Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

ЗАГУБАТА


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 SEHNSUCHT

SEHNSUCHT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 08 January 2007 - 06:11 PM

Загубих я.Много се колебах дали да пусна тази тема,но накрая не издържах.Краят на връзката ми ме съсипа,срина ме,чувствам се разбит както никога.Прекрасно осъзнавам,че не трябва да е така,трябва да направя това и това,и това,и това и ще се почувствам по-добре...Но не става!Шибаните начини не работят,мамка им.С всеки ден болката се увеличава,а мина немалко време.Искрено се надявам някой оттук да ми даде работещ съвет,например лоботомия...Става въпрос за 5-годишна връзка,преебана по моя вина.Защото бях ДЖ,да се еба.Мастър ДЖ,нали си разведен,кажи как го превъзмогна?Обмислил съм го хиляди пъти и ми се струва невъзможно.

#2 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 08 January 2007 - 07:21 PM

Какво значи твоя вина?

Не можеш да развалиш връзка заради това, "че си ДЖ"...

Дай по-конкретно...

Колкото до раздялата. Боли само докато ти решиш. Най-важното е да не се самообвиняваш и да започнеш да се срещаш с други...

#3 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 15 January 2007 - 10:18 PM

Не че разбрах много от SEHNSUCHT, но ми се струва ,че си се правил на ДЖ във време в което не е трябвало, което е мнооооооого глупаво.

#4 dzantara

dzantara

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 27 February 2007 - 04:07 PM

Според мен възможните изходи на терзанията ти са два.

1.Да се опиташ да поправиш грешката си(все пак сме хора и грешим).Ако и жената, с която си бил те е обичала то тя може да прости грешката ти.

2.Да я забравиш.Трябва да си наложиш да не мислиш за нея(независимо колко време сте прекарали заедно).Ще ти е по-лесно да я забравиш като избягваш да я виждаш и като се оттървеш от всички предмети,които ти напомнят за нея
Ако си избрал вторият вариант,може да ти е от полза и тази поговорка;Най-лесният начин да забравиш една жена,е като я замениш с друга

#5 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 27 February 2007 - 10:02 PM

Според мен възможните изходи на терзанията ти са два.

1.Да се опиташ да поправиш грешката си(все пак сме хора и грешим).Ако и жената, с която си бил те е обичала то тя може да прости грешката ти.

2.Да я забравиш.Трябва да си наложиш да не мислиш за нея(независимо колко време сте прекарали заедно).Ще ти е по-лесно да я забравиш като избягваш да я виждаш и като се оттървеш от всички предмети,които ти напомнят за нея
Ако си избрал вторият вариант,може да ти е от полза и тази поговорка;Най-лесният начин да забравиш една жена,е като я замениш с друга


виж от коя дата е темата ...няма смисъл
квото и да кажа, няма да му стане нито по леко, нито ще му мине по бързо...

#6 dzantara

dzantara

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 01 March 2007 - 01:14 AM

виж от коя дата е темата ...няма смисъл
квото и да кажа, няма да му стане нито по леко, нито ще му мине по бързо...


Може все още да не е решил проблема.Най-добре да сподели,с две думи как са се развили нещата.

Той сам поиска съвет

#7 OWL.1

OWL.1

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 01 March 2007 - 11:05 PM

Споделяй с приятели.Само недей да се затваряш в се*е си - ще изградиш вътрешен ад.Не оставай без работа и занимание - колкото и да ти се иска само да мислиш и нищо друго.
ПОСТОЯННО ГОВОРИ И ПРЕДЪВКВАЙ ПРОБЛЕМА - С ТЕЧЕНИЕ НА ВРЕМЕТО СИ ЗАГУБВА ВКУСА И ОМРЪЗВА.Ще досадиш на много приятели , но нали са затова

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 02 March 2007 - 12:08 AM

с това съм съгласна

Само недей да се затваряш в се*е си - ще изградиш вътрешен ад.Не оставай без работа и занимание



но с това не съм

ПОСТОЯННО ГОВОРИ И ПРЕДЪВКВАЙ ПРОБЛЕМА - С ТЕЧЕНИЕ НА ВРЕМЕТО СИ ЗАГУБВА ВКУСА И ОМРЪЗВА.Ще досадиш на много приятели , но нали са затова


:)

#9 OWL.1

OWL.1

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 02 March 2007 - 07:57 AM

Защо не си съгласна - според мен това е начина.Ако трупаш всичко вътре в се*е си и не го разтоварваш навън се получава тотално претоварване.Претоварване с черни мисли се освобождава само с разговори.Работата и заниманията само спомагат за ограничаване на времето за мислене.

#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 02 March 2007 - 02:59 PM

Защо не си съгласна - според мен това е начина.Ако трупаш всичко вътре в се*е си и не го разтоварваш навън се получава тотално претоварване.Претоварване с черни мисли се освобождава само с разговори.Работата и заниманията само спомагат за ограничаване на времето за мислене.


за работата и заниманията, казах че съм съгласна :) но да се превърна в вечно мърмореща едно и също и хленчеща...
не ме разбирай грешно...да споделиш веднъж да, но да говориш всеки път едно и също ...досадно е...

пък и не винаги споделената мъка става половин мъка...
хубаво е понякога като загубим пътя да ни се даде съвет, не бива обаче човек винаги и за всичко да се доверява изцяло...дори да направиш грешка, по добре е да си научиш урока от колкото да чакаш всеки път някой да ти казва как да живееш живота си...

за мен нещата стоят така... мислиш /не само от твойта гледна точка/- решаваш какво искаш - действаш за да го постигнеш / с бездействие трудно става каквото и да е/

#11 OWL.1

OWL.1

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 02 March 2007 - 07:00 PM

Не съм казал постоянно да хленчи и мърмори.Просто да го обсъжда с приятели (истинските са обикновенно 2-3 ма). При мен е обратното - не говоря с никого за проблема , ръся ослепителни усмивки(не питай с какво усилие) все едно съм на върха , но отвътре съм като лава и ме държи много време.Обаче забелязах ,че тези които досаждат на всеки колко голям проблем имат и го споделят наляво надясно - много бързо им минава и го забравят.Лично аз съм добър слушател и много често "ставам кошче за душевни отпадъци " на околните , но не ми дреме чак толкова - няма да умра ако изслушам някого за 1-2 часа , ако пък успея да дам съвет които да помогне - още по-добре.
Ако не му се иска на SEHNSUCHT да говори с околните да си излива мъката тук - все пак сме група анонимни събрани от общи интереси и проблеми

#12 SEHNSUCHT

SEHNSUCHT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 02 March 2007 - 07:10 PM

Мина доста време вече :rolleyes: Но нищо не се промени коренно.Все същата липса...абе всички,предполагам,знаят какво означава да загубиш много близък човек.Но не обвинявам се*е си вече,въпреки че съм виновен.Не ми харесва да се самобичувам по такъв мазохистичен начин.Минах през какво ли не,съсипвах се от работа,от купони,от жени,алкохол и какви ли не екзистенциални експерименти.И се убедих,че няма как да запълня тази дупка.Не искам да товаря приятелите си с това,предполагам,че никой не иска да чува за проблеми от такова естество.Аз също не искам.И свикнах да живея с тази болка,дори когато се събуждам до която и да било,аз пак мисля за нея.Но вече не е толкова болезнено.
Хубавото е,че всъщност аз не съм се променил,както мислих.Аз съм си това,което съм бил винаги :) А и да съм наистина гаден и т.н., не ми дреме.Само тази рана остана в мен,но може да се живее и с нея.Не мисля,че ще намеря жена,която пак да обичам,и майната му.Искам Honda CBR.

#13 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 02 March 2007 - 07:59 PM

Обаче забелязах ,че тези които досаждат на всеки колко голям проблем имат и го споделят наляво надясно - много бързо им минава и го забравят.

щото им минава през оная работа...просто им е навик да се оплакват /не ми се ще обаче да продължаваме да говорим за това в тази тема...разводняваме я, а и не искам SEHNSUCHT да си мисли че говорим за него..всъщност не помня изобщо някога да се е оплаквал от нещо/

Лично аз съм добър слушател и много често "ставам кошче за душевни отпадъци " на околните , но не ми дреме чак толкова - няма да умра ако изслушам някого за 1-2 часа , ако пък успея да дам съвет които да помогне - още по-добре.

:rolleyes: прекрасно знам за какво говориш ...

Ако не му се иска на SEHNSUCHT да говори с околните да си излива мъката тук - все пак сме група анонимни събрани от общи интереси и проблеми

;) да

Мина доста време вече :) Но нищо не се промени коренно.Все същата липса...абе всички,предполагам,знаят какво означава да загубиш много близък човек.Но не обвинявам се*е си вече,въпреки че съм виновен.Не ми харесва да се самобичувам по такъв мазохистичен начин.Минах през какво ли не,съсипвах се от работа,от купони,от жени,алкохол и какви ли не екзистенциални експерименти.И се убедих,че няма как да запълня тази дупка.Не искам да товаря приятелите си с това,предполагам,че никой не иска да чува за проблеми от такова естество.Аз също не искам.И свикнах да живея с тази болка,дори когато се събуждам до която и да било,аз пак мисля за нея.Но вече не е толкова болезнено.
Хубавото е,че всъщност аз не съм се променил,както мислих.Аз съм си това,което съм бил винаги ;) А и да съм наистина гаден и т.н., не ми дреме.Само тази рана остана в мен,но може да се живее и с нея.Не мисля,че ще намеря жена,която пак да обичам,и майната му.Искам Honda CBR.


:(

възхищавам се на трезвата ти самооценка

всичко минава ...и това ще мине...

#14 FreeRider

FreeRider

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 06 March 2007 - 04:44 PM

Мина доста време вече :rolleyes: Но нищо не се промени коренно.Все същата липса...абе всички,предполагам,знаят какво означава да загубиш много близък човек.Но не обвинявам се*е си вече,въпреки че съм виновен.Не ми харесва да се самобичувам по такъв мазохистичен начин.Минах през какво ли не,съсипвах се от работа,от купони,от жени,алкохол и какви ли не екзистенциални експерименти.И се убедих,че няма как да запълня тази дупка.Не искам да товаря приятелите си с това,предполагам,че никой не иска да чува за проблеми от такова естество.Аз също не искам.И свикнах да живея с тази болка,дори когато се събуждам до която и да било,аз пак мисля за нея.Но вече не е толкова болезнено.
Хубавото е,че всъщност аз не съм се променил,както мислих.Аз съм си това,което съм бил винаги :) А и да съм наистина гаден и т.н., не ми дреме.Само тази рана остана в мен,но може да се живее и с нея.Не мисля,че ще намеря жена,която пак да обичам,и майната му.Искам Honda CBR.


Привет, на всеки се е случвало или предстои да се случи такава раздяла. Важно е да знаеш как да го преодолееш.. може и веднъж да ти се случи за целия живот - но не се ли пребориш с това, може да те промени завинаги, да не говорим че някои с по-слаба психика и посягат на живота си.

МОЯТ СЪВЕТ: Живей! ЖИВЕЙ! ЖИВЕЙ!!!
Не се затваряй в черупката си - а живей! Излизай навън сред хора, с приятели (никога не оставяй сам, затворен във вас или дори и на барче - тогава в главата ти се въртят мисли само за загубата и за това което си загубил) - та затова са приятелите.. излизай с тях, забавлявай се, говорете си за всичко.. за живота. Запознавай се с момичета, излизай на срещи, постави си цели в живота, направи неща за които преди си искал - но поради различни причини и най-вече заради твоята приятелка не си ги правил. Наваксай си всичко пропуснато през тези 5 години и най-вече нещата които не си правил заради нея а си искал. Купи си CBR-а, събирай се с други мотористи и ходи на мотосъбори, дали за да си покараш мотора и да се чувстваш свободен, за да слушаш на воля рок музиката която явно ти е най-близка и звучи нон стоп на такива места, наслади се на природата и на местностите през които минаваш. Прави всичко което си искаш и се съобразявай само с твоите желания. Запиши се на курсове по танци или бойни изкуства.. все на места където има много хора и ще ти е приятно да си там и да общуваш с тях, запознавай се постоянно с нови момичета. Бъди почти винаги с приятелите си.. с истинските си приятели. Ходи на дискотеки, на кино, ако имаш възможност пътувай - на планина или на море, забавлявай се винаги, прави нещо ново, нещо щуро, всеки ден трябва да е различен и зареден с много емоции и приятни преживявания... просто живей! ЖИВЕЙ!!!

И разбира се че няма да забравиш приятелката си, но гледай да си остане в съзнанието ти като един добър спомен. Счупеното веднъж щастие не се лепи. Можеш да се радваш на това което си изпитвал и че си го преживял изобщо - защото много други изобщо и не разбират какво е. Наистина след 10 други момичета ще мислиш по друг начин за нея. Няма да ти е безразлична защото си я обичал, но ще разбереш че има стотици, хиляди, милиони момичета... всяка от които е различна и уникална по свой си начин... момичета притежаващи различни качества.. някои ще ти допадат повече, други по малко - само дето ти ще си господар на живота си и ще го живееш както искаш и с която искаш. Ти решаваш как ще живееш... никой друг - само ти!!!
Не знам конкретно какво е станало с връзката ти и дали ще опиташ да си я върнеш. Каквото и да предприемеш и каквото и да стане от теб зависи как ще живееш по нататък. А за влюбването то си е химия братче... колкото и да си добър в играта и да знаеш какво става и какво ще последва нататък - срещнеш ли истинската жена един ден и хормоните те тряскат и се чудиш откъде ти е дошло... ама това вече е друга тема ;)
Айде успех... и нека силата е с теб! :(

#15 SEHNSUCHT

SEHNSUCHT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 06 March 2007 - 07:47 PM

FreeRider,
съгласен съм с теб.Явно имаш опит,или си мислил много по този въпрос.Точно това е плацебото,защото лек всъщност няма.Ако все пак напълно се отърва от чувствата си,ще споделя всичко детайлно :rolleyes: На доста хора би помогнало,все пак всеки изживява разочарования понякога.
Абе майната му.Не искам пак да мисля.