Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Страхотно момиче


  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#1 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 19 January 2009 - 12:02 AM

Първи пост ми е, прочетох Библията (не до край) но добих ясна представа за това как трябва да се държа с жените в своя живот. Позволявам си да се представя студен на 19 това е достатъчно предполагам.

Уча във Варна и там се срещам с много други момичета, нямам никакъв проблем в това съм със самочувствие, буквално си ги въртя на пръст, но ето каква е дилемата (моята история):
В пети клас имах една компания от мълчугани като мен, там имаше едно момиче с което се мразихиме много, до деня в който вървях зает с една огромна папка за рисуване, с един телефон в ръката ми и другия на ухото нервно размахвайки първия, разговаряки за това кога ще пристига организацията от Италия, защото аз съм посрещнал групата от Англия, а нямаме новини за хората от Литва... (подробности).
Тогава я видях отново, беше минало известно време и аз бях 12клас а тя на 18 години (висока, стройна, Перфектна) видях я в гръб и си помислих ей какво маце, тя сякаш ме чу, обърна се и тръгна към мен познах я !!! Прегърна ме тя и повървяхме заедно, разменихме телефони, и (модерният начин) "skype". След което аз я намерих добавих я ден и нощ говорихме за това какво става с живота ни как сме се променили, но аз наистина бях много зает: абитюрен, организатор на проект и не можехме да се виждаме много често, тя си падаше по мен. Един ден я поканих да излезнем на театър, тя се съгласи и я попитах дали това е среща, получих отговор Да :angry: Бяхме на театъра, като вътрешен човек влезнахме зад кулисте говорихме с актьорите секунди преди и след като слезнат от сцената (беше забавно). И в един удобен момент аз и казах че съм влюбен в нея, я поисках да я целувам, (не знам какво толкова нередно) но тя не искаше (бях AFC) . Липсваше ми опита, изпратих я до тях, получих само една прегръдка и след няколко часа по скайп ми се изписа, че можела да бъде само приятел с мен и, че известно време не иска да се виждаме.
Тогава много страдах, защото тя беше родена да бъде за мен, имаше всичко - добро семество, по голяма кака, отличничка, високо и прекрасно момиче, но не и моя. Заминах студент, преродих се :D един тон гаджета пак бяха мои, и не страдах - нямаше за какво, една сутрин обаче видях момиче което прилича на нея, седеше точно срещу мен на улицата отсреща, светна зелено и аз тръгнах към нея, тя не тръгна към мен а ме изчака, това беше сестра и, банков служител изклучително независима и страшно привлекателна.
-Познах те! ми каза тя...
-Ти си онова момче, сестра ми спомена че учиш тук. (засичхме се в малкия град с нея един или два пъти, но тя ме позна наистина бях изумен).
Поговорихме, размених телефон, и продължих напред. След време си купих карта с безплатни минути и добавих моето перфектно момиче, и говорихме доста с нея, тя знаеше какво става с мен, казвах и че излизам с Мария, Валя, Галя... Един ден ми предложи да се пребирам с кака и (т.е. заедно), в малкия град, казах, че имам номера и ще се свържа. Свързах се и вместо да уговоря само билети за пътуване дата и час я поканих на вечеря, беше страхотно, държах се интелигентно, подбирах си думите, подавах салфетки, разхождахме се под ръка (бях перфектен Дон Хуан).
Рабрала за моето "перфектно" поведение снощи, тя чакаше с нетъпение да се прибера за да можем да се видим :)
знаех, че трябва да имам няколко трика в запас, и се бях подготвил, гледахме филм у тях почерпихме се с вино, после тя ме нагримира, защото аз нямах против, каза ми че имам страхотни устни, и аз се УПЛАШИХ !
ДА НЕ БИ ДА МИ ИГРАЕ НОМЕР И САМО ДА МЕ ПРОБВА
ДА НЕ БИ САМО ДА МЕ ПРОВЕРЯВА КАКВО ЩЕ НАПРАВЯ
ИЛИ ПЪК СИ ИГРАЕШЕ САМО С МЕН ЗА ДА МЕ ДРАЗНИ
така и не разбрах (така и сгреших) казах че моите устни не и принадлежат цитирам "и никога няма да ги докосне" бях закачлив. Прибрах се в 3 вечерта със спирала и червило и руж и фон дьо тен, липсваше ми само червеното топче на носа...



Какво става? мога и сам да разбера, искам помощ от по опитен играч.

Трябваше ли да я нацелувам и да правя секс с нея?

Беше ме страх за това, че пак ще се отдръпне от мен за това не направих нищо сега ми е болно, защото снощи не бях аз, защото ако бях наистина в момента нямаше да пиша тази тема тук.

(има нещо което не споменах, не знам защо но я чувствам като своя жена и че един след всички успехи и поражения, тя ще бъде моя жена)

Искам да разгадая ето този момент.

Помощ.




P.S. хубав роман се получи, ще си го пазя :)

#2 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 19 January 2009 - 02:07 AM

Аве братле я вземи и се наспи.
На сутринта прочети какво си написал.

(бях AFC)


Сигурен ли си, че е отминал този период? :angry:

...подавах салфетки, разхождахме се под ръка (бях перфектен Дон Хуан)...


Ама ти сериозно ли? :) :D :D

после тя ме нагримира, защото аз нямах против

Май си сбъркал форума... :huh: :) :D

добих ясна представа за това как трябва да се държа с жените


Сигурен ли си? Щото...

Беше ме страх


П.П. Съмнява ме това момиче вече да изпитва някакви сексуални стремежи към новата си "приятелка". ;)
Виж с кака й може и да имап някакви минимални шансове... :D

#3 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 19 January 2009 - 03:04 AM

Не знам защо, но всичко това което го казваш ми звуши много повърхностно. Исках съвет, а не някои така да ме бъзне...

Не искам просто да минавам на СЛЕДВАЩАта, наистина чакам Компетентен отговор.

#4 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 19 January 2009 - 09:56 AM

Не знам защо, но всичко това което го казваш ми звуши много повърхностно. Исках съвет, а не някои така да ме бъзне...



Ти какво очакваш да ти кажа при уловие, че си се държал като с някоя приятелка. Тая случка с гримирането ще ти е за урок. :angry: Как може да направиш такава глупост?

после тя ме нагримира, защото аз нямах против, каза ми че имам страхотни устни, и аз се УПЛАШИХ

Сам осъзнаваш какъв ти е бил проблема. Тая случка е класическа... Момичето ти е подсказвало нещо, ама ти си мислел с една друга глава (ако изобщо си мислил в тая ситуация).

Не искам просто да минавам на СЛЕДВАЩАта, наистина чакам Компетентен отговор.


Ти може и да не искаш да минаваш на "следващата", ама ще трябва. Така да осереш нещата...
П.П. Нямам нито свободното време, нито желанието да пиша романи като твоя. Но разбери, че т. нар. "Компетентни" хора в любовта, секса и т.н. няма. Има хора, които са се проваляли, но са се научили от грешките си. Такива са и повечето хора във форума. :)
Т.е. всеки сам се учи от грешките си.

#5 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 19 January 2009 - 01:28 PM

Не знам дали защото съм наспан по добре, но мисля, че ето такъв отговор очаквах.
И ето защто не съм AFC, защото след всичко това което се случи, и въпреки, че съм и бил приятелка тя пак ме потърси.
"Изпуснал съм на 9000 стрелби в кариерата си. Изгубил съм почти 300 мача. 26 пъти, на мен бяха поверили да направя решителния изстрел и аз пропуснах. Провалях се отново и отново в живота си. И точно затова успях."
Майкъл Джордан
Съмнявам се, че има фраза "Успях" при жените, но с тази се получава. Имам някакви проблясъци и мисля че е само въпрос на време, да мога да владея ситуацията.

#6 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 19 January 2009 - 01:56 PM

Имам някакви проблясъци и мисля че е само въпрос на време, да мога да владея ситуацията.

Ами възползвай се от тея "проблясъци" (май се наричаха вроден инстинкт :rolleyes: ). Вместо да се страхуваш, да изпитваш несигурност и т.н. когато си с въпросното момиче се осланяй именно на тея проблясъци, щото от много мислене глава боли. :angry: Не ти казвам да се държиш като дивак, ами когато усетиш че е дошъл момента да я целунеш, прегърнеш и т.н. просто да го направиш.

П.П. Как може да позволяваш момиче да те гримира. <_< :blink: :angry:

Edited by blablabla, 19 January 2009 - 01:57 PM.


#7 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 19 January 2009 - 02:35 PM

Нека не забравяме, че пихме вино... бях много пиян :rolleyes: и аз мъж в целия си ръст 190 и с широки рамене (плувам професионално) лежах безпомощно.

Шегувам се не съм бил пиян, но наистина го усетих онзи момент, и да си призная не бях сигурен, сега не е така и знам че пак ще имам тази възможност, идва ми на гости в Морската столица... ще пътуваме заедно стана ясно. Цяла вечер в едно купе във влака !!! може би пак съм в играта времето ще покаже...

#8 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 19 January 2009 - 03:22 PM

Нека не забравяме, че пихме вино... бях много пиян :rolleyes: и аз мъж в целия си ръст 190 и с широки рамене (плувам професионално) лежах безпомощно.

Шегувам се не съм бил пиян, но наистина го усетих онзи момент, и да си призная не бях сигурен, сега не е така и знам че пак ще имам тази възможност, идва ми на гости в Морската столица... ще пътуваме заедно стана ясно. Цяла вечер в едно купе във влака !!! може би пак съм в играта времето ще покаже...


Винаги може да преобърнеш нещата на своя страна, ВИНАГИ !!!

#9 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 19 January 2009 - 11:56 PM

Бате хващай каката не се услушвай :)
Тука абсолютно можеш да изпълниш поговорката. "Който има балдъза, е.. ... ...." :lol:

#10 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 20 January 2009 - 04:41 PM

tumpi поне една тема от Библията чел ли си ? Ако си чел едва ли ще напишеш че си бил истински Дон Жуан. Така наречения Дон Жуан, а за мене това означава просто МЪЖ така ли би се държал? Хубаво прочети Библията и я осъзнай ! И праволинейно с четенето и добий и опит. Излез и "играй" ! Не е трудно. Един път като се пречупиш става лесно. Ако допускаш пак да те гримират :lol: мисля че ти е ясно какви ще са последствията...

#11 Coldplay

Coldplay

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 20 January 2009 - 08:16 PM

Ако допускаш пак да те гримират :lol: мисля че ти е ясно какви ще са последствията...



Братко какво му е лошото на грима, KISS са гримирани дори под бельото, и станаха звезди нали, дори не въпреки това,а именно поради това! <_<

#12 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 20 January 2009 - 09:51 PM

tumpi поне една тема от Библията чел ли си ?

От къде мислиш знам какво означава "AFC"?
И тука не става дума за някое случайно момиче което съм заговорил в супера... А това момичето, което на няколко пъти ме замерва с СМС'и от рода на "прекъсвам всякакви отношения с теб, поради твоето ...", "не искам да ме ме търсиш по какъвто и да е било повод" и оцеляхме след всичко това. Тя също така е момичето което помолих да напише писмо за другата година до се*е си, аз също написах едно такова за мен, и в една късна януарска вечер го заровихме в една бутилка от вино която запечатахме заедно. Мисля че не е толкова "плитко" положението, пък и дори след като ме направи на "KISS" и онова там за устните, на другия ден пак пак ме потърси... Скоро ще пътуваме заедно, и аз ще бъда на рождения ден на моя приятелка без нея, дори когато тя е дошла с мен за да може да излизаме уж (но тя отива при сестра си). Аз не мога да преодолея се*е си, искам малко подкрепа, усещам движението, както казахте трябва опит ...

какво да се прави всеки е почнал от някъде

#13 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 20 January 2009 - 10:04 PM

И не забравям че трябва да си пазя сърцето, ето защо излизам и с много други, и съм номер едно в очите на поне още 3, а с една маймуна се хванах само за да разбера какво е да си с мургава :lol:

#14 Coldplay

Coldplay

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 20 January 2009 - 10:34 PM

И не забравям че трябва да си пазя сърцето, ето защо излизам и с много други, и съм номер едно в очите на поне още 3, а с една маймуна се хванах само за да разбера какво е да си с мургава ;)


аххахахахахахахахахахахаххахахахахааааха :lol: <_< :)

#15 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 20 January 2009 - 10:54 PM

аххахахахахахахахахахахаххахахахахааааха :lol: <_< :)


;)