Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Когато момичето е срамежливо и се държи неконтактн


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 serpentine

serpentine

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 71 Мнения:

Posted 16 September 2004 - 08:27 PM

Какво ще стане когато попаднем на момиче неконтактно , отговаряйки на всеки въпрос с единичен отговор ? Мълчелива ?

#2 nikita

nikita

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 29 Мнения:

Posted 16 September 2004 - 08:51 PM

Принципно се опитай да я предразположиш и да я накараш да забрави за околните. Ако не става, усилията, които ще положиш за нея, ще ти стигнат да свалиш поне 5 други, така че... СЛЕДВАЩАТА...

#3 serpentine

serpentine

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 71 Мнения:

Posted 16 September 2004 - 09:21 PM

започвам да обичам думата СЛЕДВАЩАТА... :П

#4 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 16 September 2004 - 09:32 PM

Трябва да си с нагласата, че ТЯ трябва да ти се хареса на теб, а не ТИ на нея... Тогава всичко е доста по-лесно... Тя трябва да те спечели, на теб не ти пука, защото има още поне 10 като нея там, където сте двамата в момента...

#5 fresh

fresh

    powered by fresh

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 175 Мнения:

Posted 25 September 2004 - 07:37 AM

Абе те по-някога само се правят на срамежливи но............... ТИХИТЕ ВОДИ СА НАЙ-ДЪЛБОКИ ;) и в крайна сметка като ти писне питаш направо, ако отговора е изчервяване и поглед в земята, ИЗВИНЯВАЙ,ЧЕ СЕ ВИДЯХМЕ НО ИМАМ РАБОТА(разбирай други пациенти) :angry:

#6 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 02 October 2004 - 10:50 AM

Какво ще стане когато попаднем на момиче неконтактно , отговаряйки на всеки въпрос с единичен отговор ? Мълчелива ?

Когато попаднеш на такова момиче /не жена/ та...тя е неопитна срамежлива и всичко от сорта но това не означава че неможе да се отпусне и да се държи нормално със теб ако знаеш как да го направиш ...верно ще ти коства много усилия но това не означава че не си заслужава и ако се замислим ние всички сме били и срамежливи :) и неконтактни в един момент държиш се като дърво когато най малко го искаш ....със годините това се променя но за това полагат усилия хората които искат да накарат момичето да се отпусне /тя също естествено /така че идва момент в който комуникацията със такива хора не е проблем ;) ....зареди се със търпение и ще имаш успех

#7 fresh

fresh

    powered by fresh

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 175 Мнения:

Posted 02 October 2004 - 10:53 AM

НЯМАМЕ ТОЛКОВА ВРЕМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :)

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 30 October 2004 - 11:32 PM

Какво ще стане когато попаднем на момиче неконтактно , отговаряйки на всеки въпрос с единичен отговор ? Мълчелива ?

<{POST_SNAPBACK}>


добре де дай да уточним все пак някой неща че нещо и аз все се чудя ....кажи ми за какво точно говорим защото така като стоя и си въртя въпроса ти си мисля за два вида хора...едните са скучни другите срамежливи ....

най полудявам като попадна в нета на някое дърво ще ме извиняват но са такива....нямат никакви емоции и въртят сучат пет часа те разпитват за автобиографията ти направо си чупиш пръстите да пишеш тъпотии....има и други които са срамежливи но пък разговора или присъствието на човека някак ти харесва ...не говоря само за нета а и по принцип....
виж и обратния вариант не е добър ако човека говори прекалено много и то за неща които не те касаят като да кажем бившата му приятелка ама той на среща със мен ли е или при психиатър...

та кажи малко повече защото темата си заслужава вниманието а ти така я заряза ...започната и недовършена :lol:

#9 Гост:_goresht shokolad_*

Гост:_goresht shokolad_*
  • Guests

Posted 02 November 2004 - 04:56 PM

започната и недовършена <_<


ами така е, май хем ги сърби хем ги мързи хем не им стиска то причини винаги има ако искаш ще намериш още хиляда след тях , защо тогава питат като не искат нещо истинсто пък било то и по срамежливо , ами тогава просто да си хванет нещо за една вечер боклуци бол

#10 boi4ka

boi4ka

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 22 December 2004 - 01:56 AM

Привет :D Преди време имах едно момиче което беше стеснително и срамежливо,е не знам точно как да го кажа-абе странна работа :P но ме подлудяваше!!!
Преследвах я доста време,като казвам доста време не говоря за седмица или месец :D
Накрая нещата се получиха и повярвайте ми,беше повече от страхотно/не говоря само за секс,а за всичко останало!
Говоря в минало време,тъй като пътищата ни се разминаха и сега не сме заедно!Между другото ,тя ме научи на доста неща и то неща на които не бях обръщал внимание по-рано,а както се оказа в последствие жените много държат точно на тях!
Така че не подценявайте хората които са по срамежливи,те могат много да ви изненадат!
Ай със здраве :D

#11 Bir4o

Bir4o

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 24 December 2004 - 11:35 PM

Здравейте!
Доста често под срамежливата обвивка се е сгушило нещо много по-стойностно, отколкото зад паравана на някоя нахакана и "отворена" персона.
Иначе много зависи какво търси човек. Ако ти трябва бърз секс, наистина най-добрия съвет е СЛЕДВАЩАТА.