Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Лошото момче ...


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 Cracer2001

Cracer2001

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 23 February 2007 - 02:55 PM

Поздравления за хубавия форум . Страхотни статии сте написали и моите специални адмирации за Master-dj. Съветите ви са полезни и мога да кажа ,че аз неволно съм изпълнявал някой от тях още преди да ги прочета. Много ми хареса темата за лошото момче . Мисля ,че това е най-трудното нещо ,което мога да изпълня. Това е роля , която немога да изиграя колкото и да съм се опитвал ,може би защотото по природа не съм такъв. Немога да отрека ,че ако човек успее поне малко да въплати и изпълни брилятно чертите на лошото момче ще има успех. Защо пиша това ли за да споделя днешната ми случка. Когато се "правя" на лош има ефект , но какво полза от този ефект като на мен после ми е гадно гадно защото има един вкус ,че не съм постъпил с някой коректно , че не съм бил аз, че все едно съм излъгал . Лошите момчета(по природа) те са наистина лоши и наистина могат да с най-яките мацките ,но добрите са обречени в зародиш. Мисля ,че всичко това като съвети е полезно , но понякога е безмислено да се мъчиш да надмогнеш природата си в продължение на години и няма да си шастлив . Моето мнение е на някой хора им е писано да са с хубавите мацки на вскички останли "ще се видим може би в рая"(нали знаете къде само и единствено отиват добрите момчета). Критикувайте ме , споделете мнението си ?

ИСКАМ ДА ИЗКОРЕНЯ СЪВЕСТА СИ И ДА ПРЕОДОЛЕЯ СОБСТВЕНИТЕ СИ СТРАХОВЕ !!!
Стискайте ми палци...

#2 AND_1

AND_1

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 23 February 2007 - 04:22 PM

по-мъдрите хора са казали че целта оправдава средствата :D
или греша? :)

#3 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 23 February 2007 - 06:03 PM

Евала за поста. Преди години имах същата дилема. Ти казваш за лошото момче, че "Това е роля, която не мога да изиграя". Не, човече, това НЕ е роля. Това е манталитет.

Главната ти цел трябва да е: Да въплатиш всички черти на характера, начина на мислене и скритите техники на лошото момче... БЕЗ ОБИДАТА. Дано разбираш какво имам предвид. Разликата е огромна.

На някои момчета това им е заложено, но не означава че другите не могат да го научат. Мислиш, че в прородата ти е да бъдеш мил и стеснителен? Приятел, повярвай ми, природата иска да предадеш гените си на следващите поколения, а не да се изгубят в небитието!

Доброто момче е социален модел, а не природен модел. Природата поначало е СЪВЪРШЕНА. Създаден си да бъдеш щастлив, а не да страдаш, примерно от факта, че си много добричък!

Ако не ми вярваш, искам да направиш един експеримент. От него можеш само да спечелиш, никога да загубиш:

Старай се съзнателно (насила) да се държиш като лошо момче. В смисъл, не да биеш шамари на всяка срещната мацка, а да използваш езика на тялото, погледа, гласа, оптимизма, куража, риска, закачките... всичко характерно за лошо момче. Известно време ще се чувстваш некомфортно, сякаш лъжеш и си друг човек. Но идва моментът, в който ще вкараш красиво момиче в леглото си. Ще усетиш енергията. Ще усетиш куража и силата. Ще усетиш колко естествени и нормални ще са за теб чертите на лошото момче. Ще усетиш... ЩАСТИЕТО.

От този момент, поглеждайки назад, ще се смееш на глупавите си постъпки като добричко момче и ще те е яд за изгубеното време.

#4 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 23 February 2007 - 06:50 PM

Замисли се над следното: ти си мислиш, че ако се държиш така, манипулираш жените и не се държиш добре с тях.

Но....

Ако не се държиш правилно с тях, те ще бягат. А те идват... Значи началното твърдение не е правилно... Те бягат, когато се държиш "добре", следователно изводът е ясен...

Второ, за манипулирането. Не, ти не ги манипулираш по никакъв начин. Но се опитваш да ги манипулираш, когато се държиш добре с тях, купуваш подаръци, цветя, пари и т.н. - точно тогава ти се мъчиш да ги манипулираш така, че да те харесват...

#5 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 26 February 2007 - 02:55 PM

Евала за поста. Преди години имах същата дилема. Ти казваш за лошото момче, че "Това е роля, която не мога да изиграя". Не, човече, това НЕ е роля. Това е манталитет.

Главната ти цел трябва да е: Да въплатиш всички черти на характера, начина на мислене и скритите техники на лошото момче... БЕЗ ОБИДАТА. Дано разбираш какво имам предвид. Разликата е огромна.

На някои момчета това им е заложено, но не означава че другите не могат да го научат. Мислиш, че в прородата ти е да бъдеш мил и стеснителен? Приятел, повярвай ми, природата иска да предадеш гените си на следващите поколения, а не да се изгубят в небитието!

Доброто момче е социален модел, а не природен модел. Природата поначало е СЪВЪРШЕНА. Създаден си да бъдеш щастлив, а не да страдаш, примерно от факта, че си много добричък!

Ако не ми вярваш, искам да направиш един експеримент. От него можеш само да спечелиш, никога да загубиш:

Старай се съзнателно (насила) да се държиш като лошо момче. В смисъл, не да биеш шамари на всяка срещната мацка, а да използваш езика на тялото, погледа, гласа, оптимизма, куража, риска, закачките... всичко характерно за лошо момче. Известно време ще се чувстваш некомфортно, сякаш лъжеш и си друг човек. Но идва моментът, в който ще вкараш красиво момиче в леглото си. Ще усетиш енергията. Ще усетиш куража и силата. Ще усетиш колко естествени и нормални ще са за теб чертите на лошото момче. Ще усетиш... ЩАСТИЕТО.

От този момент, поглеждайки назад, ще се смееш на глупавите си постъпки като добричко момче и ще те е яд за изгубеното време.



това което си написал приятелю е много хубаво и има доста истина в него, но / винаги има едно но! / това важи само за краткотрайни връзки, не и за нещо по сериозно!

#6 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 26 February 2007 - 03:09 PM

а за дълги какво - трябва да се превърнеш в wussy ли?

#7 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 26 February 2007 - 09:50 PM

Защо неее...? Гледам, че е плъзнала епидемия от тотална wussy-фикация :)

това важи само за краткотрайни връзки, не и за нещо по сериозно!

Айде бе? Травмираш ме с тази убеденост и с този удивителен знак.
Ще те питам само един въпрос: Когато с течение на времето от лош, се превърнеш в благ и покорен, когато гаджето ти те ОПИТОМИ... с какво ще я привличаш и с какво ще я задържиш до се*е си?
Стихотворения? Влажни очички? Пари? Студен Спрайт?

#8 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 27 February 2007 - 10:56 AM

Защо неее...? Гледам, че е плъзнала епидемия от тотална wussy-фикация :)
Айде бе? Травмираш ме с тази убеденост и с този удивителен знак.
Ще те питам само един въпрос: Когато с течение на времето от лош, се превърнеш в благ и покорен, когато гаджето ти те ОПИТОМИ... с какво ще я привличаш и с какво ще я задържиш до се*е си?
Стихотворения? Влажни очички? Пари? Студен Спрайт?



Кой е казал, че трябва да се превръщаш в благ и покорен?
Не може ли просто да бъдеш се*е си, "лошото момче" е само един образ, роля, защо трябва да се правиш на това което всъщност не си? Така лъжеш се*е си най-вече...
А с какво ще задържиш мацето, когато вече изчерпаш тоя образ, а? Когато вече станеш безинтересен?

#9 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 27 February 2007 - 02:33 PM

Казах и обясних това, което имах да кажа и обясня по тази тема, но или не си го прочел, или не искаш да го възприемеш...

Да се стараеш цял живот "да бъдеш се*е си", рано или късно води до страдание и самосъжаление.
В повечето случаи когато искаш "да бъдеш се*е си", ти изобщо не си се*е си. Истинската ти, чиста индивидуалност е била задушена когато си бил социално програмиран, без дори да го усетиш.

#10 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 27 February 2007 - 03:36 PM

Всеки трябва да се самоусъвършенства, да се развива, а това неизбежно води до промяна на собствените ти стереотипи, виждания, същностни черти. Новото ти Аз е същото ти старо Аз, но същевременно променено и подобрено в желаната от теб насока. Ти пак си си ти и никой друг. Но истината и това, което ще застопори везната на правилното количество промяна,според мен е някъде между становищата на двама Ви. :)

Edited by eXTIgyro, 27 February 2007 - 03:37 PM.


#11 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 27 February 2007 - 10:39 PM

miti, целта на този форум не е да те УБЕДИМ да правиш каквото и да било. тук има доста много информация. ако я считаш за полезна, я използваш. щом считаш, че нещата не са така, както са написани, можеш да пробваш по трудния път на пробите и грешките и дано животът да ти стигне...

#12 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 28 February 2007 - 02:47 PM

miti, целта на този форум не е да те УБЕДИМ да правиш каквото и да било. тук има доста много информация. ако я считаш за полезна, я използваш. щом считаш, че нещата не са така, както са написани, можеш да пробваш по трудния път на пробите и грешките и дано животът да ти стигне...



Значи излиза, че ако не следвам точно всичко написано в този форум ще бъда поредния "неудачник", май така могат да се тълкуват думите ти master ди-джей? FUCK THAT, АЗ ИЗБИРАМ ТРУДНИЯ НАЧИН! Незнам може би ти си завършил някакъв "специален" университет, донжуански, кажи къде е да го завърша и аз, явно с те*е никой не може да се мери май... Такива като те*е са ми ясни от много отдавна, дето на приказки са номер 1, ама като се стигне до действия са гола вода...

Знам, че много искаш да споделиш и предадеш на другите "огромния" си опит, натрупан най-вече пред телевизора нощно време в гледане на XXL, но истината е, че нещата са съвсем различни... даааааа...

#13 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 28 February 2007 - 10:00 PM

Не казвам, че си неудачник - казвам, че ще ти е много по-трудно. Всяко друго тълкуване е "гозен негонен бяга"...

Можеш да избереш каквото си искаш - животът си е твой и ти имаш право на избор. Също така "каквото сам си направиш, друг не може да ти го направи" - и в положителните, и в отрицателните неща.

На иронията ти няма да отговарям, защото не можеш да ме засвгнеш каквото и да напишеш. Имам достатъчно добра представа кой съм и какво мога, за да се впечатлявам от нещо, написано в Интернет...

Виждам, че си голям специалист по "такива като мен". Надявам се ти да не си "такъв", а да действаш, вместо да говориш...

Телевизия за твое сведение не гледам. Дори нямам телевизор. Имам външен тунер, който мога да включа към лаптопа си, но събира прахта в шкафа...

Както вече казах, в този форум предлагаме алтернатива на "трудния начин". Изборът си е лично твой.

Take it or leave it...

#14 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 01 March 2007 - 03:23 PM

Значи излиза, че ако не следвам точно всичко написано в този форум ще бъда поредния "неудачник", май така могат да се тълкуват думите ти master ди-джей? FUCK THAT, АЗ ИЗБИРАМ ТРУДНИЯ НАЧИН! Незнам може би ти си завършил някакъв "специален" университет, донжуански, кажи къде е да го завърша и аз, явно с те*е никой не може да се мери май... Такива като те*е са ми ясни от много отдавна, дето на приказки са номер 1, ама като се стигне до действия са гола вода...

Знам, че много искаш да споделиш и предадеш на другите "огромния" си опит, натрупан най-вече пред телевизора нощно време в гледане на XXL, но истината е, че нещата са съвсем различни... даааааа...


Незнам защо възприемаш всичко по тоя начин?! Форума е частично обучение и споделяне на насоки, правила, мнения и болки на потребителите. Никъде не пише и никой не те задължава да правиш точо това, което пише тука. Изборът си е твой дали искаш да се вслушаш в коментарите и мненията написани от "Не питай старило, питай патило". :)

Edited by qkiq_sladur, 01 March 2007 - 03:28 PM.


#15 Innovation

Innovation

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 29 July 2007 - 05:51 PM

Сбогом чиста съвест, здравей съдба жестока !

:)