Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Голяма дилема !


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 16 February 2007 - 06:24 AM

Ходя с едно момиче вече година и нещо, но по принцип аз много обичам да заглеждам мадамите и тя се дразни супер много и много ме ревнува, аз обаче имам чувството че не живея живота който искам защото супер много ми се зариява и ми се ходи по други жени. Въпреки всичко аз обичам приятелката си готино ми е с нея, обаче не искам да изпускам сладостите на живота и да ми минава времето с 1 момиче. Някой преживявал ли е нещо подобно и как е постъпвал ?

#2 Eternal

Eternal

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 16 February 2007 - 01:54 PM

Първо си изясни чувствата, и след това мисли какво ще правиш. Ако я обичаше, нямаше да се колебаеш дали да скъсате или не :)
До колкото до ревността и - мисля, че в те*е е грешката, все пак не тя се колебае за връзката ви. Може да те е надушила :P

#3 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 17 February 2007 - 10:52 AM

Ходя с едно момиче вече година и нещо, но по принцип аз много обичам да заглеждам мадамите



природа, какво да правиш

и тя се дразни супер много и много ме ревнува,


нормално е

аз обаче имам чувството че не живея живота който искам защото супер много ми се зариява и ми се ходи по други жени.


щом имаш чувството, че не живееш живота, който искаш, какво те спира да сложиш край на сегашния си? Някой опрял ли ти е пистолет в главата? :)


Въпреки всичко аз обичам приятелката си готино ми е с нея, обаче не искам да изпускам сладостите на живота и да ми минава времето с 1 момиче.


Все ще изпуснеш едно то двете.. ти си избери кое да бъде, освен ако...

Някой преживявал ли е нещо подобно и как е постъпвал ?


успееш да съчетаеш и двете, без тя да разбере и бъдеш малко повече предпазлив ... успех :P

#4 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 20 February 2007 - 12:57 PM

най-добре е МЛТР и те да са наясно с това. дано успееш д аго постигнеш...

#5 Vortex

Vortex

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 20 February 2007 - 03:55 PM

ideagasms.org

един tip: Винаги имай пред вид статуса на всяка от жените си. Ако обръщаш повече внимание на втората, от колкото на първата първата ще се засегне.