Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Помогнете ми да оправя бъркотията, която забърках


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#16 mishle

mishle

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 13 April 2007 - 11:02 AM

Имаше една приказка.... "клин, клина избива". От опит знам, че до голяма степен е вярна.


Ами аз не искам да има друг клин, искам си само него. Той има най-прекрасната усмивка на този свят и не издържам без да я виждам.

#17 Closer

Closer

    I will live until I die

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 109 Мнения:

Posted 07 August 2007 - 04:21 PM

Най-големият проблем е, че си го излъгала. Доверието се губи лесно

#18 mishle

mishle

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 10 August 2007 - 10:22 AM

Най-големият проблем е, че си го излъгала. Доверието се губи лесно

Eeee най-после някой да ми отговори след толкова време. Всъщност, проблема е, че въпреки времето нещата пак си стоят така и аз не мога да го избия от главата си. Постоянно получавам информация какво се случва с него, той в момента има доста сериозни проблеми с работата си следствие на новия им шеф и ситуацията е обтегната за всички. Подложен е на голям стрес и за него това е поредното изпитание. Знам, че нашите общи познати му "снасят" информация и за мен, която в случая е по-добра, защото в момента аз съм в по-добрата позиция. В началото на септември заминавам в Германия, преназначаването ми е свързано с постоянни пътувания и пред мен се откриват доста добри възможности. Сега той има нужда от подкрепа и съчувствие, аз искам да споделя с него радостта си, а уви - не можем да бъдем заедно. Винаги ли в живота всичко се прецаква заради егото на хората?

#19 mishle

mishle

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 10 August 2007 - 12:16 PM

Забравих да вметна, през юни беше рожденният ми ден, получих куп смс и поздрави от толкова мн приятели, вкл. и от наши общи, обаче никаква реакция от него. А това направо ме стопи. В края на септември той има рожден ден и това ще бъде неговият 30 рд! А така ми се сискаше да бъдем заедно, но дори не съм сигурна, че ще ме пуснат да се върна в България толкова бързо...

#20 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 11 August 2007 - 09:25 PM

Забравих да вметна, през юни беше рожденният ми ден, получих куп смс и поздрави от толкова мн приятели, вкл. и от наши общи, обаче никаква реакция от него. А това направо ме стопи. В края на септември той има рожден ден и това ще бъде неговият 30 рд! А така ми се сискаше да бъдем заедно, но дори не съм сигурна, че ще ме пуснат да се върна в България толкова бързо...


Два остри камъка - брашно не мелят. Ако толкова си искала да сте заедно, щеше да забравиш за малко цената си и да го потърсиш. Все пак, ти си тази, която го е излъгала. Но, вече е малко късно за каквито и да е постъпки.
Гледай напред, защото вероятно той, това е направил.

Edited by ElZeTH, 11 August 2007 - 09:28 PM.