Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

поредната тема от млад готин но неопитен човек


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 dragonedge

dragonedge

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 01 March 2007 - 10:00 PM

Здравейте всички :) Нямам мн време затова минавам на въпроса - заведох една мацка на кино и всичко мина перфектно - C&F, контакт с очите, добър разговор и всичките други неща които прочетох тук.Дотук добре даже идеално, сигурен съм и че тя ме харесва - личи си по погледа и' и по начина по който се държи с мен.Въпросчето което е на дневен ред сега е как точно да подходя по нататък за да станем гажета... може да звучи тъпо но най големият ми проблем с момичетата винаги е бил как то4но да стигна до фаза гажета а не както при другите как да я заговоря или да я накарам да се почуства привлечена от мен ......Винаги ми е било трудно да кажа на някого обичам те или харевам те :) ..знам че е ненормално и глупаво.... :) Това което искам сега са добри идеи куде да отидем какво да направя и най вече как да преодолея тази срамежливост/комплекс/looser-ска нагласа или квото и да е тва...
сега виждам че съм сложил тая тема в неправилен подфорум sorry за грешката няма да се повтори

Edited by dragonedge, 01 March 2007 - 10:04 PM.


#2 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 02 March 2007 - 02:13 AM

Няма проблем, преместих темата където й е мястото.

Мога да отговоря на поста ти с една дума: ДОКОСВАНЕ (кино-ескалация).

Добре се справяш до момента, но дори да си перфектен, ако не започнеш с доксването, ще заседнеш в зоната на приятелството. А това е последното нещо, което искаш, повярвай ми.
Мисли от гледната точка на момичето. Досега ти не й даваш повод да те приема като сексуален обект или... гадже. Може би изгаря от желание да ти пусне едно езиче. Горката!

Още на следващата ви среща, където и да е, започни с държане на ръката й. Съвсем спокойно се протегни и я хвани за ръката. Ако си създал достатъчно привличане, няма да се дръпне.
По някое време я гушни. Ей така, без повод. А ако те е шубе, намери си повод, примерно студеното време:

ти: Може ли да те помоля за една услуга?
тя: Да, разбира се.
ти: Ела по-близо да те гушна, защото ми е студено :)
тя: Стига деее...
ти - Гушкаш я.

Ако правиш всичко правилно и тя се чувства комфортно, след известно време я целуни без език. Точно когато почне да се наслаждава на целувката, отблъсни я леко и кажи: "Уоу! Забави малко темпото, аз съм крехко човешко същество, което има чувства, а не парче месо за забавления." Така прехвърляш отговорността за целувката на нея. Ах... :)

Можеш да правиш каквото си поискаш, стига да се забавляваш. Бъзикай я, играй си с нея преди и ВЪВ леглото :)

#3 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 02 March 2007 - 01:51 PM

само да добавя - в никакъв случай не й казвай, че я обичаш. дори не й казвай, че я харесваш. покажи й го с действията си. идеалната комбинация е когато на думи се държиш "гадно", но с действията си показваш точно обратното. така тя се чувства объркана и не е сигурна, което е предимство за теб. ако разбере, че си неин, интересът й ще спадне (най-вероятно) доста рязко...

под "гадно" нямам предвид да я псуваш, естествено, а точно това, което си започнал - CF, бъзици, смяна на ролите и т.н.

както каза BoY-ToY, много докосване - но не го прави боязливо и не искай позволение. прави го все едно това е най-естественото нещо на света, както например като кажеш "здрасти", тя да ти отговори "здрасти". ако тя не ти отговори, ще я излгедаш странно. точно по същия начин я изгледай, ако се дръгпне, когато се опиташ да я хванеш за ръка примерно.

#4 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 02 March 2007 - 11:04 PM

И аз ще се опитам да дам сега един практически съвет а не теоретичен. Значи какъв е смисъла да се правиш на такъв какъвто те саветва Мастера. Виж сега няма нужда да се дърпаш или да се правиш на интересен просто действай повече отколкото да говориш. Използвай говоренето единствено за да намираш причина да я докосваш. Например този път я заведи на барче някъде естествено вечерта. Гледай да се срещнете в близост до мястото където ще отидете за да нямате много време да говорите по пътя. Като седнете я попитай въпроси от ежедневието и след това премини към припомняне на хубавото изкарване в киното Кажи и колко добре си си прекарал и я хвани за ръката като и кажеш, че рядко ходиш на кино или често ходиш на кино но този път е било по различно и че много ти харесва компанията и. Тя ще се усмихне и ще ти каже най вероятно ТАКА ЛИ ? Това може да се изтълкува като ТАКА ЛИ И КАКВО ОЩЕ ? Тя иска да чуе още хубави думи. Кажи и че не е скучна и че другият път би искал да гледате някой филм във вас за да може да го спираш на пауза от време на време за да можете да коментирате и да пушите ако пушите де. Много е важно какво ще ти каже !!! Ако ти каже утвърдително ДА или Няма проблеми когато кажеш значи ти е навита, а може даве да си представя и други работи във вас. Ако ти каже може ще видим или ами ще си помисля това е леко отрязване и трябва да се стараеш още за да имаш компанията на по самотни места. Такааа след това аз лично бих и направил комплимент колко меки ръце има и бих започнал да говоря че доста добре поддържа кожата си като и милвам ръцете или друго части може и лицето. После бих я попитал за парфиума и например : А какъв е този парфиум и бих се навел да я подуша. Сега внимавай само как я душиш ЗАПОЧНИ ОТ УХОТО И ПРОДЪЛЖИ КЪМ БУЗАТА И ТОЧНО ПРЕДИ УСТАТА ЛЕКИЧКО СЕ ОТДРЪПНИ. Гаранция че нещо ще и трепне и то много силно. Сега наблюдавай дали поглежда в този момент към устните ти. Ако те погледне и кажи а този гланц за устни вкусен ли е ? Твърде е вероятно да ти каже АМИ ПРОВЕРИ а също може да ти извади опаковката и да ти го покаже. Поискай да и сложиш малко НЕЖНО. След като и сложиш щрехапи леко устни и ги оближи когато гледаш към нейните. Сега аз бих се опитал да я целуна наистина без език и ако ми даде и не се отдръпне ще и кажа : Май устните ти са по сладки от гланца или там червилото :rolleyes:. Целунеш ли я веднъж мисля че вече ходите. Продължавай да я цалуваш като същевременно я подушваш и целуваш по врата. Старай се въпреки всичко да я докосваш по някакви причини и споко тя няма да ти каже махни си ръката от мен, защото това не е много присъщо за жените. Измисли си нещо за да намираш причина да докосваш лицето косата бедрата ръцете. Дано съм помогнал с нещо. На мене ми се вижда лесно изпълнимо така че действай, но ако си срамежлив и те е страх от това какво ще си помисли тя аз мога да ти кажа какво ще си помисли че си пъзлио и мухлио затова действай един живот имаме нека не се срамуваме и не съжаляваме за изпуснатите възможности. 4ао

#5 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 03 March 2007 - 01:22 AM

После бих я попитал за парфиума и например : А какъв е този парфиум и бих се навел да я подуша. Сега внимавай само как я душиш ЗАПОЧНИ ОТ УХОТО И ПРОДЪЛЖИ КЪМ БУЗАТА И ТОЧНО ПРЕДИ УСТАТА ЛЕКИЧКО СЕ ОТДРЪПНИ. Гаранция че нещо ще и трепне и то много силно. Сега наблюдавай дали поглежда в този момент към устните ти. Ако те погледне и кажи а този гланц за устни вкусен ли е ? Твърде е вероятно да ти каже АМИ ПРОВЕРИ а също може да ти извади опаковката и да ти го покаже. Поискай да и сложиш малко НЕЖНО. След като и сложиш щрехапи леко устни и ги оближи когато гледаш към нейните. Сега аз бих се опитал да я целуна наистина без език и ако ми даде и не се отдръпне ще и кажа : Май устните ти са по сладки от гланца или там червилото :). Продължавай да я цалуваш като същевременно я подушваш и целуваш по врата.


:rolleyes: аууууууууу много си лош ;) ужасен

#6 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 03 March 2007 - 04:23 AM

Орхидейке имаш много поздрави от Русе. Тука е истински ад, Ако ви разкажа тази вечер какво видях. Значи ходих на една дискотека Сибила и гледам пълно с момичета аз бях с брат ми а ние и двамата сме супер готини пичове просто няма как да не ни забележат. И така забелязаха ни 4-5 девойки и почнехме да ги заиграваме и по едно време дойде един от охраната и каза че тези момичета имали приятели и приятелите им се оплакали че заиграваме гаджетата им. Е кажете ми какви мъже са това хаха. После почнах да зарибявам една груга ама пак нишо не стана и ся съм в нас и тапея :rolleyes:

#7 dzantara

dzantara

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 03 March 2007 - 10:49 AM

И аз съм на мнение,че следващият ти ход трябва да са докосванията.Предполагам си чел в БИБЛИЯТА на къде водят те? :rolleyes:
Секса е основата на една вразка(поне аз мисля така).Ако искаш да станете гаджета трява да я ч**аш :)

И спазвай последователност при докосването.Тръгни от докосване на ръката,прегръдка,целувка и т.н,вече е описано от Мастъра

Успех.И действай

#8 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 04 March 2007 - 04:19 AM

Ако искаш да станете гаджета трява да я ч**аш

аз несъм много съгласен защото по трудно е да я изч**аш отколкото да станете гаджета. Ти ако можеш само да си я ч**аш има ли сусъл вобще да ходите :rolleyes:

#9 dragonedge

dragonedge

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 04 March 2007 - 05:27 PM

Мерси за съветите.Ще я заведа на екшън сцена и там ще мога да я докосвам колкото си поискам.