Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Много неприятна ситуация помощ


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 10 March 2007 - 09:00 AM

Ами с момичето си приказвах снощи беше добре излязохме двамата разхождахме се всичко беше ок и тя показваше че ме харесва и накрая когато я хванах за ръката тя се отдръпна и аз я попитах какво не ме ли харесваш а тя отговори едно скапано "Незнам..." и сега се чудя какво да правя как да постъпя тази вечер защото пак ще съм с нея?

#2 Eternal

Eternal

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 10 March 2007 - 04:22 PM

Тази има мн ниско НИ. СЛЕДВАЩАТА...

#3 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 10 March 2007 - 05:41 PM

Какво по дяволите ни питаш?

Като си я хванал за ръката и като се е отдръпнала е трябвало и ти да се отдръпнеш.
Киното има 2 части-натискане и отдръпване,2та е по-важната.Но ти изглежда играеш без нея...еми няма как да ти се получи...и какво има да я питаш и да чакаш валидеишън...ти си мъжа,ти си пича..ти определяш правилата не тя...

Как да постъпиш ли???
Еми както си искаш постъпваш...горе е обяснено...

Спри да зависиш от чуждото мнение или поне намали влиянието му върху теб...

Успех и дано тая вечер да си по успешен ;)

Едит:Не за първи път пускаш теми от рода"Аз я харесвам...ами сега.."Почвай да грешиш...спри да пишеш.
На колко си?(Важно)

Edited by neglect, 10 March 2007 - 05:49 PM.


#4 danuih

danuih

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 10 March 2007 - 07:22 PM

Доста момичета получават възпитание от родителите си, че ако клъвнат прекалено бързо, ще ги смятат за леки. Понякога дори самите мъже се държат така - директно казват "Ти нямаш ли си достойнство", а веднъж, когато явно показвах на един колега от университета, че го харесвам /и то само с езика на тялото/ , ми се изсмя и каза "Искаш ли да ти подаря един вибратор за рождения ден?". В резултат започваме да се държим дръпнато и неориентирано от страх да не направим лошо впечатление.
Просто спри да идеализираш твойто момиче и помисли над това, че ние също сме поставени в ситуация, когато трябва да гадаем и не знаем как да се държим, точно както и вие.

#5 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 11 March 2007 - 11:14 AM

Доста момичета получават възпитание от родителите си, че ако клъвнат прекалено бързо, ще ги смятат за леки.


така е, но и почти всички, получават възпитание от приятелите, връсниците, като общ знаменател може да сложиш и училището, "че ако клъвнат прекалено" бавно, ще си останат в реката, а не на кукичката при храната ;) (мисля, че го схвана)

Понякога дори самите мъже се държат така - директно казват "Ти нямаш ли си достойнство", а веднъж, когато явно показвах на един колега от университета, че го харесвам /и то само с езика на тялото/ , ми се изсмя и каза "Искаш ли да ти подаря един вибратор за рождения ден?". В резултат започваме да се държим дръпнато и неориентирано от страх да не направим лошо впечатление.


Към първата част - мъжете се държат така, според отделните и частни случки
*Прекаленото разкрепостено държание на girl`s
*Обществено разкрепостено държание на girl`s
*Прекалено строгото и монашеско възпитание на мъжа
*Понякога и заинтересоваността на частно лице от мъжкия пол , към частно лице от женския пол(държащо се възмутително, предизвикателно на обществени места , събиращо погледа на други хора) също подтиква към такива родословни забележки.

Колкото до втората част:

1. Сигурна ли си, че е бил колега?
2. Може би не си му показала както трябва, този твой език на тялото.
3. Може би не е било там мястото
4. Може би непредставляваш интерес, за "колегата" си.
5. Или може би има добро чувство за хумор

Просто спри да идеализираш твойто момиче и помисли над това, че ние също сме поставени в ситуация, когато трябва да гадаем и не знаем как да се държим, точно както и вие.


Така е... и вие " женския пол" сте поставени в такива ситуации. Но гадаенето може да присъства само ако гледаш отстрани някой и се чудиш дали може да те хареса, дали ще е добре да отидеш да се запознаеш с него и т.н. Това е първия етап.
Вторият етап започва, когато вече този човек се е съгласил а излезе с теб, той е излягал с теб, минало е всичко нормално, даже се е съгласил повторно да излезе. Тука какво има да гадаеш? Щом се е съгласил да излезе с теб , решил е да отдели от времето си за теб, това означава че понякакв начин го кефиш. Друг е вече въпроса, ако ти не знаеш за какво си излягла с него и как да се държиш.

П.С. към всички: Като не знаете какво искате, първо си го изяснете, след това го вършете.