Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Въртене на косата


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 dereck

dereck

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 13 December 2006 - 10:04 PM

днес се качих в автобуса и имаше 1 свободно място до една страшна мацка :) беше поне 2 години по голяма от мен.аз съм на 18. през цялото време си въртеше 1 кичур от косата. според вас това някакав намек ли е било или не ? въпросът ми е дали просто еи така едно момиче си върти косата или винаги е намек?

#2 ATAKA

ATAKA

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 14 December 2006 - 12:08 AM

хех, момко, това действително ли го задаваш като въпрос? :)
Може просто да си има тик момичето :D :D :D

А ако трябва да бъда сериозен, ще ти кажа, че това действие, (въртенето на кичура) извадено от контекста на цялостната ситуация, не може да бъде тълкувано еднозначно, защото :

Вариант 1 : Възможно е наистина да е било намек, макар че ако е било така, сигурно тя би се престрашила да ти каже нещо повече (или да ти покаже)
Вариант 2 : Може би просто си играе с косата си
Вариант 3 : Може "намекът" да е бил към някой друг в автобуса:)

Добре е, че си обърнал внимание на тази нейна игра, но би следвало да забележиш и начина, по който гледа (поглежда), стойката на тялото, положението на краката, изражението на лицето и т.н.

Без подробностите най-добре ще е да хвърляме боб, за предпочитане смилянски, казват, че много познавал :D :D :D

днес се качих в автобуса и имаше 1 свободно място до една страшна мацка :P  беше поне 2 години по голяма от мен.аз съм на 18. през цялото време си въртеше 1 кичур от косата. според вас това някакав намек ли е било или не ? въпросът ми е дали просто еи така едно момиче си върти косата или винаги е намек?

<{POST_SNAPBACK}>



#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 15 December 2006 - 03:01 AM

днес се качих в автобуса и имаше 1 свободно място до една страшна мацка :)  беше поне 2 години по голяма от мен.аз съм на 18. през цялото време си въртеше 1 кичур от косата. според вас това някакав намек ли е било или не ? въпросът ми е дали просто еи така едно момиче си върти косата или винаги е намек?

<{POST_SNAPBACK}>


:) определено издава притеснение , нервност или разсеяност
а понякога е просто навик :D

ама ти верно ме разби с тоя въпрос ...то човек да не си бръкне в носа :P /сори ама ...много си наблюдателен :D / значи ли това че обичаш винаги да си подготвен :D

#4 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 15 December 2006 - 09:19 AM

Няма никакво значение дали си върти косата или не? Щом ти харесва, ч заговаряш и й взимаш телефона... Какво има за мислене?

#5 dindi19

dindi19

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 15 December 2006 - 01:27 PM

днес се качих в автобуса и имаше 1 свободно място до една страшна мацка :)  беше поне 2 години по голяма от мен.аз съм на 18. през цялото време си въртеше 1 кичур от косата. според вас това някакав намек ли е било или не ? въпросът ми е дали просто еи така едно момиче си върти косата или винаги е намек?

<{POST_SNAPBACK}>


Сигурен ли си, че не съм била аз? :)

Не че друго, но имам този навик я кажи номера на автобуса :P

#6 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 15 December 2006 - 07:07 PM

Куме, как ше си толкова голям и ше спамиш форума с такива глупости бе?
Тя си въртяла кичура... малииии... ма тя ше кажеш , че те е и погледнала!
все едно да кажеш , че омчетата кат си барат кесиите за жени си мислят.


Абсолютно безмилен въпрос... смилянския боб не знам дали познава ама иди на врачка (има една в съседното село много е добра!) Ако почне да си клати левия крак да знайш че те е харесала и ти иска номера :)

#7 dereck

dereck

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 15 December 2006 - 10:26 PM

Първо мерси за отговорите :) Знам че въпросът ми не е от най-умните , но просто наистина много ми беше интересно дали въртенето на коса винаги значи нещо и за това реших да питам и да чуя вашето мнение. :D


смилянския боб не знам дали познава ама иди на врачка (има една в съседното село много е добра!) Ако почне да си клати левия крак да знайш че те е харесала и ти иска номера  :P

<{POST_SNAPBACK}>

Ще я посетя непременно :)

#8 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 19 January 2007 - 09:05 AM

днес се качих в автобуса и имаше 1 свободно място до една страшна мацка :) беше поне 2 години по голяма от мен.аз съм на 18. през цялото време си въртеше 1 кичур от косата. според вас това някакав намек ли е било или не ? въпросът ми е дали просто еи така едно момиче си върти косата или винаги е намек?

Според езика ня тялото въртенето на немного голям цилиндричен предмет ясно и недвусмислено говори какво се върти в главата на жените. Някой от неголемите цилиндрични предмети са столчето на чаша, въртенето на запалка, химикалка, кутия цигари, въпросните кичури, прокарването на пръст по върха на чаша и какви ли още не завоалирани работи.
Лично аз съм се усещал как се издавам с тези жествове. И мъжете ги правим същите. Странното е че бяхме седнали няколко момчета на една маса като повечето слабо се познавахме. Говорихме си нещо различно от жени и по едно време видах че човека до мене прекарваше пръст по върха на чашата, спрах го и го попитах дали мисли за секс. Озадачен ме пита отъкъде съм разбрал. И си призна.
Жените са същите. Бях дал същото четиво на една позната. Интересното ми беше че точно този жест- е тя си призна че и при нея и при нейните приятелки е така. Откъде е заложен и защо точно това издава мисълта за секс не знам, но винаги имам едно на ум.
Просто е трябвало да заговориш девойката. По добре да се пробваш и да те отрежат отколкото после да се терзаеш защо не си имал смелостта.

#9 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 19 January 2007 - 01:51 PM

през цялото време си въртеше 1 кичур от косата. според вас това някакав намек ли е било или не ? въпросът ми е дали просто еи така едно момиче си върти косата или винаги е намек?


И задника да си върти се тая докато не я отвори6.

По4ваи да разговаряш с непознати,да отваряш мацки,а не да стоиш пред компа и да са 4удиш какво там си е завъртяла.Какво ти пука.Това ли е най-добрия на4ин по който можеш да си запълваш времето?Ти си решаваш.

#10 dereck

dereck

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 23 January 2007 - 01:04 AM

[quote name='Piron' date='19.01.2007 - 09:05' post='6235']
Според езика ня тялото въртенето на немного голям цилиндричен предмет ясно и недвусмислено говори какво се върти в главата на жените. Някой от неголемите цилиндрични предмети са столчето на чаша, въртенето на запалка, химикалка, кутия цигари, въпросните кичури, прокарването на пръст по върха на чаша и какви ли още не завоалирани работи.
Лично аз съм се усещал как се издавам с тези жествове. И мъжете ги правим същите. Странното е че бяхме седнали няколко момчета на една маса като повечето слабо се познавахме. Говорихме си нещо различно от жени и по едно време видах че човека до мене прекарваше пръст по върха на чашата, спрах го и го попитах дали мисли за секс. Озадачен ме пита отъкъде съм разбрал. И си призна.
Жените са същите. Бях дал същото четиво на една позната. Интересното ми беше че точно този жест- е тя си призна че и при нея и при нейните приятелки е така. Откъде е заложен и защо точно това издава мисълта за секс не знам, но винаги имам едно на ум.


Евала ! Нещо Такова ме интересуваше. :)

#11 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 16 February 2007 - 07:06 AM

ами най-добре потърсете из интернет несловестни начини за ухажване, аз преди ги бях изтеглил от дата.бг ама ве4е закриха торентите :)
там пише и за различните пози които заема, за отмятането на косата, за косите погледи за краката ко прай за раменете ко прай и т.н
Доста е интересно обаче е по интересно да знаеш всеки сигнал какво значи в контекста на ситуацията защот често сигналите са повече от един :P

#12 Ястреб

Ястреб

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 37 Мнения:

Posted 20 August 2007 - 07:28 PM

А видео уроци има ли за ,езика на тялото ?

#13 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 20 August 2007 - 09:21 PM

абе нз вие всички кво говорите, ама аз съм се обедил чи при въртене на един кичур то това е или просто навик или признак, че и е скучно и тъпо, което е по вероятно... ако е просто навик, то тя ще го прави по някакъв интересен начин, примерно по настървено :)

особенно ако си на среща и мацката започне да си варти кичур от косата... значи вероятно даже не те слуша вече. Ако обаче небрежно в разговора си повдига косата или се пипа за диадемата примерно или нещо от сорта... по добре да имаш готовност, че няма време :P
това са си мои наблиудения. може и да не съм прав


ауууу тая фонетинна е мн мн зле

#14 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 20 August 2007 - 11:34 PM

Може да показва колко хубаво го врътка :) :P :rolleyes: :blink: