Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Какви теми обичат жените?


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 tgbyhn

tgbyhn

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 30 October 2006 - 03:53 AM

Според вас, като току що си се запознал с някоя мацка в готин клуб примерно, коя е най-популярната тема за разговор? :)))

#2 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 30 October 2006 - 01:20 PM

Според вас, като току що си се запознал с някоя мацка в готин клуб примерно, коя е най-популярната тема за разговор? :)))

<{POST_SNAPBACK}>



нещо горещо от светския живот...и да е забавно...ма не я питай закво Волен не е спечелил...има и други варианти, но мен тоя ме кефи :)

#3 SEHNSUCHT

SEHNSUCHT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 30 October 2006 - 08:13 PM

За каквото и да й говориш,тя няма да те разбере... :)
Офтопик:Пичове,клубът запада.Дайте да направим нещо по въпроса.

#4 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 01 November 2006 - 03:29 PM

Според вас, като току що си се запознал с някоя мацка в готин клуб примерно, коя е най-популярната тема за разговор? :)))

<{POST_SNAPBACK}>



ТОЙ ОТНОВО Е ТУК, ТОЙ СЕ ЗАВЪРНА, MITI IS BACCCCCKKKKKK!!!!!!!!

Директно по темата - както ти каза по-горе уважавания от мен SEHNSUCHT - за каквото и да и говориш, тя ПРОСТО няма да те разбере... Какво да се прави - ЖЕНИ... При повечето от тях тази така характерна за човека дейност която го отличава от другите биологични видове - мисленето, е силно ограничена, да не кажа, че при някои човешки същества от женски пол тя просто липства... Но какво да се прави, ако можеше да се присажда мозък, това щеше да се превърне в най-доходната професия...

#5 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 02 November 2006 - 12:21 AM

Какво да се прави - ЖЕНИ... При повечето от тях тази така характерна за човека дейност която го отличава от другите биологични видове - мисленето, е силно ограничена, да не кажа, че при някои човешки същества от женски пол тя просто липства...

<{POST_SNAPBACK}>


:)

#6 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 02 November 2006 - 10:20 PM

:)

<{POST_SNAPBACK}>



и аз мисля така :huh:

по темата:
Жените могат да разбират. Те ни разбират много повече отколкото ние тях.
Нека спазваме правилата на Дон Жуан библията и основната психологическа нагласа. Според темата, която е зададена, ние за първи път я заговаряме. Тоест ние и даваме шанс тя да ни впечатли започвайки комукация с нея и ако ни хареса ще продължим нататък. Сега, за да и дадем пълноценен шанс да ни впечатли, е добре да я видим да прави нещо нали? И то да е различно от това да се отнесе към нас като към поредния обитак. ного в важно чувството и нагласата, с коеот подхождаме. Не е добре да се спечем и да си кажем "Тая ще ни бие шута, щото сме дебели" (примерно)
След добрата нагласа е добре да я заговорим за нещо интересно, различно(от това често ли идва тя на даденото място) и т.н.
За мен най-добрия вариант, който отговаря на тези условия е някоя светска кл=ка от типа на тези, които публикуват в tialoto.bg

#7 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 03 November 2006 - 02:07 PM

и аз мисля така :)

по темата:
Жените могат да разбират. Те ни разбират много повече отколкото ние тях.
Нека спазваме правилата на Дон Жуан библията и основната психологическа нагласа. Според темата, която е зададена, ние за първи път я заговаряме. Тоест ние и даваме шанс тя да ни впечатли започвайки комукация с нея и ако ни хареса ще продължим нататък. Сега, за да и дадем пълноценен шанс да ни впечатли, е добре да я видим да прави нещо нали? И то да е различно от това да се отнесе към нас като към поредния обитак. ного в важно чувството и нагласата, с коеот подхождаме. Не е добре да се спечем и да си кажем "Тая ще ни бие шута, щото сме дебели" (примерно)
След добрата нагласа е добре да я заговорим за нещо интересно, различно(от това често ли идва тя на даденото място) и т.н.
За мен най-добрия вариант, който отговаря на тези условия е някоя светска кл=ка от типа на тези, които публикуват в tialoto.bg

<{POST_SNAPBACK}>



Имаш още много да учиш брато...
желая ти успех!

#8 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 03 November 2006 - 10:37 PM

Имаш още много да учиш брато...
желая ти успех!

<{POST_SNAPBACK}>



Човек се учи докато е жив. Благодаря за пожеланията. Ако не продължавах да се уча, живота ми нямаше да иам смисъл :)

#9 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 06 November 2006 - 03:37 PM

tgbyhn,
най-популярните теми са поздрав, името й, очите й и косата й.
"Здрасти" "Как се казваш" "Имаш много хубаво/ви ...."

Ти именно тези най-популярни теми трябва да избягваш.

За какво ти е да повтаряш мазните шаблони на предишните 1001 умници които са я задявали? омфг

Пробвай със "всички жени ли са бисексуални", "обичам салата, а ти?", "Аз съм мечо Пух и се загубих. Искаш ли да сме приятели?". Първата простотия която си дойде на ум. Преди 2 дни вървяхме с приятел, който играе активно, разговаряхме за тигани тефал. Той се обърна и каза силно на момичетата с които се разминавахме "не ви ли приличам на Тефал?" 2те се заковаха, обърнаха се, и гледаха с онези големи очи на които пишеше "wtf" :)

Мисленето е лошо докато си с момиче.

#10 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 25 November 2006 - 12:00 PM

Според вас, като току що си се запознал с някоя мацка в готин клуб примерно, коя е най-популярната тема за разговор? ))


няма никакво значение за какво ще говорите, ама абсолютно никакво!
важното е КАК го казваш и какво излъчваш!!! важно е присъствието ти, всички онези неща като bodylanguage, погледа, гласа, увереността, непредсказуемостта, енергията, която трябва да струи от теб
дори всяка глупост, изречена по ОНЗИ начин ще подкосят краката на момичето

#11 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 02 December 2006 - 02:21 PM

Тука наистина има хора, които имат още много да учат.

Според вас, като току що си се запознал с някоя мацка в готин клуб примерно, коя е най-популярната тема за разговор? ))


Какво значи най-популярната тема?
При мъжете най-популярната мъжка тема се води футболът и колите, но познавам и такива дето изобщо не ги влекат такива теми!!!
При жените популярните теми са покупките, мъжете секса.. и пак познавам такива дето им приказваш и след 30 мин. осъзнаваш, че всичките думи, които си намерил усилия да кажеш за били напълно напразно.

При всеки човек темите за разговор са различни, просто трябва да се помъчиш да разбереш съответната страна от какво се интересува и тогава да говориш на дадена тема. Всичко друго е шикалки.

Искам да добавя само, че отговорът на Silia е един добър пример за това как трябвада се говори ;) :)

Edited by qkiq_sladur, 02 December 2006 - 02:21 PM.


#12 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 02 December 2006 - 02:30 PM

ТОЙ ОТНОВО Е ТУК, ТОЙ СЕ ЗАВЪРНА, MITI IS BACCCCCKKKKKK!!!!!!!!

Директно по темата - както ти каза по-горе уважавания от мен SEHNSUCHT - за каквото и да и говориш, тя ПРОСТО няма да те разбере... Какво да се прави - ЖЕНИ... При повечето от тях тази така характерна за човека дейност която го отличава от другите биологични видове - мисленето, е силно ограничена, да не кажа, че при някои човешки същества от женски пол тя просто липства... Но какво да се прави, ако можеше да се присажда мозък, това щеше да се превърне в най-доходната професия...

<{POST_SNAPBACK}>


miti, ако мислиш, че правиш изключение от mha грешиш! И ако си обграден само от

биологични видове

при които

мисленето, е силно ограничена, да не кажа, че при някои човешки същества от женски пол тя просто липства...

това си е твой проблем ( ако го възприемаш като проблем де ).
Не смятам, че жените са толкова тъпи колкото ги описваш, ако бяха така, нямаше да съществува тоя форум :) ...
Имаш доста да учиш, но както каза mha -

Човек се учи докато е жив.