Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Контра пикап


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#16 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 22 December 2008 - 02:53 AM

Интелигентните момичета в повечето случаи са добри момичета

Един Дон Жуан или Бой Той е тясно свързан с думата "интелигентен" и т.н.
1. Интелигентността е вродена.Колкото - толкова, не мога да променя дадеността (Fixed mind-set)
2. Мозъкът ми е мускул.Мога да го развия и затова търся предизвикателства (Growth mind-set)
Същото е при жените.Само,че за някои индивиди от точка 1 е трудно да се направи разлика между "10ка" и "10ка" с акъл.

#17 Summer`Love

Summer`Love

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 35 Мнения:

Posted 22 December 2008 - 02:57 PM

~*FreeStyl3*~ сега не знам към кой да се обърна, към грешния или безгрешния в правописа хаха :P
Може би точно склонността ми да поправям очевидни грешки ми пречи доста, особено когато те не са написани на хартия и могат лесно да се отрекат. Наистина ще е добре да спра да се "обяснявам" и да почна да действам примерно, но това май само на теория звучи лесно - особено в ситуация, когато за първи път ми се налага изобщо да се доказвам на някого... Е ще се изравняват уравнения, какво да се прави хаха добре го каза :lol: :lol:
Весели празници, пък аз ще започвам с новогодишните обещания ;)

#18 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 22 December 2008 - 06:57 PM

Един Дон Жуан или Бой Той е тясно свързан с думата "интелигентен" и т.н.
1. Интелигентността е вродена.Колкото - толкова, не мога да променя дадеността (Fixed mind-set)
2. Мозъкът ми е мускул.Мога да го развия и затова търся предизвикателства (Growth mind-set)
Същото е при жените.Само,че за някои индивиди от точка 1 е трудно да се направи разлика между "10ка" и "10ка" с акъл.

Пич,не знам какво точно си мислиш,че искам да кажа,но в случая не наблягам на качеството "интелигентност",а на качеството "доброта",тоест,тя за него е лесна мишена,защото е добра,не защото е умна.За тези две точки не съм съгласен с теб."Мозъкът ми е мускул?Мога да го развия?"..?.Да,бе.Да не си открил лек за олигофренията..?Ще ти обясня защо грешиш.Интелигентността е вроденото качество на даден Аз да борави с информацията,с която разполага и умението да си прави умозаключения(изводи) на тази база,т.е интелигентността не се променя от количеството информация,защото е първата е вродена.Това,което ти се опитваш да кажеш в безсмисления си пост е,че всъщност може да се промени интелигентността,така ли..?Мда,успех,дано си прав... :lol:
Един съвет.Не прекарвай толкова много в четене,очевидно ти вреди.Излез малко,поговори с някого,подишай свеж въздух...такива работи. :P

#19 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 22 December 2008 - 07:09 PM

~*FreeStyl3*~ сега не знам към кой да се обърна, към грешния или безгрешния в правописа хаха :P
Може би точно склонността ми да поправям очевидни грешки ми пречи доста, особено когато те не са написани на хартия и могат лесно да се отрекат. Наистина ще е добре да спра да се "обяснявам" и да почна да действам примерно, но това май само на теория звучи лесно - особено в ситуация, когато за първи път ми се налага изобщо да се доказвам на някого... Е ще се изравняват уравнения, какво да се прави хаха добре го каза ;) :lol:
Весели празници, пък аз ще започвам с новогодишните обещания ;)

Ами,ще ти подскажа.След обръщение се слага запетая. ;)
Склонен съм да се съглася,че е страшно досадно,когато някой започне да издребнява що се отнся до грешки.Винаги съм мразел това на свойство на някои момичета да ти натякват грешките."Ама оня път ти ми каза...",честно,идвало ми е да убивам,когато започнат да ми напомнят неща,казани или направени преди два месеца.Сигурен съм,че за пръв път ти се налага да се доказваш.Обикновено за повечето AFC,предполагам,само усмивката ти е достатъчна.Този пич,обаче,е обигран.И затова се налага да му докажеш,че не си като останалите.Но пък,знам ли,предполагам,че ще се справиш.Умна си,добре излгеждаща(ако не си послъгала нещо),очевидно уверена,и в същото време,изпълнена със съмнения.Съмненията-от тях трябва да се освободиш.Знам,че е трудно,но мисля,че ще успееш.А дори и нищо да не се получи,това ще е един наистина ценен урок.Абе,нали знаеш:"Нова година,нов късмет :D ".Още веднъж-пожелавам ти успех и весели празници на всички! :lol:

#20 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 22 December 2008 - 10:49 PM

Мозъкът ми е мускул?Мога да го развия?"..?.Да,бе.Да не си открил лек за олигофренията..?Ще ти обясня защо грешиш.Интелигентността е вроденото качество на даден Аз да борави с информацията,с която разполага и умението да си прави умозаключения(изводи) на тази база,т.е интелигентността не се променя от количеството информация,защото е първата е вродена.Това,което ти се опитваш да кажеш в безсмисления си пост е,че всъщност може да се промени интелигентността,така ли..?Мда,успех,дано си прав... :lol:
Един съвет.Не прекарвай толкова много в четене,очевидно ти вреди.Излез малко,поговори с някого,подишай свеж въздух...такива работи. :P

Това ,че не си съгласен с мен означава ,че има какво ново да учиш.Никой не е задължен от природата да бъде глупав. Всеки може да се оправдае с природната даденост.Която съществува и която никой не оспорва.Ако избереш усилията, ако бъдеш активен, а не пасивен, то можем да станеш малко по-умен.Изглежда ,че сами избираме дали да бъдем изключителни или обикновенни.И тук природата няма нищо общо "пич".
За нищо на света няма да дам готовата рецепта на едно момиче как да се справи с така наречения перфектен "пикап" от страна на нейния човек.Не съм жена.Бих го сторил ако искам да я вкарам в леглото.И ~*FreeStyl3*~ ти преценяйки от един мой пост колко и какво чета говори само по се*е си.Продължавай да се напрягаш с мислите на авторката на хубавата тема белким ви проблесне. :lol:

#21 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 22 December 2008 - 11:33 PM

Моля, фокусирайте се върху темата.

P.S. Вторият път няма да е молба.


#22 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 23 December 2008 - 12:04 AM

OFF TOPIC

Edited by NRG, 23 December 2008 - 07:09 PM.


#23 Coldplay

Coldplay

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 23 December 2008 - 12:27 AM

OFF TOPIC

Edited by NRG, 23 December 2008 - 07:09 PM.


#24 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 23 December 2008 - 12:38 AM

OFF TOPIC

Edited by NRG, 23 December 2008 - 07:10 PM.


#25 Summer`Love

Summer`Love

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 35 Мнения:

Posted 02 January 2009 - 03:06 PM

За много години :lol:
Той ми изневери на връх Нова година. Може да си запишете към Библията, раздел "10 начина да я пре*беш здраво" ;)

#26 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 02 January 2009 - 03:26 PM

За много години :)
Той ми изневери на връх Нова година. Може да си запишете към Библията, раздел "10 начина да я пре*беш здраво" ;)

За много години и на теб:lol:

Вие мъжете сте доста кофти хора


Zащото такива ни обичате...

Summer Love
Докато не станеш малко по недосттапна и да започнеш да отстояваш позициите си Нищо няма да се получи. Не ти казвам а се дърпаш като магаре на most, но всепак запази достойнството си( ако все още ти е останало някакво). ... и не ме разбирай погрешно. Не ти казвам да приключиш връзката.

РЕзервирай чуствата или поне не ги показвай толкова силно за сега. Не отделяй толкова време с него... чуства да лесно звучи, ама не е чак толкова лесно. И ас се оплесквам поникога и знам че не винаги трябва, но...

никъде не каза от колко време познаваш човека. в смисел дали е дълга връзката? Ако това е в самото начало, бягай на далече без да се интересуваш от това колко го харесваш.

#27 Summer`Love

Summer`Love

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 35 Мнения:

Posted 02 January 2009 - 05:21 PM

Аз този човек никога няма да го потърся - самоуважение, макар и малко, мисля, че е останало. 5 месеца бяхме заедно, ние и без друго се виждахме рядко, особено напоследък - няма накъде повече.
Яд ме е единствено, че той знаеше, че много държа на него и давам мило и драго - а той просто се подигра с всичко...
Поне научих много неща, броя го в графата опит, не в графата грешки.

Както и да е, нова година, нов късмет ;)

#28 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 02 January 2009 - 06:17 PM

Everything is a feedback ;)

Успех

#29 tinkarsuN

tinkarsuN

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 02 January 2009 - 10:22 PM

И сега разделихте ли се , и кой кого остави ти него или той те*е .. ? За много години на всички, да сте живи и здрави ;)

#30 Summer`Love

Summer`Love

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 35 Мнения:

Posted 03 January 2009 - 06:35 PM

И сега разделихте ли се , и кой кого остави ти него или той те*е .. ? За много години на всички, да сте живи и здрави ;)


Никой не потърси другия. По-лесно беше от колкото си мислех :)