Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Ако някой се прави на много важен и се ебава...


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#16 Joro

Joro

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 47 Мнения:

Posted 25 September 2004 - 05:50 AM

Има една дискотека във Варна супер лукс обожавам я. Отивам там с приятелки пием по едно две , танцуваме си  въобще правим си кефа. Обаче първо тя се пълни с "гладни кокошки" или " хищни хиени" или както там се казва на девойките тръгнали на лов за богати мъже. И ходят също всички варненски гъзета , които се имат за нещо.

Коя е тая дискотека дето не я знам бря? Екстраваганца? Планет до гарата?

То това е много тъпо да отидеш и още с влизането да почнеш да искаш да ги черпиш нещо. То така само си затрудняваш работата по-нататъка. Ако си готин пак ще я нае*еш обаче аз никога не съм го правил 1во защото нямам толкова пари да черпя всяка пу*ка която искам да свалям с по едно питие, 2ро изкуствено бих и завишил цената и ще почне да се прави на важна и никога няма да я нае*а 3то- ако е елитна курва ще каже добре- пия еди какво си уиски 4то- тъпо е да се влиза с това защото все едно че нямаш абсолютно никакви други качества и си само един дебел портофейл и 5то с тази стратегия ще хванеш само някоя абсолютно комерсиална пу*ка и то ако наистина имаш пари.

#17 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 25 September 2004 - 07:17 AM

Ароганс, бе младежо.
Планет не ми харесва като дискотека, за следобедно питие става.
А пък за комесиалните п....... съм останала с впечатлението, че почти всички са такива. Не знам дали съм права но впечатлението / и не само моето / е такова. А всъщност дано да греша, защото в днешно време много малко ценности останаха.

#18 fresh

fresh

    powered by fresh

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 175 Мнения:

Posted 25 September 2004 - 07:31 AM

Абе не всички са такива но повечето, то е като с риболова който не може да си хване отива в магазина и си купува, ако има пари де, а за продан има много, ама ние тука нали сме добри рибари не си цакаме ловиме си :angry:

#19 Joro

Joro

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 47 Мнения:

Posted 21 October 2004 - 07:00 PM

Ароганс, бе младежо.
Планет не ми харесва като дискотека, за следобедно питие става.
А пък за комесиалните п....... съм останала с впечатлението, че почти всички са такива. Не знам дали съм права но впечатлението / и не само моето / е такова. А всъщност дано да греша, защото в днешно време много малко ценности останаха.

Да де, Ароганс до орбита. За нея си мислех. Там само веднъж бях ходил миналата година. Във Варна е пълно с комерсиални пу*ки Останалите копират поведението на комерсиалните и те не знаят защо. Има и свестни момичета много ясно.
Как е там хавата, те*е свалят ли те или само с мъжа си ходиш?

#20 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 22 October 2004 - 07:44 AM

почти само там ходя. но не с мъжа ми. с него излизам един път месечно. дали ме свалят. понякога. държанието ми е такова, че рядко някой го прави. като отидем с приятелки ние си се забавляваме и рядко обръщаме внимание на околните. не казвам че се държим като бурсуци, просто когато една жена е тръгнала на лов то си личи. не че не е имало хилади интересни моменти. но просто накои неща се игнорират. пък и ми е писнало все дечица да ме свалят, незнам дали изглеждам малка или на тях им харесват каките, ама досега все с ученици се разправям. :D

#21 Joro

Joro

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 47 Мнения:

Posted 23 October 2004 - 03:54 PM

Почти бяхме влезли в Ароганс с една приятелка преди 2 дена обаче се размина. Кои други дискотеки ти харесват. На хоризонт не съм ходил отдавна?

На тея ученици ще им дърпаме ушите (или други работи)

#22 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 25 October 2004 - 08:03 AM

на хоризонт никога не съм ходила.
харесва ми екзит заради музиката, тра-ла-ла, рико това са общо взето.
мразя чалгата и в червата. така че където има такава музика не ходя. :)

#23 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 09 November 2004 - 08:48 PM

Казваш му (така, че момичето и околните да чуят) нещо от сорта "Приятел, видях, че и ти гледаше [името на момичето] дори и преди мен, но като не ти стиска да я заговориш и да й поискаш телефона, не ти остава нищо друго, освен да се заяждаш с този, с когото тя ще си тръгне от тук" и казваш на момичето примерно "Хайде да се изнасяме, можем да си прекараме по-добре, ако около нас няма мухльовци". Ето ти и повод да я поканиш у вас.

Втори вариант, ако си сигурен, че с момичето ще има "екшън" - казваш му "Приятел, ела да те запозная. (той най-вероятно ще се хване) Това е момичето с най-стегнатото дупе в заведението. Видях, че го зяпаше. Ние сега отиваме у нас, а ти иди при някоя мадама и я заговори, освен ако искаш само да зяпаш цяла нощ и да се заяждаш".

<{POST_SNAPBACK}>


адски ми хареса и единия и другия вариант ...знам че такива хора които се стремят да те изложат пред някой не си заслужават вниманието така че аз винаги заставам в другия отбор и натирвам в десета глуха дразнителя ...след като е обезвреден забавленията продължават ;) ;)

#24 CHEPUT

CHEPUT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 81 Мнения:

Posted 12 December 2004 - 07:26 PM

Reshih i az da se vklucha s nqkoj post.Kogato nqkoj mi dosajda, ako e po-qk ot mene go ignoriram napulno.Ako puk e nqkoj muhlio go narejdam zdravo i toj obiknovenno se otkazva.Vikam u primerno :"ako prodyljavash da me nervish shte napravq krakata ti da se oguvat v dvete posoki!" ili "spri ili posle shte te zglobqvat po akta za rajdane!".Ako tova ne pomogne mu vkarvam edno Mae Geri i go spukvam ot boj.
PP Sorry za latinicata.

#25 Fatalnia

Fatalnia

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 14 December 2004 - 11:17 AM

Има една дискотека във Варна супер лукс обожавам я. Отивам там с приятелки пием по едно две , танцуваме си  въобще правим си кефа. Обаче първо тя се пълни с "гладни кокошки" или " хищни хиени" или както там се казва на девойките тръгнали на лов за богати мъже. И ходят също всички варненски гъзета , които се имат за нещо. Така: на няколко пъти се случва гъзетата да ни бъркат със гладните девойки. Определено успяваме да ги разкараме от първия път. Но знаете ли какво забелязах че явно и самите мъже си имат доста голяма вина за отношението към тях, защото когато някой идва с питие да ни черпи и да се прави на интересен  аз обикновенно го гоня и ако не разбере от първия път вкарвам тежката артилерия, но мъжете са изумени че не искам да ме черпят / това го позволявам само на  двама мъже от обкръжението ми / . Аз излизам да се забавлявам и ако нямам пари няма да изляза. но явно мъжкарите не смятат че някой трябва да им отказва и затова момичетата така се държат с тях.

<{POST_SNAPBACK}>


"Arrogance" :blink:

#26 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 14 December 2004 - 05:13 PM

ей браво на теб - позна от първия път :blink: