Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Warn


  • Заключена тема This topic is locked
17 replies to this topic

#1 Dion

Dion

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 20 September 2004 - 09:31 PM

Абе, къв е тоя warn дето ми излиза под ника. Някакви оранжеви квадратчета, някой да вземе да ги разкара!...

#2 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 20 September 2004 - 10:51 PM

Това е ако някой потребител прави глупости, бива предупреден няколко пъти и после - бан...

#3 Joro

Joro

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 47 Мнения:

Posted 21 September 2004 - 03:39 AM

Dion предупреждава само един път и после- Бам, особено откакто тръгна на бокса :)

#4 Гост:_wtf_*

Гост:_wtf_*
  • Guests

Posted 23 September 2004 - 12:50 AM

Аха, аз какво точно направих, за да съм предупреден?

#5 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 23 September 2004 - 08:36 AM

Аха, аз какво точно направих, за да съм предупреден?

Ти не можеш да бъдеш предупреден, тъй като не си регистриран. Нерегистрираните могат да пишат единствено в този форум.

#6 Dion

Dion

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 25 September 2004 - 02:30 AM

Аз писах, просто не бях влязъл. Отговори ми на въпроса!

#7 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 25 September 2004 - 07:19 AM

Аз писах, просто не бях влязъл. Отговори ми на въпроса!

Не си предупреден! Пише ти 0%... Ако имаш предупреждение, ще е повече от 0%. Мога временно да те предупредя, ако искаш, за да видиш как изглежда...

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 05 September 2005 - 06:29 PM

за да не правя нова тема ще питам тук ...

та въпроса е защо зизи има предупреждение ...редно е като повишаваш нивото да и пишеш на лична защо... :unsure: инъче от къде да знае кво ти е скимнало и не ти е харесало за да не го прави :( ...тоя форум си има правила но админ и модератори силно се съмнявам ...може би от дъжд на вятър някой се появява ...знаеш ли обаче кое е най хубавото че тук влизат хубави хора /с малки изключения/ та не прогонвай и малкото които пишат ...

та да се върна на въпроса ...не видях тема в която да е казала нещо кофти заради което да бъде наказана...ако има такава дай линк...да видим ...

Attached Files


Edited by diva orxideia, 05 September 2005 - 06:42 PM.


#9 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 05 September 2005 - 11:28 PM

Aбе къде ги гледате тия предупреждения?! :unsure:
Гледам на zizi няма нищо по-различно отколкото при мен...

#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 06 September 2005 - 02:02 AM

Aбе къде ги гледате тия предупреждения?! :unsure:
Гледам на zizi няма нищо по-различно отколкото при мен...

<{POST_SNAPBACK}>


:( ти си потребител затова не виждаш нивото на наказанията освен собственото си...ако си модератор или админ ще виждаш на всички потребители ...

инъче се намира под автара ти най отдолу има Предупреждение (0%)
и когато си наказан за нещо процента се вдига ...

Edited by diva orxideia, 06 September 2005 - 02:03 AM.


#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 06 September 2005 - 09:25 PM

:unsure: ти си потребител затова не виждаш нивото на наказанията освен собственото си...ако си модератор или админ ще виждаш на всички потребители ...

инъче се намира под автара ти най отдолу има Предупреждение (0%) 
и когато си наказан за нещо процента се вдига ...

<{POST_SNAPBACK}>


ще направя лека поправка във повечето форуми е така но не и тук...тук само админа вижда наказанията на потребителите...

а аз няма да спра да пиша тук докато не разбера защо зизи има наказание....

#12 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 07 September 2005 - 09:47 PM

Ааа да бе сега го видях това под моя аватар... не се бях загледал.
Ами то като кликнеш на него има някакви забелжеки. При предупреждението на zizi не е ли оставена бележка за какво е предупредена?

#13 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 07 September 2005 - 10:56 PM

Ааа да бе сега го видях това под моя аватар... не се бях загледал.
Ами то като кликнеш на него има някакви забелжеки. При предупреждението на zizi не е ли оставена бележка за какво е предупредена?

<{POST_SNAPBACK}>


писа ми преди два три дни и каза че незнае защо ...не съм я питала дали е натискала % сега ти ме подсети за това ...но чудно ми е за какво ли е наказанието като аз лично не видях да се е заяждала с някой ...

#14 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 08 September 2005 - 08:04 AM

ооо аз предполагам за какво е, НО админа също знае за какво става въпрос - заради онова момче ръкспин, което не спря да обижда. ясно е че никой нормален човек не би се оставил някой да сипе простотии по негов адрес. но има още нещо ако трябваше да се наказва някой - ок. не смятам че съм допуснала грешка като се защитавах. ааааааааааа и още нещо - защо по дяволите админа ми пуска наказание 2 месеца след случилото се ..... или причината е друга а ? .....



защото наказанието се появи сега, а не тогава ..... а в интерес на истината предупреждение е нямало, както пише там :unsure:

Edited by zizi, 08 September 2005 - 08:06 AM.


#15 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 08 September 2005 - 01:07 PM

ооо аз предполагам за какво е, НО админа също знае за какво става въпрос - заради онова момче ръкспин, което не спря да обижда. ясно е че никой нормален човек не би се оставил някой да сипе простотии по негов адрес. но има още нещо ако трябваше да се наказва някой - ок. не смятам че съм допуснала грешка като се защитавах. ааааааааааа и още нещо - защо по дяволите админа ми пуска наказание 2 месеца след случилото се ..... или причината е друга а ? .....
защото наказанието се появи сега, а не тогава ..... а в интерес на истината предупреждение е нямало, както пише там :unsure:

<{POST_SNAPBACK}>


мила ако трябва да съм честна и аз се "ядох" с ръкспин естествено той ме предизвика инъче не ми е вродено ...писах на НЕГОВО ВИСОЧЕСТВО АДМИНА ама кучета го яли тоя форум отдавна е на самотек ...та след като вече се оправихме с ръпскин фреш ми помогна да оправим темата ...

мина много време от тогава...аз наказание не съм получила ...чудя се сега ли да го очаквам ...

ама какво да се чудиш ...той самия си е позволявал да изразява негативного си отношение или да се подиграва но ...в него ножа в него хляба ...всичко е субективно ...

никой не се замисля защо редовните вече не пишат ...на мен тези хора ми липсват и този форум ми беше слабост ... влизам тук все по рядко и въпреки това се радвам че на питащите има кой да отговори vbTheKing :( при това не виждам смисъл да пиша след него защото той вече е казал онова което и аз бих написала... ;)

PS: имам силно развито чуство за справедливост и въпреки че съм сигурна че няма да получа отговор на питането си ще продължавам да пиша тук докато не получа адекватен отговор ...ЗАЩО ЗИЗИ ИМА НАКАЗАНИЕ !!!!!?**??

МОЖЕ ДА НЕ СЪМ ТЪПА НО СЪМ УПОРИТА !