Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Страхотно момиче


  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#31 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 03 February 2009 - 06:59 PM

Да, blabla до добри изводи си стигнал. Дано повече да се осъзнаят. Жените като цяло са много неориентирани и изобщо не знаят какво искат. За мене една жена едиствените неща, които иска е един така наречен bad boy до се*е си, който да я задоволява сексуално и финансово. Из БИБЛИЯТА някъде пишеше че жените търсят любовта т.е. това искат и дадеш ли им тази любов те си отиват. От това поуката е че не трябва да им я даваш или по-точно не по начина ,който те искат. Трябва да обичаш по мъжествен начин. Но това за тях мисля че не е точно любов. За тях любов е да си дадеш силата. Тогава тя знае че я обичаш и биваш зарязан. Една жена иска нещата, които няма, в случая любовта ти/силата ти, когато и ги дадеш...следващия. Затова нека бъдем силни мъже !

@Silent^Boy^, напипва нещата, но може би се страхува да пише малко повече. Човек се развива, той започва от детското креватче и преживява сума ти метаморфози. Дори да постъпваш еднакво през различните си фази през които минаваш, вътрешните ти подбуди за това са различни. Разбира се, че тук говоря и за жените.
Първоначално момичетата вярват в истинската любов и са готови да й се отдадат безрезервно, говоря за така наречените "девствени момичета". След първите няколко месеца, наблюдавайки как това влиза в онова, започват да експериментират и това е прекрасно. "Обичаш ме нали, не искам да се срещаш с твоите приятели, искам да си само мой, не искам да общуваш с твоята майка повече. Обичаш ме нали и освен това искаш секс, знаеш ли как ми се иска да имам онова плюшено мече. И т.н." Тоест те се научават да търгуват с нещата, с които работи нашия свят. Още повече за това спомагат възпитателните роли на приказките за красиви принцеси и богати принцове, чалга песничките ("дайте ми водка за негова сметка" и т.н.) и не на последно място верните съвети на мамето, която силно желае да види сбъдната провалената си мечта за бляскаво и сигурно бъдеще поне за нейната дъщеричка.
Малка поправка. Жените не че не знаят какво искат. Те знаят. Ето какво искат. Те искат всичко и то по много. Проблема е, че когато не го получат, това наистина ги обърква и създава неприятното чувство, че "жените не знаят какво искат".
Мъжът задоволява жената сексуално и финансково. Това е класика. Имаше едно предаване по Дискавъри. Питат мъже от различни краища от света какви искат да са техните жени. Отговорът е красиви. Питат жени от различни краища от света какви искат да са техните мъже. Отговорът е богати. Не мога да разбера какъв е този псевдоморал, който се насажда. Истината е ясна. Написана е по време на нашите 2000 години цивилизация и не виждам защо чувам безмислен ропот по тази тема. Борбата тук е друга, идеята е освен парите и секса да имаш нещо което те прави човек, което да кажа "те извисява" над общата маса (от животни) и което ти прави живота цветен и красив. България е гладна, още дълго ще останем заложници на темата "секс срещу пари" (тук едно поздравче за Графа).
Изчистете се от спортната злоба по темата "секс и пари", приемете нещата трезво и се научете да работите с фактите и правилата. Не ги отричайте, това е все едно да си затворите очите.

#32 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 03 February 2009 - 10:09 PM

Хора съобразявайте се все пак с темата на човека. Едва ли някога ще се появи жена, която да бъде напълно задоволена(финансово, емоционално, в леглото :D), от който и да е мъж.
Аз лично си ги обяснявам нещата с еволюцията. Т.е. жените имат един вид естествени рефлески в следствие на милионите години естествен педбор. Все пак така се избират най-доброто от мъжете, за да може да се продължи човешкия род. :) Така, че да не се чудят хора, които позволяват да ги гримират защо остават само приятелки и биват използвани... :)

#33 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 03 February 2009 - 11:19 PM

Точно по случая. http://uk.youtube.co...feature=related

#34 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 04 February 2009 - 04:16 AM

Така, че да не се чудят хора, които позволяват да ги гримират защо остават само приятелки и биват използвани... laugh.gif


Досега не ме бяха правили на ГЪЗ по този начин. Но е за мое добро, и се радвам, че поста ми зароди такива дълбоки изказвания, аз еволюирам и ми трябва време и опит. Радвам се че случих на този форум, и на хора като вас.

Не толкова на място http://vbox7.com/play:e1bd70d1

Edited by tumpi, 04 February 2009 - 04:17 AM.


#35 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 05 February 2009 - 06:17 PM

Pras4o хубаво си го написал и си е така, но поне за мене това от Дискавари донякъде е вярно.
Вярно че на жените от праисторията им е тая програма - да търсят силни алфа мъже. В миналото обикновено тези мъже са били с мускули, мъже които са били силни и затова са можели да защитават жената и децата от натрапници и също така са ходели на лов, за да осигуряват прехраната на семейството си. И не само това, те също са имали и добри гени и жената е знаела че като децата и са от такъв мъж те ще имат също добри гени и ще имат по-голям шанс за оцеляване. Тя усеща спрямо нещата, които върши този мъж сигурност и защита. Нещата и сега са същите, но просто с малко разлики, тъй като сме еволюирали. Вече не сме неандерталци, вече този силен мъж, било то и с мускули е мъж с висок социален статус, увереност, той е лидер, който доминира над заобикалящия го свят. Той е модерния алфа мъж. И днес да бъдеш социално извисен, образован, с добро финансово положение създава автоматично привличане. Усещането, което създават в една жена тези неща пак е същото като от едно време, а именно тя усещя - сигурност и защита. Така че донякъде е нормално да е такъв резултатът от проучването. Аз и заради това написах най-вече предния си пост. Хубавото е че не е необходимо всеки да има пари и мускули, за да излъчва алфа чертите и да привлича жени. Нужно е най-вече посредством поведението си да излъчваш тези черти и така да се включва заложената от хилядолетия програма на жената и да бъде привлечена от теб. Трябва най-вече да имаш качествата на алфа, за да ги привличаш. Тези, които имат пари по малко изкуствен за мене начин ги привличат. Това не е алфа, но явно пак се получава, заради сигурността, която дават парите на жената и евентуално за нейното поколение.

#36 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 12 February 2009 - 09:39 PM

За тези които следят темата...
Това беше краят, наистина просто аз бях и преписал повече отколкото всъщност е. Може и да бъркам, но вече не ме интересува.

#37 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 13 February 2009 - 01:19 AM

Малко офф-топик- да ме извинят другите. Има една мисъл относно парите, с която работя от доста време насам.
Парите са като торта. Ако знаеш как да ги използваш създаваш цветя. Ако прекаляваш с торта си миришеш на... (подсказка- не е рози). Изображение
Брилянтната комбинация е пари с умение да ги ползваш умно.

@tumpi, като те гледам с какъв философски тон го въздишаш това... Хей... я го дай по-несериозно. Хайде отпусни се малко, дишай. Само да знаеш какви мисли минават през главата на една жена... Ооооо, по-добре да не знаеш (че рязко ще спадне раждаемостта). И затова живеят средно 6 години повече от нещастните мъже. Гледай по-философски на нещата.

Какво става с този форум. Само погребалния марш липсва?! Изображение

Edited by Pras4o, 13 February 2009 - 01:24 AM.


#38 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 14 February 2009 - 02:29 AM

там там тарам там тарам тарам тадам там там тарам там тарам тарам тадам





В осми клас ясно помня как взех химикалката от учителя си по История за да запиша номера на едно гадже. Не и се обадих защото подарих листечето на друго гадже защото имаше нарисуван графит на него. От давна владея някои инстинктивни-импулсни умения, и след прочитането на библейската част от форума си помислих, че мога да правя всичко което пожелая, но грешах, има още много момичета преди да срещна моята.

Аз съм въздушна зодия и винаги съм философ, Прасчо, :) След жена не се бяга! тя има интерес към мен, аз също, явно обаче, че не е достаъчно. Тя ще ми се обади и ще ме потърси, аз бях дотук.

#39 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 15 February 2009 - 03:51 PM

там там тарам там тарам тарам тадам там там тарам там тарам тарам тадам
В осми клас ясно помня как взех химикалката от учителя си по История за да запиша номера на едно гадже. Не и се обадих защото подарих листечето на друго гадже защото имаше нарисуван графит на него. От давна владея някои инстинктивни-импулсни умения, и след прочитането на библейската част от форума си помислих, че мога да правя всичко което пожелая, но грешах, има още много момичета преди да срещна моята.

Аз съм въздушна зодия и винаги съм философ, Прасчо, :lol: След жена не се бяга! тя има интерес към мен, аз също, явно обаче, че не е достаъчно. Тя ще ми се обади и ще ме потърси, аз бях дотук.


браво... една крачка напред и нагоре. осъзнай, че жените се отвръщават от такива дето като ги видят и започват да подскачат и припкат около тях като кученца, точно така както и ние се дразним от такива жени. ако и даваш всичко неминуемо ще достигнеш до там. осъзнай, че не трябва да ти пука какво мисли и иска жената. ако излизаш от тази логика... трябва да се освидетелстваш... жълта книжка ти трябва!!! знай какво искаш ТИ и го отстоявай с пълна сила. тогава това ще се харесва на жените и те ще припознават свойте искания в твойте. ще бъдет завладяни. дори и да искаш да копаеш канали и да си гледаш прасенца. така спестяваш много енергия за глупости, която може да бъде вложена в нещо по-позитивно. тогава ще те припознават като лош, като лидер, като... Мъж с главна буква... а дори и с пълен член.

но това всичко идва с опита. не става да прочетеш една библия и да станеш Бог :P

#40 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 17 February 2009 - 10:05 PM

Говориме пишим правим струваме, и пак така...
Грешката е в мен и по малка част в нея. Мацето е страхотно, аз не опазих сърцето си, това ми е грешката, но мога да лавирам с думи и постъпки, да изкушавам и тя да разбира, че съм го правил с други, сега оставям нещата така с висок интерес, и вратата ми е отворена за нея, аз не гоня повече. Ще видиме заедно как пак ще пиша че тя ше ме търси, наистина :D

#41 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 25 February 2009 - 12:37 AM

Хи хи. мина по малко време от колкото си мислех, пак ме търси по телефона. Не се давам лесно, и сега не мисля да го правя. Доказах на се*е си че може да контролираш ситуацията. Това ме радва.

#42 Sweet88

Sweet88

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 05 March 2009 - 06:17 PM

Тя иска да сте гаджета а ти се дърпаш - защо? Не искаше ли точно това?

#43 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 11 March 2009 - 11:03 PM

Не искаше ли точно това?


даа в интерес на истината, но не само гажета, аз я виждам като майка на децата ми, и сега трябва тя да направи няколко много важни стъпки, за да може да ми докаже че и тя иска същото.

чуваме се от време на време, тази сутрин пак ме събуди по телефона

някак си не мисля че е точно дошъл момента, в който да стане всичко това.






и още нещо, свиит88 цялата тема ли прочете :)

#44 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 12 March 2009 - 03:15 PM

даа в интерес на истината, но не само гажета, аз я виждам като майка на децата ми, и сега трябва тя да направи няколко много важни стъпки, за да може да ми докаже че и тя иска същото.

чуваме се от време на време, тази сутрин пак ме събуди по телефона

някак си не мисля че е точно дошъл момента, в който да стане всичко това.






и още нещо, свиит88 цялата тема ли прочете :)


wow... Ти ме разби направо. Нямам думи наистина.

#45 angelito

angelito

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 13 March 2009 - 09:25 AM

Божеее, а аз се оплаквам от външността си... лее tumpi май мн си сбъркал :) :)