Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Интересна ситуация..нуждая се от анализ


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#16 KaPPaDoNa

KaPPaDoNa

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 01 February 2009 - 11:35 PM

Сега аз как да ти обясня че си нямам проблем с жените а си имам проблем с една жена само... И да излизам си с други жени и даже и нескромно да прозвучи когато искам не си лягам сам ..да речем 6-8 си ги забивам :rolleyes: Но (винаги има едно но) мамичката му другите не ме привличат така като нея... Хмм прави сте за това... путьовско ми е държанието към нея, но това е....решил съм че ще я имам, защото такова нещо на мен рядко ми се случва( всъщност 1 път само). Иначе трябва да си карам както преди някви мацки за секс и нищо сериозно защото не ми е интересно

Edited by KaPPaDoNa, 01 February 2009 - 11:41 PM.


#17 svettt

svettt

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 02 February 2009 - 12:11 AM

Братле, тази мацка си играе с теб. Тя те познава много добре (както казваш ти 6-8 ги забивам, това тя го знае). Аз съм сигурен, че ако тя ти се даде лесно след известно време няма да казваш "тя е единствената", "тя е бла-бла", защото ако е лесно не е интересно (знам го от личен опит). Замисли се, че ти я намираш за специална, точно защото не можеш да я имаш. Лично според мен се опитва да поддържа нивото на интерес, защото знае много добре какво имаш към нея. Също така казваш, че сте били дъъъълго време добри приятели... тя може би се страхува, че ако ти отреже пътя към леглото си, реже и приятелството с теб.

Дръж се по мъжки и говори с нея "от вратата за краката", а не на дълбоки душевни теми или за новия и лак. Страни от приятелството и й покажи що за стока си, тя сама да те поиска, а тогава вече няма какво да ти обяснявам.



Успех!

Edited by svetmar, 02 February 2009 - 12:13 AM.


#18 KaPPaDoNa

KaPPaDoNa

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 02 February 2009 - 12:59 AM

нещо много интересно ми каза едно момиче днеска за нейна приятелка:
"има едно момче, измежду всички, което мн я харесва, дори бих казала, че я обича.тя се вижда с него всеки ден, закачат се, прегръщат се
но тя не му позволява повече от това, целували са се няколко пъти, но в повечето случай не му дава да я целува
когато я попитах какво мисли да прави,тя ми каза"мн е добър, обгрижва ме и е супер свестен, но не искам да задълбавам с него, защото не е точно идеала ми за мъж.предпочитам да си останем само приятели и затова не му давам да ме целува и не спя с него, за да не го загубя защото аз знам че той ме обича. ако го допусна по-близо, ще е за кратко, защото не се виждам в сериозна връзка с него, и после ще го загубя дори и като приятел"
Това ме накара да се замисля доста за моето положение , макар че случаите не са еднакакви, все пак има доста поука в това което е написано по горе

#19 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 02 February 2009 - 05:35 PM

Хмммм.... защо изтриха тъпата БИБЛИЯ, че сега не мога да се позова на нея.
Приятелю, имай в предвид че мъжете и жените разбират приятелството различно.
Мъжете мислят нещо от рода: дай да обединим сили за да се справим с общите проблеми, докато жените мислят нещо от рода: Дай да обединим сили за да се справим с моя си проблем. За жената мъжът-приятел е като огледалцето на стената, в която тя може да се огледа и да си каже "леле, колко съм изключителна". (Разбира се светът е пълен с изключения, аз лично съм срещал 3.)

Така че тези приказки са наистина красиви и невинни, защото женската душа е нежна и трябва да се отглежда само с нежност, ама пич задай си въпроса ТИ КАКВО ПОЛУЧАВАШ???

Малко комедийни моменти:

тя се вижда с него всеки ден, закачат се, прегръщат се но тя не му позволява повече от това
...
мн е добър, обгрижва ме и е супер свестен

Виждат се всеки ден, защото той е готин и я обгрижва, прочете го нали. И на мен ми харесва да ме обгрижват, само се чудя с коя да се видя, че да ме обгрижи?

целували са се няколко пъти, но в повечето случай не му дава да я целува

Нищо чудно, просто няма страст, която да бъде изконсумирана. Гадно е да се целуваш, с човек когото не искаш. Да ти кажа и аз няма да се целувам с човек, който ме обгрижва. Срещах се с едно гадже, която ме шантажираше с целувки- опитваше се да ме приучи на рефлекса на Павлов- кученцето се държи добре има целувки, за лошото кученце нямаше целувчици.

предпочитам да си останем само приятели
...
за да не го загубя защото аз знам че той ме обича
...
после ще го загубя дори и като приятел

Хмм... я сега да видим, той я обича, тя него не. Но тя се нуждае от неговата любов дори да не я иска. Ама как така? Ми така, жените са емоц. същества и имат нужда да разстат в любов и грижи, също като цветята, за да бъдат красиви. Това че мъжът се грижи за цветенцето не значи че няма да дойде някоя съвсем непозната пчеличка и да свърши работата- в тия неща няма връзка.


И тук идва най-големия страх, този който омазва всичко в съмнително кафяво

за да не го загубя защото аз знам че той ме обича
...
и после ще го загубя дори и като приятел

Ооо, това е наистина страшно. Едно огледало по-малко. Това е страшно, това е трагедия. Аз не бива да го допускам, там ще го целувам от време на време само той да е мой, макар че аз не го искам точно. Бе не че знам какво правя, ама чувствам, че така трябва да бъде. Може той да ме обича, аз да не го обичам и неговата любов да не ми е потребна, но знам че не трябва да я губя, това е нещо супер ценно за мен, въпреки че аз не знам за какво точно ми е, уффф... дори сама не разбрах какво точно исках да кажа...

Пич, не се сърди на жените. Те са ангели с криле, техните души са нежни и светли. Те виждат нещата от тяхната страна и искат всички да са щастливи. Ето виждаш ли: тя дори е загрижена за него и не иска да го нарани и това е достатъчно за нея тя да се чувства горда, че се грижи също за него. И тя е напълно уверена в правотата си, защото това е ТАКА.

Не се изпълвай със спортна злоба спрямо жените, това ще те отклони от пътя ти, ще изгубиш ценно време. Погледни света от различна гледна точка и намери пътя, който на теб ти харесва.

#20 KaPPaDoNa

KaPPaDoNa

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 02 February 2009 - 10:21 PM

Погледни света от различна гледна точка и намери пътя, който на теб ти харесва.

Хмм знам кое ще ме направи щастлив и това е да я имам :huh:

#21 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 02 February 2009 - 10:35 PM

Хмм знам кое ще ме направи щастлив и това е да я имам ;)

Тва да не ти е някой предмет, че да го имаш? ;)


След този уклончив отговор започнах да се държа хладно с нея , не я търсих , никога не й пишех първи на скайп а когато тя ми пишеше не я оставях да споделя и й отговарях сдържано с по една две думи но не и грубо, тя ми звънеше през ден два да ме чуе как съм.

Трябваше да го направиш още в началото това!!! А не да я разпитваш:

Преди месец два я попитах директно ще се получи ли нещо между нас или не, отговора й беше че не знае и ме има все още за прител.


Разбери, че това момиче те е имало за доста дълъг период от време за приятел, а ти от раз й сервираш новината... ;) Дори мъж би се объркал в такава ситуация. :)
Т.е. Трябвало е да действаш, а не да разпитваш. В "Библията" си го пише...
П.П. Земи и си бий една чи... да ти мине мерака поне за тая вечер. :huh:

#22 KaPPaDoNa

KaPPaDoNa

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 02 February 2009 - 10:38 PM

.........Аз съм сигурен, че ако тя ти се даде лесно след известно време няма да казваш "тя е единствената", "тя е бла-бла", защото ако е лесно не е интересно (знам го от личен опит). Замисли се, че ти я намираш за специална, точно защото не можеш да я имаш. Лично според мен се опитва да поддържа нивото на интерес, защото знае много добре какво имаш към нея.................

Не е защото я нямам( всъщност това беше първопричината, но харесва ми времето прекарано с нея, забавно е и е интересно , никога не скучая покрай нея и т.н. , малко са момичетата с които мога така да си говоря както с нея ...
Нооо това е каквотото такова .... ясно е че няма да й тегля една майна и да си разваля 15 год приятелство ей така(макар тя да ми го е предлагала за да се почувствам по добре) а като не стане майната му все ще ми мине или ще я измести някое друго момиче, но до тогава това е положението :huh:

#23 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 02 February 2009 - 10:42 PM

Хмм знам кое ще ме направи щастлив и това е да я имам ;)

Като магаре на лед си :huh:
Прасчо ти е изнесъл цяла лекция по възможно най достъпния начин за да се поставиш от другата страна и да им навлезеш поне за малко в нежните главички ;)
Но ти, не. Искам я, та искам я. Ами искай...ама после остава само горчивия вкус.

Евала, Pras4o много добре си го написал :)

Edited by Vasil_G, 02 February 2009 - 10:43 PM.


#24 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 03 February 2009 - 01:22 PM

Евала, Pras4o много добре си го написал :)

Мерси, в последно време ми се пише, а по-важното е, че си мисля, че имам много какво да кажа. Само, че не се чувствам мотивиран. Първо както по-горе стана ясно многото думи са време хвърлено на вятъра. И второ кому е нужно да святкаш лампите на човек, който не е хапнал достатъчно шамари, че да го оцени като "нещо, което е търсил от доста време".

И една малка история от мен. Едно време ходих на карате. Просто имах връзка и мен ме вкараха в класа на най-ДОБРИЯ в моя роден град. Всички ходеха да се учат от учениците на моя инструктор, а аз бях един от малкото, които можеха да пият вода направо от извора. Само че не бях готов, не бях узрял за това, което получавах, пътят беше пътя на Дао, за мен това е най-естесвената философия на живота (с която съм се запознавал досега). Това, което стана е че наизустих нещата, които ми се казваха и в следващите 5 години ги предъвквах в ситуации, които бяха способни да ми разкрият тайната.
Та моя учител виждеше, че има войнство от факли, които чакаха да им дойде времето да бъдат запалени, но това време е далеч в бъдещето. По този повод обичаше да ни разказва следната история. В дните на порядъчния комунизъм бойните изкуства са били "нелегални" и са се учили покрифно- в гаражи, мазета, от уста на уста :). Та един ден пред личния апартамент на учителя се появило едно малко момченце на 14 години, което казало аз искам да науча твоето бойно изкуство. Учителя му дал 20 стотинки и му казал да ходи да пийне една бозичка и да си почива повече. На другия ден момченцето пак поч**ало пред вратата на учителя и той му обяснил, че за него няма място. Учителя видял на следващия път, че момчето е достатъчно упорито и няма да се откаже толкова лесно и затова поканил момчето да измете залата преди тренировките- тоест искал да засегне малкия на гордост и той да не се появи повече. Малкия и това направил.
В един момент инструктора предположил невероятното- защо ли пък да не дам шан на младока? Историята още разказва, че това момченце с бозичката стана най-добрия ученик на моя учител и след като той престана да се занимава с бойни изкуства в БГ ученикът зае мястото на своя учител.
Баси, днес явно съм без работа. Можех да го напиша само с няколко думи:
"Ученикът сам намира учителя си, примамен от познанието, и тропа търпеливо на неговата врата докато не го пуснат вътре"
Амин. Изкълчих 3 пръста, докато набера безмислената история, която исках да Ви разкажа. И ако някой попита дали горното е само една красива история, ще отговоря "не, аз бях свидетел". Лека и розова от мен.

#25 KaPPaDoNa

KaPPaDoNa

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 03 February 2009 - 08:32 PM

Историята ми хареса... поучителна е
Прасчо евала ти казвам, не знам на колко години си но ми харесва как разсъждаваш трезво...
А по моя въпрос.. ами явно има още много да си троша тиквата, защото желанието ми да съм с нея е силно изгаращо... И докато не ми мине онова чувство на тежест в корема( не е в мой стил да пиша такива неща но форума все пак е анонимен :) ) няма да се откажа ..вярно много време стана , но това е щом толкова време се измъчвам значи момичето си заслужава( поне за мен)
Лека и от мен :)

Edited by KaPPaDoNa, 03 February 2009 - 08:34 PM.


#26 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 04 February 2009 - 01:32 AM

Историята ми хареса... поучителна е
Прасчо евала ти казвам, не знам на колко години си но ми харесва как разсъждаваш трезво...
А по моя въпрос.. ами явно има още много да си троша тиквата, защото желанието ми да съм с нея е силно изгаращо... И докато не ми мине онова чувство на тежест в корема( не е в мой стил да пиша такива неща но форума все пак е анонимен :D ) няма да се откажа ..вярно много време стана , но това е щом толкова време се измъчвам значи момичето си заслужава( поне за мен)
Лека и от мен :lol:

Дори и Великия Казанова не е успял да се пребори с това чувство на тежест в корема(а дали това не е от тежкия обяд :lol: ).Виж сега,в момента не става въпрос за нея,а за теб.Какво ТИ трябва да направиш.Намери начин да ескалираш,по дяволите,стига се вайка :) ...и вземи най-сетно да я свалиш от този измислен пиедестал.Докато това не стане,няма да я имаш.В момента се държиш и говориш като мекотело.Знам какво е,когато видиш "единствената" да ти омекват краката,да си се вдига...адреналина,да искаш да и кажеш "НЕ" на някоя молба,но просто да не намираш сили.Знам какво е,но станах на 16 и го забравих това чувство,защото то играе срещу теб.Помни,че любовта е мъдростта на глупаците,и глупостта на мъдреците...Какво е тя за теб,в този ред на мисли..? :P Скоро ще осъзнаеш,че тази твоя мацка не е по-различна от всички останали.И очевидно не си разбрал миналия ми пост.Исках да кажа,че трябва да се държиш като мъж с НЕЯ.Защото само тогава ще я имаш. ;)

#27 KaPPaDoNa

KaPPaDoNa

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 10 February 2009 - 05:23 PM

Продължава ту да ми се дърпа ту да ми пуска(целувки не повече)…виждам силни индикации на интерес, когато е с мен настроението й е приповдигнато ( примерно идва натъжена и след 5-10 мин с мен веднага й се повдига настроението, развеселява се , смее се и т.н.)….но е много странна ситуацията… Един пък ми дава целувка, друг път не. На докосванията ми не се дърпа и даже отвръща… Някой може ли да има идея какво може да става в красивата й глава..защото аз на такова нещо не съм попадал досега, а започвам пак да допускам грешки от объркването. А за държанието като мъж(нито се притеснявам, а и съм си достатъчно "нагъл"), вярвам си се държа точно както трябва.. Имаме още една среща с нея този петък и ако пак ми се прави на чук, ще последва отдръпване(без това заминавам в командиравка), нека усети липсата ми и малко да се пораздвижат нещата че зациклиха много!
Едно нещичко само искам да ви питам..аз план съм си направил как да действам, интересно ми е наистина какво става в главата й(мисля едно женско мнение няма да е излишно)

П.с. Да не забравя...Благодаря че ми търпите тука словоизлеянията , вярвам че съм почнал да писвам на някои хора ;)

Edited by KaPPaDoNa, 10 February 2009 - 05:27 PM.


#28 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 11 February 2009 - 12:05 AM

Вкарай повече атракшън.

#29 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 11 February 2009 - 05:55 PM

В крайна сметка, защо не я попиташ. Боли ли е или е сърби?
От прочетеното до сега, разбрах че сте доста близки...така че не стой все едно имаш сливи в устата ;)

#30 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 14 February 2009 - 05:25 PM

Явно не това е края...наскоро ме помоли да й дам още един шанс( за какво и аз не знам) ..Та няма значение ...видяхме се у тях една вечер бяхме аз тя и братовчедка й... В началото се държах мн резервирано лъм нея( бях й още ядосан) и си говорех най вече с братовчедка й..По някое време обаче ми мина и започнах да я докосвам, хванах я за ръката а тя не се дърпаше.... и така тази вечер завърши само с докосвания..След няколко дена се събрахме у нас..Стартирах директно с докосванията и държането за ръка( мислех за повече но тя иамше гости от "червен бряг") по някое време я целунах изненадващо не се дръпна (две целувки ) след няколко мин. още една... Преди да си тръгне пак тръгнах да я целувам но тя се дръпна ... Днес отново се видяхме направихме си разходка...хаващам си я за ръка и т.н. но не ми дава да я целуна...Аз разбирасе се правя на ударен не се спичам от това...лафя си с нея смея се....На изпращане пробвах още веднъж но тя така застана че стана ясно че дава само по бузата....ок и там я целунах ... Следя я през последните срещи ..търси ми погледа докосва ме смее се на шегите ..... но ето пак се дърпа, днеска беше някак даже по убедителна в това! Извинявам се че пак ви занимавам със се*е си но кажете ми какво става тука...не съм свикнал така да ми се дърпат...а и да не забравя днеска се изтървах че съм правил секс с една колежка преди 2 дена дали може това да е причината
П.с. Кажете ми според вас какво става в главата й... Това нейно поведение не го разбирам затова ви моля да го анализирате, а ако някъде мислите че грешките са в мен, кажете ми какви са


принципно има хляб, но ще ти е трудно... тя трябва да изтръпва като те вижда. да се пораждат 1000 неща в главата и, а при докосване да... това обаче не става така. трябва да и даваш емоции емоции емоции и то най различни. като тя се дърпа ти се дърпаш два пъти повече или направо я пускаш и отиваш до лафката за... или до тоалетната или сядаш на компютъра. трябва да и дадеш индикация, че така няма да стане. така се ргадят рамки, а и същевременно ще разбереш какво има в главата и всъщност.

принципа е дърпа се връщаш две крачки назад, минаваш три стъпки, тя пак се дърпа => пак две крачки назад... ако забиеш няколко пъти на едно и също място, то няма голям смисъл, но ти трябва да си водещия, ти трябва да си МЪЖЪТ. ти пръв да затваряш телефона, ти пръв да прекратяваш целувката, ти пръв да казваш чао... ти да правиш избора.