Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

теми за разговор


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#16 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 11 January 2009 - 03:41 PM

На скоро имах среща с момиче на моята възраст. Излизали сме и преди, целували сме се, но никой не е предприемал стъпки за нещо повече. Мислех на тази среща да го направя - да си я натисна, както си му е редът, и накрая или да й кажа нещо или да и покажа, че искам да продължим, защото изпитвах много силно привличане към нея.

Сядаме ние и... започва един разговор... Как да кажа - много еднотипен спрямо предишните ни срещи. Винаги на среща с нея сме си говорили за едно и също - нейното куче, нейната котка, как е прекарала в дискотеката с приятелки, как ни се ходи на хижа заедно с класа и къде иска да отиде на море. Просто с това момиче не можех да намеря други по-интересни теми. Когато и задавах някакви въпроси, за да провокирам по-интересн отговор, получавах отговори от една думичка - "Добре", "Не знам", "Ами... не" и т.н.

Разбирам да беше веднъж, но на всяка среща си говорехме едно и също.

В края на срещата привличането се бе изпарило, а от намеренията ми за нещо повече не бе останала и капка. Разделихме се и я изтрих от плановете си за нещо по-сериозно.

Казвам това, защото съм водил и много приятни разговори, които са текли като река. Просто не усещаш времето. Това означава, че зависи от момичето.

Всеки мъж може да води разговор. Колкото повече разширява общата си култура обаче, се разширява и кръгът на момичетата - потенциални партньорки. Т.е. ако "нямаш комуникационни способности" или ти е трудно да намираш теми за разговор, шансът да спиш с повече момичета е по-малък, отколкото ако имаш широк мироглед и повече от две теми, по които да говориш свободно.

Какво значение има дали ще си говориш с момичето за генетика, наука, рали с тирове и надбягване с охлюви, ако характерът и интересите й са такива? В крайна сметка по-важно е умението да преминеш на следващо ниво или рапорт, от какъвто и да е разговор.

Edited by Rolan, 11 January 2009 - 03:44 PM.


#17 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 11 January 2009 - 07:22 PM

Да малко съм краен. Че трябва да можеш да говориш трябва. Но не е достатъчно. Ето това е - комуникация+излъчване и двете са нужни. А орхидейо другото което си писала, значи вярно и аз не съм го изяснил, но много момичетата си търсят тъпкачи. Материалистки, които освен колата, портфейла и т.н. друго просто не им е интересно в те*е. Та...мене какво да ми е интересно в тях ? И за какво друго да ги ползвам ? Те за друго не стават. Не че нещо, ама ако бяха повечето жени с твоето мислене щеше наистина да ми е интересно да излизам с тях и да има някаква смислена комуникация. Но с тия боклуци друго и да искам не може да има освен секс. Това е. А това, което писах че може и без правилна комуникация да стигнеш до леглото аз го разбирам по друг начин. В смисъл тази маска, която си слагам и това, което правя за да си постигна целта за мене не е комуникация, въпреки че по принцип си е точно това. Но за мене просто не е. Все едно някой като каже че жената не е човек, а всички знаят че е човек, но по техни си причини го казват. А относно - външен вид, излъчване, увереност, вътрешна сила какво само децата ли биват привлечени от тези качества на мъжа ? Това не го вярвам. Зависи и какво разбираш под деца. За мене момичета на 20-25 години не са деца, а биват привличани от такива качества. Е и от комуникацията, но и от тях. Комуникацията че е едно от най-важните неща в отношенията - така е, но е и важно как я осъществяваш, по какъв начин ги казваш нещата - защо аз като кажа нещо въздейства на хората по един начин, а мой приятел като каже абсолютно същото няма същия ефект ? Не е заради тия качества, така ли ? :rolleyes: Пак е сигурно от комуникацията :)

#18 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 11 January 2009 - 09:04 PM

Ще ме извинявате ама аз не съм клоун. Ако срещата не ми харесва и съм направил всичко, което мога за да я 'съживя' и все пак не съм могъл, просто защото жената не иска - ще си тръгна, разбира се. Няма да седя там и да се мъча.

Разговора може да не върви поради милион причини. Не само защото няма интерес. А и като няма интерес и като не мога да го събудя у нея, какъв е смисъла изобщо да стоя още половин час на тая среща. Да се гледаме в красивите очи?

и какво ще докажеш с това?


че разговора наистина може просто да не върви.

Edited by x3m, 11 January 2009 - 09:05 PM.


#19 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 11 January 2009 - 09:59 PM

Незнам, защо но досега само един път съм попадал в ситуация да няма какво да си кажем с момичето и то продължи около 1 минута. След това веднага я попитах за университета й (все пак тя беше с 2 години по-голяма, а тогава бях 11 клас) и всичко потръгна. След това лектори, изпити, квартира, съквартиранти, цели с които е започнала да учи, планове след като завърши. Винаги може от нещо малко да направиш поне 20 минутен разговор. Винаги, но все пак зависи от настроението на момичето и твоето настроение ;)

Edited by eLfisH, 11 January 2009 - 10:00 PM.


#20 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 12 January 2009 - 08:59 PM

Скапвате цялото желание и удоволствите на хора които искат да ви помогнат. :lol:

Edited by NRG, 13 January 2009 - 07:26 PM.


#21 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 13 January 2009 - 02:37 PM

Изтрито. Правила.

Edited by NRG, 13 January 2009 - 07:28 PM.


#22 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 13 January 2009 - 04:54 PM

Изтрито. Правила.

Edited by NRG, 13 January 2009 - 07:29 PM.


#23 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 15 January 2009 - 03:22 PM

Дивата и Муген са казали много яки неща.

Жените харесват с ушите си (махам настрана парите, засега). Това е истината. Те се чувстват супер с органа, който управляват така добре - устата си и предпочитат да си мерят ******* на тази основа. Все едно гледате мъже да си мерят заплатите, да сравняват коли, да хвалят бройката с любовници и т.н.

Това не изключва и положението на Ролан. Има такива жени, има ги! Най-гадно е да инвестираш уменията си, да ивестираш времето си, настроението си, да бъдеш коцк анд фунни за да организираш среща на която да осъзнаеш, че си направил един голям компромис със се*е си и това, за което можеш да се бориш да имаш не те заслужава. Супер демотивиращо е.

Edited by Pras4o, 15 January 2009 - 03:24 PM.


#24 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 16 January 2009 - 04:42 AM

Повечето мъже мислят само за ч**ането, когато говорят с момиче. Момичетата усещат това скрито нещо.

Единствената разлика между взаимоотношенията ни с жени и мъже е, че не си мислим за секс, когато говорим с мъже. Третирайте жените като мъже. ГЛЕДАЙТЕ В ОЧИТЕ ИМ. Бъди без желание. Това ги обърква. "Защо не е привлечен към мен?"

Показвайте най-доброто от се*е си, за да докажете сексуалната си стойност. След това се отдръпнете. Не се лепкайте за тях. Нека те ви преследват. Оставете ги да ви хванат. Жените искат това, което не могат да имат. Всеки би останал с нещо, за което се е трудил да го получи.

Точно затова свалянето на жени се проваля. Бъдете куул очарователни мъже и нека жените ви съблазняват вас!

Всичко е в това, как мислиш.

Това е много вярно.Както съществува приказката всички са еднакви ,така и всички са различни.Общо взето пълни бози.Не се филмирайте сами.
Фатката е да излизам с настроение,желание, хъс и харизма.Не с приготовление,голямо очакване и тръпнене.Аз съм кръвожаден хищник(тази мисъл ми помага)Не ми пука,забравям всички смръдливи клишета,отивам и се разбивам тотално.Нищо не губя ,единствено печеля.Преценям хората(жените) --> търся общи допирни точки които ще ми помогнат за бъдещи срещи, според интересите и на двама ни.
Не ми пука.Консумирам приятната емоция, не я скапвам със задни мисли.Идеята за тема на разговор,какво ще и как ще на дадена среща разбива първичната реакция и това което искаш наистина да кажеш.Главата в торбата и по-смело.Апетита е с яденето.

Edited by mugen, 16 January 2009 - 04:44 AM.


#25 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 27 January 2009 - 02:13 PM

Когато съм на среща,просто трудно намирам тема,за която да говоря


Ето идея, която ми доиде в момента, не съм я анализирал, пък и трябва да пробвам в реални условия за да разбера дали става, до края на седмицата ще кажа дали действа :).
И все пак: Срещате се... казваш и че не ти се говори много и не си добър в частта с говоренето затова искаш да общувате с всичко друго, но не и с думи. Ако те харесва ще успееш да я убедиш. Приеми го като игра. Заведи я в ресторант или някъде където обстановката е едновременно интимна и официална. Такива места винаги предизвикват смесени чуства и някак си провокират. Ако си по-притеснителен, вярвам че ще се сетиш за някое по-приятно и тихо кафе мисля, че също става. Но да не е кръчма дискотека или нещо подобно. От там нататък използваи въображението си. От думички написани на хартия с многоточие до докосване на необичайни места, слагане на пръст на устните и когато тръгне да казва гласно нещо. Интересни срички и погледи. Докосване... докосване :) Абе тук трябва ситуация и въображение. Мисля, че ако се отпуснеш ще се получи. Не мисли за това как тя ще разчете твоите действия, ГЛЕДАЙ НЕИНИТЕ... това е много важно. Важно е да прочетеш правилно това, което се опитва да ти каже. Така ще се оттървеш и от неудобството и напрежението. Може да сложите и наказателни точки в играта. Примерно 3 думи - чаша вино, 5 думи шоколад и т.н. Такава игра може да продължи часове, а може дори и минути. Просто предразполага към интересно развитие. ООоо и времето за такава среща е вечер...

Иначе след като не искаш да говориш залагаи на по-спортни срещи: картинг, боулинг, тенис, плуване, билярд. Нещо, в което си добър и можеш без да парадираш да го демонстрираш. Тук елиминирай компютърните игри и не използвай прекалено много гледането на филми.

Идеята ми е, че не е нужно да се променяш и да станеш супер разговорчив и общителен за да си интересен. Бъди се*е си по свой начин. Най-важното е да не се притесняваш и да се чустваш в свои води. Може пък на твои терен ще ти дойдат и думите.

#26 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 28 January 2009 - 11:56 AM

Идеята на Cmacu ми харесва...По принцип съм добър в разговорите и почти винаги имам за какво да си говоря с момичето,но ще пробвам новия метод. :D Еи и ако някой го пробва,да пише,че ми стана интересно.

Edited by *----=Elit Force=----*, 28 January 2009 - 11:57 AM.


#27 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 01 March 2009 - 08:29 PM

Пробвах го два пъти. Резултата е доста неубедителен, поне за мен.
Единият случай беше с жена, която познавам (тя мен също) и знам, че и харесвам. За нея промяната в поведението ми беше нещо ново, забавно и интересно. Имаше ми доверие и всичко беше въпрос на тръпка и емоции. Имаше и доста мистика поне до момента, в който пътувахме за вкъщи. През това време не можех да използвам никакви жестове или други невербални приоми. Разказах няколко вица и всичко си дойде на мястото. Мисля, че в такава ситуация е по-подходяща вечеря вкъщи.
Вторият случай беше първа среща с напълно непознато момиче. Всичко това и се стори доста странно, не можеше да се отпусне и да пренебрегне околната среда, което за такъв тип техника е важно. Трудно е да създадеш комфорт. В момента, в който усетих, че така няма да се получи, спрях, за да не издъня напълно всичко.

Изводи: Това може да се използва само като начин да предизвикаш по-голям и загадъчен интерес у човек, който вече те познава и ти има доверие. Може би с друга непозната девойка всичко би било различно, но все пак въпроса беше за нещо малко по-универсално.

Ако някои постогне по-добър резултат може да сподели :). Хубаво е да експериментираме и импровизираме, това е начин да станем с една идея по-добри.

Новият ми съвет към пича, а и не само към него, е да прочете "Съблазнение или НЛП без комплекси" - С. Горин и OSV. Ако има интерес имам компютърен вариант мога да го пратя.

Edited by Cmacu, 01 March 2009 - 08:31 PM.


#28 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 02 March 2009 - 11:09 PM

Здрасти,
Първо искам да благодаря за идеята ти, за това че си я пробвал и най-вече за това, че си решил да споделиш и резултатите (яденето на ШАМАРИ помага, но само ако не може да бъде избегнато).

Излизам на среща, говорим си с мацката и по едно време кратка почивка преди да се впуснем в следващата тема. И тогава тя казва: "хайде, за какво ще си говорим?" Знаеш ли какво чувам в такива моменти, нищо подобно с това, което е изрекла. Аз чувам "Хайде, светофара свети зелено, чакам да ме омаеш, на твоята вълна съм, не спирай". И баси спека раираш ли?!

Или както говори светото (с)ПИСАНИЕ- жените харесват с ушите си, а мъжете с ... айде спирам до тук, че и малки деца четат форумчето ни.

По тази логика се чудя какъв ли е шанса да свалиш глуха мацка?

#29 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 03 March 2009 - 12:11 PM

Принципно гледам да говоря за нещата които са ми интересни...и задавам въпроси които биха ме заинтересували...все пак трябва да видя дали ми допада. Обаче ми се е случвало да излизам със много...амм да речем ограничени момичета :)
Веднъж дори едно момиче ме попита: "Къде беше тва Холандия...някъде в Америка нали"..
..Та с момичета които немога за интересните на мен неща винаги обръщам на клюки..примерно маитапим се на звезвдите и т.н...абе сещате се...нещата от блясък хай-клуб и т.н...и това винаги е давало резултат ;)
Иначе не винаги е задължително да говорите. Аз много обичам да играем някви игри по време на среща...
Бях взел един мн добър съвет от книгите на Давид ДиАнджело - четене на длан.
Даже не трябва да знаеш какво правиш...просто казваш че го можеш и всяка жена ще иска да и го покажеш...после просто хващаш дланта й и измисляш някоя странна и забаван история с линиите по ръцете й. Ако се направи добре можеш много сексуално напрежение да вкараш в обстановката.
Сега като се замислям няма май такава тема в статиите за игри. Ще погледна и ако няма ще се опитам да напиша нещо до края на деня :)

#30 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 25 July 2009 - 01:18 PM

теми:
-какви са нейните хобите и какво обича да прави
-каква музика обича / филми гледа ли и какви са и любимите / радио слуша ли и какво
-какви интереси има - спорт / мода / клюки / светски живот / любими личности
-забавления - разказване на случки, обсъждане на заведения или някаква игра на думи (малко детинско ама се забавляват и е по-добре от мълчене)
-вече като се провери индикатора на интерес, може да се започне с малко докосвания (кино) и да се премине на интимни теми на разговор - как се обича да се целува а къде обича и т.н.

нетеми:
-политика
-бивши гаджета
-наркотици
-оръжия

в момента не мога да се сетя за други, но както каза ролан, винаги можеш да се хванеш за нещо и да продължиш разговора, тъпото е че прилича на някакъв разпит - аз задавам въпроси а тя само отговаря...
къде греша моля да ме поправяте, тъй като не съм съвършен и не твърдя че не прави грешки и че знам много.

добавете и вие някакви теми като искате и да направим цял списък с потенциални теми за разговор