Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как бихте постъпили на мое място ?


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#16 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 22 January 2009 - 04:01 PM

Бахти драмата. Сигурен съм че ще се оправиш, там с пиене ли, с BOX ли, с пляскане ли... ще станат работите.
Ама гледам, че нямаш мнение за това как да заглеждаш мацките по улицата. Тука имаш пропуск. Импровизирал си както ти дойде на момента без да имаш втърдено мнение в теб. Така че най простото което можеш да направиш е да си иградиш версия на това мнение и да поработиш известно време с нея за да видиш дали ти върши работа за теб.
Не е добре да заглеждаш открито мацките по улиците- това разваля магията между вас. Така плюеш върху часовете собствен труд и манипулация и НЛП и т.н. Магията че вие сте само и единствено един за друг трябва да я има и ти трябва да работиш за нея, а не против нея. Така че забрави за зяпането.

От друга страна трябва да демонстрираш умението си да контролираш ситуацията и да даваш ясни сигнали че разбираш какво става около теб. Конкретно това означава пак да си гледаш мацките, но без твоята да го забелязва или да й се набива на очи. Тя, твоето момиче, трябва да е напълно уверена, че ти не си кон с капаци и че ти си гледаш мацките. Но тази увереност да идва по скоро от интуицията й, а не от наблюденията че ти зяпаш.

Ето ти нещо, което ще илюстрира умението ти да гледаш:
Ти: Хм... не мислиш ли че Силвия си пада по Асен?
Тя: А?! Защо мислиш така?
Ти: Усещам някакви вълни от нея към него. /*Емоционално мъдър съм*/
Освен това преди 3 дни като бяхме заедно на дискотеката тя си беше сложила новата синя рокля и се беше постарала да изглежда страхотно. /*батка, запомнил си че преди цели 3 дни тя е била със синя рокля и че роклята е била нова, тоест ти си следил какво е носила и преди това; наблюдателен си*/
Ти: освен това си мисля че тя се изруси само за да му се хареса. /*познаваш женската психика*/
И един съвет след това място- само имай късмета да не си спомниш какво е носила твоята на рожденния си ден!!!
=====

Ти: Погледни онова момиче. Не мислиш ли че токата на колана й се изкривила леко и как само е облечена. Не знае ли че жълтото ще бъде хита на 2009 година. /*малииииии, колко съм фешън*/
Тя: А?!
Ти: Ми да, не знаеш ли? Мисис Обама затова си беше с жълта рокля и бледо зелени ръкавици по време на клетвата. Все едно ми е пред погледа. /*освен това четеш и новини :P))*/

Тука примерите са силно преувеличени, ще хванеш идеята. Е може и да са малко гейски, ама имат идея.

#17 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 23 January 2009 - 11:07 AM

Ем да... Прав си прасчо ;) Даже снощи като бяхме излезли на кафе минават две момичета покрай нас и аз нещо й приказвам на нея и тя ми извърта главата и ми казва "гледай ги, ко ме гледаш мене". Аз й отговорих, че тя ми е по-интересна и че ми харесва новият й лак и не мога да отлепя поглед от него :huh: и все си мисля, че пак нещо не съм казал както трябва де, ама тя се зарадва, а не заби като предния път :)

#18 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 27 January 2009 - 10:51 AM

Оххх човек тук не знам да се смея ли или да плача :). Бтв точно след 1 година много ще се смееш на всичко това, защото е абсурдно. Защо е абсурдно... ами трудно ми е да го обясня ще опитам с няколко думи: Мъжът е мъж, защото си решава проблемите кратко точно и ясно. Тук и сега. Без интриги, без да чака следващия удобен момент, без да си губи времето в размисли ами това, ами онова. И тук не казвам, че всеки път когато те погледнат на кръв трябва да се сбиваш. Просто трябва да преценяваш ситуациите на момента. Когато закачат твоето момиче СИ ДЛЪЖЕН ДА Я ПАЗИШ!! Когато някои не те уважава - ти също не го уважаваш и ГО ИГНОРИРАШ. Всяка ситуация е различна, мога да ти кажа, че днес някои може да те мрази и да се държи гадно с теб, а утре ако си постъпил правилно в днешната ситуация - може да ти лиже задника и да ти се възхищава. Жените мислят часове, дни, седмици понякога дори месеци как да си решат проблемите... Те обмислят всеки фактор и всяка промяна в ситуацията променя решението и мнението им. Може би това е правилно... Но не е мъжко. Ако искаш да бъдеш ЗДРАВО СТЪПИЛ НА МЯСТОТО СИ ще трябва да поработиш малко в това отнушение, освен естествено, ако не мислиш, че всичко е наред и за в бъдеще нещата могат да продължат по същия начин. Мъжете сме съперници още повече, когато става въпрос за качествени и истински жени и понякога споровете между тези съперници се решава само от един поглед... Нямаш идея колко често е така: на улицата, в дискотеката, в кафето. Сещаш се кои побеждава нали? И му личи, не само по това дали е 170, 50 кг или 210, 120 кг. Как да ти кажа то е въпрос на излъчване, в малките градове на имидж, въпрос на държание. Твоето момиче винаги ще иска мъж точно поради тази причина... Защото тя има нужда от защита, от сигурност. Как ще и я дадеш след като мислиш и се държиш по същия начин по които и тя? Ако не си сигурен в се*е си има много по които това да се промени. Ще повторя, ако на теб си ти харесва всичко в настоящата ситуация, просто подмини поста ми. Това е просто моята гледна точка и съвет.

#19 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 28 January 2009 - 05:50 PM

И на мен ми се беше случило нещо подобно.Излязох с едно момиче,което се ебаваше с някви смотаняци в една дискотека и им демонстрираше как е с мен и не могат да я имат,а тя беше доста убедителна-още се чудя как не ми навлече проблеми.Абе жени какви да ги правиш.
Смятам,че elfish е трябвало да говори с приятелката си,след като е разбрал за постовете, защото когато неговара се е*ава със смотаняците elfish обира пешкира.

#20 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 01 February 2009 - 11:31 PM

Имах подобен случай миналата година.Свалих една,която си имаше приятел,само че оня беше смотан и я загуби...отчасти може би заради мен,но все пак-хареса ми,взех я,какво да правя.Тя и взе,че се влюби...абе всичко между нас си беше ОК.Обаче оня путьо(висок около 185,близо 100кг,обаче голяма пу*ка,страхливец) започна да и се прави на интересен в скайп,тя го блокира,той нея също.ОК,happy end..?Да,ама не.С тоя сме от едно даскало и всеки път като минех покрай него се гледахме злобно...и той после пускаше някви коментари по мой адрес.Викам си:"Ае сега,няма к'во да си цапам ръцете с боклук".Проучих го,оказа се опасен колкото муха напръскана с мухозол.И един ден,в даскало,нещо бях ядосан...и той пак ми прави някакъв коментар...тоя път,обаче,не оцели момента и накрая отидох пр инего и го питах какъв му е проблема,да го решаваме.Той ми каза,че ме изведе навънка и ше ме чупи(тогава бях 180см,65кг).Викам му "Айде,че ми писна".Ама дотам не се стигна,само направихме словесен бой в коридора.Насрах го и си отидох в стаята.След тоя случай други проблеми с него не съм имал.Явно беше разбрал,че не ме страх от него.Е,още ме гледа на кръв в даскало,ама...нищо повече.
Сега,като се сетих,ми става супер смешно,щото е много тъпо.Няма какво да се занимаваш,eLfish,просто говори с нея.Темата е стара,надявам се,че вече проблема(ако мога изобщо тая детинщина да я нарека проблем) е решен.Ако не е-говори,ако е-вече си малко по-мъдър,натрупал нов опит :rolleyes:

Edited by ~*HolmZ*~, 01 February 2009 - 11:32 PM.


#21 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 02 February 2009 - 05:50 PM

Ем да... Прав си прасчо ;) Даже снощи като бяхме излезли на кафе минават две момичета покрай нас и аз нещо й приказвам на нея и тя ми извърта главата и ми казва "гледай ги, ко ме гледаш мене". Аз й отговорих, че тя ми е по-интересна и че ми харесва новият й лак и не мога да отлепя поглед от него :huh: и все си мисля, че пак нещо не съм казал както трябва де, ама тя се зарадва, а не заби като предния път :)

Играл си само топло. А можеш и да разнообразиш-
- Ооо, лака ти е страхотен. Доста си се постарала! /*позитивно*/
- Мерси, харесва ти нали. Направих го след училище.
- Определено. Но нали знаеш, че тази година на мода са едноцветните (лака без шарки) /*нег*/

Ми така е. Редиш се пред РЕП-а за списания и си купуваш редовно Космополитан. Ако ти се играе в някои моменти показваш знания, ако не ти се играе поне знаеш, че си въоръжен и не траа да се ебават с тебИ.