Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Двете наведнъж :)


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#16 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 25 April 2009 - 09:30 AM

Амиии всъщност с най-добрия ми приятел отдавна сме надживели тези неща... :flirt:
Първо много много много малко е вероятно жена да ме нарани, да не кажа невъзможно, просто защото жените наистина се прекалено много. Второ вече съм минавал през подобни ситуации без проблем, тоест неговата приятелка да харесва мен или моята него. До сега не сме имали никакъв проблем. Пак ще го повторя жени бол! Трето приятелството между жени и приятелството между


Извинявай, скъпи, но звучиш себично!

ПС: Дори да изтриете това, сори, но не се сдържах!

#17 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 25 April 2009 - 09:39 AM

Нещо ми се прецака поста. Ето го целият.... да живее мозила :).

Сега ще го напиша така. Аз съм жена, и ти имаш добър приятел. Прочети моите мисли:

Всъщност не е толкова трудно да зaвъртя главите и на двама ви. Бих накарала и двамата да мислите за мен като награда, нещо което на всяка цена трябва да имате, просто ще се забавлявам с вас психически, може би и физически. Не ми е чак толкова трудно и на други съм завъртала главите. Опитна съм, като хиена хихи. Относно моралната страна на нещата. Дреме ми на оная работа, вие не сте чак толкова добри приятели и не сте последните мъже на света. Всъщност морал и мъж са мноого далечни неща.

Вече съм Аз, Муген. Как се почувства Стаско, май френд ?? Стана ли ти пошло, не ти е драго някой да се ебавка с теб, т.к. си наранен накрая. Идеята е да се замислиш, кое е по-важно да бъдеш приятел или да бъдеш победител. Какво ще се получи, ако излизаш с момиче няколко пъти, прекарвате добре, happy сте и подчертавам (за да си го избиете от главите на първо време) не правите секс. Оставате си с добри чувства. После пътищата ви се разделят. Докато един случаен ден вървейки си по улицата тя те хваща за ръката за да не те подмине казвайки: Хей, накъде така забързано. Как си, как я караш? Обади се за по едно кафе? Ще ти стане приятно, нали. Ще се върнат хубавите спомени в главата ти. Представи си обратното, поглеждаш я и се подминавате, казваш си не ме интересува тя не е единствената всичко е приключило NEXT... please yourself


Амиии всъщност с най-добрия ми приятел отдавна сме надживели тези неща... :)
Първо много много много малко е вероятно жена да ме нарани, да не кажа невъзможно, просто защото жените наистина се прекалено много. Второ вече съм минавал през подобни ситуации без проблем, тоест неговата приятелка да харесва мен или моята него. До сега не сме имали никакъв проблем. Пак ще го повторя жени бол! Трето приятелството между жени и приятелството между мъже е нещо коренно различно, ако не си го разбрал досега нямам какво повече да ти обяснявам. И четвърто... най-важното. Пича е на 15 макс 18 години, сега му е времето да се забавлява и да осъзнае, че има собствени принципи, собствени закони и ако щеш дори собствен морал. Стига с тези зомбита, стига с тези социални норми и простотии. Трябва ли всички да са програмирани? Ако си направи кефа какво ще стане? Ще се срути малкият ви измислен свят със свети правила ли? И ако не успее какво... нещастен живот 7 години? Булшитс... Когато искаш нещо го правиш, ако не го правиш значи не ти стиска и се колебаеш. Ако на всеки 5 минути мислиш ще го направя, а следващите 2 минути - няма да го направя => вече си жена, по дяволите. Стига толкова жени, то феминизация, то еманципация, ама и те почнаха да се оплакват, че не останаха мъже.

Ааааа да и още нещо. Много ми е странно да се искат съвети от жени за това как да се държи един мъж!!!!! Абе вие не разбирате ли че:
- всеки човек има различно мислене... тази жена може да ти даде перфектния съвет, който не действа при следващите 4 други жени!
- втори колкото и мъдра, умна, опитна и бля, бля, шитс да е една жена... тя няма да ви научи да бъдете мъже!!!! Това е все едно аз да вляза в женски форум и да почна да ги уча как да се гримират, как да се обличат, как да се епилират омг... Да ги уча как да бъдат жени!! Оххх слава богу, че жените все още нямат нужда от подобни съвети от мъже. Много ми е тъпо обаче за всички момченца дето приемат мнението, принципите, МОРАЛА на жените и почват да мислят за тях и да ги съжаляват защото видиш ли: Те са плячката!. Ама те са плячката, защото това им е мястото в природата - набийте си го в главите. И ако в момента това малко или много е променено, това е защото ловците са станали супер некадърни и смешни, защото плячката, която живее за да бъде ловувана започва да скучае и да се чуди какво да прави. И в един момент или започва да ловува или да учи мъжете как да бъдат мъже... това само по се*е си е толкова ъпсурдно, че не знам от къде идва. А иначе момченцата много почват да се кефят момичетата да ги свалят и да им завъртат главите и след това да плачат, че са им разбили сърчицата... Ох горките... Радвам се, че никога не съм бил такъв и че мога само да се забавлявам на подобни ситуации. За съжаление обаче около мен има хора, понякога и приятели, дето вървим заедно минава някоя готина девойка покрай нас и те след като си замине почват да ГОВОРЯТ: Ейй тая колко беше яка, колко беше готина. - А защо не я заговори? - Е сега какво ще я притеснявам, сигурно бърза за някъде и бля бля бля (причини, причини, причини) - Вие не можете ли да разберете, че когато я спрете, когато я заговорите, когато и се усмихнете и правите комплимент, че тя се чуства добре от това (независимо дали го показва или не), че това е нейното място в готиния живот. Е да във вашия живот нещата са други... Жалко. :) Иначе такива ситуации като тази, когато си млад са просто предизвикателства, просто неща които те правят по-добър. В крайна сметка грешка или успех в този момент самия опит е много много много по-важен и това че не си подтиснал мъжа в се*е си за пореден път е много по-голям напредък отколкото това дали е морално да си играеш с играчкките... Пък когато израстнеш достатъчно и вече имаш силата наистина да променяш съдби, тогава ще можеш да мислиш и то обосновано, опитно, трезво!!! Надявам се да си включил някоя друга мъжка мозъчна клетка и да престанеш да мислиш като пусси.

Извинявай, скъпи, но звучиш себично!

ПС: Дори да изтриете това, сори, но не се сдържах!


Извинявай, мила, но мисля, че е по-добре да звучиш себично, :rolleyes: отколкото да плачеш за нараненото си малко сърчице :very_happy: или да точиш лиги ;) пък накрая да си мислиш, колко е било горчиво гроздето :flirt: (много ми е любима тази басня)

#18 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 25 April 2009 - 09:48 AM

Ок, втория ти пост звучеше по-меко, доста от нещата в начина ти на мислене ми допадат... :flirt: Няма да ти цитирам извадки, защото не обичам прекалено дългите постове, но да общо взето подкрепям тезата, че на мъжете им е нужно още малко да бъдат мъжe, да трупат опит на принципа проба - грешка и да хленчат по - малко! Имам няколко примера в главата си (живи хора), които определено упражняват магнетично въздействие именно с описаните качества. Very good! :beat_up:

Edited by She, 25 April 2009 - 09:54 AM.


#19 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 25 April 2009 - 12:17 PM

Попитах единствено как ще се почувстваш. И Не виждам отговор на въпроса ми, Стаси.

#20 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 25 April 2009 - 12:50 PM

Оки ще бъда конкретен... В тази ситуация, ако съм приел момичето като нещо по-различно от обикновенното ще ми стане гадно, че съм допуснал грешка и след време, когато опитам да го анализирам отново, ще разбера как и с какво ме е заблудила, за да внимавам да не допускам същата грешка пак. Точка, повярвай ми нищо повече.
А относно момичето и подминаването... Лелеле човек не знаеш в какво се забъркваш... Ако някоя бивша мине по улицата и ме заговори за кафе вероятно тотално и безкомпромисно ще я отрежа... Нямам безкрайно много време. Лол. А й ако мисля по този начин за всичките си връзки (тук включвам тези, които са били за повече от 3-4 секса) до къде ще му излезе края :О. ОООоооо искам да спра до тук, че започва да ми прилича на филм на ужасите. Човек разбери, че в този живот не можеш да угодиш на всички и всички да се чустват добре. Понякога е трудно да се избегне и доста често има обидени, наранени, прецакани и така нататък. Аз не съм майка Тереза (всъщност знаеш, че действителна майка Тереза няма нали? Тя е измислена от такива дето вярват в чудеса) и не се чуствам длъжен да огрея и направя щастливи всички (поне не в смисъла, който му влагаш ти). Какъв е крайния извод: живея си, най-важното е аз да се чуствам добре, защото знам, че ако аз не си го направя няма да дойде дядо коледа с подаръците, след това внимавам естествено когато минавам през дворчето на някой друг да не нагазя супер много зелената му тревичка, но надявам се разбираш, че не мога да летя, все пак "все още" не съм станал Супермен. Знаеш разликата между интроверт и екструверт нали? А знаеш ли, че няма изцяло екструверт, който да е щастлив?
Ще те помоля, ако има още нещо което не разбираш да ми пишеш на лични, с радост ще ти помогна.

За самата тема:
Когато искате да помогнете на някого. По-добре му давайте начини да се справи с проблема, отколкото да му давате прични да се откаже. Причините са лесната част!. След това той сам решава дали да мине през най-трудната т.е. практиката. А резултатите - резултатите винаги са положителни, защото опита е важна част от порасването. Или както някои друг е казал: "По-добре да опиташ нещо и да не успееш, отколкото да не знаеш какъв би бил крайния резултат".

Стига съм философствал и аз, то поне да имаше някой дето може да чете, че да пишеш, ама.... Тцък

#21 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 25 April 2009 - 04:47 PM

А иначе по темата - на мене лично също доста нереално ми звучи това с тройката с 2 най-добри приятелки, но пък като искаш се пробвай. И аз имам една такава мечта, още неoсъществена, едва ли и ще стане по естествен начин - тройка с майка и дъщеря :flirt: Чек да си дръпна кабела, че да нe заседна in the matrix :beat_up:

Edited by NRG, 26 April 2009 - 10:34 PM.


#22 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 26 April 2009 - 12:46 PM

По темата. Жените вече са по-дащни от преди и са много по-склонни на такива "бартерни" сделки от преди 5-10 години да речем... Какви времена доживяхме. :beat_up:

Edited by NRG, 26 April 2009 - 10:32 PM.


#23 Ida

Ida

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 120 Мнения:

Posted 26 April 2009 - 07:30 PM

А пък по темата, която ми се види малко несериозна - да влизаш между две жени е доста опасно. ПО добре си трай с настоящата. Май индианското име ти е Лакомото око. :beat_up:

Edited by NRG, 26 April 2009 - 10:32 PM.


#24 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 26 April 2009 - 10:37 PM

Изчистих темата. Всеки следващ offtopic ще бъде изтриван без предупреждение.

#25 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 27 April 2009 - 12:48 AM

Ок. Когато съм бил на 15/17 и аз съм си мечтал да имам две три приятелки наведнъж т.к. съм си мислел иее нали така правят големите дон жуановци. Имат мацки безброй. Само, че да бъдеш дон жуан не означава да си разбивач на сърца. Тва не е игра, не е игра да лъжеш хората и да ги въртиш за да ги ч**аш. Който го прави си е негов проблем. Такъв ли искаш да си? Мислете с мозъците си не с хормоните. Просто някой като е в цикъл да не влиза, помисли малко, като си афектиран си затрай, на другия ден се събуди и се смей на мислите си. Така е и в живота. Ако скачаш на всяко нещо кво се получава едно джафкане като на пикли в 8 клас. Уважавайте първо се*е си, за да ви уважават и другите. Отношението към хората ви е огледално. Каквото и да правиш се връща при теб. Всички минаваме по един и същи път.

Edited by mugen, 27 April 2009 - 12:50 AM.


#26 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 27 April 2009 - 10:44 AM

Ок. Когато съм бил на 15/17 и аз съм си мечтал да имам две три приятелки наведнъж т.к. съм си мислел иее нали така правят големите дон жуановци. Имат мацки безброй. Само, че да бъдеш дон жуан не означава да си разбивач на сърца. Тва не е игра, не е игра да лъжеш хората и да ги въртиш за да ги ч**аш. Който го прави си е негов проблем. Такъв ли искаш да си? Мислете с мозъците си не с хормоните. Просто някой като е в цикъл да не влиза, помисли малко, като си афектиран си затрай, на другия ден се събуди и се смей на мислите си. Така е и в живота. Ако скачаш на всяко нещо кво се получава едно джафкане като на пикли в 8 клас. Уважавайте първо се*е си, за да ви уважават и другите. Отношението към хората ви е огледално. Каквото и да правиш се връща при теб. Всички минаваме по един и същи път.

Точно така е, много мъдри думи! :)