Преход към съдържанието


Снимка
* * - - - 2 votes

проблем с бившо гаже.... !


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#16 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 31 July 2007 - 11:01 PM

Здравейте... ПРЕДВАРИТЕЛНО СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА ДЪЛГИЯ ПОСТ НО НЯМА КРАТЪК НАЧИН ДА ОПИША НЕЩАТА!!! :blink:
Имам голям проблем с бившата какво да правя и какво да очаквам от нея ? Проблема се изразява в следното. Бяхме заедно близо 2 години но тя започна да излза з друг зад гърба ми .. И като всеки друг на мое място я зарязох. После имаше 2 - 3 месеца в които уш се събрахме .( ЗНАМ ЧЕ Е ГРЕШКА) но след дълга връзка човек понякога е объркан и си мисли защо пък не може да потръгне. Сега вече от 6 месеца не сме заедно въпреки всичко тя след като се разделихме 2-рия път пак тръгна с този въпросния и пак скъса с него и пак започна да звъни... което ме дразни доста.... Както и да е от 2 месеца е с някой си там не ме интересува дори не съм го виждал но всеки ден се обажда... Незнам по каква причина и ме дразни. Разговора протича примерно : ЗДРАВЕЙ ... Аз така и така чух че (тоз бувшия заради когото скъсахме) ... направил или казол това... след това говори говори 2 - 3 минути за това какво чула за него и после затваря. Или пък се обажда пита как си какво правиш и след това докато говорим затваря. А най - дразнещото е като се обади като каже свободен ли си ако и кажа да казва и аз съм свободна Ако питам дали иска да излезем казва не ми се излиза с теб. И затваря ако не я попитам просто се обажда след няколко часа или на следващия ден и отново така колкото да ме дразни си разказва за тоз бившия си или пък просто какво правила днеска и как видяла еди си коя дето съм бил с нея... което е адски гадно ПИСНА МИ ДА МИ ГОВОРИ ЗА ТОЗИ ИЛИ ОНЗИ ИЛИ ЗА ТАЗИ ИЛИ ОНАЗИ ОТ НАШИТЕ БИВШИ >.. ПРОБЛЕМА Е ЧЕ КАТО МИ ПИСНЕ И СПИРАМ ДА И ВДИГАМ !!! и почва да ме търси на домашния по никое време или да идва до нас .. живее близо или пък просто звъни с часове... учим и в един университет... Уш се разбрахме да сме само приятели но това няма да се получи както личи предполагам от поста ми .. :huh: объркан съм кажете защо подяролите прави така... аз немога да си го обясня познаваме се от много години близо 13 много време бяхме приятели преди да се съберем и след като се разделихме поради тези причини !!! ( ТЯ ДА СЕ ХВАНЕ С ДРУГ) ... искаше да си останем приятели нищо че е било зад гърба ми ,.. Просто немога да си обясня какво иска. Най кофтито е че всеки път като ме види плаче и на мен ми става кофти и дори я питах искаш да се съберем ли или ? :( но нищо казва аз си имам приятел вече ... и като я питам защо ми се обажда не може да ми отговори :( Просто не издържам вече тя може винаги на ме намери да дойде до нас или да ме намери в даскало може и да се обади или на моя или на някой дето е с мен а и смятам че е прекалено да спирам да и говоря ... Просто и обясних че не искам да слушам за сегашния и бившия и защото дразни и че ми е неприятно като ми се обажда да каже за някой от тях и затвори преди да ми е чула гласа. Кажете ако можете по какви причини може да постъпва така... Дори да излезем което се случва 1 - 2 пъти на месеца и то за 20 минути тя почва да плаче... Тя просто неможе да каже извинявай че така постъпих може би точно там е проблема но знам ли :( ... все пак реших да питам някой който е с повече опит .. Благодаря предварително. Все пак тя осъзнава че е сгрешила нищо че не го е казола то се вижда... И все пак 2 седмици зад гърба ми с друг немогат да бъдат заличени посто така... нямаше доблестта да ми признае а като разбрах уш прекрати всичко...


Аз по принцип съм така ако некой се меси му чупя или ръка или крак и повече не се бърка (в първатта ми връзка имаше един щангист който вече не е щангист щото го ударих с една тръба в китката и незнайно как се счупи :) и ми беше малко кофти ама да не се е бъркал)

#17 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 01 August 2007 - 12:08 AM

Тук се разминаваме :) в мисленето си .... Кучето не било виновно че кучката си вдигала опашката. Да предположа предната ти връзка приключи поради причината че тя имала друг после... нали ?

#18 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 01 August 2007 - 12:17 AM

еми не тя почна да ме упреква за това което направих с оня и аз я орязох и почнах да си търся друга ама все още не съм намерил :)

#19 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 01 August 2007 - 11:01 AM

До известна степен е права. Не можеш да виниш някой че не е бил с те*е или че не иска да е с теб... Двама души са заедно по взаимно съгласие и ако единия кривне е по добре да го оставиш да е с човека с когото се е хванал (така е най добре) отколкото да чупиш на някой главата който най вероятно дори не подозира за теб. При мен така стана на времето на него му е казола .... че с мен е скъсала и аз какво да му счупя главата че се е нае*ал с нея като е мислел че е свободна ли ? :blink: няма смисъл остаяш я тя като ме види и почва да реве.... още и е гадно. :)

#20 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 01 August 2007 - 01:40 PM

еми да ама зависи от характера на човека :huh: примерно то би постъпил по един начин, но аз по друг :blink: ама наистина не трябваше баш да счупя китката на оня а да й счупя главата на нея :)

#21 Vladicheto

Vladicheto

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 06 August 2007 - 01:28 AM

Подай една жалба в полицията! Колкото и да лъже ако наистина не си и звънял а тя ти досажда нон-стоп, това би трябвало да е отразено в телефонните и разпечатки. Когато го има написано черно на бяло няма как да излъже!