Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Признак на какво са нейните действия?


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#16 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 22 January 2009 - 03:05 PM

Ако не ти харесва това ,че винаги ти ги определяш.Спри да го правиш.Изчакай момента когато те попита Какво става?Няма ли да излизаме повече?Тогава може да и кажеш Просто исках този път ти да ме поканиш.

Според мен така губиш инициативата. Ти си този който изчаква каква ще бъде съдбата му. Това решение не ми харесва.

Има голяма разлика в това изобщо да не ти се обадят по телефона за да те питат как си и това да не те канят на среща. Първото наистина дразни, а второто е по-скоро приемливо.

И пак да го кажа, защото мисля, че го има в БИБЛИЯТА. Мъжът води, той прави планове къде ще се ходи, какво ще се прави и за колко време. Жените следват. В това им е кефа разберете, да бъдат с теб където и да бъдат отведени. Това е природата, така че вземете и си го нач**айте в главите и не питайте повече.

Ще ви дам пример: Имам едно прятелче, което често ходи на фитнес. И жена му също вече иска да ходи с него на фитнес, защо ли?- ми за да бъде до него, за да има още нещо, което да ги свързва. Тя заради него се научи да играе и шах. Айде стига бе, мацка пък да играе шах, да, защо не, като иска, като и е неподправено интересно.

Ще завърша с една мисъл на безсмъртния Shaggy (хм, тоя е лигльо):
"To be a true player you have to know how to play"

#17 Milioni

Milioni

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 22 January 2009 - 03:12 PM

Според мен така губиш инициативата. Ти си този който изчаква каква ще бъде съдбата му. Това решение не ми харесва.

Има голяма разлика в това изобщо да не ти се обадят по телефона за да те питат как си и това да не те канят на среща. Първото наистина дразни, а второто е по-скоро приемливо.

И пак да го кажа, защото мисля, че го има в БИБЛИЯТА. Мъжът води, той прави планове къде ще се ходи, какво ще се прави и за колко време. Жените следват. В това им е кефа разберете, да бъдат с теб където и да бъдат отведени. Това е природата, така че вземете и си го нач**айте в главите и не питайте повече.

Ще ви дам пример: Имам едно прятелче, което често ходи на фитнес. И жена му също вече иска да ходи с него на фитнес, защо ли?- ми за да бъде до него, за да има още нещо, което да ги свързва. Тя заради него се научи да играе и шах. Айде стига бе, мацка пък да играе шах, да, защо не, като иска, като и е неподправено интересно.

Ще завърша с една мисъл на безсмъртния Shaggy (хм, тоя е лигльо):
"To be a true player you have to know how to play"

Мерси, това е отговора... А колко научих за се*е си и колко съм се променил (в положителна насока) идея си нямах до сега... Леле баси кефа :P)) Както и да е бай бай :)

#18 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 27 January 2009 - 10:58 AM

Не се вкарвай в нек'ви филми, братле. :)
Нейните действия са признак на това, което мислиш, а то се отразява на това, което виждаш. В обобщение - каквото мислиш, това виждаш и това ти се случва. А може би си мислиш, че мислиш? Нъц!


Хаха кефиш :) Много яко мнение наистина. Призовавам всички да го прочетат произволен брой пъти, да си го запишат и да го схванат.