Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

1. Какво искат жените?


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#16 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 06 January 2007 - 09:40 PM

Писането на кирилица е задължително. Всички следващи мнения на шльокавица ще бъдат изтривани без предупреждение.

#17 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 07 January 2007 - 12:59 AM

Защо го приемаш толкова навътре а?

Kakto vijdam ti ne izlagash pred men svoi arumenti a uprovergavash moite...


Опровергавам твоите с мои.

po kakvi kriterii ti mojesh da sydish che krasiva jena bi obarnala vnimanie na grozen myj


Социален статус,стоика,усмивка,цялостно държание,спокоиствие,хладнокръвие,увереност,лидерство,хумор...


kato izkliuchim ako muja e bogat ?


Това не винаги стига...

Interesno ti veche si go napravil?


Тук не си ме разбрала-Сложих красивите под един знаменател.

Kak spored tebe groznite jeni ne sa xaresvani ot myjete,a groznite myje shte bydat xaresvani ot krasivite jeni?aide molq ti se kvo se izlagash...


Еми да как не ме е срам.Мъжете съдят по здравните индикатори на жената а жените по нещата които написах горе...

Xmm..che ti koi si be ?


Хахахахаха защо се заяждаш?

i ot kyde si dobil tolkova golmo samochustvie no spored men se mislish daje za velik,a vsashtnost ne si nishto poveche ot ostanalite xora.


Аз не съм нищо повече от останалите хора и не съм велик...незнам как така съдиш без да ме познаваш.

A normite i pravilata moito momche upirat izcqlo do vyzpitieto..a vyzpitanieto ili go ima ili go nqma..


Какво според теб прави възпитанието?Програмирате как да се държиш и поттиска натуралните ти инстинкти.

Da,da prostete vasha milost..nima smeq da vi oprovergaq?


Опровергаи ме.Лошото е че не се опитваш да разбереш това което казвам а го приемаш като нещо лично.

#18 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 07 January 2007 - 02:17 AM

яко лудница сте направили тук :o
пишете и очаквате да бъдете прочетени/разбрани правилно, а вие самите не "четете-чувате-разбирате" правилно
човека /neglect/ го е казал добре и с повечето от написаното съм съгласна /с малки уточнения които е почти безмисленно да правя но все пак ;) /

[quote name='neglect' date='06.01.2007 - 14:38']
тук малка грешка.Много ама много жени избират арогантния,непукиста,невъзпитания-те виждат в него мъж,макар тези си качества.

Простак също има успехи със жените,но и голям брои от тях ги отблъсква.

И все пак зависи.
[right]<{POST_SNAPBACK}>[/right][/quote]
вярно е че зависи както от жената така и от това от което има нужда точно в този момент
принципно от нерви определено може да ме извади най успешно простака и невъзпитания
виж арогантния и непукиста дори в определени моменти ме кефят

[quote name='neglect' date='06.01.2007 - 15:17']
Смисъл има вникни в него.Ти за какви жени говориш-грозни максимум симпатични.Те реагират така.Всеки има нужда от това което не получава.Прочети го пак.
Какво получават красивите жени-комплименти,подаръци,мили жестове.Те го получават непрекъснато.Когато обаче получат нег,и безразличие те виждат че ти не си като другите.Ти си с по висок ранг защото никой мъж не говори така и не се държи така с тях.Той трябва да има много красиви жени около се*е си и критерийте му да са много високи или да е гей.Това е реалноста-не книжките,реалноста.[/quote]

до някъде съгласна ;)
примерно не получавам обиди /не ме и кефят де :P / т.е. ако ги получа това определено ще привлече вниманието ми, но то няма да е позитивно освен ако мъжа не знае как да го обърне /случвало се е да съм зле настроена но после да променя нагласата си/

за милите жестове и комплиментите си прав ...зависи как са поднесени все пак ...някога са твърде изтъркани, а друг път достатъчно различни за да привлекат вниманието и в същото време са някак двузначни т.е. има несигурност


[quote name='master-dj' date='06.01.2007 - 15:24']
мисля, че и двамата говорите за едно и също нещо - въпросът е къде е границата на арогантността...
[right]<{POST_SNAPBACK}>[/right][/quote]
точно

[quote name='neglect' date='06.01.2007 - 16:40']
Не съм казал че трябва да си дивак. :P
[right]<{POST_SNAPBACK}>[/right][/quote]
;)

[quote name='MePuTo' date='06.01.2007 - 16:55']
Vqrno e che ponqkoga jenite iskat mnogo..,no ne sym vijdala i vyobshte chuvala za jena ili momiche koeto shte predpochete AROGANTNIQ,NEVAZPITANIQ,NEPUKISTA..Kakvo moje da i dede toi vsashtnost?GrUbo i nevazpitano dyrjanie,dyrjanie s koeto da i pokaje che ne mu puka za neq li..Sorry mnogo no ne mislq che vyobshte moje da se xaresa na nqkoq jena osven ako tq ne e sashtata{po xarakter} kakyvto i toi,nezavisimo ot tova dali e grozna ili krasiva vasnshniqt vid ne igrae golqmo znachenie..
I tuk spored men vmesto da sporish moje da se popitatsh jenite..neka te kajat dali predpochitat arogantniqt,nevyzpitaniqt,nepukistyt ili tqxnata protivopolojnost ?
Smqtam che shte ostanesh iznenadan ot otgovorite im,se pak jenite sa si jeni.. :P

[right]<{POST_SNAPBACK}>[/right][/quote]

този тип мъж който описвате всъщност е така нареченото "лошо момче" за него иде реч но neglect го е описал така че няма как да се хареса /всъщност самия тип мъж е непредсказуем и в това е чара му ...той е завладяващ и никога изцяло твой за това и интереса към него няма да падне без сериозна причина.../ самата аз бих го описала по друг начин защото в ролята на простак и невъзпитан тип най вероятно няма да ме привлече ...но като цяло типажа е ужасна смесица и тръпка ...

виж за това че съм шантава ;) може и да си права
външния вид е важен, но не е решаващ /при мъжете/ ;)



[quote name='neglect' date='06.01.2007 - 17:43']
сигурна ли си?Грешка.Играе и то много голяма.Коя е лидерката в група от жени?

Едно е какво казват жените и как всъщност правят.Да знам какво ще ми кажат-той трябва да е мил,интелигентен,да е добър с мен.А с какъв мъж ходи красивата жена?

еми няма да се изненадам...

Помисли върху въпросите ми.

[right]<{POST_SNAPBACK}>[/right][/quote]

:) няма какво да кажа ...съгласна

[quote name='MePuTo' date='06.01.2007 - 18:28']
Parvo iskam da kaja che temata e kakvo iskat jenite po princip nqma otochnenie xubavite ili groznite,tuk oseshtam i golqma diskriminaciq mejdu taka narechenite ot teb "grozni" i "xubavi" jeni,vseki chovek nezavisimo myj ili jena ima svoite xubavi cherti,kakto vynshni taka i vytresni.. Ne smqtam che tazi krasota e bukvalno Vsichko.Az neznam s kakyv myj xodi "krasivata" ili "GROZNATA" jena,vsqka jena si ima svoi vkus i svoi kriterii,ne mojesh da slojish vsichki "krasivi" ili vsichki "grozni" jeni pod obsht znamenatel..Za iznenadata..vijdam che ne si iznenadan,a dori znaesh kakyv shte byde otgovora im,i zashto mislish che samo go kazvat a ne go mislqt i pravqt?pomisli dobre nemoje edna jena da sedne da te lyje che iskam mil,inteligenten,dobyr myj ,a vsashtnost da iska aroganten,nepokist i taka natataka..nqkak ne se vyrzva,ne ti li zvuchi glupavo?Ili moje bi sega shte kajesh che jenite sa i glupavi :o
[right]<{POST_SNAPBACK}>[/right][/quote]

жените не са глупави ;) е поне една част от тях :P не знам каква /в проценти/ а и честно казано вече ми писна да се чудя ...
иначе те разбирам де...ти по скоро искаш да обърнеш нещата от към чувствената им страна ;) т.е. да игнорираш визията но това е почти невъзможно ;)
за това какво искат жените...ще те питам - знаят ли? винаги? и не ти се е случвало да се хващаш че си искала нещо мило и романтично а си се изкефила на малко адреналин?


[quote name='neglect' date='06.01.2007 - 18:43']
Какви жени свалят мъжете-истинските мъже.Няма дискриминация,а една сурова истина.

За жените почти всичко,за мъжете почти нищо.Мъжа може да е грозен и жените да го харесват,но когато жената е грозна...

[right]<{POST_SNAPBACK}>[/right][/quote]

:) пак съгласна
мъжа и да не е красив може да ти събере очите стига да знае как ;)



[quote name='master-dj' date='06.01.2007 - 20:41']
Мери, какво искат жените е едно, какво мислят - второ, какво казват - трето, а какво правят - четвърто...
[right]<{POST_SNAPBACK}>[/right][/quote]
:) вярно е


[quote name='MePuTo' date='06.01.2007 - 21:22']
po kakvi kriterii ti mojesh da sydish che krasiva jena bi obarnala vnimanie na grozen myj,kato izkliuchim ako muja e bogat ?Kak spored tebe groznite jeni ne sa xaresvani ot myjete,a groznite myje shte bydat xaresvani ot krasivite jeni?aide molq ti se kvo se izlagash...[/quote]
искаш критерий? как да стане според теб? да снимаме един грозен мъж с една красива жена?
не бих делила хората точно на грозни и красиви, а по скоро на такива които са мой тип визуално, доближаващи се или компромисен вариант и такива които изобщо не се вписват в типажа който би ме привлякъл...

та била с тип който не ме кефи визуално и определено нямаше финансиите за които говориш т.е. парите изобщо ги игнорирай ;)

[quote name='neglect' date='07.01.2007 - 01:59']

Социален статус,стоика,усмивка,цялостно държание,спокоиствие,хладнокръвие,увереност,лидерство,хумор...


Какво според теб прави възпитанието?Програмирате как да се държиш и поттиска натуралните ти инстинкти.


Опровергаи ме.Лошото е че не се опитваш да разбереш това което казвам а го приемаш като нещо лично.
[right]<{POST_SNAPBACK}>[/right][/quote]

:) миии пак съгласна

PS:направих отговорите си червени защото нещо не работят цитатите или аз не ги направих правилно и стана ужасно мазаво...опитах се да редактирам но не успях

Edited by diva orxideia, 07 January 2007 - 02:28 AM.


#19 MePuTo

MePuTo

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 07 January 2007 - 04:54 PM

мнението е изтрито - писането на кирилциа е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

Edited by master-dj, 07 January 2007 - 11:17 PM.


#20 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 07 January 2007 - 05:38 PM

Добър край. :o

#21 Kelesha

Kelesha

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 09 January 2007 - 01:59 AM

Хммм Маи Истината Боли.И колкото и да се крие.1-во Такоа "Жиотно" Дон Жуан или Дон Хуан няма значенито кафто и да е там Турбо гъзар няма :) Може на секи да му се иска да е такъв ама тфа ;) си само мит .Докаде така ако си тъкав? Българската дума на тва определение си е "курвар" няма кво да се лъжем.И кво сички подражават на тоя шаблон и си мислят ,че са нещо като лъжат 2 ма човека или повече ту при единия ту при другия.Дето са казали хората едно куче като лае на 2 кащи гладно остава.Та да си доидем на думата какво искат жените :o ми само една жена може да каже.То си е малко като при нас се едно да кажеш кво искат мъжете еми то си има стереотип за тва ама се пак сички не искаме едно и също повечето де:P Шото има пак шаблон "пиене,едене и ебане"+ футболен кретенизам" еса немоа да обвинявам хората на които им харесва те градските писшлегарчета белот и и еврофутбол друго няма ем кво да са праи до там им е кръговзора.Та същото е и с жените има пак стереотип общ, но има и изключение абе дето се вика то сички хора ко мислеха еднакво кво праим тогава?Та таз рабута с Дон Жуантсвото си е просто убиец на любовта ,то не че я има като гледам и тя маи е като сяко чудо за 3 дни ... Та примерно уважаеми Дон Жуан те*е ако те преебат както ти преебаваш
хората как би се чувтсвал ? Дали ще ти е хубаво би го разбрал само ако обичаш истински.

#22 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 09 January 2007 - 09:54 AM

Хахаха!

1. Пиши на БЪЛГАРСКИ.

2. Никой не те кара да влизаш тук и да четеш. Бъди си AFC и си живей живота... Лай на едната къща и се надявай да ти пуснат някоя огризка преди да умреш от глад...

3. Много малко са жените, които ще ти дадат смислен и работещ за теб отговор на въпроса "какво искат жените"... Все едно да чакаш бе*е на 2 месеца да ти каже какво искат бебетата. Ми - няма да ти го каже :D

#23 Kelesha

Kelesha

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 10 January 2007 - 12:39 AM

1.Ем Брат закфо да пиша на български като не се чувствам българин ?

2.Що да лъжа и мажа само и само за едно ебане и да си мисля че съм голямата
работа след това, а в същото време да бъда мразен и проклинан ?

3.Ама хич не ми пука ко ше пишете само ви отварям работа :D B)


Да живее пиратсвотото!!! ПИРАТ до Гроб!!! B)

#24 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 10 January 2007 - 02:10 PM

Хммм Маи Истината Боли.


Понякога.

.И колкото и да се крие.1-во Такоа "Жиотно" Дон Жуан или Дон Хуан няма значенито кафто и да е там Турбо гъзар няма


Така си е.Това са само митове.

Може на секи да му се иска да е такъв ама тфа cool.gif си само мит .


Ето така трябва.Когато искаш нещо и е много трудно казваш че е мит.

Докаде така ако си тъкав?


Не разбирам въпроса.

Та същото е и с жените има пак стереотип общ, но има и изключение абе дето се вика то сички хора ко мислеха еднакво кво праим тогава?


ДА.Има стереотип но не е този които ти си мислиш че е.

Та примерно уважаеми Дон Жуан те*е ако те преебат както ти преебаваш
хората как би се чувтсвал ? Дали ще ти е хубаво би го разбрал само ако обичаш истински.


Защо трябва да преебавам хората?

1.Ем Брат закфо да пиша на български като не се чувствам българин ?


Кат не си българин ходи и си пиши на твоя език в вашия форум там.Това е български форум.

2.Що да лъжа и мажа само и само за едно ебане и да си мисля че съм голямата

работа след това, а в същото време да бъда мразен и проклинан ?

Ми не лъжи ве.Никои не те е карал да пишеш тук.Продължи си живота щом получаваш това което искаш.

3.Ама хич не ми пука ко ше пишете само ви отварям работа


Хехеххехех ти си бил голям тарикат ве.Браво. :D

п.п.Или пиши нещо смислено или въобще не пиши.На никой не му се занимава с теб.

Аре успех,Пиратче.

#25 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 18 January 2007 - 02:04 PM

Гледайте филма и ще разберете :)
Иначе жените искат да ги обичат ;)

#26 Write My Essay

Write My Essay

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 20 February 2018 - 03:18 AM

cover letters for employment cover letters make cover letter application cover letter

#27 amica car insurance

amica car insurance

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 05 March 2018 - 07:36 AM

cheap car insurance quotes online direct auto insurance cheapest car insurance commercial auto insurance

#28 e insurance auto

e insurance auto

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 05 March 2018 - 07:38 PM

best auto insurance best insurance auto insurance quotes online california cheapest car insurance in california

#29 car insurance prices

car insurance prices

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 06 March 2018 - 09:52 AM

compare car insurance <a href="https://comparecarinsurance.us.org">compare car insurance</a> compare car insurance compare car insurance quotes