Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Ако тя попита "Ще ме изпратиш ли?"


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 19 January 2009 - 02:16 AM

Очевадно е че става дума за поредния тест. Как се излиза сух от него?

#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 19 January 2009 - 10:10 AM

Очевадно е че става дума за поредния тест. Как се излиза сух от него?


и кое му е очевидното? ще ме извиниш, но ние си стоим в къщи и нищо не виждаме...
как се излиза сух? вземи си чадър или такси...

търсачката на гугъл е горе в центъра http://donjuancentre...p...

#3 Coldplay

Coldplay

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 19 January 2009 - 07:52 PM

Орхидеята, момчето има проблем,може да го наболяват краката и да не иска да я изпраща. Може да има хидрофобия и да не обича да е мокър. На теб братко ще ти кажа - изпращай я, ако не живее през пет планини. Дори го предлагай и не го прави на въпрос. В началото я изпрати два три пъти, после почни да й викаш таксита (които тя сама си плаща разбира се).Редовното изпращане е дивотия, аз го правя редовно в началото, после минавам на стенд бай.

#4 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 20 January 2009 - 03:29 PM

Тестове, тесове...за вас всичко ли е тестове? Ако каже, "ай си лягаме", пак ли ще е тест. Досега на никоя която ми го е казала, не съм отказал...и не ми е минавало през акъла за невки си тестове.
Та на въпроса с изпращането, нищо лошо. Просто учтивост и кавалерство, нищо повече. Това може единствено да ти помогне, отколкото навреди.

#5 KaPPaDoNa

KaPPaDoNa

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 20 January 2009 - 05:05 PM

Точно така...аз винаги изпращам девойката, все пак това си е въпрос на елементарна култура...Даже и срещата да не е минала както трябва, нормално даже задължително <_< ( стига да нямаш някакъв физически проблем за това) е да изпратиш момичето до тях, пък после ако те е издразнила нещо или не си я харесал ами просто не я търеси повече...Егати почвам да си мисля, че не останахме много мъжете с елементарна култура :lol: ... И не знам но това не ми прилича на някакъв шибан тест.

#6 Midiosa

Midiosa

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 65 Мнения:

Posted 20 January 2009 - 11:11 PM

Ами ако е 12 вечерта и тя е сама, или ако смята, че квартала й е опасен /като всеки един вече/ и я е страх, или ако просто е решила, че си загрижен/ нормален / човечен.. каквато и да е причината трябва да я изпратиш, а не да й теглиш м*йната :ph34r: това не е тест и няма да бъде до момента, в който не се опита да те превръща в лакей, тоест да иска да я взимаш и изпращаш ей така, просто защото не й се ходи самичка

#7 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 20 January 2009 - 11:49 PM

Аз изпращам всяко едно момиче, с което излизам. Без значение на каква разстояние се намира от нас. Това ми е просто навик и от една страна е джентълменство :) Просто е супер тъпо ако не я изпратиш, пък и знаеш ли може да е сама у тях и да те покани ... :ph34r:


Това е от предишната тема от този характер :)

#8 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 21 January 2009 - 03:52 AM

Това е от предишната тема от този характер ;)

Явно темите във форума са свършили и са почнали да ги повтарят,за да сме сигурни,че всички са разбрали...или просто имам Дежа Вю,едно от двете,ама кое..? :ph34r:
Ако те помоли да я изпратиш...да,това е тест,иска да я изпратиш,за да потвърди,че си смотан и може да те мотае :)
К'ъв тест,ве? :) Даже напротив,ако не те е харесала,едва ли ще иска да и досаждаш още x минути,докато извървите y разтояние.Или поне аз така си мисля,но съм още млад и наивен :)

#9 tinkarsuN

tinkarsuN

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 21 January 2009 - 03:30 PM

Изпрати я ! <_<

#10 Sm1l3

Sm1l3

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 27 January 2009 - 01:15 AM

хахах що за тест мислиш ,че е това ... Ако беше ти казала като се разделяте "еми аз мисля да мина през ей тази уличка" .. е явно ,че гледа да се отдалечи колкото се може по надалеко , а това ,че те е "поканила" да бъдеш още 10-ина минути още с нея , за да се чувства предпазена и да бъде още малко време с те*е , не виждам нещо лошо за да се изпълни , дори трябва да е навик (лично аз съм маниак на тема изпращане :) :) ) 70% от случайте ако действаш както трябва в дадена ситуация, може и да се получи нещо в повече освен айде чао ще се видим утре.

Edited by Sm1l3, 27 January 2009 - 01:15 AM.