Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Двете наведнъж :)


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 sotiro

sotiro

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 10 January 2009 - 02:48 PM

Здравейте! :lol: В момента излизам с едно момиче и може да се каже , че сме гаджета.Въпроса е , че най-добрата и приятелка май харесвам повече.Момичета , с което излизам в момента е красиво и не толкова опитно.Докато другата е повече мой тип характер.Искам да ходя и с двете едновременно , но просто незнам как да го направя.Чел съм библията.Моля някой с по-голям опит да помогне :o Благодаря предварително!

#2 Summer`Love

Summer`Love

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 35 Мнения:

Posted 10 January 2009 - 03:23 PM

Не прави простотии. Накрая ще останеш сам.

#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 10 January 2009 - 03:41 PM

Въпроса е , че най-добрата и приятелка май харесвам повече.
Искам да ходя и с двете едновременно , но просто незнам как да го направя.Чел съм библията.
Моля някой с по-голям опит да помогне :o


най добри приятелки...тройка ли ще си правите...

много филми си гледал Изображение спри ги, защото не ти действат добре Изображение

какъвто и опит да имаш, това което искаш е повече от брутално ...
като си решил, чупи си главата, но сам :lol:

ПС - това което сам си направиш, никой друг не може да ти го направи!

#4 sotiro

sotiro

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 10 January 2009 - 04:02 PM

Добре тогава дайте някой съвет как да скъсам със сегашното ми гадже и да тръгна с другата по възможно най-безобиден начин

#5 Vergil

Vergil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 17 January 2009 - 09:14 PM

Искам да ходя и с двете едновременно


Ти ме хвърли в оркестъра, пич. :lol: Няма да обсъждам желанието ти за секс със няколко момичета едновременно. Само ще вметна че ти искаш най-добрата приятелка на гаджето ти защото ти вече имаш приятелка. Просто нейната фр ти изглежда по-хубава, защото е най-добрата приятелка на гаджето ти! Този комплекс е породен след като си тръгнал със сегашната ти приятелка, ако харесваше другата повече щеше да се опиташ да забиеш нея първо нали ;) И имай повече уважение към женското сърце. То е ценно, чупливо и непоправимо.

#6 Midiosa

Midiosa

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 65 Мнения:

Posted 20 January 2009 - 11:20 PM

Знам как да оправиш нещата.. толкова е просто.. откажи се и от двечките, ако мислиш да си проправяш път с най-близкия човек на заблуденото девойче, с което "може да се каже'' че си за сега:ph34r:

Edited by be-on-edge, 20 January 2009 - 11:20 PM.


#7 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 22 January 2009 - 04:45 PM

Чета мненията на хората пред мен и виждам че всеки има коренно различно мнение. Ще спазя традицията и аз ще ти дам различното мнение.

Не прави простотии. Накрая ще останеш сам.

Има нещо вярно!

Признавам, брутално е. Но като те гледам какви въпроси те терзаят просто не мога да ти дам повече от 15 години (извини ме ако греша). Така че....

Греша ли казах. Да точно така. Греша, грешка, погрешно все хубави работи. Сега е времето да грешиш, защото си на 15 (забрави ли???). Счупи си главата и си извади изводите, които си длъжен да извадиш и си ги закачи на ухото да ги помниш.

Пък ако искаш играй на сигурно и касирай.
И не се самобичувай, че момиченцата не ги мислят тия неща. Мислят и не само за двойки, ми и за тройки, че и за четворки, ама не са така брутални и откровени като тебИ да го пишат във форумите на България.

Пичове от форума, стига се стряскали хората "Не прави това, защото ще си изпатиш сурово". НЕ НА СТРАХА!!! Имаш си сърце, твоето си сърце- последвай го!!!

Ако решиш да избереш другата мацка пак има вариант. Сигурен съм че го има, само че за съжелаение аз не го знам. Но пък се сещам кой майсторски умее да се прехвърля от гадже на гадже без да остава капо- това са жените. Така че питай някоя твоя приятелка как стават тия работи и стискай палци да намери смелост да си го признае.

ОСВОБОДИ СЕ ОТ СТРАХА! НЕ НА СТРАХА!

Писна ми! Мисля че е време някой да започне да защитава и интересите на по-слабия пол, мъжкия.

Edited by Pras4o, 22 January 2009 - 04:52 PM.


#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 22 January 2009 - 05:44 PM

ОСВОБОДИ СЕ ОТ СТРАХА! НЕ НА СТРАХА!

Писна ми! Мисля че е време някой да започне да защитава и интересите на по-слабия пол, мъжкия.


къв страх бе човек?

(sotiro @ 10.01.2009 - 14:48)
Въпроса е , че най-добрата и приятелка май харесвам повече.
Искам да ходя и с двете едновременно , но просто незнам как да го направя.


дай да ги питаме те дали са ЗА идеята му? отговора е ясен нали? въпроса все пак има морална страна!
айде обърни нещата така - приятелката му си харесва неговия най добър приятел и иска да ходи с двамата?!? даааа автоматично в графа - курви а?

стига сте гледали нещата само от вашата си страна!!

ПС - сигурно вече съжаляваш за последното си изречение :P

#9 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 22 January 2009 - 06:24 PM

Опасявам се че изобщо не си ме разбрала правилно. Стана ми малко тъжно за което. Не съм подстрекавал никого да бъде с 2-ма (мъже, жени) наведнъж. Гадно е да обещаваш едно и също нещо на повече от един човек. Подкрепих младежа щом си е избрал другата да се пробва да бъде с нея и да не се страхува.

Не чети избирателно. Защото и аз мога :P :lol: :lol:

Добре тогава дайте някой съвет как да скъсам със сегашното ми гадже и да тръгна с другата по възможно най-безобиден начин

Къде е тук неморалното, дори той е загрижен за старото си гадже- аз това виждам- и не иска да я нарани.
Не разбирам кое точно те възмущава? А може би е добра идея сегашното му гадже да прочете БИБЛИЯТА, да види къде греши, да стане по-добра и да се научи да дава повече от се*е си за да се опита да го задържи. Нека сега така да обърнем нещата, интересно нали? :P
А курва е наистина грозна и отвратителна дума, не я употребявам изобщо!

Да, съжалявам, че по-слабия пол е мъжкия, като гледам кой играе ролята на сивия кардинал във всички връзки. Мда, наистина съжалявам за това ;) .

Edited by Pras4o, 22 January 2009 - 06:33 PM.


#10 oracle

oracle

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 22 January 2009 - 06:50 PM

Мисля, че малко се отклонявате от темата. Въпроса не е дали това е морално или не е морално. Това е нещо което всеки сам за се*е си трябва да прeцени. Ок, да допуснем че това е най-гнусния безскрупулен тип на целия този моралистичен свят или дори човек преливащ от свята любов към ближния - все тая!! Помогнете му със съвет. Не с морал! Пък и темата не е за тройка. Темата си е за типичен любовен триъгълник.

@Сотиро: Ми както се сваля всяка друга мацка. Просто действай както ти си знаеш. Ако те наистина са толкова добри приятелки (което не го вярвам) тя няма да каже на приятелката си. Да няма за едната физическа любов да си развалят приятелството я :P Пък ако наистина си на 15 - да не ти пука! И без това няма да се жениш за нея. Пък и сигурно и тя ти е хвърлила око. Все пак си "невъзможния" пич. Така че шансовете ти са добри. Може да ти се наложи да обясниш, че тя е нещо различно, че с друга не би дори си помислил и такива подобни. Ама ти това си го знаеш. Просто действай и се учи.

Edited by oracle, 22 January 2009 - 06:52 PM.


#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 22 January 2009 - 08:07 PM

Опасявам се че изобщо не си ме разбрала правилно. Стана ми малко тъжно за което. Не съм подстрекавал никого да бъде с 2-ма (мъже, жени) наведнъж. Гадно е да обещаваш едно и също нещо на повече от един човек. Подкрепих младежа щом си е избрал другата да се пробва да бъде с нея и да не се страхува.
Не чети избирателно. Защото и аз мога :P :lol: :lol:


не чета избирателно, просто не обичам въртиопашки!!! първо иска и с двете, после само с най добрата и приятелка...

сега, за да не оставам с грешни впечатления четящите темата, ще поясня, че нямам против човека, а написаното от него!
дали се е изразил правилно или не, няма да гадая! ако не съм го разрала, то е защото не съм врачка...чета и казвам това, което виждам и мисля

Мисля, че малко се отклонявате от темата. Въпроса не е дали това е морално или не е морално. Това е нещо което всеки сам за се*е си трябва да прeцени. Ок, да допуснем че това е най-гнусния безскрупулен тип на целия този моралистичен свят или дори човек преливащ от свята любов към ближния - все тая!! Помогнете му със съвет. Не с морал! Пък и темата не е за тройка. Темата си е за типичен любовен триъгълник.


изобщо не сме се отклонили! а къде е въпроса щом не е в морала???!?!
да, казах вече и по горе, че всеки е свободен сам да прави избора си и да взема решенията за се*е си! това направих и аз - избрах достойното пред недостойното...толкова ли е лош избора ми, че трябва да го обсъждаме?

няма да допусна, че е най неморалния и безскруполен тип! но няма и да го науча как се става задник!

това за тройката, което написах по горе, беше шега...в тройката между свободни хора, направили своя избор аз лично не виждам нищо лошо

@Сотиро: Ако те наистина са толкова добри приятелки (което не го вярвам) тя няма да каже на приятелката си. Да няма за едната физическа любов да си развалят приятелството я :P

няма да и каже?!?!!??? чудя се, да се смея ли или да плача...
бате, има неписани закони...чисто човешки

Pras4o, тъжното е, че останаха малко Хората...

ПС - това е последния ми пост в тази тема т.е. не очаквайте коментари от мен

#12 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 22 January 2009 - 09:42 PM

Чел съм библията


А ОСЪЗНА ли какви са нейните основни послания??? :P


Здравейте! ;) В момента излизам с едно момиче и може да се каже , че сме гаджета.Въпроса е , че най-добрата и приятелка май харесвам повече.

Предполагам, че най-добрата й приятелка би желала да те пробва, но за нещо по-сериозно ми се струва, че може амо да мечтаеш. (естествено зависи доколко са най-добри :P ).

и не толкова опитно

С времето ще се появи и "опита". ;)

Докато другата е повече мой тип характер.


Т.е. едната ти харесва като визия, а другата ти харесва като човек, начин на мислене и пр. Или по скоро, защото не може да я имаш и нея?

Искам да ходя и с двете едновременно , но просто незнам как да го направя.

Ами това е много просто. С едната ръка хващаш "гаджето" си, а с другата хващаш нейната приятелка и така си ходите по улиците... :lol: :lol:

Добре тогава дайте някой съвет как да скъсам със сегашното ми гадже


Това ще се случи от самосе*е си, вярвай ми. ;) Дали ще стане безобидно е друг въпрос.

П.П. Така става като гледаш само външния вид на момичетата, а не гледаш дали могат да ти дадат и нещо повече от едната външна визия. (Говоря за продължителни връзки!)

#13 SouLtree

SouLtree

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 49 Мнения:

Posted 24 April 2009 - 03:20 PM

В момента излизам с едно момиче и може да се каже , че сме гаджета. Въпроса е, че най-добрата и приятелка май харесвам повече. Искам да ходя и с двете едновременно , но просто незнам как да го направя.


Малеееееее, пич, излез от матрицата. Време ти е. Това да излизаш с две момичета, който са най-добри приятелки и при това едновременно ми изглежда доста оптимистично [освен ако двете женки не биха искали да си те поделят, както става често в мъжките фантазии, НО не и в реалния живот (може да има прецеденти, не казвам че не може въобще, защото хората сме всякакви и правим какво ли не)].
Мога да те посътвам да си избереш измежду 3 варианта:
1-> (най-реалния според мен) да си ходиш със сегашната и да оставиш намира другата
2-> да опипаш почвата с другата кифла и да видиш дали е готова да си развали приятелството с най-добрата си приятелка (това ми изглежа също много оптимистично, но знае ли човек)
3-> да ги настроиш, така че да се случи в мъжките фантазии (ей тука вече много се размечтахме).
Good luck и have fun.

#14 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 24 April 2009 - 11:21 PM

Всъщност това не е толкова трудно, особено като се замислим какво представлява приятелството между жени... :flirt:
Аз бих накарал и двете да мислят за мен като награда, като цел, като нещо, което на всяка цена трябва да имат и след това просто да се забавлявам - физически и психически... (Това не е толкова трудно, щом си успял да завъртиш главата на едната, евентуално би могъл да се справиш и с другата)
Относно моралната страна на нещата. Те са ЧАК толкова добри приятелки просто няма да се получи, което не означава че са последните жени на света или че пича ще се превърне в изнасилвач или престъпник, защото се е забавлявал малко. Всъщност морал и жена са две толковааааааааа далечниииии понятия!
Пожелавам успех на автора, сега му е времето за подобни експерименти стига да не ги приема присърце... :rolleyes:
Много ми е интересно как всички се вживяват толкова в проблемите на другите все едно си нямат собствени :very_happy:

#15 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 25 April 2009 - 02:46 AM

Всъщност това не е толкова трудно, особено като се замислим какво представлява приятелството между жени... :flirt:
Аз бих накарал и двете да мислят за мен като награда, като цел, като нещо, което на всяка цена трябва да имат и след това просто да се забавлявам - физически и психически... (Това не е толкова трудно, щом си успял да завъртиш главата на едната, евентуално би могъл да се справиш и с другата)
Относно моралната страна на нещата. Те са ЧАК толкова добри приятелки просто няма да се получи, което не означава че са последните жени на света или че пича ще се превърне в изнасилвач или престъпник, защото се е забавлявал малко. Всъщност морал и жена са две толковааааааааа далечниииии понятия!
Пожелавам успех на автора, сега му е времето за подобни експерименти стига да не ги приема присърце... :rolleyes:
Много ми е интересно как всички се вживяват толкова в проблемите на другите все едно си нямат собствени :very_happy:

Сега ще го напиша така. Аз съм жена, и ти имаш добър приятел. Прочети моите мисли:

Всъщност не е толкова трудно да зaвъртя главите и на двама ви. Бих накарала и двамата да мислите за мен като награда, нещо което на всяка цена трябва да имате, просто ще се забавлявам с вас психически, може би и физически. Не ми е чак толкова трудно и на други съм завъртала главите. Опитна съм, като хиена хихи. Относно моралната страна на нещата. Дреме ми на оная работа, вие не сте чак толкова добри приятели и не сте последните мъже на света. Всъщност морал и мъж са мноого далечни неща.

Вече съм Аз, Муген. Как се почувства Стаско, май френд ?? Стана ли ти пошло, не ти е драго някой да се ебавка с теб, т.к. си наранен накрая. Идеята е да се замислиш, кое е по-важно да бъдеш приятел или да бъдеш победител. Какво ще се получи, ако излизаш с момиче няколко пъти, прекарвате добре, happy сте и подчертавам (за да си го избиете от главите на първо време) не правите секс. Оставате си с добри чувства. После пътищата ви се разделят. Докато един случаен ден вървейки си по улицата тя те хваща за ръката за да не те подмине казвайки: Хей, накъде така забързано. Как си, как я караш? Обади се за по едно кафе? Ще ти стане приятно, нали. Ще се върнат хубавите спомени в главата ти. Представи си обратното, поглеждаш я и се подминавате, казваш си не ме интересува тя не е единствената всичко е приключило NEXT... please yourself