроси и отговори са подходящи за жените кучки , е може да има и изключения но те ще са рядкост .За жена с ценности която не мисли само за това да й почешат котето, има други начини .

#15 Lonsdale

Lonsdale

    Pick Up Artist

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 68 Мнения:

Posted 09 June 2007 - 10:43 PM

Ако ви питат "Кво прави гаджето?" или "Къде ти е гаджето" може да отговорите...
"Търси още едно момиче за тройка" :)