Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Интересна ситуация..нуждая се от анализ


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#31 KaPPaDoNa

KaPPaDoNa

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 14 February 2009 - 06:37 PM

Дон Кико мерси..не се бах замислял за такъв вариант 2 назад 3 напред...
Ще премина към него защото с това зацикляне което се е получило ми писва..снощи се събрахме пак у нас...натискахме се ..целувки и т.н. накрая като я изпрашах до тях пак ми се дръпна... А днес по скайпа ми каза че повече нямала да ми даде целувка...така че почвам 2 назад , 3 напред и ако не стане от 2-3 пъти спирам и чао .... Все пак и да съм влюбен в нея , не е единствената , а и играта й почва да ми омръзва

#32 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 14 February 2009 - 09:29 PM

А днес по скайпа ми каза че повече нямала да ми даде целувка

Ти пък кажи, че няма да и пуснеш :)
Извинявай, това отношение не те ли обижда? В момента тя се държи с теб като с домашен любимец! Награждава те с целувка ако слушаш, а ако не - те наказва! Един мъж не би търпял подобно отношение. Директно и кажи (е, не е нужно да си груб), че нямаш нужда да ти "дава" целувки, нито пък ще търпиш подобно отношение, и ако иска да ти се извини - знае къде да те намери. И после недей да я търсиш нито по скайп, нито по телефона. Ако не ти се обади до няколко дена, звънни и най-рано след седмица или две и я покани директно да излезете. И нататък знаеш...

#33 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 14 February 2009 - 10:42 PM

Твоята история ме кара да усещам тежест в стомаха си. Май на теб ти харесва да те унижават, защото това си е така. Нейното поведение въобще не е в съгласие с твоите пориви. Тя го продължава и не мисля, че не иска да те нарани въпреки, че не и е цел. На нея и харесва да си четка егото с твоето внимание. Това й стига. Защо не го проумяваш? Цял живот ли ще си разменяте закани по скайпа и ще се докосвате с малкия пръст? Моят съвет е да си дадеш пауза във всякакви взаимоотношения с нея. Наблегни на физическата удовлетвореност посредством други жени, макар и "не толкова прекрасни". След известен период ще можеш да осмислиш всичко това.

#34 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 15 February 2009 - 02:45 PM

принципно има хляб, но ще ти е трудно... тя трябва да изтръпва като те вижда. да се пораждат 1000 неща в главата и, а при докосване да... това обаче не става така. трябва да и даваш емоции емоции емоции и то най различни. като тя се дърпа ти се дърпаш два пъти повече или направо я пускаш и отиваш до лафката за... или до тоалетната или сядаш на компютъра. трябва да и дадеш индикация, че така няма да стане. така се ргадят рамки, а и същевременно ще разбереш какво има в главата и всъщност.

принципа е дърпа се връщаш две крачки назад, минаваш три стъпки, тя пак се дърпа => пак две крачки назад... ако забиеш няколко пъти на едно и също място, то няма голям смисъл, но ти трябва да си водещия, ти трябва да си МЪЖЪТ. ти пръв да затваряш телефона, ти пръв да прекратяваш целувката, ти пръв да казваш чао... ти да правиш избора.


грешка... не бях прочел 2ра стр. има хляб, но няма да се справиш. по-добре се отдръпни! чети литература, социализирай се, особено с момичетата. практикувай много и чети и ще се научиш как да се държиш и това да им се харесва. отдръпни се. излизай с други забавлявай се. за половин година можеш да се промениш много. и след това се върни нов и си я вземи... тогава ще осъзнаеш други неща и едва ли ще искаш да си я връщаш но това е друг въпрос... спри контактите с нея и влагай цялата тая енергия в друго нещо. като ти омръзне да се гаврят с теб или те засегне грубо върни се тук, прочети нещата и действай.

#35 KaPPaDoNa

KaPPaDoNa

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 15 February 2009 - 09:23 PM

Дон Кико ти не ме разбра.... с много жени съм бил( не искам да се хваля ,пък и форума е анонимен ако искате вярвайте)..и винаги съм се държал както трябва за да ги имам, откази рядко съм имал, но не ми пукало...Голямата грешка която допуснах тук е че не си пазих сърцето, а когато човек е влюбен не може да действа както иска ,знам кое как трябва да направя , как да се държа и т.н. но някак си когато съм с нея не се получава, не мога да се владея..
Да трябва да се отдръпна не за друго а за да ми мине на мен като чувства(заради п*тка п*тка станах), не да се развивам като знания и умения... Знаех че ще страдам жестоко от това че хлътнах(влюбих) по нея, но чувството беше по силно от мислите ми. Разбираш ли бях друг...Бях човека който си тръгна с момиче от купон пред очите на приятеля й!!!
Има и едно нещо което малко ме притеснява, не знам дали ще мога пак да съм същия, мисля че почвам да намразвам жените а това не мога да го допусна, защото не искам да ставам някоя безчувствена машина, която да ч*ка жени за да се чувства отмъстен за една! Жената( е цвете) и трябва да се уважава и разбира се опрашва :lol: , но задължително да се подхожда с нужната доза уважение. И другото е не знам дали не съм загубил уменията си от преди време... Чувствам се все едно съм се върнал в първи клас, и съм много объркан...

#36 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 15 February 2009 - 10:07 PM

Така е, под влиянието на емоция (любов) не можеш действаш рационално. Затова често за доминантни определят хората, действащи спокойно и логично дори при емоционално-напрегнати ситуации. Ти не си пазил сърцето си и си... омекнал.

Фазата при която намразваш жените ще мине с времето. Тя е нещо като защитна реакция. Няколко пъти минах през нея в гимназията, но продължаваше само докато стане играта с друго момиче. Забелязвал съм многократно, че когато обикнеш нещо твърде много, то ти се отнема. Някакъв законец на вселената, езотерични му работи. Вероятно става така, за да не се отдалечаваш от идентичността и целта си.

Не се самонабивай във филми и не синтезирай омраза. Това е признак за слабост.

#37 KaPPaDoNa

KaPPaDoNa

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 18 February 2009 - 12:59 PM

Izvinqvam se tova 4e pisha na latinica nqmam prosto drug izbor, komandirovka sym i tuka edvam se dobrah do nqkakyv komputer.

Predi 2 dena mackata mi kaza(govorihme si po telefona) neshto ot roda na tova 4e kogato sme se celuvali ne izpitvala nishto i prosto go pravila ei taka i pove4e nikoga nqmalo da pozvoli da ima celuvki mejdu nas.... Qdosah se strashno mnogo i i kazah pove4e da ne me tyrsi a az ako resha moje nqkoi den da i se obadq..... Az neq nqma da q potyrsq pove4e i nai interesnoto e 4e kato i go kazah sqkash kamyk mi padna ot gyrdite. Skoro s druga nqma da se zanimavam, a i ne znam dali shte moga ,no se nadqvam po nai byrziq nachin da vlezna v ritym :D

#38 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 18 February 2009 - 06:20 PM

Със следващото момиче "управлявай се*е си", е както и нея. Мисли повече рационално, отколкото емоционално :blink:

#39 KaPPaDoNa

KaPPaDoNa

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 21 February 2009 - 12:15 PM

Една обща приятелка ми каза че й споделила за това какво сме си говорили и завършила с думите: "хич даже не ме жегна когато ми каза че повече не иска да го потърся"...Как искам да й го върна, да си отмъстя, но знам че това ще бъде грешка. И все пак вярвам че съдбата ще си го върне вместо мен( ще се хване с някой който ще я прави на крива, какъвто беше и последният й), а аз повече нея не искам да я виждам, единственото което постигна тя е да я намразя а беше една от най добрите ми приятелки. Интересно е как се промени щом разбра че намеренията ми към нея са съвсем различни вече и нямат нищо общо с приятелството... От готиното и добро момиче което познавах се превърна в гадна ку*ка, а аз със сигурност не съм я обидил и веднъж, исках само най доброто за нея....

#40 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 22 February 2009 - 12:57 AM

Тя и преди е била повече или по-малко "гадна ку*ка". Обаче когато се е стигнало до нейния отказ твоите чуства са се охладили. Вече не те заслепяват и виждаш повече от това, което е тя всъщност. А по отношение на нейната реплика, тя разкрива истинското си отношение. За нея си бил безобидно приятелче, момче под ръка, една придобивка за нейното женско его. И сега, когато те е изгубила си доказва пред се*е си, че не означаваш нищо за нея. Просто "защитна реакция" от нейна страна. Не е, че не си означавал нищо, но просто не си означавал и много. Get over it, move on. ^_^

#41 Francis Drake

Francis Drake

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 22 February 2009 - 10:49 AM

Току що прочетох цялата тема от начало докрай ... пич, имал си добрата идея да потърсиш чуждо мнение в този форум, обаче според мен си искал да възприемеш само това, което ти изнася на теб и не си се съобразил с почти нищо от това, което са ти казали другите. Инвестирал си огромно количество емоционална енергия в това момиче и си го правел ден след ден, въпреки че всички са ти казвали, че няма смисъл и ти сам дори на места повтаряш как трябва да се отдръпнеш и как не искаш да и позволяваш да те тъпче. Не се имам за голям специалист по жените, обаче съм виждал не една и две, които си позволяват подобно поведение ... Незнам дали има юристи сред вас ... учението за вината в правото е много важно ... вината има две основни форми, умисъл и непредпазливост. Умисъл - съзнаваш какво правишл, съзнаваш, че е общественоопасно , искаш да настъпи ИМЕННО този общественоопасен резултат или просто, без да целиш този резултат, приемаш настъпването му и нямаш нищо против това. Непредпазливост - или не съзнаваш, че настъпва този общественоопасен резултат от поведението ти, или го съзнаваш, обаче си мислиш, че ще го предотвратиш с някакви свои допълнителни действия. ОБЩЕСТВЕНООПАСНИЯТ РЕЗУЛТАТ в случая е това, което подобно женско поведение може да причини на един човек, който има най-добри намерения. Според мен както тази мадама, така и повечето жени, действат НЕПРЕДПАЗЛИВО, не УМИШЛЕНО. Те не съзнават какво правят, не са лоши, просто в съзнанието им не се отразява една картинка - резултатът от поведението им, страданието. То е часто от едно друго ниво - неосъзнато - закодирано - машината в главата им ги насочва натам - ако си играя с него, ако му давам по малко от това, което иска, за да го държа наблизо, но не всичко, за да не избяга, когато го вземе, ако правя така, той ще бъде мой. Единственото противодействие е да подадеш на тази машина сигнал, че даденото не стига, че няма да стане с малко...като се държиш на разстояние, машината автоматично ти подава още и още. ЗАТОВА, БЯГАЙ, ИЗОЛИРАЙ СЕ ОТ НЕЯ, НЕДЕЙ ДА РАЗПИТВАШ ПРИЯТЕЛКИТЕ И, възможно е тя да изпраща по тях сигнали до теб от рода на този, че не си я засегнал когато си и казал, че не искаш да общуваш с нея. Единственото, което тя трябва да чува за теб е как не ти пука за нея и колко се забавляваш, колко добре върви всичко и това е. Ако момичето те иска, само ще те намери, ще даде знак. Обаче запомни, че знакът в твоя случай трябва да е МНОГО ГОЛЯМ пич ... ти дълго време се подскачал като кученце на всяко подсвирване. Ако сега ти се обади, пише, прати ти сигнали по трети хора, дръж се настрана. Накарай я да се настърви. Имаш много да и връщаш.
ВЪПРЕКИ ЧЕ, СПОРЕД МЕН, ТАЗИ МАДАМА ИЗОБЩО ИЗОБЩО ИЗОБЩО НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА. ДОКАЗАЛА Е, ЧЕ Е ЧОВЕК, С КОГОТО НЕ ТРЯБВА ДА СИ ИМАШ РАБОТА. МНОГО ПО-ДОБРЕ Е ДА Я МАХНЕШ ОТ ДНЕВНИЯ СИ РЕД. ЗАБРАВИ СТРЕМЕЖА СИ ДА И ОТМЪСТИШ, ЗАБРАВИ ТОВА, ЧЕ Е ГОТИНА - НЕ Е. ТЯ ПОКАЗВА ЕГОИЗЪМ, ПОКАЗВА ЧЕ НЕ ДЪРЖИ НА ТЕБ, ПОКАЗВА, ЧЕ ИЛИ Е КОФТИ ЧОВЕК С КОФТИ НАМЕРЕНИЯ (ДЕЙСТВАЩ УМИШЛЕНО), ИЛИ Е ТЪП ЧОВЕК, КОЙТО НЕ СИ ДАВА СМЕТКА ЗА ПОСЛЕДИЦИТЕ ОТ ДЕЙСТВИЯТА СИ.

#42 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 22 February 2009 - 03:52 PM

Според мен както тази мадама, така и повечето жени, действат НЕПРЕДПАЗЛИВО, не УМИШЛЕНО. Те не съзнават какво правят

ТЯ ПОКАЗВА ЕГОИЗЪМ, ПОКАЗВА ЧЕ НЕ ДЪРЖИ НА ТЕБ, ПОКАЗВА, ЧЕ ИЛИ Е КОФТИ ЧОВЕК С КОФТИ НАМЕРЕНИЯ (ДЕЙСТВАЩ УМИШЛЕНО), ИЛИ Е ТЪП ЧОВЕК, КОЙТО НЕ СИ ДАВА СМЕТКА ЗА ПОСЛЕДИЦИТЕ ОТ ДЕЙСТВИЯТА СИ.

последно?

KaPPaDoNa, усетил си играта на топло и судено / близко-далеч ...болезнена е нали?
тази игра е за хора, които знаят как се играе без да рушат вътрешни светове...

Единственото, което тя трябва да чува за теб е как не ти пука за нея и колко се забавляваш, колко добре върви всичко и това е.

детски истории в стил - скъпа, виж кво изпусна, аз съм много оборотен...това работи,ако се използва в граници и когато нещата не са тотално омазани, сега е без значение...желязото се кове, докато е горещо...

Ако момичето те иска, само ще те намери, ще даде знак.

май много филми си гледал...в живота не става така
в живота става така : срещат се, флирт, закачки, интерес, ескалиране, секс, болезнени игри, омазване на нещата, обяснения... в повечето случаи, топката е в ръцете на мъжа и ако той има желание, винаги има начини...
когато жената няма интерес е друг въпроса...прините са - не знам какво искам, не е мой тип, не е изиграл играта си добре, прекалено много страхове и бариери от негова страна /жените усещат тези бариери и без да искат ги слагат и за се*е си.../

понякога един открит разговор, спестява хиляди мъки...и пак опираме до страха от този разговор, защото с него може да разбием всичките си надежди...после се чудим, защо ни причиняват болка, а не се питаме - защо позволих да ми причинят това? да, ние сами го позволяваме...

- Бабче, не разбирам какво става: той изведнъж, без обяснения просто изчезна. Всичко вървеше добре, а после...Вече не го виждам, телефонът мълчи, и вече не се срещаме дори случайно. Може да се е случило нещо? Или все пак съм го обидила с нещо, може би си струва да му се позвъни и да се поговори, да се изясни, какво все пак става?
- Дъще, не си струва, повярвай ми. Нали и ти самата знаеш отговора, само че не искаш да си го признаеш. Той не звъни, защото не иска - много е просто. Запомни, дете, докато мъжът се интересува от жената, той няма да изчезне. Ще счупи телефона да звъни, ще обикаля около входа, ще организира случайни срещи. И никакви причини, дори най-жестоките, няма да станат причина той да не е до нея, ако той иска именно това. И ако ти не искаш да го караш в отговор на твоя въпрос "защо е изчезнал от живота ти", да ти казва, че е бил много зает или е имал много работа, то по-добре не питай. И ако не си търсиш излишно повод да си причиниш болка като чуеш истината, по-добре не питай. Нали и така знаеш отговора.


в случея, топката е в нейни ръце...съмнявам се да я използва, но ако все пак реши да ти чупи още нерви...ще и помогна да си вкара автогол...

#43 Francis Drake

Francis Drake

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 22 February 2009 - 04:29 PM

Дива Орхидея, не мисля че си противореча - в случая дамата или съзнателно се държи по този безумен начин, или не усеща, че се държи така. Ако го прави нарочно, това означава, че е човек, с когото по добре да си нямаш работа. Ако е без да иска - абсолютно същото - не може да схване елементарните последици от поведението си, какво говори това за нея?

Това за оборотността - наистина ли мислиш, че няма смисъл той да се държи така? Че е по-добре общите им приятели да и докладват как той разпитва за нея, за да знае тя, че все още ангажира вниманието му? Това, което е нормално човек да направи, е да вложи енергията си във всичко друго, в което иска да постигне успех, не само други жени, говоря за всички неща. за които си заслужава да се бориш.

Един открит разговор - явно съм пропуснал нещо - останах с впечатлението, че Кападона е бил доста директен и откровен през повечето време ... какво повече да направи? Да и скъса телефона от звънене и да виси на вратата и - с други думи, да се побърка за нея ?!? Тази страна на любовта може да изглежда доста романтична, обаче само ако не си на негово място. Едва ли си заслуужава да си мръдне пръста за нея повече, ЗА ДА МУ ПОЗВОЛИ ТЯ ОЩЕ ЕДНА ЦЕЛУВКА

#44 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 22 February 2009 - 06:59 PM

Безумния начин на държане на момичета както го наричате си е съвсем нормален и благодарение на вашите мозъци пълни с рамки,задни мисли и ограничения той става труден за вашето възприемане.Понеже сте били с много момичета и имате голям опит, нямате никакви проблеми, че точно тя била сложната и неразбираема.Я Кападоната да каже колко пъти останахте насаме......бил влюбен и това му пречело, чак когато имаш по-задълбочени взаимоотношения ми заговори за любов.......ако ТИ беше мъж, който умее да провокира мозъка й.....от целуваки щяхте да преминете на следващото стъпало издигайки я емоционално.Тогава щеше отдавна да ти е минало и да си забравил темата.Точно защото не можеш да я жегнеш от собствения си страх и тъпата нужда от анализи си на това положение.Какво като е директен с думи ще му благодари за откровенията и ще му легне в леглото.Сега големия ви проблем целувката --->> Ако бях на нейно място и Кападона не си върши работата както продължава да прави отдавна да съм му била шута.

Edited by mugen, 22 February 2009 - 07:01 PM.


#45 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 22 February 2009 - 08:17 PM

Дива Орхидея, не мисля че си противореча - в случая дамата или съзнателно се държи по този безумен начин, или не усеща, че се държи така. Ако го прави нарочно, това означава, че е човек, с когото по добре да си нямаш работа. Ако е без да иска - абсолютно същото - не може да схване елементарните последици от поведението си, какво говори това за нея?

Francis Drake, ако не е черно ще е бяло, не мислиш ли?
както и да е, няма да споря...написал си, че първо не го прави умишлено, а после, че е умишлено...
освен това не съм и защитник и не ме интересува, какво говори поведението и за нея ^_^

Това за оборотността - наистина ли мислиш, че няма смисъл той да се държи така? Че е по-добре общите им приятели да и докладват как той разпитва за нея, за да знае тя, че все още ангажира вниманието му? Това, което е нормално човек да направи, е да вложи енергията си във всичко друго, в което иска да постигне успех, не само други жени, говоря за всички неща. за които си заслужава да се бориш.

абе той може да се държи, както си иска...вече е все тая
казвам, че ще е детско тепърва да и показва колко е оборотен, защото жените са наясно с тази игра...
иначе, да, трябва да насочи вниманието си другаде, но тва смятам е ясно

Един открит разговор - явно съм пропуснал нещо - останах с впечатлението, че Кападона е бил доста директен и откровен през повечето време ... какво повече да направи? Да и скъса телефона от звънене и да виси на вратата и - с други думи, да се побърка за нея ?!? Тази страна на любовта може да изглежда доста романтична, обаче само ако не си на негово място. Едва ли си заслуужава да си мръдне пръста за нея повече, ЗА ДА МУ ПОЗВОЛИ ТЯ ОЩЕ ЕДНА ЦЕЛУВКА

ти чете ли изобщо поста ми?
цитирай ми къде съм казала да и виси пред вратата и да и скъса телефона от звънене, че не го виждам.../на ЛС му казах точно обратното/

минало е времето за открити разговори...просто казвам, че така ще си спести доста неща /да, защото смятам, че не е говорил с нея...това, че споделя мислите си тук, е нещо друго /
и да изясним още нещо - под открит разговор, разбирай когато нещо не му харесва в поведението и в думите да го казва, а НЕ да говори за чувства...

ако ТИ беше мъж, който умее да провокира мозъка й.....от целуваки щяхте да преминете на следващото стъпало издигайки я емоционално.

а това е второто, което днес му писах...