Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

натисках се с всички момчета на купона


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 blue lilie

blue lilie

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 16 January 2007 - 02:42 AM

Здравейте, съжалявам че разводнявам ДЖ форума ви с женски проблеми, но тъй като не знам по-подходящ за мен форум, а и все пак ми е нужна именно мъжката гледна точка на нещата си позволявам да пиша тук.
И така...В общи линии, никога не съм била особено изкусна свалячка. При все това след 2-3 месеца познанство, бях повече от убедена, че момчето от което се интересувах също проявява интерес. Бяхме на един купон заедно, флиртувахме, целувахме се и...от тук нататък...историята ми се губи..., но според приятелките ми, след като съм спряла да се целувам с въпросното момче, съм преминала на второ и трето и т.н. - общо взето съм се натискала с почти всичко живо в стаята, слава богу, поне не съм спала с никой от тях, явно защото не съм била в състояние...Та, като изключим факта, че явно имам сееериозни проблеми с алкохола...наистина не мога да разбера защо така са се развили нещата, по принцип не се имам за разгонена или полигамна натура...
Както и да е, въпросът е, че след тази моя издънка съм направо обсебена от мисли за въпросното момче, той, не е като да е съвсем спрял да общува с мен, но на живо не сме се виждали от тогава, само в нета... Аз повдигнах темата за въпросния купон само веднъж, той каза че не му се говори за това и повече не посмях, пък и аз самата не горя от желание да се връщам натам. Поради обясними причини обаче, от тогава с него сме водили само формални и съвсем повърхностни разговори. Забравих да уточня, че имаме общи приятели, може би поради тях той не е прекъснал съвсем контактите си с мен, незнам, но във всеки случай, ми се иска да знам, според вас, имам ли още някакъв шанс с това момче, и ако да - КАК да подходя към него, след случилото се?

#2 Alex89

Alex89

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 16 January 2007 - 04:03 AM

Личен съвет, и аз съм патил от това, но - намали алкохола! Голям е шанса да те сметне за бройкаджийка, ще е нужна доста работа и желание от твоя страна ако си решила да му докажеш че не е така. А ако той е бил заинтересован(сериозно) то този интерес в момента е блокиран от мисли за случилото се на купона...каквото и да е то! Обясни му за да му покажеш че си сериозна, и поне за известно време напълно спри алкохола!

#3 Versiloff

Versiloff

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 13 March 2007 - 08:44 PM

Човек не би напрвил нищо пиян, което не би напрвил и трезвен.

П.П. - Здравейте от мен на форумците : ).

#4 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 13 March 2007 - 09:59 PM

Повярвайте ми той би предпочел да си бройкаджиика и да ти смъкне гащичките за една вечер ;). Щом не го е направил явно е заинтересован от друго момиче на същия купон.

#5 Eternal

Eternal

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 10 April 2007 - 01:44 AM

Здрасти!
Щом ти си згафила, ти трябва да поискаш първите 1-2 пъти да излезете. Той няма да го направи. Ако след 2-рия път не се държи както преди, и е студен - говорете по теманта на 3-тото излизане (пак по твое желание).
И както ти казаха вече - намали алкохола!
Надявам се нещата да се оправят. Успех

#6 Chrislizard

Chrislizard

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 19 July 2007 - 04:37 PM

Еми мисля че трябжа да опиташ да излезеш с него все пак не може това момче всеки път да бяга от темата все някога трябва да говорите за това

#7 LasTDanCe

LasTDanCe

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 23 July 2007 - 01:32 AM

време е и аз да се изкажа здрасти първо обноските ; )
после намали алкохола не е шега .........
след това се извини покажи че си голяма не се оправдавай
искай среща( преди време четях книга на психолози писали за любовта
там пишеше че момичето и да подходи първо спредно статистически е същия шанс за успех!
<_< )
и повярвай ми това ,че някой е бройкаджия не е проблем : ) ама никога (може да е оправдание за не искане ...... но не и причина ! )

като има развръзка биеш един пост какво е станало : )