Преход към съдържанието


Снимка
* * - - - 2 votes

проблем с бившо гаже.... !


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 26 May 2007 - 06:44 AM

Здравейте... ПРЕДВАРИТЕЛНО СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА ДЪЛГИЯ ПОСТ НО НЯМА КРАТЪК НАЧИН ДА ОПИША НЕЩАТА!!! :P
Имам голям проблем с бившата какво да правя и какво да очаквам от нея ? Проблема се изразява в следното. Бяхме заедно близо 2 години но тя започна да излза з друг зад гърба ми .. И като всеки друг на мое място я зарязох. После имаше 2 - 3 месеца в които уш се събрахме .( ЗНАМ ЧЕ Е ГРЕШКА) но след дълга връзка човек понякога е объркан и си мисли защо пък не може да потръгне. Сега вече от 6 месеца не сме заедно въпреки всичко тя след като се разделихме 2-рия път пак тръгна с този въпросния и пак скъса с него и пак започна да звъни... което ме дразни доста.... Както и да е от 2 месеца е с някой си там не ме интересува дори не съм го виждал но всеки ден се обажда... Незнам по каква причина и ме дразни. Разговора протича примерно : ЗДРАВЕЙ ... Аз така и така чух че (тоз бувшия заради когото скъсахме) ... направил или казол това... след това говори говори 2 - 3 минути за това какво чула за него и после затваря. Или пък се обажда пита как си какво правиш и след това докато говорим затваря. А най - дразнещото е като се обади като каже свободен ли си ако и кажа да казва и аз съм свободна Ако питам дали иска да излезем казва не ми се излиза с теб. И затваря ако не я попитам просто се обажда след няколко часа или на следващия ден и отново така колкото да ме дразни си разказва за тоз бившия си или пък просто какво правила днеска и как видяла еди си коя дето съм бил с нея... което е адски гадно ПИСНА МИ ДА МИ ГОВОРИ ЗА ТОЗИ ИЛИ ОНЗИ ИЛИ ЗА ТАЗИ ИЛИ ОНАЗИ ОТ НАШИТЕ БИВШИ >.. ПРОБЛЕМА Е ЧЕ КАТО МИ ПИСНЕ И СПИРАМ ДА И ВДИГАМ !!! и почва да ме търси на домашния по никое време или да идва до нас .. живее близо или пък просто звъни с часове... учим и в един университет... Уш се разбрахме да сме само приятели но това няма да се получи както личи предполагам от поста ми .. :P объркан съм кажете защо подяролите прави така... аз немога да си го обясня познаваме се от много години близо 13 много време бяхме приятели преди да се съберем и след като се разделихме поради тези причини !!! ( ТЯ ДА СЕ ХВАНЕ С ДРУГ) ... искаше да си останем приятели нищо че е било зад гърба ми ,.. Просто немога да си обясня какво иска. Най кофтито е че всеки път като ме види плаче и на мен ми става кофти и дори я питах искаш да се съберем ли или ? B) но нищо казва аз си имам приятел вече ... и като я питам защо ми се обажда не може да ми отговори :( Просто не издържам вече тя може винаги на ме намери да дойде до нас или да ме намери в даскало може и да се обади или на моя или на някой дето е с мен а и смятам че е прекалено да спирам да и говоря ... Просто и обясних че не искам да слушам за сегашния и бившия и защото дразни и че ми е неприятно като ми се обажда да каже за някой от тях и затвори преди да ми е чула гласа. Кажете ако можете по какви причини може да постъпва така... Дори да излезем което се случва 1 - 2 пъти на месеца и то за 20 минути тя почва да плаче... Тя просто неможе да каже извинявай че така постъпих може би точно там е проблема но знам ли :( ... все пак реших да питам някой който е с повече опит .. Благодаря предварително. Все пак тя осъзнава че е сгрешила нищо че не го е казола то се вижда... И все пак 2 седмици зад гърба ми с друг немогат да бъдат заличени посто така... нямаше доблестта да ми признае а като разбрах уш прекрати всичко...

Edited by master-dj, 01 August 2007 - 02:54 PM.


#2 fuckmeiamfamous

fuckmeiamfamous

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 27 May 2007 - 02:42 PM

Здравейте... ПРЕДВАРИТЕЛНО СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА ДЪЛГИЯ ПОСТ НО НЯМА КРАТЪК НАЧИН ДА ОПИША НЕЩАТА!!! :P
Имам голям проблем с бившата какво да правя и какво да очаквам от нея ? Проблема се изразява в следното. Бяхме заедно близо 2 години но тя започна да излза з друг зад гърба ми .. И като всеки друг на мое място я зарязох. После имаше 2 - 3 месеца в които уш се събрахме .( ЗНАМ ЧЕ Е ГРЕШКА) но след дълга връзка човек понякога е объркан и си мисли защо пък не може да потръгне. Сега вече от 6 месеца не сме заедно въпреки всичко тя след като се разделихме 2-рия път пак тръгна с този въпросния и пак скъса с него и пак започна да звъни... което ме дразни доста.... Както и да е от 2 месеца е с някой си там не ме интересува дори не съм го виждал но всеки ден се обажда... Незнам по каква причина и ме дразни. Разговора протича примерно : ЗДРАВЕЙ ... Аз така и така чух че (тоз бувшия заради когото скъсахме) ... направил или казол това... след това говори говори 2 - 3 минути за това какво чула за него и после затваря. Или пък се обажда пита как си какво правиш и след това докато говорим затваря. А най - дразнещото е като се обади като каже свободен ли си ако и кажа да казва и аз съм свободна Ако питам дали иска да излезем казва не ми се излиза с теб. И затваря ако не я попитам просто се обажда след няколко часа или на следващия ден и отново така колкото да ме дразни си разказва за тоз бившия си или пък просто какво правила днеска и как видяла еди си коя дето съм бил с нея... което е адски гадно ПИСНА МИ ДА МИ ГОВОРИ ЗА ТОЗИ ИЛИ ОНЗИ ИЛИ ЗА ТАЗИ ИЛИ ОНАЗИ ОТ НАШИТЕ БИВШИ >.. ПРОБЛЕМА Е ЧЕ КАТО МИ ПИСНЕ И СПИРАМ ДА И ВДИГАМ !!! и почва да ме търси на домашния по никое време или да идва до нас .. живее близо или пък просто звъни с часове... учим и в един университет... Уш се разбрахме да сме само приятели но това няма да се получи както личи предполагам от поста ми .. :P объркан съм кажете защо подяролите прави така... аз немога да си го обясня познаваме се от много години близо 13 много време бяхме приятели преди да се съберем и след като се разделихме поради тези причини !!! ( ТЯ ДА СЕ ХВАНЕ С ДРУГ) ... искаше да си останем приятели нищо че е било зад гърба ми ,.. Просто немога да си обясня какво иска. Най кофтито е че всеки път като ме види плаче и на мен ми става кофти и дори я питах искаш да се съберем ли или ? B) но нищо казва аз си имам приятел вече ... и като я питам защо ми се обажда не може да ми отговори :( Просто не издържам вече тя може винаги на ме намери да дойде до нас или да ме намери в даскало може и да се обади или на моя или на някой дето е с мен а и смятам че е прекалено да спирам да и говоря ... Просто и обясних че не искам да слушам за сегашния и бившия и защото дразни и че ми е неприятно като ми се обажда да каже за някой от тях и затвори преди да ми е чула гласа. Кажете ако можете по какви причини може да постъпва така... Дори да излезем което се случва 1 - 2 пъти на месеца и то за 20 минути тя почва да плаче... Тя просто неможе да каже извинявай че така постъпих може би точно там е проблема но знам ли :( ... все пак реших да питам някой който е с повече опит .. Благодаря предварително. Все пак тя осъзнава че е сгрешила нищо че не го е казола то се вижда... И все пак 2 седмици зад гърба ми с друг немогат да бъдат заличени посто така... нямаше доблестта да ми признае а като разбрах уш прекрати всичко...

Еми сигурно е трудно повечето сме имали такива проблеми ,но според мен има поне 2 решения:1)кажи и твърдо че проблемите и не те интересуват особено след като тя те е зарязала или ако ще сте приятели е редно да се интересува и тя от теб,как се чувстваш,да ти каже що те е зарязала и тн ,поне да имаш някаква полза за се*е си;2)намери си друго момиче
PS Ако първата е прекалено нахална й кажи че новата ти приятелка е ревнива и искаш да те остави на мира.

#3 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 27 May 2007 - 03:58 PM

Мерси много :P Ще се радвам да видя и други мения това с новата ревнива приятелка ми допада :P Най - добре така B) Като не е с мене няа смисъл да поддържаме каквито и да е отношения особено такива че само когато тя иска да се виждаме ... или чуваме .. !! абсурдно е да не е единствена ... :( Мерси :(

#4 vesko

vesko

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 31 May 2007 - 12:39 AM

Мерси много :P Ще се радвам да видя и други мения...

Виж Гладиатор6...не знам дали този ми съвет е най-доброто решение за проблема ти, но ако питаш мен трябва да престанеш изобщо да я търсиш, когато ти се обади и почне да ти обяснява нещо да и казваш: "Извинявай, но в момента съм малко зает...ще поговорим друг път." Ако почне да ти тропа на вратата непрестанно, излизаш на прага и казваш:"Извинявай, но трябва да отида до библиотеката/видеотеката/един приятел/да свърша една работа..." Разбираш ли..да не избягваш пряк контакт с нея, но и да не и обръщаш прекалено много внимание, защото след като те е зарязала и дори не ти се е извинила, тя не го заслужава приятелю...такъв е живота - държиш се с другите така както те с те*е...На нея ще и стане гадно, но и на теб не ти е било лесно...Та това ми е съвета..Продължавай да пишеш какво става с въпросната дама. Късмет :P

#5 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 02 June 2007 - 02:51 AM

Ето още една от поредните истории. Вчера ми се обади да ме чуе. Казох и зает съм. После 5 чава по - късно. Пак се обади да пита дали съм свободен вече. Каох и отново немога друг път. Вечерта към 18ч пак се обади и казох на тренировки бях... Каох по късно може. Викам си 3 пъти се обажда за един ден иска само кафе да пием. Викам ок за половин час толкова. После се обади както се разбрахме в 20ч. Каза сега излизам от банята и немога да изляза.. Това ясно защо като види че се съглася редовно го прави. Каза няма да излизам тази вечер и затвори. После я засякох на центъра 30 минутки по късно беше с новия си и няколко момчета и най добрата си приятелка. Както и да е. Видя ме и тя не я поздравих и седнах по нагоре на друго заведение. Написох и 1 смс. " Искаш да си останем приятели. Аз приятели дето ме лъжат нямам. Не ме търси". След 1 час почна да се звъни явно се беше прибрала вече. Както и да е не и вдигах досега ... в 2:30ч през ноща започна смс-и звъненета викам ще вдигна накрая заради нея няма да ми е изключен мобилния постоянно :P :P писна ми ... B) Вдигам и ми казва най нагло: не съм те излъгала !!! просто ти беше прекалено настоятелен и аз затова. И отрича да е казвала че няма да излиза. И ми вика ти ме караш да излизаме. Е как като само тя звъни. Какво мислите? аз мисля че не я слуша главата. Сега е 4 часа аз немога да заспя... след проведения разговор. Подяволите!!! :( какво да направя за да престане. Като си изключа телефона започва поред да звъни на всичките ми познати. Сега и викам нали си имаш Приятел тогава не ме търси. Като не ме искаш ми не ме занимавай / Тя вика ми искам да сме само приятели... а ме търси всеки божи ден и ме лъже редовно за всичко... И аз и казох НЯМАМ ПРИЯТЕЛИ КОИТО МЕ ЛЪЖАТ ... горе - долу в това се състоя разговора. На въпроса иска ли да се съерем(само питам) тя казва ми не искам... дори и да скъсам с Васко(сегашния) няма да се върна при теб. Тогава пак и казвам. Като не ме искаш не ме занимавай... Не ме събужати и т.н. и тя пак затвори.. Написох и 40 смс-а от нета с едно и съшо съдържание. Главящо . " КАТО НЕ МЕ ИСКАШ НЕ МЕ ЗАНИМВАЖ> ЛЪЖКИНЯ ." То си личи по това което прави от 100 километра че все още има чуства и се опитва напук да ме забрави... ама какво да направя аз... нерви не ми останаха ... до нас идва преди 6 дена през ноща в 1ч. събуди майка ми и баща ми да звъни карая ми вика моля те айде да си останем пиятели ... и т.н. и още на следващия ден пак започна да се обажда да ми разказва за Какво казол приятеля и .. кзва Тоий така и така и затваря. Това е тормоз... ПИСНА МИ :( НЕ ПОМАГА НИЩО ВЕЧЕ 1 ГОДИНА. Наи гадното снощи и мойте приятели след като се разбрах с нея им викам. Аз ще излизам с бившата .. така и така. Те я видели с тоз и днеска се бъзикат А как беше със твойта :angry: е..х му резила... честно. Няма ли някакъв начин да я разкарам завинаги. Дори и като съм се изнервял съм и Казвал Майната ти курва нещастна не ме търси повече. И след 30 мин като се обади да пита дали съм се оспокоил направо прибледнях... ... :P номера си смених на домашния звъня на майка ми пак го намеири накрая ;) няма отърване . Ако това беше някой кой друг за тормоз щех да съм го осъдил досега ;) И най тъпото е че пред тоз ме изкарала че аз я търся и и се натискам . АЗ НЕ СЪМ И СЕ ОБАЖДАЛ ОТ 1 ГОДИНА .. тук таме смс като ме изнерви... със съдържание на това описаното горе Че е лъжкиня и че не искам да я виждам и да цунка гажето от мен и да не ме занимава. ;) ПОМОГНЕТЕ.

#6 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 02 June 2007 - 09:30 PM

Тая не е нормална човек. Не знам какво иска,ама и тя май не знае какво. Като прочетох първия ти пост щях да ти кажа,че тя те използва,само те тормози с нейнияте проблеми,че ти й се даваш и бла бла бла .... Ама тая явно не е наред! Аз не бих имал търпение като твоето и честно казано досега да съм й показал как се прави шамар с крак (маваши де :P ).

Тая работа я надушвам ,че няма да свърши добре така или иначе,така че вземай най-строги мерки. Каквото ти дойде.
Естествено физическият контакт е крайна мярка и не е препоръчителна :P

#7 AcTivE

AcTivE

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 13 June 2007 - 11:12 AM

Имам голям проблем с бившата какво да правя и какво да очаквам от нея ? Проблема се изразява в следното. Бяхме заедно близо 2 години но тя започна да излза з друг зад гърба ми .. И като всеки друг на мое място я зарязох. После имаше 2 - 3 месеца в които уш се събрахме


Спрях да чета дотук. При мен имаше същата ситуация. Фразата, че порцеланът, веднъж счупен, не става за нищо е вярна. Пести си нервите, унищожи всичко което ти напомня за нея (картички, тел. номер, снимки и т.н.) и повече никога не я виждай (по твое желание). Повярвай ми, в моята ситуация това не прави с пъти по-щастлив.

#8 rizzo

rizzo

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 13 June 2007 - 02:32 PM

Усещам, обаче че и ти все още искаш да си с нея, нещо ти става... знам знам най добре си намери друго момиче може със тази другата да стане нещо сериозно... не се чуди и започвай да се заглеждаш.

#9 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 14 June 2007 - 08:52 AM

Усещам, обаче че и ти все още искаш да си с нея, нещо ти става...



Съмнява ме :P

#10 dezdemona

dezdemona

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 09 July 2007 - 05:57 PM

Миличък проблема не е нерешим. Жена не се разкарва толкова трудно. Обясни и човешки че те дразни като те тормози по този нелеп начин. Все пак сте големи хора и тя да се опита да го разбере. Обясни и че няма никакъв смисъл да ти звъни по 1000 пъти и да те преследва и че с тези си действия само те отблъсква още повече и ти става повече от отвратителна. Ако продължава да нахалства и обясни че си имаш нова приятелка , която много обичаш и която не ти досажда грам. Обясни на лудата бивша че не ти е приятно да притеснява теб и твоята нова приятелка по тоя селски начин. Друг вариант е да вдигнеш грандиозен скандал, да и кажеж Да си Е..е майката и да не те занимава, защото в противен случай и ти ще почнеш да я тормозиш и няма да може да си намери място. Само едно уточнение - ограничи до минимум разговорите с нея - не и вдигай, когато вдигнеш кажи че си зает.... и в никакъв случай не я кани на кафета и да се виждате. Няма смисъл от това. Та..... друга вариант е да и обясниш културно че нейното поведение вече си е психологически тормоз, а такъв вид тормоз също бива санкциониран. Можеш да си извадиш разпечатки на телефоните и да докажеш че те тормози, да и издействаш ограничителна заповед и доста неприятни срещи с полицията:) Има начини доста
Ако пък не......... Строши и главата и да се оправя;)

#11 LasTDanCe

LasTDanCe

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 11 July 2007 - 12:50 AM

Все пак тя осъзнава че е сгрешила нищо че не го е казола то се вижда...


хахах стига бе тя била разбрала ....... виждал съм ги такива следващия който и върже и ще те остави да гледаш тъпо пак ...... после пак ще се върне " осъзнала много "

И все пак 2 седмици зад гърба ми с друг

пфф да умре не и давай да се връща ........


немогат да бъдат заличени посто така...

не бившите са си бивши никога не повтаряй щом не е станало е имало проблем
тоя проблем не изчезва той е на ниво характер!

#12 Yung-Joc

Yung-Joc

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 23 July 2007 - 10:22 AM

гладиатор нищо не казваш отърва ли се от нея и ако си по какъв начин че е доста любопитно

#13 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 27 July 2007 - 02:32 PM

Ами не се отървах напротив в момента и натривам носа малко по малко <_<
Тя си има приятел т.е. до днеска си имаше :unsure: щото той ни видя за 5-ти път последните 10 -15 дни и :) я заряза... последния път и казол ако пак я диви с мене че ще и бие шута е такива неща се случват аз съм виновен :) ... хаха ама не ме е*е Как става аз не я търся тя ми се обада всеки ден :) излизаме държа се добре имам си ПРИЯТЕЛКА вече 5 -та за последните 3 месеца все не случвам :) хаха ама иначе постоянно и разказвам коя по хубава била как ми било с нея и такива работи газ пикае :) ... общо взето си купих една карта на която тя да и няма номера и съм си с нея като съм с приятелката си а като съм сам съм със старата карта да ми се обажда ако иска :) бе добре съм я вързал ако не друго поне сега се чуства зле и ме иска а НИЕ СМЕ СИ ПРИЯТЕЛИ САМО :) от мен толкова ама смятам че е по добре от да я заеба напълно сега се чуства зле и това ще продължава докато реша :) а аз така съм решил за винаги да е :)

#14 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 27 July 2007 - 03:51 PM

Попаднал си на емоционално вампирче... Ако не се отървеш, ще продължава така, докато й позволяваш...

Пич, я се вземи в ръце... Какво значи, че една година не можеш да я разкараш... Да си смениш телефонния номер заради нея??? Ако ти намери новия, и него ли ще смениш? Доста телефони имат функция Черен списък. Ако нямат, спокойно можеш да й вкараш номера в отделна група на телефона, и тази група да няма мелодия за звънене... И това са все мерки, в случай че не успееш да я откажеш лице в лице...

сега се чуства зле и това ще продължава докато реша <_< а аз така съм решил за винаги да е :unsure:

Това защо ти е? Да си докажеш, че можеш? Да й го върнеш?

Послушай ме - не ти трябва да се занимаваш с нея. Просто я забрави. Ако искаш да сте приятели въпреки всичко, това си е твое решение. Но да й отделяш специално внимание, време и т.н.... За какво?

#15 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 27 July 2007 - 10:07 PM

Аз я отказох на 5 - 6 пъти тази мадама лице в лице но няколко дни след като съм и казол да не ми се обажда и че не искам нито да я чувам нито да я виждам повече или звъни докато не вдигна или просто идва на вратата и звъни докато не отворя невероятно нахална е дори имаше период в който и вдигах и и казвах НЕ МЕ ТЪРСИ след което и затварях и това беше около 2 месеца всеки ден и така докато не ме хване в настроение да и кажа нещо повече и пак отначало. И поради тази причина реших да и го връщам докато не се осети <_< тоест излизам говоря си с нея и това е когато съм свободен :unsure: