Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

ЗАГУБАТА


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#16 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 07 March 2007 - 01:14 PM

Скъпи, съжалявам за загубата ти! На мен особено много ми помага правилният начин на мислене в такива моменти, как еди какво си е тябвало да ми се случи, за да се науча на нещо си.... Запомни, във всичко което някога ни се случва има поука, не за друг, а за самите нас! А и тези неща минават, не се забравят, но минават и дано остане приятен спомен, или поне приятелство м/у двамта души, които са се обичали, макар, че мъжете трудно се решават на това след подобна раздяла...
А само да попитам - никакъв ли шанс няма да сте заедно отново? И достатъчно употрито ли опита?

#17 dragonedge

dragonedge

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 07 March 2007 - 05:53 PM

everlasting... последните ти въпроси са много глупави...така само задълбаваш , а това най вероятно е болезнено

Edited by dragonedge, 07 March 2007 - 05:55 PM.


#18 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 08 March 2007 - 10:52 AM

Е, не са чак толкова глупави! Аз мисля че след такава дълга връзка може да има място за още един опит, разбира се зависи от провинението му!

#19 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 08 March 2007 - 11:30 AM

Недейте да задълбочавате повече нещата, момчето си е направило своя избор. Така не му помагате.

#20 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 08 March 2007 - 10:20 PM

хора вижте от кога е темета човека вече е забравил зако пишете още ?

#21 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 25 March 2007 - 10:03 PM

Споделяй с приятели.Само недей да се затваряш в се*е си - ще изградиш вътрешен ад.Не оставай без работа и занимание - колкото и да ти се иска само да мислиш и нищо друго.
ПОСТОЯННО ГОВОРИ И ПРЕДЪВКВАЙ ПРОБЛЕМА - С ТЕЧЕНИЕ НА ВРЕМЕТО СИ ЗАГУБВА ВКУСА И ОМРЪЗВА.Ще досадиш на много приятели , но нали са затова



Мда, това със споделянето наистина върши работа. Скоро и аз загубих едно момиче, на което много държах и обичах и само приказките за това с приятели ми помага да ми мине.

#22 Closer

Closer

    I will live until I die

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 109 Мнения:

Posted 07 August 2007 - 01:20 PM

Много погрешно е да излизаш с други, за да я забравиш. В този случай трябва да излизаш с други, за да се забавляваш. Когато мислиш за това, че искаш да я забравиш, просто не става.

Не си мисли за розов слон! Казах да не си мислиш за розов слон!!!! Добре де, колко пъти да кажа да не си мислиш за розов слон.......... Не става, нали?

#23 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 07 August 2007 - 01:54 PM

Загубих я.Много се колебах дали да пусна тази тема,но накрая не издържах.Краят на връзката ми ме съсипа,срина ме,чувствам се разбит както никога.Прекрасно осъзнавам,че не трябва да е така,трябва да направя това и това,и това,и това и ще се почувствам по-добре...Но не става!Шибаните начини не работят,мамка им.С всеки ден болката се увеличава,а мина немалко време.Искрено се надявам някой оттук да ми даде работещ съвет,например лоботомия...Става въпрос за 5-годишна връзка,преебана по моя вина.Защото бях ДЖ,да се еба.Мастър ДЖ,нали си разведен,кажи как го превъзмогна?Обмислил съм го хиляди пъти и ми се струва невъзможно.



Еми батко ми беше в същото положение. 5 години ходеше с 1 момиче и понеже не излизаше само с нея, а с още други момичета , тя си хвана друг. 2-3 месеца брат ми нямаше настроение, почти никакво. Спря да излиза . Мъчех се да го разсея да не мисли за това, но уви. няколко седмици след това започна да излиза с приятели. Имаше малък ефект, но понеже Нови пазар е малък я срещше често и му ставаше гадно. Почна да излиза и с други момичета и всичко почна да се оправя. И стана такъв какъвто беше след като си намери друга любов - половин година след като старата го заряза