Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

теми за разговор


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1 clarcky

clarcky

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 20 December 2008 - 10:36 PM

Когато съм на среща,просто трудно намирам тема,за която да говоря

#2 aWaY

aWaY

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 20 December 2008 - 11:42 PM

значи си мухлю :lol: принципно номера е да се отпуснеш ;) но съм длъжен да се съглася,че с някои момичета просто номера не става!!! тема винаги може да се намери,стига да имаш достатъчно въображение/самочувствие/любопитство/въпроси... а,да и с практика :lol: аз принципно нямам такива проблеми,щото съм голямо плямпало,сиреч имам точно обратния,но пробвай да се отпуснеш! а,да, и за това също е добре с момичето с/у теб да имате поне 1/1000 сходни интереси

#3 Coldplay

Coldplay

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 21 December 2008 - 01:14 AM

значи си мухлю :lol: принципно номера е да се отпуснеш ;) но съм длъжен да се съглася,че с някои момичета просто номера не става!!! тема винаги може да се намери,стига да имаш достатъчно въображение/самочувствие/любопитство/въпроси... а,да и с практика :lol: аз принципно нямам такива проблеми,щото съм голямо плямпало,сиреч имам точно обратния,но пробвай да се отпуснеш! а,да, и за това също е добре с момичето с/у теб да имате поне 1/1000 сходни интереси


Туй момче дето го нахрани, един ден ще ч**а повече от теб, помни ми думите!

#4 Midiosa

Midiosa

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 65 Мнения:

Posted 21 December 2008 - 03:49 PM

значи си мухлю :P

А ти си разбирач, така ли?

но съм длъжен да се съглася,че с някои момичета просто номера не става!!!

Я ни обясни на нас незнаещите малко повече как така не ставало? Та нали номера е да имаш достатъчно въображение/самочувствие/любопитство/въпроси

#5 aWaY

aWaY

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 21 December 2008 - 07:21 PM

Че ще ч**а повече от мен - това е ясно ;) въпроса е дали ще ч**а това,което винаги е искал :P

Аз не съм разбирач,ни най-малко,просто умея да говоря с хората :lol: За вас свалките може и да са игра,но все пак някои,категоризирани като добри момчета,използват повече сърцето и душата си,ако ще и да боли ;)

И не става,когато с/у теб стои тиква,в чиято кухина се крият само секс,коли,пари и успяване по тънката линия.Пък и е доста трудно да водиш разговор с някоя,която действително едва успява да си преброи оправените донжуановци за седмицата,а какво остава и да си сметне средногодишните разходи :D не казвам че съм умен,но казвам,че има много по-тъпи от мен ;)

Естествено се хванахте умело са необоснованите части в мнението ми,но ще е много по-лесно ако просто дадете своето,защото винаги е по-лесно да критикуваш :lol:

#6 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 21 December 2008 - 09:47 PM

Когато съм на среща,просто трудно намирам тема,за която да говоря

Смятам че проблемът идва от две места:
Първо че се притесняваш.Това те кара да мислиш постоянно как да поддържаш разговора.Без да искаш постигаш обратен ефект.Първоначално пробвай да се отпуснеш и да не мислиш за това какво ще кажеш.Ще повторя пак отпосни се.Отиваш на кафе,а не на електрическия стол.Ако все пак си спокоен и отпуснат,но отново си мълчите с мацката вече стигаме до второто място където може да се крие проблема-подходът.
Подходът в важна част от общуването.Като се отпуснеш правиш 50%,а подхода върши останалото...
Но за сега се отпусни-ако не подейства пиши,за да мислим върху подхода.

#7 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 21 December 2008 - 11:48 PM

Самата мисъл по време на срещата - "Какво да кажа сега?" води след се*е си целия провал. Концентрирай се върху времето и мястото, засегни нещо малко, което е станало на въпрос при предишен разговор.

Друг вариант - когато успееш да я накараш да говори по-продължително, се концентрирай в/у нещо специфично, което е казала - което ти е направило впечатление. Ако нещо те зачуди, не се притеснявай да попиташ - и хоп! Ето ти нова тема за разговор.

Хващаш се за нещо малко - слушаш - хващаш се за нещо малко - слушаш - хващаш се за нещо малко - слушаш...

Шансът да не говори продължително поне веднъж е много много малък. :P Възползвай се. Слушай, кимай, подкрепяй я да продължи - "Да, да", "хм.. Интересно, разкажи ми повече", "Защо смяташ така?", "Какво е мнението ти по този въпрос?" и т.н.

Не ти трябва някаква важна тема, за да зададеш тези въпроси:

Хващаш се за нещо малко - слушаш - хващаш се за нещо малко - слушаш - хващаш се за нещо малко - слушаш...

И другото - изразявай мнение. Изразявай мнение, дори да е противоположно на нейното. Чудесно ще бъде, ако го защитиш успешно пред нея. Но в крайна сметка:

Хващаш се за нещо малко - слушаш - хващаш се за нещо малко - слушаш - хващаш се за нещо малко - слушаш...


:lol:

P.S. Не подхождай с притеснение към разговорите. Мисли за тях като за тренировка към усъвършенстването им. Когато видиш, че нещо не върви, помисли върху това след срещата. Представи си най-добрия изход и най-добрата реплика, която си могъл да използваш в онзи момент. Концентрирай се върху самото придобиване на умението да водиш разговор. Не мисли за крайната цел. Концентрирай се върху умението.

Edited by Rolan, 21 December 2008 - 11:51 PM.


#8 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 11 January 2009 - 01:07 AM

Туй момче дето го нахрани, един ден ще ч**а повече от теб, помни ми думите!

Баща му ще отваря публичен дом,ли..? <_<
Какво му е трудното да намериш за какво да говориш с едно момиче..?Това е момиче,не агент на Гестапо. :) На първо място,разбери повече за нея.Задавай и много въпроси.Жените обичат да плямпат(затова Бог им е дал 2 усти).И се отпусни...ти нея ще ч**аш,не тя теб(надявам се,иначе става извратено).Проблема ти е,че не си уверен в се*е си и прекалено много ти пука "Какво ли ще си помисли тя..?".Да не ти дреме.Отпусни се.И помни,че фразата "Бъди се*е си!" означава "бъди се*е си",само когато си готин,печен,самоуверен,АЛФА.Така че,бъди се*е си(или бъди АЛФА)! :blink:

#9 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 11 January 2009 - 11:22 AM

Я ни обясни на нас незнаещите малко повече как така не ставало?

Ами така! Понякога не върви разговора. Понякога независимо колко пробваш, независимо колко теми подхващаш и колко си добър в разговорите - кажете си няклолко приказки и млъквате. Никаква инициатива от нейна страна, никакъв интерес в продължаване на разоговора. Трябва ли да ти казвам колко пъти съм ставал и съм си тръгвал от среща? Веднъж дори толкова ме издразни жената, с която бях, че и казах 'Изчакай малк' и отидох на съседната маса, запознах с едно симпатично девойче и повече не се върнах при въпросната жена.

#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 11 January 2009 - 12:47 PM

Ами така! Понякога не върви разговора. Понякога независимо колко пробваш, независимо колко теми подхващаш и колко си добър в разговорите - кажете си няклолко приказки и млъквате. Никаква инициатива от нейна страна, никакъв интерес в продължаване на разоговора.

разговора не върви, когато тя няма интерес към темата :) или към теб

Трябва ли да ти казвам колко пъти съм ставал и съм си тръгвал от среща?

и какво ще докажеш с това? че си добър, но просто с тея жени не става разговора? по добре не го прави <_<

Веднъж дори толкова ме издразни жената, с която бях, че и казах 'Изчакай малк' и отидох на съседната маса, запознах с едно симпатично девойче и повече не се върнах при въпросната жена.

което е гадно и невъзпитано...

#11 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 11 January 2009 - 01:58 PM

Roland добре го е описал. Така стоят нещата наистина. Не си сам x3m и аз в много случаи наистина изпитвам огромно желание да си тръгна просто, ама не защото няма какво да си кажем, а защото повечето жени плямпат някви пълни простотии и се разтоварват от проблемите си сякаш мене ме интересуват. По принцип с всеки мога да говоря за нещо. Все ще намеря за какво, дори да не ме интересува, но не виждам смисъла. Аз затова да избегна глупостите им предпочитам екшън срещите. Пък и в крайна сметка с една жена не си за да си говорите, а най-вече заради секса. Нали това е крайната цел от излизането на срещи като се замислиш :rolleyes:

#12 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 11 January 2009 - 02:18 PM

Пък и в крайна сметка с една жена не си за да си говорите, а най-вече заради секса. Нали това е крайната цел от излизането на срещи като се замислиш :rolleyes:

Тук си в голяма заблуда.Една от целите (така да го нарека) е да се научиш да комуникираш правилно.Колкото повече девойки изкарваш от вкъщи, толкова по-лесно ще ти става не следващата среща.Ще се учиш.Ако не умееш да говориш или нямаш желание да се развиваш и в тази посока ,никога няма да стигнеш до леглото.
Първо – след като видим реакциите на другия в различни ситуации, ние се научаваме по-правилно да интерпретираме неговите думи и действия.
Второ – с времето човек разбира повече за живота на другите и използва това знание, за да поставя техните думи и действия в правилния контекст.

И както казва NRG може да я водиш към тази мисъл ....не можеш да я накараш да спи с теб

#13 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 11 January 2009 - 02:53 PM

По принцип си прав. При мене проблема е че не са ми интересни голяма част от жените. Затова и ги ползвам по предназначение и затова така мисля. А относно това че като не комуникираш правилно не можеш да спиш с дадено момиче не съм съгласен. Жените биват привлечени и от външен вид, излъчване, увереност, вътрешна сила. Така че не е само до комуникацията. Тия неща са много по-важни за привличането на жени и без тях незнам колко трябва да си добър в разговорите и какъв манипулатор и още незнам какъв трябва да си, за да спиш с едно момиче. Много ще ти е трудно само с комуникация.

#14 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 11 January 2009 - 03:07 PM

По принцип си прав. При мене проблема е че не са ми интересни голяма част от жените. Затова и ги ползвам по предназначение и затова така мисля. А относно това че като не комуникираш правилно не можеш да спиш с дадено момиче не съм съгласен. Жените биват привлечени и от външен вид, излъчване, увереност, вътрешна сила. Така че не е само до комуникацията. Тия неща са много по-важни за привличането на жени и без тях незнам колко трябва да си добър в разговорите и какъв манипулатор и още незнам какъв трябва да си, за да спиш с едно момиче. Много ще ти е трудно само с комуникация.

След като ,не са ти интересни повечето момичета значи имаш проблем с тях.Tи си на етапа когато видя красиво момиче -> съм с опъната палатка и до там.Една жена няма да си легне с теб само защото си секси ,освен ако не е много изпаднала и не те сграбчи.Не е само до комуникация разбира се ,но е по-важна от външния ти вид и не изпадай в крайности.Когато си готин и не можеш да вържеш две думи на кръст няма да ти скочат на оная работа.Представи си двете комбинации, които можеш да имаш и пак си помисли.Устата ти не е само за ядене.

#15 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 11 January 2009 - 03:35 PM

Тук си в голяма заблуда.Една от целите (така да го нарека) е да се научиш да комуникираш правилно.Колкото повече девойки изкарваш от вкъщи, толкова по-лесно ще ти става не следващата среща.Ще се учиш.Ако не умееш да говориш или нямаш желание да се развиваш и в тази посока ,никога няма да стигнеш до леглото.
Първо – след като видим реакциите на другия в различни ситуации, ние се научаваме по-правилно да интерпретираме неговите думи и действия.
Второ – с времето човек разбира повече за живота на другите и използва това знание, за да поставя техните думи и действия в правилния контекст.

И както казва NRG може да я водиш към тази мисъл ....не можеш да я накараш да спи с теб

Когато си готин и не можеш да вържеш две думи на кръст няма да ти скочат на оная работа.Представи си двете комбинации, които можеш да имаш и пак си помисли.Устата ти не е само за ядене.


да ;)

При мене проблема е че не са ми интересни голяма част от жените. Затова и ги ползвам по предназначение и затова така мисля. А относно това че като не комуникираш правилно не можеш да спиш с дадено момиче не съм съгласен.

дори да се случи, то няма да се повтори или ще се разпадне със скороста на светлината...

Жените биват привлечени и от външен вид, излъчване, увереност, вътрешна сила. Така че не е само до комуникацията.

да, прав си, но това важи за децата по скоро ;) смесицата от комуникация и излъчване - ето това е истината

Тия неща са много по-важни за привличането на жени и без тях незнам колко трябва да си добър в разговорите и какъв манипулатор и още незнам какъв трябва да си, за да спиш с едно момиче. Много ще ти е трудно само с комуникация.

не е така :rolleyes: има мъже, които не изглеждат толкова добре, но знаят как да размажат мозъка на жената ...така, че да го събира дълго след като са си тръгнали...

вместо да спориш, задавай въпроси за да си изясниш нещата

сам казваш - не са ми интересни и ги ползвам по предназначение?!? е? върви ли ти мисълта в правилната посока? същото важи и за теб!
значи, те трябва да са ти интересни, а ти можеш да си го спестиш?! що така реши?
с какво ще ги впечатлиш ти? само с чар и усмивка? за колко време ще действа това?
ако през цялата среща само ми се усмихваш ...не, че е лошо, но нали трябва да има комуникация? е, точно с нея аз ще реша, дали искам да имам нещо общо с теб или не!

мъже с чар бол, жени също...с какво си по различен, че да избера теб? :)
сега изясни ли си връзката за комуникацията и че тя е в основата на отношенията?