Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Страхотно момиче


  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#16 Ph0en1x

Ph0en1x

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 37 Мнения:

Posted 20 January 2009 - 11:24 PM

а с една маймуна се хванах само за да разбера какво е да си с мургава :)

Надявам се, че не е и толкова... окосмена ? :ph34r: Шегувам се ;)

Иначе... Действай и т'ва е :) Ако се издъниш, другия път ще знаеш, че "това и това не е много оферта да го правиш" :) Никой не се е родил научен.
Казваш, че това е "момичето"... Ако приемем, че си прав - стягай се и давай в правилната посока ;)

#17 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 21 January 2009 - 02:58 AM

xa xa nе нееее !!! :) маймуна я неркохзатова че е игривяа и закачлива, и много интересно, че имаше много по малко косъмчета където и да е било, а на краката нямаше нито един, генетично, казваше че и на майка и краката били такива. И още нешо който не е бил с "маймуна" чувах че много "ухаели" нее това не е така, зависи от момичето, при мен ухаеше но на крем :ph34r: NIVEA :) гореща кръв

#18 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 21 January 2009 - 12:23 PM

Друго имах предвид под гримиране :) Няма значение. Важното е tumpi да успее, къде с маймуни, къде с хора <_< Шегувам се :P

#19 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 21 January 2009 - 10:47 PM

Намерил си жена?!? КЪДЕ Е? Цял живот всички търсим и никой не е намерил. Ти откри единственото женски същество.

Какво значи, че е жената за теб?

Прекалено много ти пука..

#20 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 22 January 2009 - 04:26 PM

Намерил си жена?!? КЪДЕ Е? Цял живот всички търсим и никой не е намерил. Ти откри единственото женски същество.

Какво значи, че е жената за теб?

Прекалено много ти пука..

@Fr33st1leR, не четеш ли?! Човека е намерил маймуна! И ухаела на NIVEA. Не знаех, че и в зоопарка им носят кремчета. :) :lol: :lol:
Само бой, секс и скубане под мишките!
И сърцето да си пазиш, най вече от приматите.

Оххх, извини ме. Не можах да се стърпя да не пиша. Нищо лично! :P

Edited by Pras4o, 22 January 2009 - 04:28 PM.


#21 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 23 January 2009 - 01:48 AM

:blink: Ох, ще ме уморите :huh:

Само да ви кажа, че покрай тия маймуни, вече се чудя онова с мацката и каката хора ли са :)

Според мен авторът си прекарва добре, а това е важното. Щом и гаджетата и всичко е наред (и маймуните) - значи няма проблеми.

Я раздуй обаче за тази маймуна? Какво имаш предвид под "мургава"? Черна ли, циганка ли, мулатка ли, ескимос, каква?

#22 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 23 January 2009 - 02:55 AM

ето пак, някаква сензация заради мой израз, последния път беше "еднояйчни близнаци" бях се объркал, и цялата компания се забаляваше, докато аз се размазвах от кеф буквално. Ето сега за моята маймуна: тя е българка, с майка румънка, баща и е един висок и едър светъл мъж, брат и също е светъл, но тя си е моето маймунче. Всеки ден се виждахме с нея, но аз се държах като приятел, докато тя не ми налетя, по този начин разбрах какво е да си с маймуна (мулатка) :) тя е 8-ца ! вчера ми писа на скайп, а аз не изгарях от желание за страстен чат, реши да ми се качва на главата, и просто сега съм без маймунче, за сметка на това, отидох да играя баскетбол, и там се видях с други познати, реших да ги поканя да гледаме филм, ама се нави едната, нищо не сме правили, току що я изпратих, но докато гледахме филма звъна друга позната и започна да ми развива някакви теории за събада дали може да я промениш, говорихме доста около 6 минути и 44 сек :) когато приятелката до мен ме попита дали ще спра с телефона защото верно беше неприяттно аз да говоря тя филм да гледа, тази от телефона разбра че не съм сам, попита ме дали съм сам (звучеше влубено-пияна) и след като я разочаровах и стана неловко и затворихме...
имам и една други случки и то само днес всичко това, взех телефона на една 7-ца :)



ето и сега за Страхотното момиче и кака и !!! Страхотното момиче вече не е толкова строхотно, но знам че като прекараме известно време с нея, тя пак ще е съвършенна, имаме една уговорка за 27 вечерта пътуване в 23:04 на жп гарата, а дали ще дойде без повече уговорки, не знам ще чакам да видя какво ще се случи, и тя е 10-ка пълен топ модел, и не само физически, тя е истинска жена.


и да се похваля аз я прочетох библията, до край, на един дъх, останаха ми няколко ярки моменти в глвата, но знам че ще се връщам и ще прочитам по нещо някой път, искам да отбележа, света ми се промени, досега аз съм имал този потенциал, но не съм знаел как да ползвам силата си, просто не съм можел да я насоча в правилната посока, в момента съм обсебен от нея, и пробвам всичко което ми хрумне... не съм стеснителен, нито грозноват, нито съм незначителен, досега обаче аз играех по свирката на момичетата, и наистина си вярвах че аз трябва да ги спечатля, а сега аз показвам че мога и не съм кой да е, и гледам в очите на момичето, наистина тя сама си казва какво харесва,какво иска, как го иска. трябва само малко време за да мога да еволюирам, и да стана играч, имам още много навити мацки, които ще си умрат от яд че няма да могат да ме контролират, аз съм си аз, не ми си ми нужна точно ти - като се има пред вид че мога да имам някоя твоя приятелка, така че добре дошъл на мен :)

искам да спомена толкова много неща но мисълта ми се губи, пък и защото съм АНОНИМЕН, и никои не знае кои съм всъщност, мога да говоря без да се опасявам, за някакви последствия.

от мен може да очаквате само хубави неща, и се съмнявам нещо да се прецака, мисля че съм доста подготвен, само да не се гипрсирам някъде, че става лошо, прави сте забавлявам се много и то

#23 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 31 January 2009 - 12:12 PM

Скъсаха ме на изпита (но това не е толкова важно защото има уловка) та страхотното момиче не дойде на гарата, пътувах без нея, и за щастие се запознах с друго страхотно момиче, и сега след като вземам телефони самият аз се чувтсвам много добре. За последните две-три седмици имам около 15-20 телефона, все на момичета с които мога да си прекарам добре. А на връщане с БДЖ се запознах с друга девойка, която се оказа много умна, обаче отговаряше на всеки мой въпрос, досега толкова въпроси не съм задавал, пък понякога дори тя намше нужда да я питам сама си казваше това което ме интересуваше. Чувствам се жив.

Edited by tumpi, 31 January 2009 - 12:13 PM.


#24 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 31 January 2009 - 12:27 PM

Аз пък свалих един мн сладък в един магазин докато пазарувах сувенири, после двама на улицата и сега чакам още забивки ;)

#25 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 01 February 2009 - 08:53 PM

Ето какво искам да споделя, след всяко съобщение тука в този форум съм порастнал, и съм по съвършен или поне аз така се чувствам. СТРАХОТНОто МОМИЧЕ не е толкова страхотно дори в интерес на истината аз съм я направил толкова страхотна, мислех че виждам трезво но сега след като не я виждам известно време и се запознавам с много дурги момичета усещам че нищо не съм загубил, а напротив спечелих си опита, обаче платих за него, защото наистина си мислех че тя е момичето за мен, Без това на два пъти ми е казвала че не трябва да се вижда с мен поради куп-причини, и не осъзнавах, че не е за мен. Пък на всичкото отгоре мисля че и тя си има стратегия, защото на последното си срещане което уговорих със съобщение "след 30 мин едисикъде" тя беше там но ми каза че ако се виждаме толкова често сме щели да си омръзнем и искаше да намали темпото, аз усещам и че тя ме иска и харесва но някак си времето и мястото не са в наша полза ако бях малко по опитен щях да мога да преценя, но сега мисля че всичко е загубено.

Излизам с много други, но обичам нея истински, и тя го знае без да съм и го казвал (то си ми личи). Ще оставя малко време, да мога да се променя малко, да може и тя да се промени може пък следващия път да не е толкова зле, може да е тотално и провалено и поне няма да ме е яд.

Edited by tumpi, 01 February 2009 - 08:55 PM.


#26 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 01 February 2009 - 09:03 PM

bla bla bla

Брат зарежи я тая малката. Още не знае какво иска. Действай каката, ако прецениш, че още имаш шанса... ;) Нямаш си идея колко ще научиш от какичките. :rolleyes:

#27 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 02 February 2009 - 04:53 PM

Още не знае какво иска.

Не успях да прочета цялата нишка от постове, но пък за сметка на това си харесах горното.
Свиквай с тази мисъл и за в бъдеще. Но пък за сметка на това знай какво искаш ти- това звучи достатъчно.

Имаше един виц, в който се разказва как имало 6 етажен магазин с мъже и 2 етажен магазин с жени. Припомни си вица и така.

#28 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 02 February 2009 - 10:02 PM

Не успях да прочета цялата нишка от постове, но пък за сметка на това си харесах горното.
Свиквай с тази мисъл и за в бъдеще. Но пък за сметка на това знай какво искаш ти- това звучи достатъчно.

И аз тва се опитвах да му кажа, ама той не вдяна... :huh:

П.П. Положението наистина става много зле. Установих, че "жени" във възрастовата граница между 26-31 години хабер си нямат какво желаят от живота...

#29 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 03 February 2009 - 01:12 AM

тя е на 18. И вица много ми хареса, ще си го напомням, дори ми доиде вдъхновението да си го направя на картинка и ще си го нарисувам на блузата, без това исках да е нещо уникално сега идеята е оригинална пък и ще го направя с въображение, и никои няма да знае какво точно е това на блузата но и мисълта за вица ще бъде до мен.

Edited by tumpi, 03 February 2009 - 01:14 AM.


#30 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 03 February 2009 - 05:03 PM

Да, blabla до добри изводи си стигнал. Дано повече да се осъзнаят. Жените като цяло са много неориентирани и изобщо не знаят какво искат. За мене една жена едиствените неща, които иска е един така наречен bad boy до се*е си, който да я задоволява сексуално и финансово. Из БИБЛИЯТА някъде пишеше че жените търсят любовта т.е. това искат и дадеш ли им тази любов те си отиват. От това поуката е че не трябва да им я даваш или по-точно не по начина ,който те искат. Трябва да обичаш по мъжествен начин. Но това за тях мисля че не е точно любов. За тях любов е да си дадеш силата. Тогава тя знае че я обичаш и биваш зарязан. Една жена иска нещата, които няма, в случая любовта ти/силата ти, когато и ги дадеш...следващия. Затова нека бъдем силни мъже !