Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Бокс


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Dion

Dion

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 13 September 2004 - 10:07 PM

Скоро се записах на бокс и съм много доволен. Фитнеса в сравнение с него е чикия. Зала "Фестивална", входа е откъм паркинга, 3лв. тренировката. Ако някой се интересува да пише, може да ходом заедно.

#2 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 14 September 2004 - 09:15 AM

ДА, АЗ ! Попринцип ходя на карате, но бокс-а го обичам също ! 3-лева тренировката,това е добре. И означава ли че има трениор а ? Там ли се раздават ракавиците за бокс ? И кои дни ?

#3 Dion

Dion

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 20 September 2004 - 09:28 PM

Цялата седмица. Събота до обяд. Има треньор. Тренировката започва в 17.30. Пиши ми на [email protected] да се разберем, ще се чуем по телефона. Днес ми беше една от най-яките тренировки, изцеждах си вода от тениската накрая:). Всички трениращи са алфа, имаше спаринг днес между най-добрите и адреналина ми скочи като бесен. Беше върха! Блъскаш чувала и изкарваш всичко негативно от се*е си. Разтоварването е жестоко! После съм като новороден.

Ще ми бъде приятно да ходим заедно, така че чакам да пишеш. Ръкавиците си ги купуваш ти, обаче.

#4 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 21 September 2004 - 07:41 AM

еее това е много кофти, защо е от толкова рано тренировката ? Аз съм на даскало 4ак до 7 и 20 : (( (
Аз сега тренирам с един малд лейтенант от нащо районно. Той ме учи на кицк бокс !

Ех как ме е яд. Ако беше от 7:30 щеше да е по-добре

#5 sport

sport

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 22 December 2005 - 11:51 PM

боска е хубав спорт, аз се занимавам с него вече година. Не смятам да продължавам, защото от 4г.(почти) тренирам джудо, което за мен е истината. По-класен спорт е. Опитайте!

п.п за фитнес няма да говоря, това не е спорт!

#6 TytusPulo

TytusPulo

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 24 January 2008 - 09:09 AM

И аз бокса много го уважавам, всъщност се кефя на всички бойни изкуства и бойни спортове, ма за съжаление човек няма време да тренира всичко.... Иначе принципно тренирам айкидо, но отвреме на време ходя и на тренировки по кик-бокс да разнообразя натоварването. Dion, ти случайно да не си от Варна?