Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Откъде научихте за този форум?


  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#46 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 02 June 2008 - 01:26 PM

Неволята ме доведе до тук.
Едно приятелче ми разду за някакъв Дейвид Ди Анджело или там както се казва. Но нещата, които намерих си бяха на английски- ПРОБЛЕМ, А? И така на второ място излезе този форум.
Специални благодарности за всички които са си инвестирали безценното време в съкровищницата на този форум!!! Поклон пред Дон Жуан!
Дерзайте пичове или както са казвали преди 20 години:
"Теорията без практика е слаба, а практиката без теория е нищо."

#47 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 03 June 2008 - 10:21 PM

teenproblem.net ... Един пич написа нещо за някакъв сайт на такава тематика и аз любопиткото веднага - кой е сайта? кой е сайта? И той ми го каза :)

#48 dosdasdis

dosdasdis

    Опитен

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 14 June 2008 - 12:45 PM

Лична драма, заряза ме едно момиче, че бях много добричък. Казах си, че повече не искам да се случва това и един пич Мистъри и вече споменатият от някого Дейвид ДиАнджело ми казаха, че греша. След като ги изслушах внимателно по клипове в youtube, какво не правя като хората, видях че има и други с моя или с този на Мистъри и ДиАнджело в българското интернет общество - в донжуан форумите B) И така сега съм тук, уж, за да чета и отвреме на време да пиша ;)

#49 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 16 June 2008 - 12:38 PM

Уинга ми го намери случайно в Google ;)

#50 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 16 June 2008 - 12:48 PM

Лична драма, заряза ме едно момиче, че бях много добричък. Казах си, че повече не искам да се случва това и един пич Мистъри и вече споменатият от някого Дейвид ДиАнджело ми казаха, че греша. След като ги изслушах внимателно по клипове в youtube, какво не правя като хората, видях че има и други с моя или с този на Мистъри и ДиАнджело в българското интернет общество - в донжуан форумите :) И така сега съм тук, уж, за да чета и отвреме на време да пиша ;)


Аз пък от този форум научих за Мистъри, Дейвид Де Анжело, Стайл, Рос Джефрис и т.н. ;) Обаче Мистъри е номер 1 :lol:

#51 dreadman

dreadman

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 26 September 2008 - 02:47 AM

От книгата ОМС, написах в Гугъл "Master DJ Fingers"

#52 Ани

Ани

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 26 February 2009 - 12:26 AM

Днес съвсем случайно попаднах тук. Както си търсех в гугъла някакъв форум и видях този. Регистрирах се. Надявам се за добро. Лека нощ. :(

#53 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 27 February 2009 - 11:48 AM

Аз научих случайно от чичо гуугъл, стори ми се интересно, забавни са ми такива истории... доста преди да открия този форум бях открил сайта на lovestyle, ама не съм го и чел до сега.

наскоро след като научих че админа Master DJ е написал книжка, си я купих, изглежда готина и той е добър човек (помага на бедните новаци в пик ап областта) и заслужава да изкара някой лев

иначе от 1г и половина някъде знам за форума, ама напоследък влизам да видя какво става и да прочета някоя история и малко теория... и др. все пак винаги има какво да се научи, и аз мисля че тук има много полезни неща, за усъвършенстване, което целя, не само насочени към свалянето на жени а изобщо. : )

тук е мястото да благодаря на всички добри хора, които са напълнили форума с толкова много инфо, при това са го направили алтруистично и помагат на всички останали и се държат земно и като обикновени човеци. това са Master DJ, NRG, Paradox, vbTheKing, Slayer
Господ здраве да ви дава и да ви помага с всичко! : )

#54 SouLtree

SouLtree

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 49 Мнения:

Posted 07 May 2009 - 03:40 PM

Аз от приятел научих. Той говореше за някакви готови готини отговори на обичайните въпроси тип: "К'во става?". Помислих си, че е някакъв шегувит сайт, но като кликнах на линка, който той ми даде се озовах в коренно друг свят. Аз си мислех, че ще намеря нещо фъни, а се оказа по-добре.

#55 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 23 May 2009 - 06:59 PM

Имах Проблем.
Питах и се консултирах с много хора, реших да видя кой е този дон жуан и да видя поне негова автобиография. намерих много повече ...

#56 porktemplara

porktemplara

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 18 August 2009 - 02:33 PM

От брат ми :Д

#57 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 04 September 2009 - 02:47 AM

Имах Проблем.
Питах и се консултирах с много хора, реших да видя кой е този дон жуан и да видя поне негова автобиография. намерих много повече ...


И аз попаднах по същия начин във форума. Интересно ми беше какво ще ми разкаже леля гугъл за Дон Жуан :)

#58 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 04 September 2009 - 09:38 AM

Питах се дали ако приложа правилото "без целувки на първа среща" ще си пропилея шансовете с едно готино гадже или ще я омая още повече и сърчнах в гугъл, за да получа информацията от първа ръка. Така попаднах в този форум, попрочетох някоя и друга тема и в много от тях пишеше все едно и също "Прочети Дон Жуан Библията". Региустрирах се, за да видя що за библия ще да е това и ето ме тук. С две думи случайноста ме докара.

#59 Francesco

Francesco

    Relies on looks

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 04 September 2009 - 10:56 AM

Интересно ми е кой как научи за този форум. Споделете, плс.


Една птичка ми кацна на рамото и ми сподели, че ако не се регистрирам в този форум, ще бъда преследван от неуморни и немити цигани-въглищари ;/

#60 Nikolayy

Nikolayy

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 16 April 2010 - 03:00 PM

От 1 коментар в замунда. :)