Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

теми за разговор


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#31 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 25 July 2009 - 03:17 PM

в момента не мога да се сетя за други, но както каза ролан, винаги можеш да се хванеш за нещо и да продължиш разговора, тъпото е че прилича на някакъв разпит - аз задавам въпроси а тя само отговаря...
къде греша моля да ме поправяте, тъй като не съм съвършен и не твърдя че не прави грешки и че знам много.


Според мен прекалено бързо преминаваш на въпросите свързани с нея. Първо се опитвай да говориш за по-общи неща. Примерно нещо, което ти е направило впечатление на път за срещата( може и някоя измислена случка за това какво си видял за път за срещата, но да е правдоподобна и опростена, за да не се оплетеш в собствените си лъжи :rolleyes: ) или каквото и да е друго, но да не е свързано лично с някой от вас двамата( с интересите, хобитата ви и т.н.). Номерът е да не пренасяш веднага фокусът върху нея, а да я предразположиш с няколко неангажиращи теми, което ще повиши доверието й в теб, а това определено допринася за един по-гладък разговор( когато се стигне до по-личните теми), в който ще участвате и двамата.

Все пак на никой няма да му е приятно още след първото здрасти да започнат да го разпитват за личният му живот. :dancing:

Edited by ItalianMike, 25 July 2009 - 03:25 PM.


#32 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 28 July 2009 - 11:49 AM

.....баба ми и пенсията......
баба ти?
Да,баба ми.....живее близо до НДК....
Живее до НДК?Близо до едикой си клуб ли е?Ходила ли си/искаш ли/в колко часа...

Поведи някаква тема,и ако нямаш мнение по въпроса,просто я допълваш