Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Момиче от чата...


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 27 February 2007 - 10:56 PM

Запознах се с едно момиче в един сайт за запознанства и тя проявява голям интерес към мен а тя е 8 по десетобалната и има супер големи цици. Оказа се че една нейна явно много добра приятелка също ми писа която е 10 по десетобалната напражо е супер яка и се чудя след като съм почнал да зарибявам приятелката и и дори съм и взел номера дали е умесно да започна да подготвям и другата. Страхувам се че накрая ще остана от 2 стола на земята и втората наистина си струва даже ще сложа и снимката и. Дайте ми съвет дали да гоня питомното или дивото

#2 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 27 February 2007 - 11:05 PM

да, разправят, че в Русе има хубави жени, макар да не съм ходил там :)

дилемата си е твоя. това за мен не е 10-ка, но то си зависи от личния вкус.

във всеки случай ако смяташ, че няма да се справиш с двете наведнъж, може да пробваш една след друга. тук също има подводни камъни, естествено.

а иначе проблемът ти в случая е това, че те е СТРАХ да не останеш без нито една. за да решиш този проблем, си хвани още една освен тези 2-те и тогава този страх няма да го има...

във всеки случай ако тя си види снимката тук, определено си аут и от 2-те приятелки...

#3 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 27 February 2007 - 11:11 PM

оф да прав си как не се сетих за тези неща. Ако имаш желание и възможност махни снимката :)

#4 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 28 February 2007 - 02:47 AM

Запознах се с едно момиче в един сайт за запознанства и тя проявява голям интерес към мен а тя е 8 по десетобалната и има супер големи цици. Оказа се че една нейна явно много добра приятелка също ми писа която е 10 по десетобалната напражо е супер яка и се чудя след като съм почнал да зарибявам приятелката и и дори съм и взел номера дали е умесно да започна да подготвям и другата. Страхувам се че накрая ще остана от 2 стола на земята и втората наистина си струва даже ще сложа и снимката и. Дайте ми съвет дали да гоня питомното или дивото


еййй тея цици :) ще ви изпият мозъка некой ден :( :)
мацката е много сладка :) а избора е твой :) само се запитай коя искаш повече и за дргугото не мисли

#5 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 28 February 2007 - 11:56 AM

снимката можеш да изтриеш от контролния си панел

#6 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 02 March 2007 - 10:37 PM

Излязох с по грозната и беше много смешно защото чрез нея искам да се докопам до приятелката и и цяла вечер се държах както се дърйат жените знаете какво имам впредид аз и правих шит тестовете мъчех се да не ме хареса само че нз как го постигнах ама оная каза че пак искала да се видим скоро. Кажете ми туй как да го разбирам нито съм я зарибявал нито съм използвал някакви шаблони и др. а тая ме хареса

#7 Krum

Krum

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 02 March 2007 - 11:50 PM

Ха ха ха.И при мен се случи нещо подобно.Запознах се с една от чата,хубаво момиче,видяхме се,но не ми допадна като цяло.И сега не мога да се отърва от нея.Само ми досажда кога пак ще се видим.

Аз мисля,че въобще не е трябвало да излизаш с нея.Не знам какво е чувството за приятелство при жените и доколко близки приятелки са те.Съмнявам се да се скарат за някакво момче от чата.Така че,ще те резнат най-вероятно.

#8 AcTivE

AcTivE

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 03 March 2007 - 11:23 PM

Момчета, разберете, че чата е crap :)
Каквото и да правите, илюзиите на изкуственото общуване са десеторни пред реалността, тъй че... просто не си губете времето (кой го казва :rolleyes: ;) ).

#9 Aweyk

Aweyk

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 25 May 2007 - 12:54 AM

Ем виж ся пич просто си почни да излизаш с тая готината мацко пък тая другата я за*би (грубо казано) ...или просто я използвай за информатор каде ходи, кфо прай, кф'о обича тва Готиното момиче и Скоро ще се радваш на яката Кака :P

#10 Noa

Noa

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 07 June 2007 - 09:38 AM

Странно,но не мисля точно така,ако я ползва просто като информатор,а тя го харесва мисля,че ще се опита да направи така че той да не може да достигне до приятелката й...

#11 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 07 June 2007 - 08:31 PM

Гледай сега :) Една комшийка направо страхотна... идеала ми за момиче. Харесвах си я но бях зает. И знаете сериозна приятелка бла бла бла.. и не и обръщах внимание за да не разбере мойта. Все пак комшийка .. :) Както и да е преди около 5 месеца се реших да я поканя.. След като скъсах с мойта. Тя дойде с още една приятелка Пак комшийка. Явно и двете ме харесоха само че за съжаление тази другата ме харесала първа . И знаете как е като се случи така ако се пробвам да направя нещо с тази която аз харесох нищо не става защото другата която ме харесола първа ще се разсърди > Това ми го казоха преди 5 дена. Пихме кафе отворих темата питах така и така защо ме отряза и тя каза че е било заради приятелкатаи > Не съм от най опитните но ако и двете те харесват тази която е губеща няма да те допусне до приятелката си (ЖЕНСКА ЗАВИСТ) има я колкото си искаш.