Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Страшно съм смотан...


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 unknown

unknown

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 17 May 2007 - 04:33 PM

Значи започвам с това че прочетох библията вече ... Но нищо не ми помага да махна тъпия срам които е в мен! Просто ме е срам да поканя едно момиче да излезе с мен. Тя идва до мен и ме заговаря и аз пак си мълча. Викам си варви сега да я поканиш трагвам към нея и я подминавам. Просто не мога да се контролирам! ПЛС ПОМОГНЕТЕ! АЗ ЛИ СЪМ НЕНОРМАЛЕН ИЛИ КВО ? :) :lol: :huh: :)

#2 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 17 May 2007 - 05:31 PM

Значи започвам с това че прочетох библията вече ... Но нищо не ми помага да махна тъпия срам които е в мен! Просто ме е срам да поканя едно момиче да излезе с мен. Тя идва до мен и ме заговаря и аз пак си мълча. Викам си варви сега да я поканиш трагвам към нея и я подминавам. Просто не мога да се контролирам! ПЛС ПОМОГНЕТЕ! АЗ ЛИ СЪМ НЕНОРМАЛЕН ИЛИ КВО ? :) :lol: :huh: :)


Не си ненормален, просто си несигурен в се*е си, не си уверен в способносите си... вероятно си и малко изплашен от това, какъв отговор ще получиш от нея... Съвета ми е напредвай-бавно, но сигурно. Стегни се, бъди малко повече уверен и лека по-лека ще видиш как това притеснение ще започне да изчезва и на негово място да се появява решителността и безколебливостта.

#3 unknown

unknown

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 17 May 2007 - 05:52 PM

мерси ... Ще се опитам да се не колебая толкова утре или там когато я видя :)

#4 dragonedge

dragonedge

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 17 May 2007 - 06:35 PM

Пробвай да си повишиш увереността постепенно. Вкарай яко настроение, облечи се добре и излез на улицата. Заговаряй хубавите момичета като в началото можеш просто да ги питаш за часа. Като се отвориш малко пробвай да завържеш някакъв елементарен разговор, след това ги питай и за имената им и т.н. В училище също се опитай да общуваш повече. Постепенно ще станеш уверен когато общуваш.

#5 unknown

unknown

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 17 May 2007 - 09:50 PM

абе проблемът ми не е в общуването... Аз съм много разговорлив дори и с нея говорех много преди да я харесам ... проблема ми е че сега ме е срам от нея ... иначе нямам проблем с приятели и когато взимам нещо на ебавка да ебавам някое момиче че го харесвам пак ми е лесно... но тук немога да се преструвам че ми е на ебавка и ме е срам ... незнам за кво става тоя шит ... Мерси за отговорите :)

#6 Goga

Goga

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 18 May 2007 - 11:24 AM

Трябва да понижиш значимостта, която има тя за теб. Гледай на нея като на една от многото, не като на ЕДИНСТВЕНАТА. Заговаряй другите момичета, взимай телефоните им, пъй прави с нея каквото искаш. Просто имай резервни мадами, за да не ти пука дали ще се издъниш. Успех! :)

#7 unknown

unknown

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 18 May 2007 - 06:08 PM

днеска беше различно :) отидох при нея и си поговорихме даде ми номера си.Ще и се обадя неделя за понеделник вечерта след даскало ... иии така :) мерси за всичко. Днеска беше съвсем нормално и бях уверен в се*е си ... как няма като цяла нощ сам си го набивал в главата че мога ахаха :) :lol: :huh:

#8 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 19 May 2007 - 11:14 PM

Просто ме е страх,не че не мога да говоря или нещо такова,ама ме срам разбираш ли,смотан съм си такъв....

Стига с тия глупости,като искаш да си смотан си оставаш такъв или просто всеки трябва да си напише тема колко е смотан или колко го е срам....

Не знаеш как да се промениш?

Не е вярно...знаеш...ама не ти стиска...

Не става въпрос за е*анетомацките,свалките....става въпрос за теб ве човек...за целия ти живот...

Съвет и план за действие:

-Звъниш,оговаряш,излизаш,говориш,докосваш,целуваш,е*еш....

Това е специална формула,препиши си я и я вземи та да не заабравиш нещо...

лека

#9 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 21 May 2007 - 08:32 AM

Всичко ,което написаха колегите дотук е вярно,но аз искам да разгледам още един аспект на проблема. Има хора ,които влизат в този форум просто за да "знаят" как се свалят мацки и за да нямат проблем с тях някой ден. Други влизат ,защото се мъчат постоянно да осъществят връзка с някое момиче,но не успяват и затова искат да се усъвършенстват. Разликата между тия 2 типа хора е, че вторите го правят с желания и кеф,а другите за да избегнат срама.

Идеята ми е за това как гледаш на жените - не трябва да ги приемаш като изпитание,като пречка в живота ти или като начин за себедоказване. Не! Това е грешка! Планът който ти написа neglect е път към щастието,радостта и желанието да споделиш моментите си с някой друг. Ако искаш наистина да правиш това трябва да го правиш с нагласата,че то ще ти донесе наслада. Няма място за притеснения и срам,тва все пак са отношения между хора. :)

И самочувствие няма да ти е излишно. Него ще го натрупаш само с практика. Ще се очудиш понякога колко лесно стават нещата, ти само трябва да кажеш правилните думи на правилното място :lol:

#10 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 24 May 2007 - 01:31 AM

Неееее, не си ненормален.
Но да, смотан си :)

Не си го слагай присърце защото има още няколко милиона още по-смотани от те*е мъже по света. Просто някой трябва да ти удари един елегантен шамар с добри чувства че да не се самосъжаляваш. :) Няма как да те шамаросам през интернет (щото само ще ударя монитора и ще счупя нокът), тъй че плс шибни си един сам от мене.

Всичко е поправимо, ама трябва много време, дисциплина и страст за да се научиш. Ето какво трябва да направиш

1. Чети pick-up литература. Не си промивай мозъка с нея, но разбери защо един мъж и една жена се събират и как действа привличането.

2. Трудната част - излизай редовно и разговаряй с момичета. Много момичета. Ама МНОГО.

- Първите няколко запознанства ще са ти адски трудни, но после ще се чувстваш като бог че си ги направил.
- После ще осъзнаеш всъщност колко си зле, защото след първите 5 секунди няма какво да кажеш и ще ти бият шута много много пъти.
- Оттук ще разбереш, че да те отрежат хич не е страшно и е смешно да ти пука за това.
- Ще започнеш да забелязваш повтарящи се детайли в общуването ти с момичетата, ще започнеш да предвиждаш отговорите им, държането им. Ще виждаш оня празен поглед когато тя просто те гледа, мълчи и пак гледа и си мисли "искам ли да го еба или не?". Ще разпознаваш тестове, ще си оформиш твой подход.
- После ще можеш да правиш по 5-10-15мин. разговори, обаче ще те е страх да искаш телефон, защото няма да ти се иска да прецакаш нещата дотук.
- След което с кръв пот и сълзи ще вземеш един телефон, после още един, после много телефони.
И ще си кажеш "Аз съм пич! Имам толкова много телефони!", и тогава ще разбереш че жените си дават телефоните по 1001 причини и няма да искат да излязат с те*е като им звъннеш.
- И ще имаш чувството че не си научил нищо и че никога никога няма да станеш онзи супер-пич който е винаги заобиколен от красавици.
- Няколко дни ще ти е кофти, после ще ти омръзне да ти е кофти :) и ще продължиш.
- Ще излезеш на няколко срещи, но ще ги преебеш много лошо, и бавно ще научаваш къде грешиш и къде не.

И т.н.
Много работа ти трябва пич :lol:
Аз съм минал през всичко това което ти написах, сега съм по-добър от преди, и знам че някой ден ще бъда невероятно успешен с жените :huh:.
А ти какво ще правиш през това време? Ще мрънкаш заради едно момиченце?