Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

как да си върна гаджето?


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#16 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 10 April 2009 - 08:55 AM

Според мен е безсмислено да се бориш да си я връщаш когато тя ясно ти е показала, че връзката ви се е изчерпала ти си и омръзнал и прочие. Тоест иска нещо ново и то най-вероятно няма да бъде с теб. Учудвам се защо упорстваш толкова и насилваш нещата.

#17 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 11 April 2009 - 09:35 AM

Razace пише от другия си акаунт, че не си помня паса..... Убивам време.

дрън, дрън глупости и то големи
първо казваш, че няма да я питаш защо, после даваш съвети на другите - Като не ви искат просто го приемете и използвайте мозъците си да разберете къде сте сгрешили
и как става това? с телепатия? май ще им е трудно и ще трябва да питат защо...

относно приятелските отношения с жена, пак си в грешка ...можеш много да научиш от една жена, за жените /да, зависи от жената...винаги има едно - ако, но, обаче, по принцип, като цяло, изключение.../

нямаш котнрол и си доста неуравновесен /затова изпадаш в депресии и кризи/ егото ти е голямо, с жените успяваш чат пат /по принцип/, мислиш си, че си готин, забавен, но понякога си просто ...смешен /не си виновен ти, просто си още зелен...лошото е, че не чуваш много от съветите, които ти се дават/ имаш голямо самочувствие, което не знам дали има покритие /по скоро не/
поправи ме, ако сгреших някъде в преценката си за теб :)


Конкретният си пост, не го харесвам, звуча наивно - не е присъщно за мен. В грешка си за мен на 100%.
С тая сантименталност внимавай като седиш на дупето си, да не стане дупарище. :) А, и все пак финансовите проблеми не се решават сами по се*е си...