Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

момиче в бара...


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 Nawe

Nawe

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 27 January 2007 - 02:03 PM

Напоследък секи път като отида на бар се засичам с едно момиче, казва се Ваня, модел е, доста висока и с тен ;)
Бих я оприличил на идеала ми за жена. И въпроса ми е как да подходя към ситуацията, някакви съвети за начина и тн. ;)
Мерси предварително

#2 lollabunny

lollabunny

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 27 January 2007 - 02:34 PM

А няма ли да благоволиш да опишеш ситуацията. Хубаво, отиваш "на бар". И? Виждаш я и? Тя поздравява ли те, познава ли те, общуваш ли с нея, откъде й знаеш името ако не се познавате...(това последното не ме интересува). Не очаквай някой да ти даде съвет. Защото това, което на мен ми идва в момента да те посъветвам, е: Запознай се с нея. Свали я. Спи с нея. Накрая реши дали е идеалът ти за жена.

#3 Nawe

Nawe

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 27 January 2007 - 02:56 PM

Имах предвид, че ми допадат точно такива жени ;)
А иначе преди 1-2 месец-а се заговорихме в 1 заведение и от там и знам името, защото на всеки мой въпрос отговаряше с " Аз съм Ваня " ;) Може да е било доста шумно, но се пак нито 1 от въпросите не беше " Как се казваш".
А ситуацията, снощти като най-прясна, беше следната ... влязох в местния бар, в чалга залата, и понеже имам навика да правя 1-2 обиколки да видя за познати и я видях.
Ако още нещо те интересува, питай, нов съм във форума и незнам какво точно да оточнявам и тн.

#4 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 27 January 2007 - 04:19 PM

Като си нов във форума по добре прочети дон жуан библията преди да пишеш.

#5 Nawe

Nawe

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 27 January 2007 - 04:21 PM

Чел съм я ;)
И се пак някой ще ми помогне ли или не ? :?

#6 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 27 January 2007 - 06:02 PM

... на всеки мой въпрос отговаряше с " Аз съм Ваня " ;) Може да е било доста шумно, но се пак нито 1 от въпросите не беше " Как се казваш".

Човече, тук ми намирисва на shit test от нейна страна. Ти дори не си забелязал, че е тест.

Замисли се... тя е МОДЕЛ, ВИСОКА, ИМА ТЕН. Колко ли момчета преди теб са я заговорили с баналната фраза "Хей. Как се казваш?" ;) 5? 10? 20? Вероятно повече, но не искам да те плаша. На нея й е писнало от загорели АФЦ-та и затова си е измислила този тест. Поне 90% процента от "играчите" си отиват с подвита опашка. Само 10% (че и по-малко) след поредното "Аз съм Ваня" ще й секнат филма с нещо от сорта на:
"Да... сигурно не е лесно да си Ваня" или
"Уоу! Повтаряш си името за да не го забравиш? Якоооо, искам и аз! ;) " или
универсалното "Не ми набутвай тези шитове."

Конкретно по въпроса ти...
Няма да ти дам готов отговор. Първо трябва да поучиш доста теория от този форум преди да можеш на практика да вкараш 10-ка в леглото си. Казвам го за твое добро, за да избегнеш много ситуации в които ще те отрежат още преди да си казал "Здравей".

#7 Nawe

Nawe

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 27 January 2007 - 08:58 PM

Мерси, ще видим как ще се развият нещата ;)

#8 Eternal

Eternal

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 08 February 2007 - 09:10 PM

Мерси, ще видим как ще се развият нещата :)



И как се развиха :) ...?

#9 Nawe

Nawe

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 23 February 2007 - 02:25 AM

В интерес на истината я видях само още 1 път, но нищо не направих :)

#10 AcTivE

AcTivE

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 25 February 2007 - 06:03 PM

"Да... сигурно не е лесно да си Ваня" или
"Уоу! Повтаряш си името за да не го забравиш? Якоооо, искам и аз! :D " или
универсалното "Не ми набутвай тези шитове."

Много си шаблонен?!? :)
Определено тя ще се засегне от тези нападателни клишета и ще изтърси нещо от сорта "Ах, колко оригинално" и ще се обърне на другата страна. Определено ако не се опитва да бъде някой друг, ще му е по-лесно. Просто си намери повод - да кажем, кажи, че се интересуваш нещо от нейната сфера или и кажи, че се колебаеш, дали да не опиташ някоя козметична процедура, питай я за некво студио... На всички жени им е интересно да обясняват за неща, от които се интересуват.

#11 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 25 February 2007 - 09:03 PM

Много си шаблонен?!? :)
Определено тя ще се засегне от тези нападателни клишета...

Не знам какво те кара да мислиш, че това са шаблони/клишета. Може би всичко приемаш като шаблон. Това са C&F отговори, имащи определена цел - да разбият социалният й шит и да те отличат от всички останали дечковци, които е отрязала още в първите тридесет секунди.

Какво лошо има от това да се ЗАСЕГНЕ от каквото и да било? Нали по този начин си предизвикал емоция в тялото й, дори тя да е отрицателна? Знаеш ли какво е "Психология на секса"? Знаеш ли какво е NEG? Няма да обяснявам, защото за теб това ще е... шаблон :D

Не искам да влизам в спор, само провери реакциите и нивото на интерес на момичетата - когато провокираш емоции с C&F отговори и... когато ги питаш къде да си епилираш краката... :D

#12 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 26 February 2007 - 12:06 AM

Просто си намери повод - да кажем, кажи, че се интересуваш нещо от нейната сфера или и кажи, че се колебаеш, дали да не опиташ някоя козметична процедура, питай я за некво студио... На всички жени им е интересно да обясняват за неща, от които се интересуват.


мисля, че при 80% определено ще свърши работа ...да не са и повече

#13 Nawe

Nawe

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 26 February 2007 - 03:52 AM

Неприятното е, че се седи в бара до разни мутри и си мисля, че ще ми излезе скъпо :)
Сигурно няма се занимвам :D

#14 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 26 February 2007 - 03:13 PM

това е само извинение...

#15 Nawe

Nawe

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 26 February 2007 - 05:43 PM

Може и така да е :)
И се пак не се виждам да отида и да я питам за ... козметични процедури :D